יוזמת קובנטיס מכריזה על ConsenSys כשותפה טכנולוגית מובילה

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

יוזמת קובנטיס מכריזה על ConsenSys כשותפה טכנולוגית מובילה

יוזמת קובנטיס בחרה ב- ConsenSys כשותפה הטכנולוגית המובילה לפיתוח פלטפורמת ביצוע לאחר המסחר לעסקאות ספנות חקלאיות. מאת ConsenSys 23 בינואר 2020 הוצג ב 23 בינואר 2020

קובנטיס

החברים המייסדים של יוזמת קובנטיס, שמטרתה לחדש את פעילות הסחר העולמי, הודיעו על בחירת חברת ConsenSys, חברת טכנולוגיית הבלוקצ’יין המובילה בשוק, כשותפה הטכנולוגית המובילה לפיתוח הפלטפורמה הטרנספורמטיבית שלה.. 

“המייסדים הקימו תהליך בחירה חזק, כולל האקתון של שבועיים, כדי להבטיח שבחרנו את השותף הטכנולוגי הנכון כדי לענות על צרכי התעשייה שלנו”, אמר סטפנו רטור, יועץ עצמאי לפרויקט. “ConsenSys הציגה אבות-טיפוס שהפגינו מצוינות בתחומה ובעלת רקורד של שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין לדיגיטציה של תהליכים בתעשיית מימון הסחר בסחורות. אנו בטוחים שהשותפות הזו תאפשר לנו לבנות מוצר מהשורה הראשונה, ובמרכזו פונקציונליות, אבטחה ופרטיות ללא תחרות. “ConsenSys תמנף את מוצרי בלוקצ’יין המוכנים לארגונים, כולל ConsenSys Codefi., PegaSys תזמורת, קאלידו ו MythX לבנות את רשת הבלוקצ’יין באת’ריום. היא תבנה פלטפורמה מאובטחת המבוססת על Quorum, פרוטוקול בלוקצ’יין מבוסס Ethereum מורשה, כדי לספק מענה לשחקנים קטנים וגדולים ברחבי שרשרת האספקה..

“עוצמת המחויבות של יוזמת קובנטיס למנף טכנולוגיות חדשניות וטובות ביותר לשינוי פעולות הסחר העולמי עבור סחורות חקלאיות מעוררת השראה”, אמר ג’וזף לובין, מייסד ConsenSys ויוצר שותף של Ethereum. “פלטפורמה זו היא עדות לכך שטכנולוגיית הבלוקצ’יין החלה לספק את הבטחתה לפתיחת ערך באמצעות שיתוף פעולה והסרת ממגורות מידע בענפים ובתחומים שונים.”

יוזמת קובנטיס הוקמה באוקטובר 2018 על ידי גורמים מובילים בענף הסחורות לפיתוח טכנולוגיות לסטנדרטיזציה ולדיגיטציה של עסקאות ספנות חקלאיות גלובליות לטובת הענף כולו. ישות קובנטיס והפלטפורמה הדיגיטלית שלה צפויות להשיק בשנת 2020, בכפוף לאישורים רגולטוריים. ההתמקדות הראשונית תהיה אוטומציה של תהליכי תבואה וזרעי שמן לאחר הסחר. 

בעלי עניין יכולים ללמוד עוד על היוזמה על ידי ביקור www.covantis.io

אנשי קשר לתקשורת

ADM

ג’קי אנדרסון (ארה”ב)

[מוגן בדוא”ל]


באנג ‘

לשכת החדשות באנג ‘

[מוגן בדוא”ל]

חקלאות בגלנקור 

ג’יין מקברייד (אוסטרליה)

[מוגן בדוא”ל]

קרגיל

אפריל נלסון (ארה”ב)

[מוגן בדוא”ל]

חברת לואי דרייפוס

קרן אודלר (שוויץ)

[מוגן בדוא”ל]

על יוזמת קובנטיס

קובנטיס היא יוזמת בלוקצ’יין המתמקדת במודרניזציה של פעולות הסחר העולמי. החברים המייסדים, ADM (סימול: ADM), באנג ‘ (סימול: BG), קרגיל, חברת לואי דרייפוס ו חקלאות בגלנקור, מפתחים יחד פלטפורמה להפוך את הסחר העולמי לפשוט, מאובטח ויעיל. היוזמה נועדה להביא להתייעלות וחיסכון בעלויות לחברות ברחבי שרשרת האספקה ​​הבינלאומית.

הערה על הצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו מכילה “הצהרות צופות פני עתיד” כמשמעותן בחוקי ניירות ערך פדרליים בארה”ב, כולל הצהרות בנוגע להתפתחות, ההצלחה והיתרונות הצפויים של הפלטפורמה הדיגיטלית המוצעת. הצהרות אלה נאמרות על פי הוראות ה”נמל הבטוח “של החוק הרפורמי ליטיגציה בנושא ניירות ערך פרטיים בארה”ב משנת 1995. ניתן לזהות הצהרות צופות פני עתיד אלה על ידי המינוח כמו הצהרות” רצון “ו”צפי” ודומות להן. הצהרות צופות פני עתיד אינן עובדות היסטוריות וכרוכות בסיכונים ואי וודאויות מובנים. מספר גורמים יכולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מאלו הכלולות בכל הצהרה צופה פני עתיד, כולל במקרה זה הסיכון שהפלטפורמה לא תצליח או תשיג באופן מלא את יעדי המשתתפים. מידע נוסף אודות סיכונים הכרוכים בהצהרות צופות פני עתיד נכלל בהגשתם של חברת Bunge Limited ו- Archer Daniels Midland לרשות ניירות ערך בארה”ב. כל ההצהרות שמופיעות בהן נאמרות החל מיום ההודעה לעיתונות זו, והמשתתפים אינם מתחייבים לעדכן בפומבי או לשנות כל הצהרה צופה פני עתיד, בין אם בגלל מידע חדש, אירועים עתידיים או אחרים, למעט כנדרש על פי החוק החל..

הכרזת לקוח Covantis Newsletter Trade Newsletter הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר בלוקצ’יין מוצלח

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map