מימון עירוני בעידן המגיפה COVID-19

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi נכסים

מימון עירוני בעידן המגיפה COVID-19

מאת אלכס קוסטורה 11 ביוני 2020 הועלה ב -11 ביוני 2020

מייקל לונגמיר RhBVoJnRqVg unsplash

מדינות וערים בארה”ב מתמודדות עם מחסור חריף במימון תשתית ושירותים קריטיים הנגרמים מעלויות התגובה של COVID-19, אשר רק חלקית טופלו על ידי מימון פדרלי, וירידה במקורות ההכנסה המסורתיים שלהן. עכשיו הגיע הזמן לפתרונות יצירתיים ומהורהרים כדי להתמודד עם מחסור בהכנסות ולתכנן את העתיד. אנו מציעים אגרות חוב עירוניות מיקרו / מיני הנתמכות על ידי הפלטפורמה הדיגיטלית Codefi Assets ככלי אחד שעיריות יכולות להשתמש בו כדי לחזק את המאזנים שלהן..

COVID-19 גורם להשפעה קיצונית היסטורית על חיינו

ההיקף והשיעור בו השפיעה מגפת ה- COVID-19 על חיינו הוא קיצוני, גם כאשר הוא נקבע בהקשר של למעלה ממאה שנות היסטוריה כלכלית. מקור טוב לסולם היחסי ההיסטורי של השפעותיו הוא מספר המשרות שאבדו. בארצות הברית, מעל 22 מיליון אנשים איבדו את מקום עבודתם במחצית הראשונה של השנה, הירידה הגדולה ביותר שנרשמה, והייצגה 1 מכל 7 אנשים שהועסקו.

תרשים 1: נתוני תעסוקה היסטוריים בארה

תרשים 1: נתוני תעסוקה היסטוריים בארה”ב. כרגע אנו חווים את הצניחה הגדולה והמהירה ביותר במספר התעסוקה הכולל בהיסטוריה של ארה”ב.

במקביל למחסור חמור במשאבים ממלכתיים ועירוניים

זהו גם הזמן שבו לסיוע קהילתי מתחשב יש השפעה רבה ביותר על התוצאות במשך עשרות שנים קדימה. עם זאת, המשאבים שעומדים לרשות המדינה והממשלות המקומיות צונחים. האגודה הלאומית למחוזות (NACo) מעריכה א ~ 114 $ מיליארד דולר ירידה בהכנסות שמקורן במיסי מכירה, תקבולים ברוטו והיטלים אחרים. זה מייצג ירידה כוללת של ~ 17% בתקציבי המחוז. אמנם עלויות מצטברות הקשורות לתגובת COVID-19 נאמדות בכ ~ 30 מיליארד דולר.

תרשים 2: מקורות המימון של המדינה וחשיפתם להשפעה הקשורה ל- COVID.

תרשים 2: מקורות המימון של המדינה וחשיפתם להשפעה הקשורה ל- COVID.

מלבד שירותי קו קדמי והשקעות בתשתיות ארוכות טווח, חינוך וטיפול בילדים חשופים במיוחד. טעות נפוצה היא שמימון ה- K-12 האמריקני נובע אך ורק מארנונה, עם זאת, יש לו השפעה גדולה מדי. אמנם זה בדרך כלל נכון שרוב מוחלט של מימון K-12 מגיע מתקציבים מקומיים וממלכתיים, אך המרכז הארצי לסטטיסטיקה של חינוך מנתוני 2015-2016 עולה כי בתי ספר יסודיים ותיכוניים ציבוריים קיבלו כ -8% מהמימון מהממשלה הפדרלית, 47% מממשלות המדינה ו -45% מממשלות מקומיות. עם כ -81% מההכנסות המקומיות שמקורן בארנונה, קצת יותר משליש (כ ​​-36%) מכל המימון לבתי הספר הגיע במיוחד מארנונה..

אבל זה עדיין יכול לגרום לתוצאות מוטות ממגוון סיבות. לדוגמה, בקולורדו רק 6% מהחינוך K-12 ממומן על ידי הממשלה הפדרלית. הכנסות המדינה, לעומת זאת, מותאמות לרמת החיים המקומית. לפיכך מימון קשור לרמת חיים שונה לעתים קרובות באופן דרסטי. לדוגמא, אספן אמידה יחסית מוציאה 14,090 דולר לתלמיד, ואילו בולדר מוציא 9,247 דולר וחלקים מאזור המטרו של דנבר מוציאים פחות מ -6,958 דולר, על פי שנת 2016. מחקר NPR.

תרשים 3: המימון הפדרלי מהווה פחות מ -10% מכלל המימון K-12 בקולורדו.

תרשים 3: המימון הפדרלי מהווה פחות מ -10% מכלל המימון K-12 בקולורדו.

פער זה מתרחש ברחבי ארצות הברית, והוא נובע בחלק ניכר מהמשחק בין מימון הממשל המקומי מארנונה. אפילו במדינת ניו יורק, שיש בה מימון הגבוה ביותר וההומוגני ביותר לחינוך K-12 בארה”ב, עדיין יש לך מגוון עצום, כאשר ניו רושל מוציאה 18,809 דולר לתלמיד, היילנד פולס 28,198 דולר ואונטורה 42,715 דולר. זה מקבל דחיפות חדשה בשנת 2020. מושל ניו יורק, Cuomo התחיל את השנה על ידי הצעת הגדלה של 3% בהוצאות השלטון המקומי להפניית כספים רבים יותר למחוזות בית ספר עניים יותר. מאז צו הפשע בניו יורק וההשפעה ההרסנית של COVID-19, במיוחד על קהילות נמוכות יותר וקהילות מיעוטים, המושל Cuomo מבקש סיוע בקרן גייטס. “לדמיין מחדש” לימודים. עם זאת, ניו יורק יחד עם מדינות רבות בוחנות מחסור עצום בתקציב, שעדיין לא זכה למימון הסיוע הפדרלי. ה קרן סיוע ל -150 מיליארד דולר עיריות יכולות לשמש רק עבור “עלויות שכר לעובדי בריאות הציבור ובטיחות הציבור הם תשלומים עבור שירותים המוקדשים באופן משמעותי למתן או תגובה למצב חירום בריאות הציבור של COVID-19”. יתר על כן, בניגוד לממשלה הפדרלית, שיש לה סמכות רחבה להדפיס כסף; 49 מתוך 50 מדינות מחייבות דרישות תקציב מאוזנות, מה שאומר שאינן יכולות להוציא את ההכנסות שהובאו.

מלבד מחסור בהכנסות שנוצר על ידי עמלות נמוכות יותר, חיובים ומיסי מכירה, מדינות גם כן מוטלות בדרגות שונות על ידי החקיקה הקיימת. לדוגמה, תיקון גלגאר של קולורדו מחייב ש- 45% מהסכום הכולל של הארנונה הנגבית חייבים לבוא מנכסי מגורים, ו- 55% מארנונה הנגבית חייבים להגיע מנכס מסחרי..

ארנונה למגורים עמידה למדי למגפת ה- COVID-19 מאחר והן מוטלות על ערכי הנכסים המוערכים (שהם בדרך כלל נמוכים משמעותית מערכי השוק, ולכן הם פחות תנודיים במהלך משברים פיננסיים). כתוצאה מכך הם מציגים זרם הכנסות יציב יותר. עם זאת, שוק הנדל”ן המסחרי הוא תנודתי בהרבה ויכול להוביל לירידות בגביית הארנונה המסחרית, אשר, על פי תיקון גלגר, מחייבת הפחתה בארנונה למגורים שנגבה..

תרשים 4: COVID יצר מחסור בהכנסות של 2.5 מיליארד דולר בערך בתקציב של קולורדו

תרשים 4: COVID יצר מחסור בהכנסות של 2.5 מיליארד דולר בערך בתקציב של קולורדו

יחד, קולורדו מצפה כעת לא ירידה של 25% בהוצאות השנה.

בעוד שהממשלה הפדרלית מגדילה למעשה את כל הכלכלה, כולל תאגידים, היא הוציאה עד כה למעשה מדינות ועיריות

הממשלה הפדרלית פרסמה גירוי חסר תקדים של $ 2Trn +. במקביל, הפד סימן גישה “כל מה שנדרש” להגברת הכלכלה האמריקאית, כולל תמיכה בכל חובות התאגידים שדורגו כדרגת השקעה לפני המגיפה של COVID-19. עם זאת, למרות שמצביע על כך שהוא עשוי לעשות זאת, הפד לא נקט עד כה עמדה כזו כלפי מדינות או עיריות, לא תוכנית לרכישת חובות עירוניים, ולא כל סוג אחר של סעד המוצע מעבר לקרן הסיוע של Coronavirus.

יתר על כן, מנהיג הרוב בסנאט, מיטש מקונונל, הצהיר ב -23 באפריל כי הוא “בוודאי יהיה בעד לאפשר למדינות להשתמש בדרך פשיטת הרגל … איננו מעוניינים לפתור את בעיות הפנסיה שלהן עבורן … איננו מעוניינים להצילם מ החלטות רעות שהם קיבלו בעבר. “

זה הביא למדד בלומברג של מודי / ש&איגרות חוב עירוניות בעלות דירוג P, AAA, הניתנות לשיעור של כ -30 שנים, ונסחרות במחיר של ~ 60 ריביות לשנייה לאג”ח אג”ח. מדובר בשתי סטיות תקן מעל הממוצע של ~ 8bps בעשור האחרון.

תרשים 5: מדד בלומברג של אגרות חוב עירוניות בעלות דירוג של 30 אירו בהשוואה ל -30 אג '.

תרשים 5: מדד בלומברג של אגרות חוב עירוניות בעלות דירוג של 30 אירו בהשוואה ל -30 אג ‘.

יתר על כך, איגרות החוב של אפל שהונפקו לאחרונה ל -30 שנה עם תשואה של 2.60% מוטלות בערך לג’ורג’יה על בסיס שווה ערך למס. כפי שציין הארלי בסמן, “למרות שזו ודאות קרובה שג’ורג’יה תשלם את התחייבויותיה (רק תעלה מיסים), אי אפשר לומר את זה לגבי אפל. נזכיר כי מוטורולה, נוקיה ובלקברי הציעו בשלב מסוים גם טלפון ‘חובה’. “

במילים פשוטות, כתוצאה ממצב המפגע המוסרי של הממשלה הפדרלית, למדינות ולעיריות יש זמן קשה יותר לגייס הון כדי לממן צרכים מיידיים כגון מענה יעיל של COVID-19, חינוך וטיפול בילדים, מאשר התאגידים..

זה מסתכם בקהילות מקומיות, אך לעיתים קרובות חסרים לקהילות מנגנונים ניתנים להרחבה שבאמצעותן הן יכולות להתאושש כלכלית

אלא אם כן העמדה הפדרלית תשתנה, הקהילות המקומיות יצטרכו להמציא פתרונות יצירתיים ומהורהרים כדי למנוע מחסור בהכנסות המשפיע על שירותים קריטיים..

אמנם אנו עדים לסיפורים מרוממים רבים של נדיבות מצד תורמים פרטיים כמו קרן גייטס, אך נותר צורך דחוף לטפל במשברים בהיקף גדול יותר..

Codefi יכולה לעזור לקהילות מקומיות במסעות גיוס תרומות ממוקדים באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין

פלטפורמות מימון המונים כגון Kickstarter ו- GoFundMe הוכיחו את עצמה כמצליחה לחבר בין אנשים ממוקדי מוצרים ומשימה לפרויקטים להם דואגים ורוצים לתמוך. כשאנחנו מסתכלים על המערכת האקולוגית של הנכסים הדיגיטליים שלנו ברחבי העולם, אנו מוצאים תחושה חזקה של קהילה ורצון לעזור מקומית.

עם זאת, יצרנו את Codefi for Municipalities, פלטפורמת מימון המותאמת למימון עירוני שנבנתה על גבי פלטפורמת Codefi Assets, כדי לאפשר לתושבים לתמוך ולהשתתף בפיתוח הקהילה שלהם..

להשקעה בקהילה המקומית יש מקום משמעותי לשיפור

הנפקות אגרות חוב עירוניות כיום מאתגרות יחסית להשקעה, גם כאשר הערכים הם 5,000 דולר. הניירת בוודאי פחות אינטואיטיבית, ובדרך כלל מתייחסת לשימושים כלליים גדולים יותר מאשר העלאות ספציפיות לפרויקט שעלולות להעסיק תושב מקומי. כתוצאה מכך מרבית הרוכשים התושבים המקומיים רוכשים אג”ח עירוניות באמצעות סוחר מתווך או יועץ השקעות רשום. לעומת זאת, Codefi מתוכננת עם התמקדות רבה בהיותה מכילה ונוחה לשימוש עם תחושה מוכרת לבנקאות סלולרית, ובכל זאת מסמנת את כל תיבות התאימות..

תרשים 6: השקפת משקיעים על הצעת איגרות חוב עירוניות לפני השקעה - Codefi מורידה את מחסומי הנגישות באמצעות תכנון ממוקד משתמשים

תרשים 6: השקפת משקיעים על הצעת איגרות חוב עירוניות לפני השקעה – Codefi מורידה את מחסומי הנגישות באמצעות תכנון ממוקד משתמשים

אין ספק שיש עניין של משקיעים בסוג זה של גישה לטכנולוגיה פיננסית. פירוק מחסומי הנגישות יצר צמיחה מתפרצת עבור תיווכים ידידותיים למשתמש כמו רובינודה יותר משתמשים פעילים חודשיים ניידים מאשר Fidelity, Etrade, TDAmeritrade ו- EdwardJones ביחד. בבנקים ניידים כמו NuBank יש מספר זהה של משתמשים פעילים חודשיים כמו בנק צ’ייס עם צמיחת משתמשים המוכפלת מדי שנה, בהשוואה לקצב הצמיחה השנתי של צ’ייס ~ 10%. אנו מאמינים שיש הזדמנות גדולה עוד יותר במרחב העירוני, לאור ההשקעה בפרויקטים מקומיים משפיעה באופן מוחשי ומוחשי על חיי תושביהם..

פלטפורמות דיגיטליות מביאות שקיפות רבה יותר למימון העירוני ומבססות הזדמנויות אחרות להגברת המעורבות האזרחית. Codefi יכולה לאפשר לתושבים לעקוב אחר חוות דעת על אופן השימוש בכספים ולחוות דעה. לדוגמא, עם שילוב מוצע בפונקציונליות ההצבעה של בלוקצ’יין, באמצעות הצבעה קשה או רכה, משקיעים מקומיים יכולים להשמיע את דעתם על כל דבר, החל בצבע השקופית במגרש המשחקים המקומי הממומן באמצעות Codefi, וכלה בדאגות רחבות יותר לגבי השימוש בכספים. ביעילות. ניתן להשתמש בפלטפורמה גם עם פיתרון זהות דיגיטלית כדי לתת גישה לאירועים מסוימים, צפיות ודרכי השתתפות אחרות בפרויקט הממומן..

תרשים 7: השקפת משקיעים - Codefi מספקת למנפיקים כלים ליידע ולעסוק במשקיעים מקומיים

תרשים 7: השקפת משקיעים – Codefi מספקת למנפיקים כלים ליידע ולעסוק במשקיעים מקומיים

יתר על כן, לעיריות המנפיקות חובות למימון פרויקטים מקומיים לרוב אין גישה ישירה למשקיעים שלהן. זה מקשה על מעורבות המשקיעים השוטפת ומעכב את הפצת המידע הקשור לפרויקט. באופן דומה, משקיעים הם לרוב מנהלי נכסים גדולים שאינם מושפעים ישירות מהשימוש בכספים מחוץ לתשואה הכספית של האג”ח. Codefi מספקת לעיריות מידע על משקיעים עדכני כדי שיוכלו לעסוק בתושביהם המקומיים בגיוס הכספים.

תרשים 8: תצוגת מנפיק - לוח המחוונים למשקיעים. שלא כמו פלטפורמות מדור קודם, לעיריות יש גישה לרשימה עדכנית של משקיעים ולמיקודים שלהם.

תרשים 8: תצוגת מנפיק – לוח המחוונים למשקיעים. שלא כמו פלטפורמות מדור קודם, לעיריות יש גישה לרשימה עדכנית של משקיעים ולמיקודים שלהם.

לבסוף, הנפקת אגרות חוב באופן ישיר פירושה היסטורית כי ערים נאלצו להתמודד עם מורכבות משמעותית במשרד האחורי ובמשרד הקדמי, אשר עקב עלויות, פערי מיומנות ו / או היעדר טכנולוגיה זמינה, מנעו מהעיריות להנפיק עצמית או הגבילו את ההנפקה להנחה מקורית. הנפקות, איגרות חוב בעלות גבוהה, ותעודות פיזיות. Codefi הופכת אוטומטית את הנפקת איגרות החוב ותהליכי Back-Office רבים, ובכך מעצימה את העיר להנפקת חובות בערכים קטנים עד $ 100, אם כי Codefi יכולה לשמש באותה מידה גם כחלק מההנפקה החיתומית או כולה..

נכתב על ידי אמה צ’אנינג, אלכס קוסטורה וטים פוסניק יוסובץ

למידע נוסף על האופן שבו Codefi יכולה לעזור לערים לחבר תושבים לפרויקטים מקומיים על ידי ביקור באתר או פנייה לצוות!

בקר באתר Codefi דבר איתנו Industry Insight עלון הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map