מדריך למוצרי Eth2 של ConsenSys

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi

מדריך למוצרי Eth2 של ConsenSys

לא משנה אם אתה חובב שרוצה לנהל תשתית משלך או שמוסד המעוניין לספק שירותי השקעות ללקוחות, סביר להניח שקיבלנו פיתרון עבורך. מאת ג’יימס בק 21 בנובמבר 2020 הועלה ב 21 בנובמבר 2020

תמונת מדריך למוצר Eth2

אם תמשיך לעדכן את חדשות Ethereum, כנראה ראית שחוזה ההפקדה הרשמי של Eth2 מקבל כעת פיקדונות, שממשיכים לְהִתגַעגֵעַ. בזמן כתיבת שורות אלה (24 בנובמבר 2020), 688,128 ETH מוערך מתוך 524,288 ETH הכרחי להפעלת ה- שרשרת משואות, אשר מציג הוכחת יתד לרשת. 

בנוסף לשיפור מהירות העסקאות ב- Ethereum, אחת המטרות של שדרוג Eth2 תמיד היה להגדיל את הדרכים בהן אנשים יכולים לתרום לביטחון הרשת, ולשתף במהפך שלה. יש כבר חצי תריסר לקוחות שנבנים עבור Ethereum 2.0, שנועדו להיות קלים מספיק כדי שמאשרים יוכלו להשתתף עם מחשב נייד צרכני. רבים מספקי ההימורים כשירות מגיעים גם הם לשוק, מה שהופך את אבטחת Ethereum לנגישה יותר לאנשים שאינם יכולים להפעיל מאמתים לבד, או שאין להם 32 ETH. 

צוותי הפרוטוקול והמוצרים שלנו היו עסוקים בשנתיים האחרונות בבניית תשתיות, תרמו מחקרים, ראיינו משתמשים שמתכננים להערים, ובנו יישומים לתמיכה במאמץ העצום לשדרג את את’ריום. לא משנה אם אתה חובב שרוצה להפעיל תשתית משלך או מוסד המעוניין לספק שירותי הימור ללקוחות, סביר להניח שיש לנו פיתרון עבורך.

Teku: מגוון הלקוחות חיוני לשמירה על עמידות ב- Eth2

בלב מאמצי ה- Ethereum 2.0 של ConsenSys הוא Teku, לקוח Ethereum 2.0 בכוח מלא שנבנה כדי לענות על צרכים מוסדיים ודרישות אבטחה.. מה זה Teku

לקוחות אתריום להתחבר אחד לשני במערכת עמיתים לעמית, לאמת חסימות ונתוני עסקאות. הלקוחות כתובים בשפות שונות הם כפי שמתאר מאט לייזינג בספרו החדש, מחוץ לאת’ר, “סוג של פוליסת ביטוח: היא מונעת אפשרות של נקודת כשל אחת ומקשה על מפתחים לרכז סביב C ++ למשל.” אם לקוח אחד נתקף, יש לו באג או יוצא לא מקוון בגלל בעיה של קונצנזוס, שאר הלקוחות עדיין ישמרו על העסקה האחרונה ויחסמו נתונים. מגוון הלקוחות מהווה הוכחה לחשיבות הביזור באת’ריום. 

כמו Ethereum כיום, יש כמה מימושים של המפרט הכתובים בשפות מחשוב שונות. לקוח Teku של ConsenSys כתוב בג’אווה, שהיא אחת משפות המחשוב הפופולריות ביותר בהן משתמשים מפתחים שבונים יישומים ארגוניים, ומתוחזקת על ידי אותו צוות הנדסי שמאחורי Hyperledger Besu ומניין ConsenSys. Lighthouse, Prysm ו- Nimbus הם לקוחות Eth2 פופולריים שנכתבו Rust, Go ו- Nim בהתאמה. לכל לקוח יש את התכונות שלו, ו- Teku מאפשרת לעסקים ולמוסדות להתמקד ב- Eth2, עם תכונות כמו ניהול מפתח חיצוני והגנה על צמצום.. 

Codefi Activate: ככל שמאמתים רבים יותר, כך הרשת חזקה יותר

Codefi הפעל עבד עם קרן את’ריום כדי לבנות את משטח ההשקה של Eth2 יישום, המספק דרישות טכניות, דרישות, אחריות וסיכונים בהיותו מאמת Eth2. המדריך שלב אחר שלב מיועד למפתחי Ethereum בעלי יכולת טכנית לשלוח ETH לחוזה ההפקדה ולהתחיל להפעיל לקוחות מאמת משל עצמם. כל מאמת דורש 32 ETH בדיוק, ויחידים יכולים להפקיד מכפילים רבים של 32 ETH כפי שהיו רוצים.

העמוד הראשון של משטח ההשקה מספק סקירה של אחריות ומושגים מרכזיים – כגון חיתוך, ניהול מפתחות, חתימת מפתחות, סיכונים והתחייבות הזמן הנדרשת. לאחר שתכיר את הסיכונים והדרישות, המדריך עוזר לך לבחור לקוח, ליצור מפתחות, להעלות מאמת ולחבר את הארנק שלך.. 

אמנם אתה צריך להכיר את השימוש בממשק שורת פקודה, משטח ההפעלה הוא המקום האידיאלי להתחיל את המסע שלך.  

צילום מסך 2020 11 21 בשעה 9 43 08 בבוקר

Codefi Staking: תמיכה ביישומים המציעים היערכות לבעלי ETH

בריכות סוכנות רבות ונותני שיבוץ כשירות מגיעים לשוק. בורסות ריכוזיות כמו Coinbase ו- Binance כבר מספקות שירותי הימור עבור חסימות הוכחה אחרות, והן צפויות להציע שירותי הימורים ב- Eth2. בריכות היגוי של אתריום כמו בריכת רקטות לאפשר למשתמשים להמר עד 0.01 ETH ולקבל RETH, פיקדון סכום מסומן. LiquidStake, פיתרון חדש מ דרמה הון אין מינימום להשקעה, וגם מאפשר למשתמשים לקחת הלוואת USDC תוך שימוש ב- ETH שהונחה כמבטח. 

כל אחת מהיישומים הללו מרחיבה את ההשתתפות ב- Ethereum 2.0, אך עדיין צריכה להתחבר ללקוחות ברשת. כאן נכנס הפתרון של Codefi Staking. Codefi Staking הוא ממשק API של תווית לבנה (כלומר לא תראה אותו כמשתמש קצה) לעסקים שרוצים להימצא על Ethereum 2.0. Codefi Staking מאפשר לעסקים להמר על ה- ETH שלהם או על ה- ETH של הלקוחות שלהם מבלי להזדקק להפעלת תשתית אימות משלהם. התוצאה היא סיכון טכני מופחת ותגמולים מוגברים שנוצרים על ידי רשת Eth2. 

ביוני הודיעה ConsenSys על קבוצת חברות הנמצאת ב”תוכנית הפיילוט “של Codefi Staking, הכוללת את Binance, Crypto.com, DARMA Capital, Wallet Wallet, Matrixport ו- Trustology. Codefi Staking שואפת להפחית את הסיכונים הכרוכים בהפעלת מאמת משלך, כולל גניבה או אובדן של מפתחות משיכה, העברה לא נכונה של כספים לחוזה ההפקדה של Eth2 וכשלים בחומרה או קישוריות לאינטרנט אשר גורמים לאובדן תגמולי המאמת. עם Codefi Staking, מפתחות האימות מוחזקים בכספת מאובטחת עם יכולת חתימה מקוונת ושכבות מרובות של שומרי סף המאמתים עסקאות כדי למנוע שימוש לא מורשה. חשוב לציין שיש תמיכה 24/7 וצוות שירות לקוחות מקצועי זמין. Codefi Staking משתמש ב- Teku כלקוח לפי בחירה 

עבור חברות המעוניינות להקדים את התחרות עם סיכון נמוך וגישה נמוכה למחסום לפיתרון Codefi Staking, תוכנית המאמצים המוקדמת היא אפשרות טובה. זה נועד להקל על העלייה למוסדות נבחרים וארגונים נבחרים לפני השקת Ethereum 2.0 כדי שיוכלו להקדים את התחרות עם תקשורת ישירה מצוותי Ethereum 2.0 הבונים את הלקוחות והרשת.. 

Infura: יותר אמינות וכלים לשאילתת נתוני Eth2

שלבי Ethereum 2.0 בשנים הקרובות יאפשרו העברות ומשיכות של ETH, רשתות רסיסים תואמות באופן מלא לחוזים חכמים, שיחות חוזים וסביבות ביצוע עבור dApps מדרגיים ועוד. בעוד שחברות ומפתחים המריצים יישומים ב- Ethereum 2.0 עדיין יכולים לבחור להפעיל את תשתית הלקוחות והצמתים שלהם, תהיה להם גם אפשרות להתחבר ל- API של ממשק ה- Eth2 Beacon Chain של Infura (תוכלו לבקש גישה לבטא הפרטית שלהם. כאן). 

בטווח המיידי, אחד הצרכים הבסיסיים ביותר עבור אנשים שמחזיקים ב- Eth2 הוא היכולת לפקח על יתרות המאמת כדי לדעת אם הם צוברים את התגמולים הצפויים. אמנם יש כמה חוקרי חסימות זמין במקום בו אתה יכול לראות מידע זה, ממשק ה- API של Beacon ETH 2.0 של Infura מאפשר זאת שאילתה נתונים אלה באופן אוטומטי כך שמפתחים יכולים לנקוט בפעולה בקלות על הנתונים. לדוגמה, אתה יכול לכתוב תוכנית שתפקח על האיזון ותשלח לך הודעת SMS אם היא תרד באופן בלתי צפוי.

מפתחי Infura תומכים גם בצוותי לקוח Eth2 הפועלים לקראת תאימות למפרט Eth2. מפתחי את’רום נהנים כיום מהאחידות של ממשק ה- JSON-RPC של Ethereum המאפשר להם להחליף יישומי לקוח את’ריום מבלי לשבור קוד. אינפורה רואה את יכולת הפעולה של ממשק ה- API כטובין ציבורי רב ערך עבור את’ריום, וכלי בעל רשיון פתוח של Apache 2.0 לבדיקת התאמה לממשק ה- API של הלקוח, הנקרא eth2-לציית

הישאר בקיא

אם אתה עדיין מנסה לעטוף את הראש סביב את’ריום 2.0, הוכחת יתד, השלבים השונים והמינוח החדש, בסיס הידע שלנו את’תרום 2.0 מלא במשאבים גדולים. ולקראת העדכונים משבוע לשבוע, “בן עדגינגטון”מה חדש בעלון Eth2”מומלץ מאוד.

עלון Ethereum 2.0 הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map