המסע שלי להיות מאמת ב- Ethereum 2.0

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogBlockchain הסביר

המסע שלי להיות מאמת ב- Ethereum 2.0

זהו הראשון בסדרת מאמרים המתארים כיצד אדם, עם ~ 32 ETH וידע טכני, יכול להשתתף בהשקת רשת המשואות של את’ריום מאת קוגן ברנן 25 בנובמבר 2020 הוצג ב 25 בנובמבר 2020

זרימת מאמת teku

תמונה: התמונה למעלה, מאת בן אדגינגטון מטקו (שכותב גם את החיוני Eth2.news ניוזלטר), מתאר את הצעדים שנבצע במהלך שלושת הפוסטים הבאים בבלוג. 

הערה: בעוד שהמועד האחרון חלף להיכלל המאמתים באירוע בראשית עבור רשת המשואות, אנשים עדיין יכולים להפקיד 32 ETH בחוזה הפיקדון לפי הצעדים הבאים. על פי אלכס טיודוראצ’ה של Eth2stats, לאחר תחילת הרשת ב -1 בדצמבר, 12:00 UTC, 2020, אנשים המפקידים החל מה- 24 בנובמבר 12:00 UTC, 2020, לג’נסיס יעמדו בתור ויבצעו אחר הליך ההפעלה הרגיל. 

 1. מבוא
 2. כתב ויתור
 3. חומרים ודרישות
 4. רוכש 32 ETH ב- MetaMask
 5. סקירה על Launchpad
 6. יצירת מפתח
 7. קישור אתריום 1.0 ו- 2.0 ונעילה 32 ETH
 8. סיכום

1. הקדמה

זהו הראשון בסדרת מאמרים המתארים כיצד אדם, בעל ~ 32 ETH וידע טכני, יכול להשתתף בהשקת רשת משואות את’ריום, שלב 0 בפרויקט את’ריום 2.0. לפני שנכנס לשלב הראשון של שליחת ETH לחוזה ההפקדה וקבלת מפתחות האימות שלנו, ברצוני לדון בכמה מהמניעים שמאחורי Ethereum 2.0.

את’ריום עומד לצאת למסע חדש ומרתק לטריטוריה לא מוכרת עבור כל רשת בלוקצ’יין. המעבר מ- Proof of Work ל- Proof of Stake הוא שינוי הפרוטוקול המשמעותי ביותר בהיסטוריה הקצרה של רשתות חסימות ציבוריות. המקבילה הקרובה ביותר תהיה עד מופרד (או, SegWit) מזלג קשיח של ביטקוין – התאמה לאופן עיבוד גדלי הבלוקים ברשת הביטקוין. שינוי זה, מינורי יחסית בהשוואה ל- Ethereum 2.0, הביא למאבק שנוי במחלוקת ומר והביא בסופו של דבר לפיצול קהילת הביטקוין..  

השקת Ethereum 2.0 גורמת ל- SegWit להיראות כמו החלפת צמיגים. ישנן שתי סיבות עיקריות לכך שקהילה זו תעבור על עיבוד כה משמעותי. ראשית, קהילת את’ריום היא קהילת מפתחים. מפתחים לא משיקים מוצר ולעולם לא נוגעים בו שוב. אנו פורסים כל הזמן, מתבוננים, דנים ואומרים מחדש על הרעיונות והעבודה שאנו מייצרים. מחזור זה מלווה ברמות גבוהות של תכנון, דוגמנות ותיאום בין צוותים רבים שבמסגרות אחרות עשויים להיחשב מתחרים. כשיש טעויות, הקהילה מתכנסת כדי לפתור אותן בצורה הטובה ביותר.

הסיבה השנייה שאנחנו מבצעים מאמץ חדש זה היא ש אנו מאמינים שחסימות ציבוריות רחוקות מלמצות את מלוא הפוטנציאל שלהן. הוכחת עבודה הייתה השערה שלא נבדקה כאשר ביטקוין הושק בשנת 2009. הרוב המכריע של האנשים לא האמינו שתוכלו לפתור את בעיית ההוצאה הכפולה למעט באמצעות מתווכים מהימנים. ביטקוין ורשתות Proof of Work אחרות הוכיחו כי אנו יכולים ליישם מערכת מוניטרית כפרוטוקול עמית לעמית (אני שולח לך כסף) ללא צד שלישי.

הוכחת הנקודה הזו הייתה רק ההתחלה. Ethereum זכה לכינוי Bitcoin 2.0 על ידי הקהילה כאשר פותח לראשונה: הוא זיהה את החסרונות של מערכת ההפעלה של Bitcoin והושק כדי להרחיב את יכולתם של פרוטוקולים עמיתים לעמית. Ethereum 1.0 ימשיך לעשות צעדים גדולים במהלך השנים כשאנחנו בונים 2.0 לצידו, אך כפי שאמר ויטליק בוטרין לאחרונה ב- Reddit AMA:

“אם אתה נמצא כאן באת’ריום היום, אתה צריך להיות כאן לא בגלל שאתה מאמין שהכללים הנוכחיים (כלכליים או טכניים) ראויים להיות מוגנים והתייצבו בכל מחיר, אלא כי אתה מאמין לאן המערכת האקולוגית הולכת. […] השתתפות ב- Ethereum היא באופן בלתי נמנע באופן חלקי תחזית לפיה מפת הדרכים היא טובה וכי ברגע שתהליך שדרוג זה יסתיים נגיע למעשה למקום שבו הרשת יעילה, יציבה וחזקה ומסוגלת להיות בסיס משמעותי חלקים מהכלכלה העולמית “


הוכחת יתרה בשלב זה של את’ריום 2.0 היא למעשה הימור על יכולתם של מפתחי הקהילה ואת’רום, שבנו כבר כל כך הרבה, לספק עוד יותר לעולם הגדול.. אתה צריך לצפות לנעול את הכספים שאתה מכניס אליהם בחוזה ההפקדה לפחות שנתיים, ככל הנראה ארוכות יותר. אנא אל תזלזלו בסיכונים והשקיעו רק את מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד. עם זאת, על ידי תרומה לצעד ראשון זה, אתה משתתף ברגע שעשוי להיות היסטורי לדחיקת רשתות ציבוריות לשלב הבא בפיתוח..

בואו נתחיל.

2. הצהרת אחריות

זה פוסט שאני כותב כעובד של ConsenSys ומישהו שמתכנן ממש להמר על רשת המשואות. ההצהרה הקודמת פירושה שאני מתעדף את מוצרי ConsenSys (מוצרי ConsenSys הם בדרך כלל הטובים ביותר בכיתה עבור Ethereum, ויש לי גם גישה לצוותי הנדסה שיכולים לעזור לי לענות על שאלות ולפתור בעיות). ההצהרה האחרונה פירושה שאני מייעל את העלות וקלות השימוש: אין לי אלפי ETH כדי להניב תגמולים משמעותיים, אז אני לוקח כמה קיצורי דרך. אני גם לא רוצה שיהיה עלי לשמור על שרת בדירה שלי למטרות עלות ולוגיסטיקה ולכן אני משתמש בשירותי האינטרנט של אמזון (AWS) כדי לארח את צומת המאמת שלי. זה שירות שאני מכיר כמפתח והוא וירטואלי כדי שאוכל לגשת אליו מכל מקום לצורך תחזוקה. (בתחילה שקלתי להשתמש ב- 8GB RAM Raspberry Pi שלי אבל לא רציתי לדאוג לחיבור לאינטרנט, מה שהופך את מתח האתר עדיין פעיל, התחממות יתר ומהירות, או אם הכלב שלי יבעט מעל המחשב הנייד שלי כשאני לא נמצא זו אפשרות ו … אתריום ב- ARM היא קבוצה המספקת חומרים להימצאות את’ריום 2.0 ב- Raspberry Pi) 

אנשים רבים בקהילת הצפנה אינם מסכימים עם השימוש בנקודת קצה של אינפורה ולא בלקוח Ethereum 1.0 מקומי ומארחים ב- AWS (חלק מגוליית אמזון). אלה החלטות שקיבלתי כדי להפוך את ההשקעה על Ethereum 2.0 לפשוטה ונגישה ככל האפשר עבור אנשים פרטיים, אך מגיעות עם פשרות לביזור ולפרטיות. עם זאת, תוכל לעקוב אחר מדריך ההוראות הרחב שלהלן ולבחור להפעיל לקוח Ethereum 1.0 משלך ולארח באופן מקומי. למעשה, אם אתה יכול לעשות זאת, הייתי ממליץ לך לעשות זאת! 

3. חומרים ודרישות

להלן החומרים הדרושים לנו והצעדים הכוללים שננקוט במהלך שלושה פוסטים:

חומרים

 • התחייבות לשלוש שנים להקמת 32 ETH ולשמירה על צומת אימות
 • 32 ETH (פלוס <1 ETH לעלויות דלק)
 • 717.12 $ (תמחור מופע שמור למשך שלוש שנים עבור מופע m5.xlarge) + 120 (עלות לשנה של 100 GB של אחסון, בהנחה שמרנית כמעט של קיבולת אחסון מלאה) = 837.12 $ ששולמו במהלך השנה ל- AWS
 • סיומת MetaMask (התקנה בחינם –
 • חשבון Infura (שכבה חופשית)

צעדים

 1. לרכוש 32 ETH ב- MetaMask, Walkthrough Launchpad
 2. הגדר תצורה של AWS (התחייבות לשלוש שנים, יכולה להיות פחות אבל אתה חוסך כסף עם יותר זמן ואתה נעול), מקשה על תכונות האבטחה
 3. ייבא מפתחות אימות, הפעל את Teku, ניטור התקנה 

יש כמה הדרכות נהדרות וכלליות יותר שעוברות את התהליך הזה, כלומר ההליכה של מארה שמייד וקולין מאיירס בעלון בנקלס. מדריך זה יהיה שונה כשאני עובר על תהליך ההימור האישי שלי ומוסיף צעדים ספציפיים להגדרה הכוללת שלי.

4. רכישת 32 ETH ב- MetaMask

הצעד הקל ביותר והקשה ביותר במדריך זה. כשאני כותב את זה, Ethereum עובר ריצת מחירים שמגדילה באופן דרמטי את עלות ההימור (לאוואן ואן נס יש פוסט מענג אשר עוקב אחר עלות האימות בחזרה במשך חודשים רבים, החל ממרץ 2019, כאשר מחירו 3,100 דולר ארה”ב לרכוש 32 ETH עד אוקטובר 2020 כאשר מחירו 12,000 דולר ארה”ב). יש כמה אנשים שקנו, אהמ, את HODLed את’ריום די הרבה זמן. אם לא פוצצת את הקריפטו שלך על פיצה בשנת 2010, רואים את עצמכם משקיעים אסטרטגיים ברי מזל – ERM.

מדוע אנו זקוקים לארנק מבוסס דפדפן כמו MetaMask? הזרימה של נעילת ETH בחוזה הפיקדון ב- Ethereum 1.0 Mainnet וחיבורו לרשת Beacon Ethereum 2.0 מחייבת סוגים של ריקוד עדין. שתי הרשתות משתמשות בכיתות שונות של הצפנה, לכן עלינו ליצור סוגים חדשים לגמרי של מפתחות הצפנה. מפתחות אלה חייבים להיות מחוברים לכתובות Ethereum 1.0 שלנו עם ה- 32 ETH. זה יהיה מאוד מסובך לעשות לבד, ולכן קרן את’ריום ו- ConsenSys הקימו אתר שמטפל בתהליך שנקרא שיגור. כדי לקיים אינטראקציה עם אתר זה, עם זאת, אנו זקוקים לארנק מבוסס דפדפן עם מקשי Ethereum 1.0 המשויכים ליתרת 32 ה- ETH שלנו. ניכנס לזה יותר מאוחר, אבל רציתי להודיע ​​לאנשים מדוע אנו עושים זאת.

אם אינך מחזיק שום אתר (מטבע הבסיס לרשת את’ריום): אתה יכול לקנות ישירות ב- MetaMask. אתה יכול גם לקנות ETH בבורסות מוסמכות כמו מַזַל תְאוּמִים, אך יש להזהיר כי קיים תהליך KYC נרחב ותאומים ישמרו ויכולים להגיש תיעודים לרשויות המדינה, המדינה והמדינה.. אם אתה מחזיק אסימונים של ERC-20 אך לא אתר: אני ממליץ להשתמש בתכונת ההחלפות החדשה של MetaMask ישירות בארנק MetaMask שלך, המשלב צבירת חליפין מבוזרת כמו Uniswap ו- AirSwap כדי לקבל את המחירים הטובים ביותר ואת דמי הרשת הנמוכים ביותר. אם ה- ETH שלך נמצא בארנק חומרה של Trezor או Ledger, אני ממליץ לך לבצע את השלבים הבאים כדי לחבר את הארנק הזה ל- MetaMask. אני משתמש ב- MetaMask, אך קרן Ethereum ממליצה גם על ארנקים מבוססי דפדפן כמו פורטיס אוֹ פורטמטיק

מבחינתי זה היה קצת מורט עצבים לראות סכום כסף נכבד שעומד לרשותי עם חתימה קריפטוגרפית פשוטה. כנראה זמן טוב להתפעל מהעוצמה המדהימה של הצפנה כדי להיות מסוגל להעניק זאת ליחידים, תוך כדי להזכיר לאנשים לוודא שגיביתם את המפתחות הפרטיים או ביטויי ההתאוששות שלכם..

5. סקירה על משטח ההפעלה

תמונה: Launchpad.ethereum.org

עכשיו כשיש לנו משמורת על ה- 32 ETH על ההימור, אנחנו יכולים ללכת Launchpad.ethereum.org, אתר Launchpad שהזכרנו קודם. המדריך ללא בנק של מארה וקולין עובר טוב מאוד על הדף הראשוני (שמוצג למטה) וחלק גדול ממנו מובן מאליו אבל רציתי לתת פרשנות אישית משלי בכמה דברים:

ארבעת השלבים הראשונים (סקירה כללית, הירשם, אחריות, ו שׁוֹצֵף) הם תקציר בסיסי של Ethereum 2.0, ההימור והאחריות שלך כמאמת. בעיקרו של דבר, מנגנון ההסכמה של הוכחת ההימור מסתמך על כך ש”כורים “(בשפת הוכחת העבודה) מכניסים את כספם למקום שלהם, ולא מוציאים כמויות אדירות של מעבד המפתר חידות הוכחת עבודה. זה 32 ה- ETH, ההימור על הטבלה להשתתפות בהסכמה על הוכחת ההימור. 

ומכיוון שהרשת עדיין בפיתוח, עדיין אין אפשרות לצאת למאמתים (מה אם תמצא את פריצת ה- DAO ברשת החדשה? אנחנו לא יכולים לתת לך לעזוב …). אז כולם לטווח הארוך. (שמכסה העברת העיכוב ו מְחוּיָבוּת)

אחרון, אם אתה “מתנהג כלא נכון” בתוקף רשת (מתוך זדון או בורות או מקרה), אתה נענש. ב- Ethereum 2.0 זה נקרא שׁוֹצֵף. בצד החיובי, אם אתה מתנהג נכון כמאמת, תקבל את “תגמולי הכרייה” המשויכים לרשת (נדבר על כך בהמשך). כצידה מהירה, איזון המעכב / תמריץ שונה מ- Proof of Work, שם יש רק תמריצים עבור כורים שלא יחבל ברשת ויתנהג נכון. 

הבאה היא מערכת המפתח שציינתי קודם. מערכת חתימת המפתח Ethereum 2.0 תשתמש בה היא BLS. אני לא מומחה בקריפטוגרפיה, אבל ההמרה מ- BLS היא שהיא מאפשרת לקרוס חתימות דיגיטליות מרובות לאימות אחד. זה מועיל באיסוף תעודות המשואה (“מצביע ביחס לתקפותם של גוש שבר או משואה”). הרלוונטי ביותר עבורנו, תוכנית BLS שונה מהתכנית המשמשת עבור Ethereum 1.0.

לקבלת מידע נוסף אודות BLS, אנא עיין החוט הזה מג’ף קולמן אוֹ פוסט זה של Reddit על ההיסטוריה של פיתוח BLS עבור Ethereum 2.0

בדרך כלל, שינוי ערכת מפתח פרטית עבור רשת ציבורית גדולה יהיה כמעט בלתי אפשרי. עם זאת, מכיוון ש- Ethereum 2.0 יפעל לצד Ethereum 1.0, מפתחי הליבה העלו פיתרון חכם, שהוא לחיצת יד קלאסית:

שיגור

בתרשים לעיל, המפתח והתיבות הכחולות מייצגות את אתריום 1.0 ואת ערכת ההצפנה שלו והמפתח והתיבות האדומות מייצגות את אתריום 2.0 ואת ערכת ההצפנה שלו. חוזה ההפקדה, שקיים ב- Ethereum 1.0 Mainnet, מאפשר למשתמש להוכיח שיש לו מפתחות פרטיים עבור Ethereum 1.0 ו- Ethereum 2.0. כך זה עובד:

העסקה שהוגשה לחוזה ההפקדה ב- Ethereum 1.0 חייבת להיחתם על ידי מפתח פרטי Ethereum 1.0 (כמו כל עסקה שהוגשה ב- Mainnet). עם זאת, העסקה הזו נכרכת סביב חתימת מפתח פרטית אחרת, המפתח הפרטי Ethereum 2.0. רשת המשואות צופה בחוזה הפיקדון ב- Ethereum 1.0, אם מוגשת לחוזה עסקה תקפה עם היתרה הנכונה, שרשרת המשואות ואז עוטפת את שכבת ההצפנה הראשונה וניגשת לשכבה השנייה, החתימה הדיגיטלית Ethereum 2.0. זה משמש לאישור כתובת המאמת של Ethereum 2.0 וחיבורו לכתובת Ethereum 1.0.

עבור אנשים שמכירים את Solidity, הנה העסקה שנכנסת לחוזה Ethereum 1.0, עם פרמטר החתימה של BLS המוקף:

יש כאן עוד פרמטר אחד (אישורי משיכה) שלא דנו בהם, שהוא למעשה מפתח חד פעמי למשוך את ה- 32 ETH ברגע שנאפשר זאת. נפיק זאת גם עם Launchpad.

כפי שאתה יכול לראות, זה תהליך מסובך שיהיה מאתגר עבור משתמש בודד לעשות סולו. Launchpad נותן לנו תהליך מודרך כדי לסייע ולהפחית את המורכבות.

שלושת החלקים הבאים (מְחוּיָבוּת, סיכון לאימוץ מוקדם ו אִשׁוּר) הם תזכורת אחרונה לגבי ההתחייבות המסוכנת וארוכת הטווח של השתתפות ב- Ethereum 2.0 

למידע נוסף על המינוח של Ethereum 2.0 והבנת תפקיד המאמת, עיין בשני החלקים המצוינים של אלכס טיודוראצ’ה. תנאי Ethereum 2.0 הוחרגו ו מסע מאמת דרך שרשרת המשואות.

6. יצירת מפתח

כעת, כשיש לנו סקירה כללית על התפקיד שלנו ב- Ethereum 2.0 כמאמת, נמשיך עם בשר התהליך: הפקת מפתחות אימות וקישורם ל- Ethereum 1.0 עם העברה של 32 ETH לחוזה פיקדון Mainnet 1.0 של Ethereum 1.0..

לאחר אישור שקראת את הגילויים, Launchpad יעבור על האפשרויות שיש לך לבחירת לקוח Ethereum 1.0 ו- 2.0. נגיע לאלה בפוסט אחר ואין זו דרישה להתקדם. 

לאחר מכן תעבור לקטע “צור מפתחות”, המוצג להלן:

בחרתי מאמת אחד וזה מראה לי את העלות שלי. לאחר מכן היא מבקשת ממערכת ההפעלה הנוכחית שלי לעזור לי להוריד מעט תוכנה ליצירת זוגות המפתח המאמתים. זה מסובך, מכיוון שבעוד שלקוח המאמת שלי יפעל בלינוקס, אני משתמש במכשיר יומיומי. אז אני בוחר ב- Mac וזה לוקח אותנו לשלב הבא, ושואל אותנו כיצד נרצה להתקין את התוכנה:

אני בוחר להוריד את אפליקציית CLI, וזה לוקח אותי לדף ההורדות בדף Github של קרן את’ריום (גרסת השחרור עשויה להיראות אחרת עבורכם, רק וודאו שזו הגרסה האחרונה):

גלול מטה כדי לראות את קטע ההורדות:

הורד את הקובץ `tar.gz` עבור מערכת ההפעלה המתאימה שלך ופרק את הקובץ.

כעת עלינו לפתוח את מסוף שורת הפקודה שלנו ולנווט לספריה של הקובץ הלא ארוז שלנו, הנקרא eth2deposit-cli. קיצור דרך עבור כמה מכונות הוא להקליד cd ואז לגרור ולשחרר את הספרייה למסוף, מה שייתן לך את הנתיב לספריה. לחץ על Enter ובספריית eth2deposit-cli הפעל את הפקודה הבאה המסופקת על ידי Launchpad:

./ הפקדת מיינט חדש-ממונומי

יש תזכורת מתמדת לכלול – מיינט שרשרת, מכיוון שלמדריכים קודמים היו רשתות שונות עבור רשתות בדיקה שונות. אז הקפד להוסיף mainnet אחרת פרטי העסקה שלך לא יהיו תקפים!

הזן את מספר המאמתים שברצונך להפעיל ופעל לפי השלבים.

אני לא הולך לשתף צילומי מסך לשלבים הבאים, מכיוון שזה כולל יצירת מפתחות וסיסמאות רגישים. שני דברים עיקריים: 1) גבה את הביטוי הממוני שאתה מקבל כי זו הדרך היחידה למשוך את ה- ETH שאתה מהמר ברגע שמותר 2) שלב זה מיועד רק למשתמשי Teku: צור קובץ טקסט רגיל המכיל את הסיסמה שהזנת למפתחות המאמת שלך. שמור אותו באותו שם כמו קובץ keystore.json אך עם סיומת a.txt באותה ספרייה עם המפתחות ופרטי ההפקדה שלך. לדוגמא, אם קובץ מאגר המפתחות שלך הוא KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.ג’סון, יש לקרוא לקובץ טקסט רגיל עם הסיסמה KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.טקסט. זה ישמש מאוחר יותר בעת הפעלת Teku.

לאחר הפעלת eth2deposit-cli מהטרמינל שלך בהצלחה והוספת קובץ הסיסמה, הספרייה שלך צריכה להיראות כך:

eth2deposit-cli /

└── validator_key_info /

   ├── KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.ג’סון

   ├── KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.טקסט

   └── DEPOSIT_DATA_YOUR_TIMESTAMP_HERE.json

└── MNEMONIC_BACKUP.txt

7. קישור אתריום 1.0 ו- 2.0 ונעילה 32 ETH

השלב האחרון בהדרכה זו יהיה שליחת מידע המאמת שלנו לחוזה ההפקדה ב- Ethereum 1.0, עם המידע הנכון שגם שרשרת המשואות תוכל לזהות (לחיצת היד שהזכרנו קודם).

בכרטיסייה “מאמת העלאה” יש מקום לגרור ולשחרר את הקובץ האחר שנוצר על ידי eth2deposit-cli: קובץ נתוני ההפקדה שלך (DEPOSIT_DATA_YOUR_TIMESTAMP_HERE.json בספריית הדוגמה שלמעלה). גרור ושחרר את הקובץ מהמחשב שלך למקום בעמוד Launchpad:

אם נתוני ההפקדה מעוצבים כהלכה, תראה את הדברים הבאים:

כעת, Launchpad יבקש מאיתנו לחבר את ארנק התוכנה לחשבון ששלחנו אליו את ה- ETH 32 שלנו:

לאחר שתעשה זאת בהצלחה, תראה זאת:

תכונות אבטחה חדשות של MetaMask מחייבות אתר לבקש להתחבר לכל חשבון באופן ספציפי – אם החשבון עם 32 ETH לא נבחר בעת ההתחברות, פשוט פתח את MetaMask, לחץ על החשבון שיש לו 32 ETH וחבר אותו ל- Launchpad.

כשתלחץ על המשך, תראה סיכום של המידע, לצד דגש נוסף על הסיכון והמחויבות ארוכת הטווח של מה שאתה עומד לעשות:

לאחר שעברת את הגילויים והאזהרות האלה בעיון, מגיע רגע האמת:

לאחר שתלחץ על “יזם את העסקה” תעמוד מול אחת מתיבות האישור המרתקות ביותר בחיים שלך (קריפטו)! קחו נשימה עמוקה, וודאו שאתם מוכנים כי אין דרך לחזור ברגע שתלחצו על אישור! (ובכן, ל- MetaMask יש תכונה “ביטול עסקה” רגישה בזמן, מכיוון שהוא ארנק נהדר, אך העמיד פנים כאילו אין לך את זה!)

לאחר שהכל אושר ונכרה, תראה מסך כזה:

8. מסקנה

מזל טוב! השתתפת באחת ההתפתחויות המרתקות ביותר בתולדות התיאום הציבורי!!

אבל העבודה רק התחילה. שני ההודעות הבאות שלנו יקימו מופע שרת AWS אובונטו 20.04 עבור צומת האימות של Teku באמצעות Infura כנקודת קצה של Ethereum 1.0. לאחר מכן נעבוד על התקשות אבטחה וניטור צומת באמצעות כלי כמו גרפנה. 

עבור הפרק הבא, כל מה שנצטרך מהפוסט הזה הוא התוכן של ספריית eth2deposit-cli / validator_key_info, דוגמאות להלן:

eth2deposit-cli /

└── validator_key_info /

   ├── KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.ג’סון

   ├── KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.טקסט

   └── DEPOSIT_DATA_YOUR_TIMESTAMP_HERE.json

המשך לעקוב!

תודה לג’יימס בק, מרדית בקסטר, צ’מינדה דיביטוטוולה, בן אדג’טון, הליצן האפל, סומר עשת, ג’וזף לובין, קולין מאיירס, ניק נלסון, מארה שמידט, אדריאן סאטון, ואלכס טיודוראצ’ה על תמיכה וסיוע טכני..

BlockchainCryptoEthereumEthereum 2.0 ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map