מה קורה ל- ETH שלי ב- Ethereum 2.0?

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogBlockchain הסביר

מה קורה ל- ETH שלי ב- Ethereum 2.0?

Ethereum 2.0 יושק בשנת 2020. ולא, אתה לא צריך לעשות שום דבר עם ה- ETH שקנית במהלך השנים. מאת אוורט מוזי 20 במאי 2020 הוצג ב -20 במאי 2020

האת שלי על eth2 hero

בשנת 2020, השלב הראשון ברשת את’ריום 2.0 יעלה לאוויר. נקרא שלב 0, האבולוציה הראשונית הזו של רשת 2.0 תשיק את שרשרת המשואות ותאפשר את מנגנון ההסכמה של הוכחת ההימור..

סמל מקלעת consensys עגול מה זה Ethereum 2.0?

כל המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין, ואת’ריום בפרט, התפתחה במידה ניכרת בשנותיה הראשונות, עם היסטוריה תוססת של מזלגות קשים, טיפות אוויר, ICO, אסימונים עטופים והעברות אסימונים. באופן סביר, אפילו ההיסטוריה הקצרה של טכנולוגיה זו עלולה לבלבל את בעלי האתר שרק רוצים לדעת מה, אם בכלל, עליהם לעשות בכדי להבטיח שהקריפטו שלהם בטוח והיכן הוא צריך להיות..

עם עין לקראת השקת Ethereum 2.0, אם כן, השאלות הטבעיות עבור מרבית מחזיקי ה- ETH הן: מה קורה לאתר שקניתי לאורך השנים בבלוקצ’יין Ethereum הנוכחי? האם עלי לדאוג למזלג קשיח, או שאצטרך לנהל הגירה סמלית? האם זה משנה האם האתר שלי נמצא בבורסה כמו Coinbase או בארנק חומרה כמו Ledger?

עבור רוב מחזיקי ה- ETH – כלומר. ה- HODLers, משתמשי הדאפ, הסוחרים – התשובות הן: לא, אינך צריך לעשות דבר. לא, לא תהיה מזלג קשה או הגירה. לא, לא משנה אם האתר שלך נמצא בבורסה או לא.

לבעלי ETH שמעוניינים בהימור, יש הזדמנות להיות פעילים יותר עם ה- ETH שלך בשלב הראשון של השקת Ethereum 2.0..

ETH ב- Ethereum 2.0

Ethereum 2.0 יופעל בשלבים: שלב 0, שלב 1 (כולל שלב 1.5), שלב 2 ומעבר לו. שלב 0 יעלה לאוויר בשנת 2020, ויזום את מנגנון הוכחת ההימור. במהלך שלב 0 יוכלו בעלי ETH המעוניינים בהימור לעשות זאת (פרטים נוספים בהמשך). עבור מחזיקי ETH שאינם מעוניינים בהימור, עם זאת, ההשקה הקרובה של Ethereum 2.0 לא תשפיע באופן משמעותי על האינטראקציה שלהם עם דפים, מרכזיות או שירותים של blockchain.

סמל מקלעת consensys עגול מהי הוכחת הימור?


מחזיקי ETH צריכים להתחיל לשים לב רק בשלב 1.5 (שהוא חלק משלב 1), אשר צפוי להגיע לפחות שנה לאחר שלב 0. במהלך שלב 1, בלוקצ’יין את’ריום יחולק ל -64 רשתות רסיסים הפועלות לצד אחד את השני. זה יגדיל משמעותית את יכולת ההרחבה והתפוקה של רשת Ethereum העתידית (ראה שאלות נפוצות בנושא Ethereum 2.0 או What is Proof of Stake? פוסטים בבלוג למידע נוסף על השבחה). 

שלב 1.5 הוא חלק משלב 1, אך נקרא באופן ספציפי מכיוון שהוא מסמן את הרגע שבו את’ריום 1.0 מתמזג עם את’ריום 2.0. באופן ספציפי, רשת Ethereum 1.0 תהפוך לאחד מ -64 הרסיסים המרכיבים את Ethereum 2.0. המשמעות היא שכל היסטוריית הנתונים תישמר.

עבור מחזיקי ETH, פירוש הדבר שאין צורך בפעולה מסוימת בכדי “להעביר” את ה- ETH מ- 1.0 לשרשרת 2.0. Ethereum 1.0 פשוט יהפוך לחלק משרשרת 2.0 (“פשוט”, הכוונה למאמץ של משתמש הקצה – לא לעבודות פיתוח הפרוטוקולים יוצאות הדופן הנכנסות למעבר זה), כלומר בעלי ETH יכולים להמשיך להשתמש (או HODLing) ב- ETH שלהם בדיוק כמו שהיו קודם –– אבל בשרשרת בטוחה יותר וניתנת להרחבה ממה שהיו רגילים.

מחזיקי ETH והשקעה על את’ריום 2.0

כאמור, בעלי ה- ETH שמעוניינים להחזיק, לסחור או להשתמש ב- ETH שלהם ב- dapps, אינם צריכים לעשות דבר באופן פעיל כדי להתכונן לקראת Ethereum 2.0. עם זאת, לבעלי ETH המעוניינים להיכנס לרשת Ethereum 2.0 החדשה, קיימת הזדמנות למעורבות החל משלב 0 במקום להמתין לשלב 1.5..

ההימור הוא התהליך שבו מאמתים מתחייבים ETH לבלוקצ’יין את’ריום 2.0 במטרה להציע ולהעיד על קיומו של חסימות חדשות. כדי להפוך למאמת מלא ב- Ethereum 2.0, על מחזיקי ETH להפקיד 32 ETH על ידי הפקדת הכספים לחברה חוזה פיקדון רשמי שפותחה על ידי קרן את’ריום.

בעלי ETH המעוניינים להימור אינם צריכים להימצא בשלב 0: הם יכולים להצטרף לרשת כמאמת בכל עת שירצו. עם זאת – בשונה מבעלי ETH אחרים שצריכים להמתין לשלב 1.5 כדי לראות את ה- ETH שלהם ברשת Ethereum 2.0 – המאמתים יכולים להקצות את כספם לבלוקצ’יין החל מהראשית. התמריץ הוא הפוטנציאל ל תגמולי חסימות גבוהים יותר.

יש הרבה הזדמנויות לאנשים עם ETH להתחיל להימצא ברשת את’ריום 2.0 ולהרוויח תגמולים. כדי להפוך למאמת מלא, עליהם להשקיע 32 ETH בחוזה ההפקדה, לייצר מפתחות הפקדה ואז להפעיל לקוח משלהם. לקוחות כמו PegaSys Teku מציעים הזדמנות זו לעסקים. אם הם לא רוצים לנהל לקוח משלהם, הם יכולים לפרוק את הדרישה הטכנית על ידי הפקדת 32 ETH לשירות ההימורים כגון Codefi הפעל, אשר ינהל את צומת המאמת. לבסוף, אם לבעלי ETH אין 32 ETH, הם עשויים להצטרף לבריכת ההימור ולשלב את כספם עם אנשים אחרים כדי להגיע ל- 32 ETH..

קרא את דוח ההימור של Ethereum 2.0

הורד את הדוח האחרון של המערכת האקולוגית שלנו לקבלת תובנות לגבי עתיד ההימור ב- Ethereum 2.0. הורד

בתודה למלי אנדרסון, בן אדג’טון וג’יימס בק.

CodefiEthereum 2.0 קווורום עלון הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ’יין

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map