דו”ח Ethereum 2.0 חדש: למעלה מ -65% מכלל המשיבים מתכננים להחזיק את ה- ETH שלהם

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

דף הבית בלוג חדשות

דו”ח Ethereum 2.0 חדש: למעלה מ -65% מכלל המשיבים מתכננים להחזיק את ה- ETH שלהם

דוח מבוסס-משתמש על המוטיבציות, ההעדפות והחששות של בעלי ETH בציפייה להימצאות ב- Eth2. מאת ConsenSys 6 במאי 2020 הועלה ב- 6 במאי 2020

גיבור הדיווח של Eth2 קודפי הורד את דוח Ethereum 2.0 המלא. הורד

השקת Ethereum 2.0 (Eth2) בשנת 2020 מציגה אבן דרך תעשייתית קריטית ומצופה. ההבנה הקולקטיבית של התעשייה לגבי המוטיבציות, הרגשות ודפוסי ההתנהגות הקיימים של מחזיקי ה- ETH בכל מה שקשור להימור (או לא!) היא חשובה ביותר לתמיכה ולזרז את הצלחת הדרך של אית’ריום להוכחת ההימור.. 

ConsenSys Codefi סקר קרוב ל -300 בעלי ETH במרחב כדי להבין את כוונותיהם וצרכיהם בכל הנוגע להימור על Eth2. הדו”ח שלנו מטרתו ליידע את שיקולי המפתח ושיקולי המוצרים, כמו גם לספק המלצות אסטרטגיות וטקטיות לצוותי פרוטוקולים, מפתחי לקוחות וספקי תשתית כדי לעודד אימוץ יעיל בין אישיות משתמש שונות.  

מטרות הקשר ומחקר

השקת השלב הראשון של Ethereum 2.0 השנה תסמן את תחילתה של האבולוציה הבאה של רשת Ethereum הציבורית. אחד השדרוגים המשמעותיים ביותר ב- Ethereum 2.0 הוא המעבר מאלגוריתם קונצנזוס Proof of Work (PoW) ל- Proof of Stake (PoS). שדרוג זה יביא לשיפור יכולת הרחבה, תמריצים לתחזוקת הרשת, יעילות אנרגיה וביטחון. יתר על כן, ארכיטקטורת הרשת החדשה מספקת הזדמנות חדשה לקטגוריה רחבה של מחזיקי ETH ליצור יכולת רציפה מניבת הכנסות לספק תשתיות ציבוריות לקהילת את’ריום.. 

הליבה להצלחה של רשת PoS היא הנכונות של המשתתפים להניח את האתר שלהם (ETH) ברשת כדי לאבטח כראוי את הבלוקצ’יין. לכן, חובה להבין את ההעדפות, ההתנהגויות והצרכים של בעלי ETH קיימים וכיצד ניתן להאיץ ולבצע אופטימיזציה של השתתפותם..

לפני תכנון המחקר, הצוות שלנו זיהה וערך ראיונות איכותיים שונים של בעלי עניין שמטרתם להבין עוד יותר את השאלות וההנחות שלנו בנוגע למערכת האקולוגית של Ethereum 2.0.. 

אחד הממצאים המרכזיים שהתבררו היה פער התקשורת הקיים בין הבונים, המאפשרים והמשתתפים הפוטנציאליים בקהילת Eth2. כאשר שלב 0 באופק, צוותי פרוטוקול, לקוח ותשתית חייבים לתקשר, לתכנן וליישם תכונות המעודדות השתתפות רחבה ככל האפשר בכל היקום של מאמתים עתידיים.. 

מתוך מחשבה על ממצאי מחקר ראשוניים, הצוות שלנו תכנן ופרס מחקר מחקר כמותי בכדי ללכוד את פלחי המשתמשים הרחבים, הרגשות ודפוסי ההתנהגות כדי להודיע ​​הן לבונים והן לאפשרים, תוך חינוך למשתמשי הקצה.. 

המחקר נועד לשטח ולנתח את התובנות הבאות:


  • מהם הפרופילים ודפוסי ההתנהגות של בעלי ETH קיימים?
  • מהן הכוונות והמוטיבציות של בעלי אתרים בכל הנוגע להימור על Eth2.0?
  • מהן נקודות הכאב הנוכחיות והמכשולים הפוטנציאליים לאימוץ?
  • אילו מאפשרים ערך מוסף והזדמנויות בשוק זה מציג?

הסקנו מסקנות מ -287 נשאלים לסקר מקוון של מחזיקי ETH קיימים, אשר נפתח בפברואר 2020 ונשאר חי 20 יום. תוכלו למצוא את הסקר המקורי כאן.

Eth2 לא תבנה את עצמה אז תודה לכל מי שמשתתף באבן דרך זו ואנחנו מקווים שתמצאו את העבודה שלנו תובנת ומועילה! 

הורד את דוח ההימור המלא של Ethereum 2.0

הורד את CodefiEthereum 2.0 ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות העדכניות ביותר של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map