ConsenSys ב- Sibos 2019: 10 שיחות על Blockchain ארגוני

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlog אירועים וכנסים

ConsenSys ב- Sibos 2019: 10 שיחות על Blockchain ארגוני

כולל מסבירים בלעדיים בנושא ארגונים, DeFi, מימון סחר, קונסורציומים ומוסרים על ידי ConsenSys 16 בדצמבר, 2019 פורסם ב -16 בדצמבר 2019

0 C5Qlxw2v0 pdpGkQ

ConsenSys השתתפה השנה בכנס הסיבוס השנתי ה -41 של SWIFT במלוא עוצמתו כדי להביא את המילה האחרונה בתחום טכנולוגיית הבלוקצ’יין למגזר הארגוני והפיננסי. נע בין קונסורציומים לשוקי פיננסים ושוק הון מבוזרים, המעורבות של ConsenSys בשיח סיבוס הייתה משמעותית, ואולי ההכרזה על חבילת המוצר ConsenSys Codefi – המספקת מערכת הפעלה של בלוקצ’יין למימון ומסחר – זכתה להתרגשות מרבית..

לקבלת תמונה מלאה על המאפיינים האחרונים של פתרונות פינטק ומשלבים משולבים בבלוקצ’יין, אספנו מצגות וידיאו הכוללות משתתפי ConsenSys מסיבוס 2019. דיונים אלה כוללים סקירות כלליות חיוניות כמו “Intro to Enterprise Blockchain” ו- “DeFi 101: היכרות עם נכסים דיגיטליים ומימון מבוזר, “לצלילות עמוקות מעשיות הכוללות” מודלים של אסימון כסף של פיאט לתשלומים “ו”לקיחת רשת בלוקצ’ין מורשית מוסדרת לייצור” – ותוכלו לצפות בכולם במלואם היום.

התגעגעו לסיבוס השנה? אל דאגה, כתבנו סיכום מלא של Sibos 2019 עם ניתוח אודות עתיד הפיננסים, הטכנולוגיה והארגונים.

מה זה סיבוס?

סיבוס הוא אירוע שנתי בעל שם עולמי המאגד למעלה מ -300 מציגים ו -600 דוברים הפונים לקהל של למעלה מ -10,000 מומחים פיננסיים מרחבי העולם. השנה הציג סיבוס את הענף כאשר הטכנולוגיה הופכת במהירות את השווקים הפיננסיים והמסחריים המסורתיים לעידן של דיגיטציה מוחלטת וביזור מתפתח..

“התעשייה הפיננסית עוברת שינוי יוצא דופן בגלל מצטרפים חדשים כמו מאזניים של פייסבוק והופעתן של טכנולוגיות כמו נכסי קריפטו.” – יו”ר יאהאר שאה, חבר הנהלה בסוויפט

עבור אל YouTube ConsenSys כדי לראות את רשימת ההשמעה המלאה של לוחות


 

ConsenSys ב- Sibos Video Recap Video

בכנס הסיבוס השנתי ה -41 של SWIFT הכריזה ConsenSys השנה על חבילת המוצר Codefi, המספקת מערכת הפעלה של בלוקצ’יין לארגוני פיננסים ומסחר. ConsenSys קיימה פאנלים, דיונים והערות מרכזיות רבות כדי לשתף כיצד טכנולוגיית הבלוקצ’יין תשפיע על התעשייה הפיננסית בשנים הבאות. 

 

מבוא ל- Blockchain הארגוני

סיפורי הצלחה, מקרי שימוש מעשיים, והסודות שעומדים מעבר ממושג לקונסורציום בשבריר זמן ובשבריר מהעלות של פתרונות ארגוניים עומדים. הבן את הערך וההשפעה שבלוקצ’יין ארגוני יכול להביא לעסק שלך.

בהשתתפות: גרייס הארטלי – מנחה, טים גרנט – מנכ”ל DrumG, סופיה לופז – מייסדת ומנכ”לית של קליידו, דן היימן – מנהל התוכנית ב- PegaSys, ופיטר ברודהרסט – מייסד שותף וראש הנדסה בקלידו..

 

עתיד הבעלות והפצת הנתונים לשירותים פיננסיים

 

טים גרנט, מנכ”ל DrumG, ועמנואל איידו, ראש אסטרטגיית ספר חשבונות מבוזר בקרדיט סוויס, מדגימים את רשת DrumG Titanium בשידור חי.

למד כיצד DrumG – עם 10 שותפים בבנקים להשקעות גלובליים המייצגים למעלה מ- 40% מהתפיסה הבולטת של חוזי נגזרים גלובליים – עובדים יחד לבניית עתיד הבעלות וההפצה של נתוני השוק הפיננסי..

 

מימון סחר ב- Blockchain

תעשיית מימון המסחר מורכבת בעולם, מקוטעת ובמקומות רבים, עדיין מבוססת נייר, ומאתגרת לחדש או לבצע שיפורים טכנולוגיים – ועכשיו. למד כיצד כבר מיושם בלוקצ’יין כפתרון לתעשיית מימון הסחר ממומחים בתחום המתפתח.

 

קונסורציומים של בלוקצ’יין

בדוק מקרוב את הקונסורציומים החיים וצלול עמוק להצלחת הפרויקטים הללו יחד עם האתגרים שלהם. פאנל זה בוחן שאלות הכוללות: מה על ענף הבנקאות ללמוד מקונסורציות בעבר? כמה גדול גדול מדי? כיצד יכולים בעלי עניין שונים ליישר ולהפעיל פרויקטים?

 

היכרות עם נכסים דיגיטליים ומימון מבוזר – “DeFi 101”

מבוא וחיוני חיוני לנכסים דיגיטליים ולמימון מבוזר. חקור את התפתחות הבנקאות והפיננסים באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין. למדו אודות מקרי שימוש ויישומים, כיצד להגדיל אסטרטגיות סביב אימוץ וצמיחה, ויתרונות וחסרונות של ביזור מימון.

 

טוקניזציה בשוקי הון מוסדיים

למד על דרכם של נכסים דיגיטליים לקראת קבלה במוסדות פיננסיים גלובליים, רגולטורים ובנקים מרכזיים. עם הזמן, יתרונות הבלוקצ’יין המשמעותיים של ארגונים מתבררים, לצד מספר ההתקשרויות שהובילו לתוצאות הייצור בשנת 2019.

 

הלך הרוח של החדשן: כיצד להישאר רלוונטי בעידן הדיגיטציה

למד ממי שחווה את הדיגיטציה של תעשיות ממקור ראשון כיצד להחזיק את מסלול הקריירה שלך ולהסתובב לתפקידים חדשים ומגזרים על ידי שימוש בכישורים ובכישרונות שלך..

בהשתתפות: קמילה מקפרלנד – מנחה, מוניקה סינגר – פתרונות ConsenSys, לקס סוקולין – ראש משותף של Fintech העולמי ב- ConsenSys Codefi, Toon Leijtens – CTO בקומגו, ולורי קיהו – מנכ”ל ConsenSys אירלנד.

 

פתרונות Blockchain ארגוניים: מקרי שימוש אמיתיים

צלול עמוק יותר ביכולות הארגוניות של Ethereum. למד על מספר מקרי שימוש בחיים האמיתיים עם מומחים שהיו מעורבים ביישומם וחוו ממקור ראשון את ההזדמנויות העסקיות שננעלו באמצעות התאמת בלוקצ’יין בסביבה ארגונית..

 

לקיחת רשת בלוקצ’יין מורשית מוסדרת לייצור

פיטר מוננינגס, מייסד שותף של אדהרה, ורוב דוסון, מהנדס פרוטוקול ב- PegaSys, מציגים את מה שנדרש כדי להעביר מערכות מבוססות בלוקצ’יין מורשות לייצור. השיחה כוללת דוגמאות כיצד אדהרה בנתה מערכות ייצור ב- PegaSys Hyperledger Besu (בעבר נקרא פנתיאון). 

 

מודלים לפיצוי כספי פיאט-כסף לתשלומים

הצטרף לקרלוס ויוואס מהאקדמיה ConsenSys לסקירה חינוכית של אסימון באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין. מקרי שימוש מרכזיים בעסקים הנדונים בסרטון זה, כולל #Libra (מטבע החשבון של פייסבוק), תשלומים באמצעות ביומטריה ותשלומים בינלאומיים.

 

למידע נוסף על Blockchain Enterprise, בקר בפתרונות ConsenSys

 

הירשם לניוזלטר של ConsenSys Enterprise

ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

כיצד ליצור אסימון חברתיוובינר

כיצד ליצור אסימון חברתי

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map