אזרחי אמריקה הלטינית והאזרחים הקריביים מתואמים עם מימון ה- COVID-19 עם יישום אתריום חדש זה

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

דף הבית בלוג חדשות

אזרחי אמריקה הלטינית והאזרחים הקריביים מתואמים עם מימון ה- COVID-19 עם יישום אתריום חדש זה

פלטפורמת ה- DAVID19 “אזרח לאזרח” של LACChain משתמשת ב- Hyperledger Besu כדי לעזור למשתמשים לשתף נתונים בצורה מאובטחת וליצור מפת מעקב אינטראקטיבית למעקב אחר וירוס. מאת ConsenSys 18 במאי 2020 פורסם ב -18 במאי 2020

גיבור דוד 19

במאמץ לאסוף מידע רב אודות התנועה של COVID-19, פרויקט את’ריום בכל רחבי האזור שהושק בשבוע שעבר, שעומד להיות מסלול בלוקצ’יין רב עוצמה עבור מיליוני משתמשים באמריקה הלטינית ובקריביים. ביום שלישי שעבר פרסמה הברית LACChain, יוזמה של מעבדת IDB, את DAVID19, פלטפורמה שנבנתה עליה Hyperledger Besu שנועדה לעזור לאזרחים לעבוד יחד כדי ליצור מפת מעקב אינטראקטיבית בזמן אמת כדי למתן את התפשטות וירוס הכורון ולתאם מיון מחדש פרוגרסיבי. פלטפורמת DAVID19 משתמשת בתכונות הפרטיות המתקדמות של Besu, כך שהאזרחים יכולים לשתף באופן אנונימי נתונים אישיים ולצרף בבטחה מידע על מצב הבריאות של אנשים ברחבי האזור..

איך עובדת פלטפורמת DAVID19

DAVID 19 infografia 1 presentacion ENG

יישום DAVID19 זמין בכתובת app.mellamodavid19.org וכיום תומך בארנק הדיגיטלי REM ID. משתמשים יכולים ליצור פרופיל ולהעלות נתונים על מצב הבריאות שלהם. לאחר מכן הפלטפורמה אנונימית ומאגדת את נתוני הבריאות הפרטיים של האזרחים כדי ליצור מפת מעקב אינטראקטיבית בזמן אמת של תנועת COVID-19 ברחבי האזור. ואילו כמה פרויקטים למעקב כמו ג’ונס הופקינס מפת COVID-19 לאסוף נתונים מלמעלה למטה מרשויות בריאות הציבור, DAVID19 משתמש בגישה מלמטה למעלה, וקוראת לאזרחים בודדים לתרום עדכוני בריאות אישיים. 

ככל שמשתמשים נוספים עולים לפלטפורמה ומעדכנים באופן קבוע את מצבם והתנועות הבריאותיות שלהם, המערכת האקולוגית של הנתונים תתעשר יותר ויותר ותסייע גם לאזרחים וגם לרשויות ממשלתיות בתיאום מיון מחדש. LACChain רואה בהשקה זו שלב 1 בתכנית ארוכת טווח להפעלת מערכת אישורים מבוססת בלוקצ’יין, מה שהברית מכנה “תיק חיים בכיס”.

“בעיה בסדר גודל של COVID-19 דורשת תגובה קולקטיבית וסולידרית.”

אלחנדרו פרדו וגעזי, מנהיג LACChain ו- DAVID19

“מיסוך” עם Ethereum: כיצד Hyperledger Besu מגן על נתוני משתמשים פרטיים

צילום מסך 2020 05 13 בשעה 3 59 08 אחר הצהרייםתמונת מצב של מפת המעקב האינטראקטיבית העולמית של DAVID19.

Hyperledger Besu הוא לקוח אתריום בעל קוד פתוח אשר פותח במקור והוגש לחממת Hyperledger בשנת 2019 על ידי PegaSys, צוות הנדסת הפרוטוקולים של ConsenSys. בגלל תכונות הפרטיות וההרשאה המתקדמות שלה, Hyperledger Besu הפכה לפלטפורמת בלוקצ’יין פופולארית יותר ויותר עבור ארגונים שצריכים להתאים אישית את הגישה לרשת ולהגן על נתוני עסקאות פרטיות. עם Besu, פלטפורמת DAVID19 מבטיחה שמשתמשים יוכלו לשתף באופן אנונימי את מצב הבריאות שלהם ולסמוך על כך שהנתונים האישיים והמיקום הגיאוגרפי שלהם אינם ניתנים למעקב. כל הנתונים נשמרים באופן מקומי במכשירים הניידים של המשתמשים.

“הפיתרון הזה, המשתמש בארנקים דיגיטליים וברשת הבלוקצ’יין של LACChain, משתמש ב- Hyperledger Besu כדי להבטיח שהמידע שמספק המשתמשים יהיה אנונימי ושקוף לחלוטין.”

מרקוס אלנדה, רכז הטכנולוגיה של LACChain סמל מקלעת consensys עגול סמינר מקוון לפי דרישה: פרטיות והרשאות באמצעות Hyperledger Besu

תוכנית תלת-שלבית לבניית תשתית דיגיטלית לטווח ארוך

שלב 1: אזרח לאזרח

השלב הראשוני של DAVID19 כולל אתחול פלטפורמת “אזרח לאזרח”, בה משתמשים מרצון יכולים לשתף מידע באופן אנונימי באמצעות אישורים שהוקצו בעצמם. סביבה שיתופית זו תאפשר למיליוני אנשים ברחבי האזור ליצור קהל נתונים רב וליצור מפות סיכון של COVID-19, “שיעזרו להפוך את האויב הבלתי נראה הזה לגלוי”, כפי שאמרו LACChain בהודעתם בשבוע שעבר. אלחנדרו פרדו Vegezzi, מנהיג LACChain ו- DAVID19, הסביר כי מטרה אחת בשלב 1 היא “ליצור תרבות של ארנקים דיגיטליים, מבלי למסור את הנתונים שלנו לטכנולוגיה הגדולה ולממשלות.” 

שלב 2: עסק לאזרח

כאשר חברות פרטיות ומנפיקי צד שלישי מצטרפים למערכת האקולוגית DAVID19, הם יוכלו להעניק אישורים מתוחכמים יותר למשתמשי האפליקציה, כגון אישורי כניסה חוזרת לעבודה, תצהירים, אישורים רפואיים, אישורי נסיעה ותארים אקדמיים. הרשת ההולכת וגדלה של אישורים מאומתים תסייע לארגונים לפקח טוב יותר על המשאבים הרפואיים, לנהל את תגובת הבריאות ולתאם מימון מחדש. למשתמשים, האפליקציה תאפשר להם להוכיח באופן מאומת שהם במצב בריא לחדש פעילויות כמו עבודה ונסיעות.

שלב 3: מעקב אחר קשר לטווח ארוך

בסופו של דבר, DAVID19 תשמש תשתית דיגיטלית להכנת האזור להתפרצויות וחירום בעתיד. מעקב אחר קשר מבוסס-בלוקצ’יין יעזור לסוכנויות בריאות הציבור בזיהוי וקטעי מחלות, ויתריע בפני אנשים שפנו אליהם על אפשרות לזיהום. בעוד ש- DAVID19 הושק לניהול מיידי של התגובה הרפואית סביב COVID-19, הפלטפורמה נועדה לפעול כמערכת ניהול אישורים ארוכת טווח למשברים פוטנציאליים בבריאות הציבור בעתיד.. 

מה הלאה

צוות PegaSys שיתף פעולה באופן הדוק עם ברית LACChain על ידי תמיכה בהתקנת רשת LACChain. הצוות שמח לתמוך בהשקת DAVID19 ולשתף שיטות עבודה מומלצות וערכי ביצועים סביב Hyperledger Besu. הפלטפורמה היא מחקר מקרה משכנע של ערכה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין לניהול אישורים, במיוחד בעת מצבי חירום בבריאות הציבור, כמו גם נקודת הוכחה נוספת לפתרונות פרטיות ב- Ethereum. DAVID19 מדגים גם את האופי הביצועי והאמין של פלטפורמת Hyperledger Besu ואת היתרונות של העיצוב שלה עבור יישומים מסוג זה.. 

הברית LACChain קוראת לכולם להצטרף לתנועה ולהוריד את היישום בכתובת app.mellamodavid19.org. “DAVID19 מציע לכולנו את האפשרות לצאת לדרך דיגיטלית מתוך הכליאה שלנו,” הגיב וגעזי, דרך “להפוך לגיבורים וגיבורים מול המגיפה הזו.”

למידע נוסף על DAVID19 וכיצד משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין למאבק בהתפשטות וירוס הקורונה, הירשם ל- BSIC ו- IDB Webinar ב- 29 במאי., “COVID ו- Blockchain לאמריקה הלטינית.”

רוצה לברר מה Ethereum יכול לעשות עבור הארגון שלך?

צוות הפתרונות העולמי שלנו מציע הכשרה של בלוקצ’יין, ייעוץ אסטרטגי, שירותי יישום והזדמנויות לשותפות. צרו קשר מניין ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map