ConsenSys נבחרה על ידי חברת Societe Generale – זיוף לספק טכנולוגיה ומומחיות לניסויים במטבע דיגיטלי בבנק המרכזי

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

ConsenSys נבחרה על ידי חברת Societe Generale – זיוף לספק טכנולוגיה ומומחיות לניסויים במטבע דיגיטלי בבנק המרכזי

ConsenSys תספק טכנולוגיה ומומחיות לחברת Societe Generale – Forge, ותתמקד במיוחד בהנפקה וניהול של CBDC, מסירה מול תשלום ויכולת פעולה הדדית בין-ספרים. מאת ConsenSys 28 באוקטובר 2020 הוצג ב- 28 באוקטובר 2020

ConsenSys צרפת

Societe Generale – Forge, פלטפורמת שוקי ההון הדיגיטליים של קבוצת Societe Generale, בחרה ב- ConsenSys לספק טכנולוגיה ושירותים כחלק מפעילות הפיילוט המתמשכת של המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC).

כחלק משותפות זו, Societe Generale – Forge תמשיך לבנות על הישגיה המהפכניים האחרונים, כגון הנפקת אג”ח מכוסה של 100 מיליון יורו על בלוקצ’יין בשנת 2019, והנפקת אג”ח של 40 מיליון יורו שהוסדרה עם CBDC בשנת 2020, פרויקט משותף עם הבנק דה פראנס, הבנק המרכזי הצרפתי.

ConsenSys תספק טכנולוגיה ומומחיות לחברת Societe Generale – Forge, ותתמקד במיוחד בהנפקה וניהול של CBDC, מסירה מול תשלום, ותא יכולת פעולה הדדית בין ספרים..

ז’אן מארק שטנגר, מנכ”ל Societe Generale – Forge, ציין, “אנו שמחים להיות שותפים עם ConsenSys, חברה המהווה שחקן מפתח בפיתוח טכנולוגית ספר חשבונות מבוזרת ברחבי העולם ומציעה רבים מהתשתיות וכלי הפיתוח המשמשים את קהילת הבלוקצ’יין.”

קן טימסיט, ראש פתרונות ארגוניים עולמיים ב- ConsenSys, ציין כי “אנו מעריכים מאוד את הישגיה של חברת Societe Generale – Forge וגאים לעבוד איתם. ConsenSys מחויבת להתקדמות בתחום ה- CBDC וסייעה לשישה בנקים מרכזיים ברחבי העולם בפרויקטים של CBDC. “

אודות ConsenSys

ConsenSys היא חברת התוכנה המובילה של חברת Ethereum. אנו מאפשרים למפתחים, ארגונים ואנשים ברחבי העולם לבנות יישומים מהדור הבא, להשיק תשתית פיננסית מודרנית ולגשת לאינטרנט המבוזר. חבילת המוצרים שלנו, המורכבת מ אינפורה, מניין, קודפי, MetaMask, ו- Diligence, משרתת מיליוני משתמשים, תומכת במיליארדי שאילתות מבוססות בלוקצ’יין ללקוחותינו, וטיפלה בנכסים דיגיטליים של מיליארדי דולרים. Ethereum הוא הבלוקצ’יין הגדול לתכנות הגדול בעולם, המוביל באימוץ עסקים, קהילת מפתחים ופעילות DeFi. על בסיס קוד פתוח מהימן זה אנו בונים את הכלכלה הדיגיטלית של המחר. כדי לחקור את המוצרים והפתרונות שלנו, בקר בכתובת http://consensys.net/.

אודות Societe Generale – Forge

Societe Generale – פורג ‘היא חברת בת משולבת לחלוטין של קבוצת Societe Generale. אנו מספקים למנפיקים ולמשקיעים, חברות או מוסדות פיננסיים, שירותים מקצה לקצה להנפקה ולניהול מוצרים פיננסיים מקומיים דיגיטליים הרשומים בבלוקצ’יין (אבטחה אסימון).


עבור מפעילי תשתיות שוק אנו בונים מסגרות ומודלים פתוחים, פשוטים, מאובטחים ומוסדיים לתפעול אסימון אבטחה, המושתת על ידי אבטחה של מחלקת בנקאות ועמידה מלאה בתקנות. חברת Societe Generale – Forge מחויבת להשיק במקרי שימוש אמיתיים, ובונה בהדרגה את יכולות הפלטפורמה שלה “תואמות על ידי עיצוב”.

על Societe Generale

חברת Societe Generale היא אחת מקבוצות השירותים הפיננסיים באירופה המובילות. בהתבסס על מודל בנקאי מגוון ומשולב, הקבוצה משלבת איתנות פיננסית ומומחיות מוכחת בחדשנות עם אסטרטגיה של צמיחה בת קיימא. מחויבים לתמורות חיוביות של החברות והכלכלות בעולם, חברת Societe Generale וצוותיה מבקשים לבנות, יום אחר יום, יחד עם לקוחותיה, עתיד טוב יותר ובר קיימא באמצעות פתרונות פיננסיים אחראיים וחדשניים..

חברת Societe Generale פעילה במשק האמיתי במשך למעלה מ -150 שנה, עם מיקום יציב באירופה ומחוברת לשאר העולם, ומונה מעל 138,000 אנשי צוות ב -62 מדינות ותומכת באופן יומיומי ב -29 מיליון לקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות. משקיעים ברחבי העולם על ידי הצעת מגוון רחב של שירותי ייעוץ ופתרונות פיננסיים מותאמים. הקבוצה בנויה משלושה עסקים מרכזיים משלימים:

  • בנקאות קמעונאית צרפתית המקיף את המותגים Societe Generale, Crédit du Nord ו- Boursorama. כל אחד מהם מציע מגוון רחב של שירותים פיננסיים עם מוצרים רב-ערוציים בחוד החנית של חדשנות דיגיטלית;
  • בנקאות קמעונאית בינלאומית, ביטוח ושירותים פיננסיים לתאגידים, עם רשתות באפריקה, רוסיה, מרכז ומזרח אירופה ועסקים מיוחדים המובילים בשווקים שלהם;
  • בנקאות גלובלית ופתרונות משקיעים, המציעה מומחיות מוכרת, מיקומים בינלאומיים מרכזיים ופתרונות משולבים.

Societe Generale נכלל במדדי ההשקעה העיקריים האחראיים החברתית: DJSI (עולם ואירופה), FTSE4Good (גלובל ואירופה), Euronext Vigeo (עולם, אירופה וגוש האירו), ארבעה ממדדי STOXX ESG Leaders ומובילי MSCI Low Carbon. אינדקס. למידע נוסף תוכלו לעקוב אחרינו בטוויטר @ societegenerale או בקר באתר האינטרנט שלנו www.societegenerale.com

מגעים דחוסים

ConsenSys

ויקטוריה קלמון

+33 6 34 77 15 97

[מוגן בדוא”ל]

@ConsenSysNews

Societe Generale

אסטריד פול בקווארט

+ 33 1 56 37 67 95

[מוגן בדוא”ל]

@ SG_presse

 

 

 

הכרזה על לקוחות CBDC ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map