פריצה ב- ETHDenver? יש לנו 8,000 דולר בשפע

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

דף הבית בלוג חדשות

פריצה ב- ETHDenver? יש לנו 8,000 דולר בשפע

ETHDenver הוא ה- # BUIDLathon הגדול בעולם עבור את’ריום וחובבי פרוטוקול בלוקצ’יין אחרים, מעצבים ומפתחים. ConsenSys מציעה 8,000 $ בסכומים רבים "DeFi," Infura, ConsumSys Quorum, Metamask, Truffle, Infura, and Diligence. מאת ConsenSys 11 בפברואר 2021 הוצג ב- 11 בפברואר 2021

Consensys טוויטר

EthDenver היה מדהים עד כה! ConsenSys הייתה נותנת חסות לאיסוף אתריום קסום זה מדי שנה מאז הקמתו. עבור אלה החדשים במרחב, ETHDenver הוא ה- # BUIDLathon הגדול ביותר בעולם עבור את’ריום וחובבי פרוטוקול בלוקצ’יין אחרים, מעצבים ומפתחים. השנה האירוע הוא אירוע מוערך בן שבעה ימים, 24 שעות ביממה, עם מצגות שונות של מומחים במערכת האקולוגית של את’ריום, במקביל להאקתון מסיבי. “Buidlers” אלה יוכלו ליצור צוותים באופן וירטואלי, לבנות פרויקט web3 ב- Ethereum ולשלב פלטפורמות, אינטגרציות, תוספים, ממשקי API, הרחבות או ספריות שונות כדי לקבל הזדמנות לקבל פרסים כספיים.. 

עוד לא שמעתם עלינו? ConsenSys היא חברת התוכנה המובילה של חברת Ethereum. אנו מאפשרים למפתחים, ארגונים ואנשים ברחבי העולם לבנות יישומים מהדור הבא, להשיק תשתית פיננסית מודרנית ולגשת לאינטרנט המבוזר. חבילת המוצרים שלנו, המורכבת מ אינפורה, מניין ConsenSys, Codefi, MetaMask, כְּמֵהָה, ו- Diligence, משרת מיליוני משתמשים, תומך במיליארדי שאילתות מבוססות בלוקצ’יין ללקוחותינו תוך טיפול במיליארדי דולרים בנכסים דיגיטליים. 

לפני שאנחנו צוללים לשפע, בדקו כמה ממשאבים אלה! 

בואו נדבר בשפע – השנה החלטנו להכפיל. 

ConsenSys מציעה 8,000 דולר בשפע. עכשיו, השנה כבר הייתה מטורפת למדי – אבל, בסוג ההאקתון שלנו, החלטנו לגייס את כל הצוותים שלנו בכדי לפתוח שיתוף פעולה עם המערכת האקולוגית למפתחים. אנו רוצים לראות איזה סוג של האבקה צולבת נוכל ליצור באמצעות כלים, ספריות, ממשקי API, הרחבות, פלטפורמות ופרוטוקולים של ConsenSys. מחוץ לחבילת המוצרים שלנו, אנו שמחים להפליא לגלות שיתופי פעולה חדשים בכל המערכת האקולוגית של Ethereum בכללותה. עם זאת, יש לנו שפע של “DeFi”, אינפורה, מניין ConsenSys, מטמאסק, כמהין, אינפורה וחריצות.

* תוף בבקשה * … 

להלן השפע והקטגוריות שלהם: 

DeFi

ב- ConsenSys אנו ממנפים את חבילת המוצרים שלנו בכדי לאמץ מימון מבוזר ברחבי התעשייה. בשם ההפרעה והביזור של העולם הפיננסי כפי שאנו מכירים אותו – אנו נרגשים לראות עם מה! 

1 / מיטב פרויקטים של Ethereum DeFi המשתמשים במוצרים / פרויקטים של 2+ ConsenSys

 • 1,000 דולר

החלף אוויר

AirSwap מפעיל מסחר בין עמיתים לעמית. באמצעות פרוטוקול בקשה להצעת מחיר (RFQ), סוחרי AirSwap מוגנים מפני החלקה קדמית ומחלקת מחירים והעסקאות מבוצעות בארנק לארנק באמצעות מגוון יישומים, כולל החלפות MetaMask.

2 / החלפת Stablecoin

 • 750 דולר

בנה אפליקציית אינטרנט המשתמשת ב- AirSwap כדי לאפשר לסוחרים לבצע החלפות יציבות גדולות של 1: 1. לפרטים טכניים, עיין ב- AIP: https://github.com/airswap/AIPs/issues/13.

קריטריונים לשיפוט:

 • מאגר Github לבדיקה
 • קוד בסיס עבור PoC עם הנחיות להפעלתו
 • הדגמה מוקלטת

3 / הוסף תמיכה בפרוטוקול “קל” ל- AirSwap CLI

250 דולר

AirSwap תומך בפרוטוקול “קל” עם תכונות מינימליות לחיסכון בדלק. עם זאת, ה- AirSwap CLI כרגע אינו תומך בפרוטוקול זה. הוסף פקודת CLI לבקשת הזמנות קלות משרתים התומכים בה. לפרטים טכניים, עיין בגיליון GitHub: https://github.com/airswap/airswap-cli/issues/78.

קריטריונים לשיפוט:

 • בקשת משיכה של Github לבדיקה
 • הדגמה מוקלטת

מניין ConsenSys

ConsumSys Quorum הוא שכבת פרוטוקול קוד פתוח המספק למפתחים את הגמישות והאמינות הנדרשים בכדי להפוך את יישומי הבלוקצ’יין שלהם למוצלחים. כגרסה פרטית ומותרת של Ethereum, היא מאפשרת לארגונים למנף את Ethereum ליישומי בלוקצ’יין הדורשים מהירות גבוהה, תפוקה ופרטיות. ConsumSys Quorum כולל חבילת רכיבים וממשקי API הניתנים להגדרה, המאפשרים לך להתאים אישית את מקרה השימוש וסביבת הייצור שלך.

4 / יכולת פעולה הדדית הטובה ביותר של בלוקצ’יין ארגוני עם מניין ConsenSys

1,000 דולר

אנו רואים עניין גובר ביכולות חוצה שרשרת בין DLTs שאינם אתריום ורשתות בלוקצ’יין של קוורום.

עבור שכר זה, אנו ממליצים לבנות או להתאים פתרון שכבה 2 לשיתוף פעולה עם DLT שאינו אתריום (למשל, HL Fabric, Corda, HL Sawtooth, HL Iroha, וכו ‘) עם בלוקצ’ין של ConsenSys (HL Besu או GoQuorum). להחלפות אסימון צולבי.

קריטריונים לשיפוט:

 • מאגר Github לבדיקה
 • ארכיטקטורת הפתרון (רכיבים מעורבים, דיאגרמות רצף וכו ‘)
 • רשימת התכונות הנתמכות בפרט אסימונים נתמכים
 • קוד בסיס עבור PoC עם הנחיות להפעלתו
 • הדגמה מוקלטת

5 / הטוב ביותר DApp, כלי, הרחבה, תוסף או תיקון במניין ConsenSys

1,000 דולר

Buidl בראש Quorum באמצעות פרויקטים כגון Quorum-Quickstart, Kubernetes, Remix Plugin, Quorum Cloud, Truffle, Cakeshop …. אנו רוצים לראות הרחבות נוספות שמשחקות עם אתריום ציבורי וכלים נוספים לגישה של מכשירים באופן כללי בעת שימוש במניין ConsenSys.

אנו מחפשים גם את השימוש הטוב ביותר בתכונות המניין על ידי בניית משהו כמו Tornado.cash ב- ConsenSys Quorum, Dai עבור העברות קוורום- toinnet, או אפילו החלפות סמלים בין שרשרת. בבקשה תהיה יצירתי עם זה!

מטמאסק 

6 / פרס בחירת MetaMask 

500 דולר

אנו מחפשים את הדאפ הטוב ביותר המשלב MetaMask AND שמטרתו לבצע טובת ציבור. האם הפרויקט שלך עוזר לאנשים לשמור על בטיחות COVID? לעזור לאנשי מקצוע בתחום הבריאות להתמודד עם המגפה? לשטח נתוני בריאות טובים יותר? או לעזור למחפשי עבודה שנפגעו ב- COVID? הגש את הפרויקט שלך לפרס בחירת MetaMask על ההזדמנות שלך לזכות בפרס ולהופיע בבלוג MetaMask!    

אינפורה 

הערה: כל ההאקרים יצטרכו להגיש בקשה לגישה ל- ITX באמצעות [מוגן בדוא”ל] עם ‘EthDenver’ בשורת הנושא, מכיוון שהמוצר עדיין במצב אלפא.

7 / קירב את Uniswap ו- ITX <3

פרס: 1500 דולר

כדי לזכות בפרס זה, אנו קוראים לך לבנות אתר חדש המאפשר למשתמש להחליף אסימונים ב- Uniswap באמצעות Infura Transaction Service (ITX). המשתמש לא צריך לדרוש שום ETH מראש או פיקדון מראש ב- ITX כדי להשתמש בשירות. במקום זאת, השליח (אתה!) צריך לשלם את דמי הרשת מראש ואז לקבל החזר כספי באמצעות פלט ההחלפה. לדוגמא, אם המשתמש מחליף את DAI ל- ETH, אז המשדר לוקח נתח של ה- ETH כדי לכסות את העלות (וגם קצת רווח). 

אנו מגישים בקשה לא מהגר לתמוך בפיתוח פרויקט זה לאחר האקתון EthDenver. בהנחה שהמענק יצליח והצוות הזוכה מספק MVP מרגש, צריך להיות זמין גדול יותר בכדי להביא את חילופי התומכים המשודרים לייצור (ו / או בתקווה להשתלב בממשק Uniswap). כמובן שכל הקוד צריך להיות קוד פתוח. כפי שתראו בקרוב, תכננו ל- ITX רכיבים ספציפיים לאינטגרציה מינימליים כך שחוזה הנתב הסופי כלל לא יהיה מודע ל- ITX, וקל להחליף ITX עם שירות ממסר אחר.. 

אז בואו נעצור עסקאות תקועות (החלפות uniswap) יחד! 

כְּמֵהָה

כמהין היא מסגרת פיתוח חזקה שמקלה על בניית דרך Ethereum, מה שמביא מפתחים מרעיון ל- Dapp בצורה נוחה ככל האפשר. שוקולד לא כלול, אבל אולי טראפל יכול לעזור לך לפתח DApp כדי לאמת את האותנטיות של כמהין ולעזור לכולנו להיות שולל על ידי גנאש מזויף! סוויטת הכמהין כוללת צוותי טראפל, גנאש, טפטוף וטראפל.

יש לנו רשימה של שפע:  

7 / הגדרות סוג עבור @ כמהין / חוזה · גיליון מס ‘3116

 • 250 דולר

8 / הוסף תיעוד / דוגמה עם פריסה ברשת גט פרטית

 • 250 דולר

9 / העלה את כפתור הבעיה של Github צריך קודם לחפש בבעיות הקיימות – Ganache # 243 

 • 250 דולר

10 / הכנת קופסת יהלומים

 • 250 דולר

11 / הדפס חיווי “ההבטחה נפתרה אוטומטית”

 • 250 דולר

12 / השלמות אוטומטיות מותאמות אישית עבור Truffle CLI

 • 250 דולר

אֶמְצָעִי:

חָרִיצוּת

13 / הוסף הערת שרבוט ל- Uniswap

 • 500 דולר

Scribble הוא כלי אימות זמן ריצה עבור Solidity ההופך ביאורים בשפת מפרט Scribble לטענות קונקרטיות הבודקות את המפרט. במילים אחרות, Scribble הופכת חוזים קיימים לחוזים עם התנהגות שווה ערך, אלא שהם בודקים גם נכסים. להלן המאפיינים שאנחנו מעוניינים בהם:

עוד על שרבוט: 

 • 4 אסטרטגיות יעילות לבוא עם הערות שרבוטים
 • מאפייני כתיבה – גישה חדשה לבדיקה
 • שרבוט: תיעוד

אתה גם מקבל גישה לקמפיין מטושטש ולמינוי Mythx Pro. הכה אותנו מַחֲלוֹקֶת לכל שאלה.

14 / שפע עיצוב חריצות

 • 500 דולר

את’ריום הוא יער חשוך; אתה רוכב על חד קרן לירח בזמן שאתה נלחם באגים המעופפים בחרב אור. בוא עם עיצובים חלקים, יצירות אמנות, תמונות שער, לוגו, תן למוח האמנותי שלך להשתולל בחריצות ConsenSys. 

שלושת העיצובים המובילים ביותר מקבלים עד 500 $ וחשיפה בכל הרשתות החברתיות ועלוני המידע שלנו – שלא לדבר על עיצוב משלהם בחבילת מוצרי הכנס הבאה (נים, כובעים, מדבקות וכו ‘).. 

מידע נוסף וטופס הגשה: https://forms.gle/cDbCoZ9zs1PcVjup7

אם אתה קורא את כל אלה – אתה אגדה וכנראה שמגיע לך כסף בעצמך. יש לנו די מערך ומצפים מאוד לצפות בעבודה שאתה דוחף לגיתוב. אם אתה זקוק להדרכה כלשהי, אינך ברור לגבי תיאורי השפע, או שאתה רוצה לבנות משהו שישפיע על ConsenSys, אך אינו מופיע כאן – אנא פנה! 

בניין שמח! (אם אתה חדש, זו לא שגיאת הקלדה). 

BountiesEthDenverhackathon עלון הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map