ConsenSys ו- Securosys משיקים שיטה מאובטחת להימור ארוך טווח של Ethereum 2.0

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

ConsenSys ו- Securosys משיקים שיטה מאובטחת להימור ארוך טווח של Ethereum 2.0

מאת ConsenSys 2 בפברואר 2021 הועלה ב -2 בפברואר 2021

הימור Codefi ו- Securosys

ConsenSys, חברת התוכנה המובילה של Ethereum, ו- Securosys, מובילה בתחום אבטחת הסייבר, הצפנה והגנה על זהות דיגיטלית, הודיעה היום על השקת שיטה חלקה ובטוחה להימור ארוך טווח של Ethereum 2.0. 

השותפות מספקת אפשרות ליצור מפתחות משיכה של Ethereum 2.0 במודולי אבטחת חומרה של Securosys (הן במקום והן כשירות ענן) ישירות מממשק ה- API של ConsenSys Codefi Staking. המפתחות לעולם אינם נחשפים לקודפי ולא לסיקורוזיס והסטייקטים שומרים על שליטה מלאה ובעלות חוקית על המפתחות.. 

“יחד עם Securosys אנו יכולים לספק פיתרון מקצה לקצה עבור היערכות Ethereum 2.0”, אומר קוהאן תרמננתר, מוביל מוצר של Codefi Staking. “על ידי שילוב של Codefi עם מודולי אבטחת חומרה של Securosys הלקוחות שלנו משיגים את רמת האבטחה והנוחות הגבוהים ביותר במעבר מ- Eth1 ל- Eth2.”

“Securosys התמקדה ביישומי בלוקצ’יין מההתחלה והיא מחויבת להרחיב את ההובלה שלה באבטחת חומרה לתחום הקריפטו”, אומר רוברט רוגנמוזר, מנכ”ל Securosys. “ההכרה על ידי היזם המוביל של פלטפורמת את’ריום אינה רק הכרה גדולה במאמצים אלה, אלא גם מוטיבציה חזקה להמשיך לספק את השירותים הטובים ביותר ללקוחותינו.” 

כדי לאמת עסקאות ב- Ethereum 2.0, בעלי ההימורים צריכים להימצא ב- ETH בנוחות וליצור את מפתחות הנסיגה שלהם מ- Eth2 מתוך הבטחה שהם בטוחים מכל סוגי ההתקפות והכשלים בשלב המעבר הראשון מ- Proof-of-Work to Proof-of-Stake., מה שעלול לקרות השנה. 

Codefi Staking של ConsenSys מספק ממשק משתמש להפקדת ETH לשרשרת ה- Beacon Eth2, ומסיר את האתגרים של הפעלת צמתים מאמתים עצמאיים. Codefi Staking יסמוך על Teku, לקוח ה- Eth2 של ConsenSys לצורך ההימור המוסדי. אינטגרציה עם המערכת האקולוגית של Securosys מביאה את רמת האבטחה הגבוהה ביותר לתהליך, מכיוון שהסטייקטים יכולים ליצור בצורה חלקה מפתחות ישירות במודולי אבטחת החומרה של Primus (HSM) ולהגן עליהם באמצעות מנגנוני בקרת המפתח של Securosys. ישנן מספר רמות של אימות והרשאה שמבטיחים כי הסטייקים לא מוותרים על השליטה במפתחות הנסיגה של Eth2.  

בעוד שמנגנוני האימות של Securosys מבטיחים אבטחה של המפתחות מפני התקפות חיצוניות, אבטחתם כנגד גורמי כשל שונים היא גם עליונה לאחסון ארוך טווח. מוצרי Securosys Primus HSM בנויים על חומרה מהימנה מאוד של ארגונים המיועדת להפעלה ארוכת טווח 24/7, ניתנת לאשכול להתקנה מיותרת בזמינות גבוהה או לגיבוי מאובטח. כאשר פעולה מקומית אינה אפשרות Securosys מציעה את שירות ה- CloudsHSM המוסמך שלה ISO27001. הוא מופעל על ידי מרכזי נתונים מיותרים גיאוגרפיים העומדים בתקני האבטחה התפעוליים הגבוהים ביותר, כולל EMP ומתקן חסין תקיפה עמוק בהרי שוויץ.. 

למידע נוסף על פתרון ההימור של ConsenSys ו- Securosys, הצטרף אלינו ב -4 בפברואר בשעה 16:00 לפי שעון GMT ושמע מ- Codefi Staking, Secruosys, Ledger ומיקרוסופט.. 

אודות Securosys SA


Securosys SA, הממוקמת בציריך, שוויץ, היא המובילה בשוק בתחום אבטחת הסייבר, הצפנה ובאבטחת זהויות דיגיטליות. Securosys, שנוסדה בשנת 2014, מאבטחת את השווקים הפיננסיים בשוויץ מטעם הבנק הלאומי השוויצרי ומגינה על עסקאות בשווי של יותר ממאה מיליארד אירו מדי יום. החברה מספקת ליותר ממחצית מבנקי Tier 1 ברחבי העולם מודולי אבטחת חומרה שפותחו ונבנו בשוויץ.

Securosys מציעה מגוון רחב של מכשירי רשת אבטחה הממוקדים ביישומים מסחריים. אלה כוללים הצפנת תקשורת וייצור וניהול מפתחות. כל המוצרים מפותחים ומיוצרים בשוויץ, ללא השפעות מזהמות.

מידע נוסף ניתן לקבל ישירות מ- Securosys SA בדואר אלקטרוני בכתובת [מוגן בדוא”ל], בטלפון +41 44 552 31 00, או ממשרדיה בציריך, מינכן והונג קונג.

www.securosys.com

אודות ConsenSys

ConsenSys היא חברת התוכנה המובילה של חברת Ethereum. אנו מאפשרים למפתחים, ארגונים ואנשים ברחבי העולם לבנות יישומים מהדור הבא, להשיק תשתית פיננסית מודרנית ולגשת לאינטרנט המבוזר. חבילת המוצרים שלנו, המורכבת מ אינפורה, מִניָן, כְּמֵהָה, קודפי, MetaMask, ו- Diligence, משרתת מיליוני משתמשים, תומכת במיליארדי שאילתות מבוססות בלוקצ’יין ללקוחותינו, וטיפלה בנכסים דיגיטליים של מיליארדי דולרים. Ethereum הוא הבלוקצ’יין הגדול לתכנות הגדול בעולם, המוביל באימוץ עסקים, קהילת מפתחים ופעילות DeFi. על בסיס קוד פתוח מהימן זה אנו בונים את הכלכלה הדיגיטלית של המחר.

ConsenSys Codefi היא חבילת יישומי הבלוקצ’יין המפעילה את הדור הבא של מסחר וכספים. החזון שלנו הוא להוביל את ההתכנסות של טכנולוגיות פיננסיות קיימות ומבוזרות כדי ליצור שירותים פיננסיים נגישים ושוויוניים יותר לכולם, בכל מקום. אנו עובדים עם מוסדות פיננסיים, ארגונים גלובליים ופרויקטים של Ethereum על מנת לייעל תהליכים עסקיים, לבצע דיגיטציה של מכשירים פיננסיים, להפעיל שווקים ורשתות ולפרוס פתרונות בלוקצ’יין מוכנים לייצור..

למידע נוסף בקרו בכתובת: consensys.net

הכרזת לקוח Codefi StakingConsenSysEthereum 2.0 Securosys סטקינג Teku עלון הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map