הנאום של ג’ו לובין מ- Devcon5: איך אנחנו מגיעים לאינטרנט מבוזר

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlog אירועים וכנסים

הנאום של ג’ו לובין מ- Devcon5: איך אנחנו מגיעים לאינטרנט מבוזר

הסכנות ברשת של היום, 3 אבני דרך לבלוקצ’יין וקריאה למפתחי את’ריום מאת ConsenSys 11 באוקטובר 2019 פורסם ב 11 באוקטובר 2019

נאומו המלא של ג'ו לובין מדבקון 5 כיצד אנו מגיעים לאינטרנט מבוזר

מיליון Devs על Ethereum:

הארכיטקטורה של Web3 ואיך אנחנו מגיעים לשם

יוסף לובין – Devcon V, אוסאקה, יפן – 10 באוקטובר 2019

0 Jlc9oIDEAWyVP6BH ג’וזף לובין– @ Devcon V, אוסאקה, יפן

שלום כולם. אני רוצה לדבר היום על מה שלדעתי תהיה הארכיטקטורה הרחבה של רשת האינטרנט המבוזרת ואיך נגיע לשם. כדי למסור את הפאנץ ‘: האלמנט הקריטי הוא אתה.

עולם ה- Web2 של ימינו מורכב מגנים מוקפים חומות. באמת שאין כבר הרבה רשת פתוחה. החזית של גוגל מגישה רווחים מהתכנים של כולם. פייסבוק, טוויטר וחבורת גנים אחרים לכדו את כולנו מאחורי חומותיהם.

זה לא התחיל ככה. האינטרנט התחיל בהבטחה לסגנון ביזור מסוים. זה היה על בניית ארכיטקטורות רשת חזקות כך שפגיעה בחלק אחד של הרשת לא תהפוך חלקים אחרים לבלתי שמישים. ברשתות מנות-מנות, בניגוד לרשתות המועברות במעגל, ניתן יהיה לנתב בצורה דינמית יותר את ההודעות סביב הנזק.

הטכנולוגים המודעים חברתית תיכננו במהרה מאפיין זה של ביזור בהקשר לשליטה פוליטית. ג’ון גילמור, ציפרפנק מפורסם מוקדם, הצהיר כי “הרשת מפרשת את הצנזורה כנזק ומסלולה סביבו.”

האינטרנט התחיל בהבטחה לסגנון ביזור מסוים.


הסייפרים הקדומים הללו היו הסנדקים של כולנו כאן היום.

באינטרנט 2.0 של היום, אנו מוסרים את המידע האישי שלנו ואת כוחנו על מנת קיימים באינטרנט. עבור מרבית אזרחי הסייבר, זה יהיה מתיש להימנע מג’ימייל, חיפוש בגוגל, מסמכי גוגל, טוויטר, שירותי אמזון, המערכת האקולוגית של אפל ונכסי הפייסבוק השונים..

האינטרנט מקולקל – או לא שלם – מכיוון שאין בו מבנים מקוריים לזהות או כסף.

ללא מבנה מקומי עבור כסף, האינטרנט פנה לפרסום כמודל העסקי המרכזי שלו.

ללא מבנה יליד לזהות בטוחה ופרטית, הרשת הפכה לנצלנית עוד לפני שהספקנו להכיר בכך שסרטן טכנולוגיית הפרסום צומח והורג את המטופל.

בעזרת טכניקות למידה עמוקות ליישום רווחים מהמידע האישי שלנו ותשומת ליבנו ולהתמכרות עלינו ללחיצה וגלילה ללא הרף ברשתות החברתיות, הטכנולוגיה שאמורה להעצים אותנו הפכה מזיקה גם לאנשים רבים, וכלי נשק של מניפולציה המונית הממוקד כלפינו. חברות ומדינות לאום.

לאחר שזיהינו כמה בעיות מגעילות בארכיטקטורת הפיקוד והבקרה באינטרנט, רבים מאיתנו בכנס זה ובמקומות אחרים הגענו לפתרונות מבטיחים. פתרונות אלה עדיין לא בשלים, אך הם מפנים את הדרך לעתיד אינטרנטי וחברתי שלדעתי כולנו יכולים להיות אופטימיים לגביו..

זו הסיבה ש -4,000 מכם טסו למטבח של יפן כדי לחגוג ולהרחיב את היכולות הנוכחיות של את’ריום.

הפתרונות המבטיחים כוללים טכנולוגיית פרוטוקול מבוזרת. פתרונות אלה ישתמשו בקרוב באפס טכניקות ידע באופן נרחב ושיטתי, כך שרק את מה שיש לחשוף במצב נתון ישותף – בין אם אתה מוכיח שאתה בגיל חוקי להיכנס לבר (מבלי שתצטרך לחשוף גם את כתובת ביתך. ), או להוכיח שאתה מסוגל לשלוח כמות מסוימת של דגנים מבלי לחשוף את שם החברה שלך.

פתרונות אלה כוללים מנגנוני שיתוף פעולה מסומנים וממריצים. במקום עולם של חברות המשרתות לקוחות במערכת יחסים יריבה משהו, בקרוב ננהל את חיינו ברשתות למסחר ופנאי. רשתות אלה יאגדו שחקנים רבים בתפקידים מגוונים ויניעו פעילות עם תכנון מנגנון סמלי כך שההתנהגות השיתופית הקולקטיבית המתהווה בכל פלטפורמה משרתת את כל האנשים הפועלים בבעלותם ובבעלותם במשותף על הפלטפורמה. מכיוון שהפלטפורמה מעריכה את הערך, כל הבעלים הממלאים תפקידים שונים בפלטפורמה נהנים גם כן.

פתרונות אלה יראו אותנו לבסס את זהותנו הריבונית העצמית בה אנו שולטים בשורשי הזהות שלנו באמצעות DIDs – זהויות מבוזרות – כפי שצוין על ידי קרן הזהות המבוזרת ומומש בצורה של uPortתעודת זהות, ומוצרים אחרים. תביעות מאימות, כמפורט על ידי W3C, יאפשרו לנו להגיש תעודות הצפנה מה- DID שלנו ל- DID המייצגים אנשים אחרים לגבי מאפיינים כמו גילם, פעולות כמו העובדה ששילמו את חשבון השירות שלהם, הישגים כמו השגת חינוך וביצועים כ עם ציוני אשראי או בקיאות מפתח.

והכי חשוב, Web3 תהיה יותר ממוקדת משתמש מכל פלטפורמת אינטרנט קודמת, ותשים את המשתמש, סוף סוף, במרכז חוויית המשתמש. אנשים חייבים להיות בשליטה על שורש זהותם כדי שלא ניתן יהיה לגנוב את זהותם, ולשלוט במידע האישי שלהם כדי שלא ניתן יהיה לנצל אותו. אפילו בנסיבות הקיצוניות שבהן הפליטים מתבשלים במדינתם, ואינם מסוגלים לקחת עימם שום רכוש פיזי לביתם החדש, הם צריכים להיות מסוגלים לגשת בקלות לזהותם המבוזרת ולתבוע מחדש את ההיסטוריה האישית הניידת שלהם והמוניטין שלהם. צורה של טענות הניתנות לאימות שקשורות לאותה DID.

Web3 תהיה יותר ממוקדת משתמש מכל פלטפורמת אינטרנט קודמת, ותשים את המשתמש, סוף סוף, במרכז חוויית המשתמש.

ג’ו לובין, מייסד שותף של Ethereum ומייסד ConsenSys ג'ו לובין, מייסד חברת Ethereum ומייסד ConsenSys ג’ו לובין בדבקון 5

תחת הפרדיגמה של Web3, לכל המשתמשים תהיה סוכנות אמיתית, חברתית, פוליטית וכלכלית, ברשתות שיתוף הפעולה הרבות עליהן נעבוד ונחיה בקרוב. זה יהיה המרקם החדש של החברה, ומרקם זה יתמוך בהשתתפות רחבה יותר בממשל ובפיזור עושר רחב יותר.

אנו נעים במהירות – אם כי לעיתים זה יכול להיראות באטיות מייסרת – לעבר מימוש עולם ה- Web3. זה נראה איטי למי שמסתכל פנימה כי הם שומעים על הפוטנציאל והם מצפים שהוא יתממש מיד. כאילו האינטרנט והאינטרנט, הטלפונים הניידים והמכוניות נולדו כולם כמוצרים בוגרים, עם תשתיות מעוצבות לחלוטין, על ידי הממציאים המקוריים שלהם. כאילו רשת החשמל העולמית הסתחררה על ידי אדיסון, ו 787 ו F35 המתינו בכנפיים לבדיקה, על המסלולים, בשדה התעופה הבינלאומי, בקיטי הוק..

מימוש עולם Web3 מעוצב יכלול אותנו בהשגת שיפורים בשלושה ממדים עיקריים: פרטיות וסודיות, מדרגיות ושימושיות.

פרטיות וסודיות נעים במהירות עם חקירות שונות של אפס טכניקות ידע, מנגנוני ערוצי מדינה וארכיטקטורות רשתות פרטיות בשכבה 2.

ראינו ונמשיך לראות שיפורים מאסיביים ב מדרגיות. זה גם נע במהירות רבה עם סוגים שונים של פתרונות שכבה 2 שנבנים, מושקים ומעוגנים בשכבת את’ריום 1 לצורך אבטחה נוספת. רשתות סקייל היא דוגמה מרגשת אחת. שוב, הרבה שימוש כאן בחישוב מחוץ לרשת, תוך שימוש במשחקי חישוב אינטראקטיביים וטכניקות ידע אפסות, מנגנוני ערוצי מדינה וארכיטקטורות רשתות ציבוריות ופרטיות שכבה 2..

אנו רואים עשרות אלפי עסקאות מבוזרות לשנייה (DTPS) שנוספו לשכבת את’ריום 2 כבר השנה ובקרוב מאוד נראה מיליונים. וכנראה שלפני סוף 2020 נראה את כל זה כפול פי אלף כאשר שלב 0 אתריום יועבר ברבעון הראשון ושלבים 1 ו -2 ככל הנראה יגיעו יחד לפני סוף השנה..

שְׁמִישׁוּת רואה גם שיפור רב. מעטים האנשים שזוכרים כמה זה היה מייסר לגשת לאינטרנט באמצעות חיוג במודם 9600 או 14.4 באוד. היישומים ודפי האינטרנט היו אז פשוטים, אך זה לא היה נדיר לחכות 30 שניות לטעינה של דף. ולעיתים קרובות לא היית בטוח אם אתה עדיין מחובר או סתם טוען. בבוקר היית מגיע לתחנת העבודה שלך, התחל את הורדת לקוח הדוא”ל שלך ולך לקפה כדי לתת לו זמן להסתנכרן עם שרת ה- POP או ה- IMAP לפני שתוכל לקרוא ולהגיב. זה היה 1993–94. אנו רואים בעיות דומות עם כמה יישומים מוקדמים של טכנולוגיית Web3.

עבור Web3, פרויקטים רבים בוחנים את “טכניקת ההטמעה המתקדמת” המאפשרת העלאה מיידית של משתמש לדאפ, ואחריו מסירת אחריות הדרגתית מהדאפ למשתמש כאשר השקעת תשומת הלב והכסף בדאפ גדלה..

ארכיטקטורות ארנק חדשות לוקחות את הכלים הרב-חותמתיים שאותם חלוצה ארנק גנוסיס ובטוח, והוספת התאוששות חברתית (החלוץ על ידי uPort) וקבלה חברתית (או דחייה) של פעולות המשתמש המיועדות כדי להבטיח כי המאמצים המוקדמים לא יזכו לנקודות הקצוות החדישים של הטכנולוגיה החדשה הזו..

ומערכות כמו ENS צוברות כוח כל כך בקרוב לא נצטרך להסתכל הרבה יותר על מחרוזות ארוכות של כתובות הקסדצימליותבדיוק כמו שאנחנו רק לעיתים רחוקות מסתכלים על ארבע אוקטטות של כתובות IP בסימון נקודה עשרוני.

מימוש עולם Web3 מעוצב יכלול אותנו בהשגת שיפורים בשלושה ממדים עיקריים: פרטיות וסודיות, מדרגיות ושימושיות.

ג’ו לובין, מייסד שותף של Ethereum ומייסד ConsenSys ג'ו לובין בדבקון 5 ג’ו לובין ב- Devcon5

הארכיטקטורה של Web2 אינה מייצגת רק סיכון זהות אישי לאנשים, וסיכון פוליטי עבור מדינות לאום: היא מייצגת גם סוגים שונים של סיכון פלטפורמה..

קיים סיכון של פלטפורמה לאמנים ואחרים שמוצאים עצמם מרודים ממערכת עליהם הם מסתמכים לפרנסתם. לפייסבוק, לטוויטר וליוטיוב יש כיום יכולת עצומה לעצב נרטיבים, דיונים ומוסר רחב. ויש סיכון של פלטפורמות לחברות סטארט-אפ וחברות אחרות שמוצאות את הכללים של פלטפורמה יכולות להשתנות תחתיהן כאשר פלטפורמה זו צומחת ומתפתחת ומוצאת את עצמה מבצעת קניבליזציה של החברות שהשתייכה כשותפות כמה שנים קודם לכן. המניע הבלתי פוסק לגדול הכנסות פעם בראש עקומת ה- S האימוץ שלה מניב התנהגות כזו נגד תחרות.

גוגל, אמזון, פייסבוק, לינקדאין, אפל ומיקרוסופט הן פלטפורמות גדולות שעסקו בארוחות על תלותיהן. כאזרח רשת אני אוהב וזקוק לגוגל ולאמזון, אך היתרונות הבלתי הוגנים שמגיעים לאמזון בפעילות המסחר האלקטרוני שלה ולענן AWS הם מדהימים. כמו גם אלה הזמינים לגוגל.

סוג חדש וחתרני של סיכון פלטפורמה צמח לאחרונה. בדיוק כמו שפלטפורמות כמו פייסבוק, לינקדאין ואחרות אכלו את ארוחת הצהריים של כמה חברות סטארט-אפ, עננים מנצלים כעת את הרווחים של חברות שנבנו סביב פרויקטים של קוד פתוח..

 • AWS הואשמה במשך זמן מה בכתיבה מחדש, שימוש חוזר ומיתוג מחדש של מוצרים מבלי לתמוך במקור הפתוח הבסיסי ולעתים קרובות על ידי ביטול היתרונות הכלכליים לחברות הרווחיות שמסחרו את פרויקטים של קוד פתוח..
 • רבים יטענו כי התנהגות מסוג זה מקובלת ברישוי קוד פתוח. אחרים יטענו כי קיים חוזה חברתי משתמע וכי חברות כמו אמזון אינן נותנות בחזרה כאשר הן תופסות ערך מקהילת הקוד הפתוח..

סוג זה של התנהגות נגד תחרות מתאפשר על ידי אינטגרציה אנכית. אני מאמין שעולם ה- Web3 יהיה מרובד בצורה אופקית עם הבטחות ממשק מפורשות בין שכבה, או בין רכיבים סינרגטיים בכל שכבה..

האם זה עשוי להוות בעיה עבור המרחב שלנו בהתחשב בכך שהחלל שלנו מורכב מפרויקטי קוד פתוח ברובו?

הייתי טוען שיש לנו הזדמנות – ייחודית לטכנולוגיה זו – לבנות דברים אחרת. יישומים הפועלים ברשתות בלוקצ’יין עשויים להיות כפופים לכלכלה שונה: כלכלי קריפטו, כמובן. מיטב מערכות הבלוקצ’יין מפורשות לגבי העלויות, ועל השחקן המתאים לשלם עלויות אלה. במקרים מסוימים זה יהיה משתמש הקצה. בחלקם זה יהיה מפרסם האפליקציה, אולי דרך רשת תחנות הדלק או מנגנון מטא-עסקות אחר. רשתות בלוקצ’יין יתייחסו טוב יותר לחיצוניות שלילית אפשרית ויכניסו אותם לאוהל, תוך שהם נהנים באופן טבעי ומסיבי מחיצוניות חיובית כמו אפקטים ברשת..

כל המשתתפים ברשתות אלה יעשו זאת מתפקיד של סוכנות אישית או ארגונית. רבים יקבלו פיצוי בעצמם על התפקידים שהם ממלאים ברשתות אלה כאשר הם, בתורם, מפצים אנשים אחרים, ארגונים ודיפים על הערך שהם מספקים..

סיכון הפלטפורמה יופחת על ידי ממשל מבוזר והיכולת למזג בסיסי קוד פתוח להפעלת פלטפורמות מתחרות, ואף למזלג פלטפורמות הפעלה כאשר הם מפסיקים לשרת את כל מחוז הבחירות שלהם. כולנו נבין שהמזלגות הם כלי כלכלי בריא וחזק מאוד. בסופו של דבר הפלטפורמות המתקדמות יותר יקלו על המזלג, מעתיקות את כל המדינה (או בונות מערכות חסרות מדינה שמקלות על המזלגות), כדי להבטיח כי מי שבממשל המערכת יתמרץ להיות, ונשאר, סדרן טוב של מערכת. מזלגות שומרים ביעילות על אלה “היוצאים” בתוך האוהל הרחב יותר, ומאפשרים לקהילה המורחבת להגדיר את עצמה במונחים רחבים ומגוונים יותר. ג’ון גילמור יהיה מעריץ ענק של מנגנון המזלגות.

אני מרוכז בעוצמה בביזור מקסימלי, בחוסר הרשאה, בשכבת האמון הבסיסית שהיא Ethereum, ובפוטנציאל שלה להיות שכבת התיישבות גלובלית – נטולת סיכון פלטפורמה במידה רבה – לנכסים דיגיטליים מקוריים או לנכסים דיגיטאליים בעולם האמיתי. אבל אני חושב שזה קצר טווח כאשר אנשים מסוימים מאמינים שכל מערכות הבלוקצ’יין חייבות להיות ללא הרשאה ומבוזרת באופן מקסימלי.

כאשר אתה מנפיק נכסים יקרי ערך או עוגן לשכבת אמון בסיסית, שכבה זו חייבת להיות מבוזרת באופן מקסימלי וזה מחייב אותה ללא הרשאה לחלוטין. אבל להוסיף ערך לביזור בכדי להשתמש בתיקים שנחקקו בקרב קבוצה קטנה של צדדים נגדיים, הוא בעל ערך רב, והדבר הטוב ביותר נעשה במערכת פרטית מורשית..

פלטפורמת מימון סחורות, למשל, המקשרת בין בנקים וסוחרי סחורות, אינה זקוקה לביזור רדיקלי וחוסר היתר בשנת 2019 כדי להיות פלטפורמה בסדר גודל ומעלה לניהול סחר בין אותם צדדים..

תמונה של מקרה מחקר קומגו

בואו 2020, זה יכול להיות הגיוני לקשר את אותה פלטפורמת מימון סחר בסחורות לרוחב לפלטפורמת סחר בסחורות, ולפלטפורמת תשלומים, ולפלטפורמת זהות תאגידית, ולפלטפורמת ביטוח וכו ‘. ניתן לקשר רשתות אלה זו לזו. לרוחב באמצעות גשרים או שימוש ב נזילות טכנולוגיה שיכולה לאפשר החלפות אטומיות חסרות אמון חסרות אמצעים או מסרים העוברים על גבולות הרשת. נזילות כבר מקשרת בין Ethereum וביטקוין באמון.

ובשנת 2021 זה עשוי להיות הגיוני לעגן את כל הפלטפורמות הללו לתוך שכבת אמון בסיס Ethereum לצורך אבטחה מוגברת מבלי לוותר על מדרגיות, וגם כך שכבת הבסיס יכולה לשמש מסר ואוטובוס עסקאות אמין בין מגוון רחב של יישומים..

זה מצביע על כך שהארכיטקטורה של הרשת העולמית המבוזרת תיראה כמו טלאי של רשתות חסימות – חלקן אולי פרטיות ומורשות – המקושרות זו לזו ומעוגנות בשכבת אמון הבסיס חסרת ההרשאה והמבוזרת ביותר באמצעות מגוון טכניקות. Ethereum 2.0 הוא כיום המועמד היחיד להיות שכבת האמון הבסיסית מכיוון שהוא פרויקט הבלוקצ’יין היחיד שממוקד באופן נחרץ לביזור מקסימלי בכל הממדים..

הארכיטקטורה של הרשת העולמית המבוזרת תיראה כמו טלאי של רשתות חסימות – חלקן אולי פרטיות ומורשות – המקושרות זו לזו ומעוגנת ברובד אמון הבסיס חסר ההרשאה והמבוזר..

ג’ו לובין, מייסד שותף של Ethereum ומייסד ConsenSys

האינטרנט הזה של ארכיטקטורת הבלוקצ’יין מתחרז יפה עם העובדה שהאינטרנט הוא אינטרנט של רשתות. ולבסוף לכוכב הלכת שלנו תהיה בסיס אמון אוטומטי ואובייקטיבי להחליף את תשתית האמון הסובייקטיבית עליה בנינו במשך אלפי שנים.

כדי לטפל ללא הרף בבעיות המדרגיות, עלינו לתרגל לביזור מינימלי בר-קיימא כאשר אנו מקימים רשתות אתריום מורשות חדשות. בהמשך יש לנו תמיד חששות להרחבה ואין צורך לאבטח יתר על המידה בכל מקרה שימוש. נתרגל לעצב מערכות עם רמות ביזור מתאימות.

עלינו להתחיל לחשוב על רשתות בלוקצ’יין של שכבה 2 כעל מבנים לוגיים, מכיוון שעם הזמן נרצה להרים אותם ולהחזיר אותם לאדריכלות פיזיות בעלות יכולות טובות יותר. עלינו להתחיל לעצב עבור שדרוגים כאלה. בסופו של דבר מרבית המערכות המורשות הפרטיות בעולם יפעלו על תשתית ללא הרשאה ציבורית, כשם שתשתיות IT ארגוניות וממשלתיות פועלות כיום בעיקר על ענן, רק מכיוון שזה יהיה המצע הטוב ביותר להפעלת מערכות אלו..

קריטי כי שכבת בסיס זו תהיה ללא הרשאה ומבוזרת באופן מקסימלי מכיוון ששם אנו שואבים אמון. ושכבת האמון הזו חייבת להיות גלובלית כדי שנוכל לבנות מערכות פיננסיות וסחר בינלאומיות שכל המדינות יכולות לשתף בהן פעולה.

מה הופך את את’רום לאופציה הטובה ביותר או היחידה הנוכחית עבור שכבת אמון בסיסית עבור כדור הארץ?

בפודקאסט “אל תוך האתרים” האחרון, מתאו ליבוביץ תיאר את מה שהוא מכנה “קוודרילמת ההפצה”. טענתו הייתה שמאחר שהרגולטורים התעוררו, כל פרוטוקול שלאחר 2015 שרוצה להשיג אימוץ נרחב צריך להצליח ביחס לארבעת העמודים הבאים:

 1. יש להנפיק את האסימון בצורה רחבה ושוויונית.
 2. הקהילה חייבת להישאר מעורבת, תוססת ולצמוח עם הזמן. אחת הדרכים להשיג זאת היא על ידי אפשרות לאסימונים המוחזקים על ידי הקהילה להעריך את ערכם. כהערה צדדית: על הקהילה למשוך גם את המפתחים והיזמים הטובים והמבריקים ביותר, בכמויות גדולות.
 3. על הפרויקט להביא הון מספיק בכדי שניתן יהיה למסור, לתחזק ולשפר ללא הרף.
 4. ולבסוף, וזה הקמט החדש: הפרויקט חייב להיות תואם רגולטורית.

בין כל המתחרים, הרוצחי האת’ריום, שהופיעו בשנים האחרונות אחרי ביטקוין ואת’ריום, אף אחד מהם לא מראה סימנים משכנעים לעמידה בכל ארבע הדרישות של הארבעה. הדרך הטובה ביותר לבנות ולצמוח קהילה חזקה היא למכור להם אסימון ולהבטיח שהיא תעריך והם עובדים בכדי לעשות זאת. זו ההגדרה של נייר ערך. מכיוון שאתה מוכר כעת נייר ערך, האסימון שלך לא יונפק באופן רחב ונרחב, והקהילה שלך לא תהיה איתנה. יהיו מנגנונים חדשים שנוסו לאורך זמן, אך עד כה אף פרויקט לא זכה למתיחה רבה, וקשה לדמיין את בניית קרן האמון העולמית ורובד ההתיישבות הגלובלי על פרויקט מטבע VC..

ה- SEC העניק לאחרונה לפרויקט EOS סטירה על פרק כף היד עבור מכירתם האסימונית, אך אין זה אומר שפרויקט הבנוי כמו EOS יכול לקבל העלאה מוצלחת בשלב זה. ה- SEC מכשיר כעת ומודע היטב. היום היא תשבית מכירה שמבנית כמו מכירת EOS לפני שהצליחה להפעיל את לוח המודעות הראשון שלה בכיכר טיימס.

נכון לעכשיו רק את’ריום הוא מספיק בוגר, מבוזר ומתוכנת בכדי להתאים לצרכי התשתית, התעשיות והפרטים של ימינו, עם המומנטום ומפת הדרכים לתמוך בצמיחה של כל החזונות לטווח הארוך יותר..

אז במקום הגנים המוקפים אנכיים של רשת 2.0, יהיו לנו שכבות שיתוף פעולה מבוזרות אופקיות.

בבסיס יהיה לנו Ethereum לעסקאות מהימנות וביצוע מובטח של הסכמים, המקושרים לפרוטוקולים לאחסון מבוזר, רוחב פס, מחשוב כבד, זהות, הוכחת מיקום ואחרים..

נוסף על כך, תהיה לנו שכבת הצנרת הפיננסית המבוזרת הפתוחה לכלכלה העולמית המתעוררת. זה יכלול אסימונים יציבים במחיר, רשתות הלוואות והלוואות, בורסות מבוזרות לנזילות, נכסים מסומנים בכל צורה, מכשירים פיננסיים אחרים כמו נגזרים וסינתטיים, מערכות תשלומים, מערכות מנוי ומערכות הימור ואימות. אפילו מערכות ממשל יהיו חלקית ברובד האינסטלציה הפיננסי הזה עבור סוגים מסוימים של רשתות ואסימונים.

צילום מסך 2020 01 28 בשעה 16 08 14 לחץ כאן כדי לגשת לסמינר המקוון לאסימונים

רבות ממערכות הבלוקצ’יין שנבנה בהמשך יתאפשרו על ידי, ויועברו על ידי רובד פיננסי שמסוגל ומתוחכם יותר ויותר. למשל, תעשיית ה- IT הופכת ליותר מגורענת ומסודרת. חישוב מהימן, חישוב כבד, אחסון ורוחב פס, כולם יופצו על גבי תשתיות ענן וערפל. אנו ננהל משא ומתן, נשלם ונשלם עבור שירותים אלה באמצעות אסימונים בזמן אמת. ספקים ומשתמשים יזדקקו למכשירים פיננסיים דיגיטליים מקומיים כדי לגדר את התמחור והסיכונים האחרים שלהם.

שכבת אמון הבסיס מאפשרת את הרובד הפיננסי. ועל שכבת הצנרת הפיננסית ההיא, תיבנה שאר כלכלת הדיגיטל העולמית המתפתחת.

זה זמן מדהים להיות פעיל במרחב הטכנולוגי, ונהדר להיות מפתח בתקופה שהחנונים עומדים לרשת את כדור הארץ במידה הרבה יותר גדולה מאשר בתקופות טכנולוגיות קודמות..

תהיה מעט משיכת-מלחמה במהלך השנים הקרובות. אנטי-דפוסי Web2 לא ימותו במהירות ובקלות ויש לבנות מבנים רבים בעלי ערך Web2 כדי להועיל ל- Web3. וכמובן שיהיו זאבי Web2 בבגדי צאן Web3.

החנונים עומדים לרשת את כדור הארץ.

כדי להשיג אבולוציה טכנולוגית מהירה והתקדמות חברתית, אנחנו פשוט זקוקים לעוד מכשירי Web3. אנו זקוקים למיטב והבהיר ביותר מ- Web2 כדי להבין מה אפשרי כעת תחת הפרדיגמה החדשה הזו.

יש איפשהו מצפון ל 30 מיליון מפתחי תוכנה ברחבי העולם. מספר זה כולל, כאומדנים גסים:

 • 600k מפתחי קוד פתוח
 • 12 מיליון מפתחי Java
 • 8 מיליון מפתחי פיתון
 • 20 מיליון אפל / iOS מפתחים
 • 3 מיליון מפתחי מיקרוסופט
 • מפתחי לינוקס 15,000

אז, הנה שאלתי – או ליתר דיוק אתגר – לכולנו לשנה הבאה: בואו נגיע מיליון מאותם מפתחים בנייה בטכנולוגיית Ethereum.

ג'ו לובין מיליון מפתחים

אנו יכולים להעריך על סמך הורדות טראפל ומדדים אחרים שישנם עד 500,000 מפתחי תוכנה העוסקים בקביעות בכמות מסוימת עם Ethereum, וכנראה 200,000 ומעלה שיש להם משרות מלאות למפתחי Ethereum או שאינם עוסקים באופן מלא..

בהתחלה, מיליון devs של ETH אולי נשמעים שאפתניים מדי, אבל אני חושב שעם מאמץ מרוכז נוכל להגיע לשם בעוד כשנה. ל- Ethereum יש כבר שיתוף מוח ומומנטום של מפתחים. יש לנו מגוון מוכשר להפליא של אנשים וצוותים התורמים מזמנם ומאמציהם לשיפור כלים ומשאבים. ויש לנו כמה מטכנולוגיות התוכנה המרתקות והמדממות ביותר בעולם. החלטנו כולנו להפנות את הקריירה שלנו, את ימינו, את הלילות ואת סופי השבוע שלנו, לבניית טכנולוגיה זו יחד, והגענו לכל הדרך הזו תוך כמה שנים קצרות בלבד. מתחילת פרויקט את’ריום הכל נראה לי בלתי נמנע, אם כי מדהים כמה מהר הוא נע. אבל עבור כל אלה שמסתכלים פנימה ומחכים לנו, בואו נהפוך את הדבר הזה להילוך גבוה יותר.

חקור את פורטל ההתפתחות של Ethereum חקור את פורטל האתרים

זה האתגר שלי לכולנו: מיליון מפתחי Ethereum. על ידי דבקון השישי אולי? אולי זה קצת שאפתני מדי, אבל אנחנו נותנים לזה זריקה.

במהלך הימים והשבועות הקרובים, אנא פנה לחברי המפתח שלך שעדיין אינם במרחב את’ריום. אנו מקימים מספר פרויקטים לתמיכה בדחף זה. האתר onemilliondevs.com יכלול דרכים מרובות להכיר את חבריכם לטכנולוגיות רבות מה”חרא הקדוש! ” רגעים שעיפו לך את הראש כשנודע לך על המרחב.

קווין אובוקי וה גיטקוין הצוות הקים משחק שיהיה זמין בקרוב מאוד כדי להדגיש רבים מהתובנות הללו.

בילי לודטקה, קיימס קוקס-גרגהטי וג’ו ברניט מצוות RAPID הקימו מערכת קווסטים שיעזרו לחבריכם המפתחים לצאת ללימוד אודיסיז ברגע קדוש. יהיו תגים, קודואים ומערכת ניקוד. אם תביא 20 devs והם יתחילו לצבור קודואים ונקודות, אתה תמצא את עצמך עולה בראש הדף, מכיוון שכולם ייצגו את חברי הצוות שלך..

אגב, הצבת מיקום בעשירייה המובילה בטבלת המובילים תהפוך אותך לשכיר במיוחד בתפקיד יחסי מפתח – devrel – במערכת האקולוגית שלנו. ConsenSys ואחרים מוצאים שאנשים בעלי כישורים אלה הם בעלי ערך עצום. ה onemilliondevs.com האתר יגלה מנגנונים מהנים הרבה יותר בימים הקרובים. ואנחנו נגדל את זה לאורך זמן. אנא בדוק את זה ושלח לחברים שלך.

DeFiNewsletter הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

כיצד ליצור אסימון חברתיוובינר

כיצד ליצור אסימון חברתי

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map