כיצד לחסוך זמן ב- DevOps ולגדול את Dapp Ethereum שלך באמצעות Infura

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlog פיתוח בלוקצ’יין

כיצד לחסוך זמן ב- DevOps ולגדול את Dapp Ethereum שלך באמצעות Infura

למד את היתרונות והחסרונות של הפעלת צומת Ethereum משלך והדרכים השונות בהן צוותי דאפים מובילים משתמשים ב- Infura כדי להגדיל את התשתית שלהם לכל דבר, החל ב- DeFi וכלה במשחקים. מאת ConsenSys 30 באפריל 2020 הועלה ב -30 באפריל 2020

היתרונות והחסרונות של הפעלת הצומת שלך

אחת ההצעות החזקות ביותר של בלוקצ’יין את’ריום היא שתאורטית, כל אחד יכול להפעיל צומת, לאמת עסקאות ולתרום לרשת. אם אתה מפתח אתריום ותיק, סיבוב והפעלת צומת יכול היה להיות אחד הדברים הראשונים שעשית כשנכנסת למרחב זה. 

עם זאת, סנכרון של צומת Ethereum ואחסון נתוני הבלוקצ’יין עלול להיות זמן רב (ימים), יקר (500 ג’יגה-בייט של אחסון, או יותר), וקיצוני (אם אתה מכבה את הלקוח שלך בצורה לא נכונה, אם הדיסק שלך אינו SSD. , אם האינטרנט שלך נושר, וכו ‘). אם אתה מקווה לבנות דאפ פופולרי, בסופו של דבר תצטרך להגדיל את התשתית שלך כדי להתאים למשתמשים חדשים ולהיקף עסקאות גבוה יותר. המשמעות היא יותר צמתים, יותר שטח דיסק, מהנדסי תשתיות במשרה מלאה ובסופו של דבר יותר עלויות. אם אתה צריך להצמיד נתונים ל- IPFS, לגשת לנתוני ארכיון צומת מלאים או לשדרג את הצמתים שלך כדי להישאר תואם למזלגות קשיחות ברשת, שמירה על תשתית רק הופכת מורכבת יותר..

אינפורה סמינר מקוון לפי דרישה: למד כיצד להגדיל את הצומת האתריום שלך עם מהנדס התשתיות הראשי של אינפורה. צפה עכשיו

שלוש דרכים להגדלת התשתית שלך 

גלגל את הפתרון שלך

אם יש לך את המשאבים לבנות צוות פיתוח ולהעסיק מהנדסי מהימנות אתרים במשרה מלאה (SRE), תוכל להגדיל את התשתית שלך על ידי ספין ותחזוקת צמתים נוספים באתר..

תשתית כשירות

אם אתה חדש בפיתוח Web3 או שאין לך את הזמן או המשאבים להגדיר תשתית ולהפעיל צומת / ים מסונכרנים משלך, תוכל להשתמש בספקי שירותי צומת מבוססי ענן כמו אינפורה. בעזרת נקודות הקצה של ה- API של Infura, אתה יכול לחבר את הדאפ שלך לרשתות בדיקה Ethereum, Mainnet ו- IPFS עם שורת קוד אחת. אין צורך בסנכרון או בהגדרה מורכבת. שכבות המנויים של אינפורה מאפשרות לך להגדיל את השירות שלך בקלות ומסייעות לצוות שלך להישאר ממוקד בפיתוח מוצרים מרכזיים במקום לשמור על תשתיות יקרות.

תשתיות היברידיות

מודל תשתית היברידי הוא פיתרון טוב אם הצומת שלך משרת אותך היטב, אך אתה רוצה את הגמישות והשקט הנפשי של היכולת להשתמש בספקי שירותי צומת. פתרון היברידי הוא שילוב של צמתים בענן המתארחים עם failover לספק כמו Infura, המאפשרים לך לאשר ולאמת עסקאות בסוף שלך, תוך גיוון בתשתית שלך כדי להבטיח זמן פעולה מרבי של הרשת. כפי שנדון בהמשך, מספר צוותי דאפים פופולריים עדיין מפעילים צמתים שמתארחים בעצמם בשילוב עם אינפורה, כך שהם יכולים לאמת עסקאות בעצמם ולבדוק שוב שהצמתים שלהם מסונכרנים..

תמונה 3

עד כמה דייפים פופולריים משתמשים ב- Infura כדי לחזק את התשתית שלהם

Infura תומכת במגוון רחב של יישומים ברחבי המערכת האקולוגית של Ethereum, החל מפלטפורמות פיתוח dapp וכלה בפרוטוקולי DeFi וכלה במשחקי הדור הבא. הנה כמה צוותים בולטים המשתמשים בממשקי ה- API של Infura כדי לענות על הביקוש בתקופות חסרות תקדים אלה של פעילות ברשת.  

פיתוח דאפ
OpenZeppelin

ה OpenZeppelin צוות מפעיל כמה צמתים שמתארחים בעצמם ו- משלבת את אינפורה בערכות המתנע שלהם, עוזר להם להפחית את התקורה ולייעל את העלאת ה- Web3 עבור מכשירים מתפתחים שמוכנים לפרוס את הדייפים שלהם ב- Mainnet. OpenZeppelin’s כלי JS ברשת מאיץ את תהליכי העבודה של בוני הדאפ בכך שהוא מאפשר להם ליפול בקלות לצומת Infura ציבורי ולהתחבר לרשת את’ריום עם שורת קוד אחת.

MakerDAO

MakerDAOערכת הכלים מאפשרת גם למפתחים לחזור לאינפורה במקרה שהם לא מפעילים צומת פעיל ורוצים בכך להתחבר לאת’ריום מכל מקום

“מנקודת המבט של כלי ההתפתחות שלנו אני יכול להיות מחובר לאת’ריום בכל מקום שאני נמצא בו. כשאני בבית יש לי צומת, אבל כשאני נוסע אני חוזר לאינפורה כדי שאוכל תמיד לעשות את מה שאני רוצה לעשות עם הרשת. “

מריאנו קונטי, ראש חוזים חכמים, MakerDAO

תכלת של מיקרוסופט

הרחבה של ערכת הפיתוח של Blockchain של Microsoft Azure עבור VS Code תומכת באופן מקורי ב- Infura, כך שתוכל להתחבר לחשבון Infura שלך וליצור פרויקטים חדשים ישירות בממשק VS Code. הנה הדרכה מועילה של Infura בקוד VS.

מימון מבוזר (DeFi)
מתחם

האתגר הגדול ביותר עבור צוותי דאפי דאפים היה פשוט לעמוד בתנועה, במיוחד עם זעזועי שוק לאחרונה שהמשתמשים מציפים את הרשת.. מתחם, מאגר ההלוואות הנושא ריבית, הפך לפרוטוקול פופולרי במיוחד המתחבר למגוון רחב של פלטפורמות DeFi. בתחילה צוות ה- Compound ניהל את צמתי Geth ו- Parity משלו ב- Kubernetes, אך הלקוחות ביצעו שטח דיסק, וביצוע משימות בסיסיות כמו משיכת יומני אירועים נדרש זמן DevOps משמעותי. כעת הצוות משתמש בחבילת ה- API של Infura במגוון דרכים לייעל את התשתית שלהם ולהבטיח חוויית משתמש חלקה:

  • ממשק מורכב קורא ישירות מ- Infura. גם אם לבעלי שרתי Compound יש בעיה, משתמשי DeFi עדיין יכולים לגשת לפרוטוקול Compound דרך הממשק וכל פרטי החשבון שלהם. 
  • אינפורה דוחף את כל נתוני יומן האירועים של קומפונדד למעבד זרם. זה מפשט את המערכות בקצה המתחם ששימשו לצרוך ולהציג נתונים. 
  • מתחם מאחד את בקשותיהם ברשת על מנת לצמצם את הלוך ושוב לאינפורה. על ידי מיזוג בקשות באמצעות חוזה תצוגה, Compound ממזער את הצורך בשאילתות API מרובות ומייעל את השימוש שלה ב- Infura.

קרא את הסיפור המלא ב כיצד מתחם משתמש ב- Infura להפעיל תשתית DeFi יעילה ומוצקה.

“אינפורה מספקת למשתמשים שלנו פתרון זמין מאוד לגישה לנתוני החשבון שלהם אפילו בפעמים הכי מטורפות בקריפטו.”

ג’פרי הייז, CTO, מתחם

גנוסיס

גנוסיס לקח א גישה היברידית לתשתית שלהם כדי להבטיח קישוריות בקנה מידה. אינפורה עוזרת למשתמשים להתחבר לאת’ריום דרך הארנק הרב-סגי של Gnosis ומציגה גם יתרות סמלים באמצעות אפליקציית Gnosis לנייד. צוות Gnosis מפעיל צמתים משלו לצד Infura לשאילתות מורכבות ולכן יש להם את הגמישות לאמת את העסקאות בעצמם. בדרך זו הם יכולים להפחית עלויות תפעוליות ולהישאר בטוחים שהתשתית שלהם מגוונת.

“השימוש ב- Infura חוסך לנו זמן רב ב- devops ומפחית את עלויות התשתית שלנו. אנו עדיין מריצים צמתים משלנו לכמה שאילתות מורכבות, אך גם שם אנו משתמשים ב- Infura כדי לבדוק שהצמתים שלנו מסונכרנים. “

סטפן ג’ורג ‘, מייסד שותף ו- CTO, גנוסיס

רוצה ללמוד כיצד Infura מפעילה אפליקציות מימון אחרות מבוססות בלוקצ’יין? בדוק את סיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו מ PoolTogether ו מונריום.

תמונה 1 1

משחקים
SkyWeaver

לאחר יישומי DeFi, משחקים הם בין הדפים הטובים ביותר של אתריום מבחינת נפח העסקה. אם הקצב של CryptoKitties היה סימן כלשהו עוד בשנת 2017, משחקים מבוססי בלוקצ’יין עומדים להיות פופולריים יותר ויותר על רמפות Web3.. SkyWeaver, משחק קלפי מסחר מבוסס Ethereum שפותח על ידי Horizon, מאפשר לשחקנים לסחור בכרטיסי אספנות ייחודיים שהם למעשה אסימונים של ERC-1155, כך שמשתמשים יכולים לעקוב בקלות ולאמת בעלות על הבלוקצ’יין. אינפורה שותף עם אופק מוקדם יותר השנה כדי לסייע בניהול תשתיות כאשר SkyWeaver עובר למפעלי ייצור וממשיך להתמקד. 

לַחקוֹר ביקורות הלקוחות של אינפורה כדי לברר כיצד אפליקציות אחרות של Ethereum משתמשות בחבילת ה- Infura API לצורך הגדלת פתרונות ניתוח, פלטפורמות ארגוניות ועוד.

ProductInfrastructure 529b48b9

האם אתה מוכן לפשט את התשתית שלך?

“אנחנו רצים על אינפורה מאז שאני זוכר את עצמי. זה אחד מעמודי התווך של התשתית שלנו. אם הצמתים שלנו נכשלים, או שממשק ה- API של את’רסקן נכשל, אנחנו יכולים להסתמך על Infura. “

ג’ורדן ספנס, CMO, MyCrypto

כאן כדאי לשקול ספק תשתית של Ethereum כמו Infura: 

  • אתה חדש באת’ריום. אינפורה מקלה על חייכם גם אם אתם רק פורסים לרשתות בדיקה כמו רופסטן, רינקבי, קובאן וגורלי. שירות הליבה שלנו הוא בחינם עד 100,000 בקשות ליום.
  • אתה מוגבל בזמן. ממשקי API של Infura מספקים חיבור מיידי ל- Ethereum ו- IPFS, כך שאתה והצוות שלך יכולים להתמקד בבניית תוכנת הליבה שלך, במקום לסנכרן, לשדרג ולתחזק צמתים.. 
  • יש לך משאבים מוגבלים. הפעלת צמתים ואחסון נתונים יקרה, במיוחד כאשר אתם זקוקים למהנדסים ייעודיים כדי להישאר בטוחים בתשתית שלכם. 
  • אתה צריך להתמקד. קישוריות חלקה היא כיצד דפים זוכים לאמון המשתמשים, במיוחד בתקופות של נפח עסקאות גבוה. בנק דפים מוביל ב- Infura מכיוון שזמני התגובה לבקשתנו מהירים פי 20 מתשתיות עצמיות. 
  • אתה זקוק לאמינות מרבית. כאשר תשתיות גיבוי וכישלון נכשל הן קריטיות למשימה, פתרון של צד שלישי כמו Infura הוא בחירה הגיונית. 
  • אתה זקוק לתמיכה של מומחים. אינפורה מספקת גישה 24/7 לצוותי תמיכה מומחים בתשתית.

אם אתה רוצה ללמוד עוד על האופן שבו אתה יכול לקיים אינטראקציה עם רשתות ה- Ethereum ו- IPFS באמצעות Infura, עבור אל infura.io/docs ולחקור את התיעוד שלנו, או לבדוק את שלנו הדרכה שלב אחר שלב על תחילת העבודה עם Infura.

מוכן לחבר את האפליקציה שלך לממשקי ה- API שלנו לגישה מיידית? ראש אל infura.io/register ותתחיל בחינם היום.

התפתח כעת ב- Web3 עם ממשקי ה- API של Ethereum ו- IPFS של Infura.

התחל בחינם עלון Infura הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדיכיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

כיצד להגדיר ולהפעיל צומת אתריוםוובינר

כיצד להגדיר ולהפעיל צומת אתריום

כיצד לבנות ממשק API משלך של Ethereumוובינר

כיצד לבנות ממשק API משלך של Ethereum

כיצד ליצור אסימון חברתיוובינר

כיצד ליצור אסימון חברתי

שימוש בכלי אבטחה בפיתוח חוזים חכםוובינר

שימוש בכלי אבטחה בפיתוח חוזים חכם

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map