ConsenSys מכריזה על שלושה שירותים חדשים של מוצרי SaaS Freemium

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

ConsenSys מכריזה על שלושה שירותים חדשים של מוצרי SaaS Freemium

שלושה מוצרי ConsenSys החלו להציע דגמי פרימיום של תוכנה כשירות ללקוחות כלים ופיתוחי תשתיות פופולריים של Ethereum. על ידי ConsenSys 8 באוקטובר 2019 פורסם ב 8 באוקטובר 2019

מכריזה consensys

אוסקה, יפן – ברבעון השלישי של שנת 2019, שלושה מוצרים שבבעלות ConsenSys הכריזו על מודלים חדשים של Software-as-a-Service כדי להציע הסכמים ברמת השירות ללקוחות, העומדים בשוק מתבגר לתשתיות, ניתוחים וניתוחים למפתחים של Ethereum. ככל שהתקדם שוק השירותים והכלים העשירים בתכונות באת’ריום, כך גם צרכי הלקוחות. ברבעון השלישי של 2019, אינפורה, MythX ו אלתיו, השיקה שירותי מנוי לתמיכה במגוון הצעות – החל מתחילים וכלה ברמת הארגון, חלק משירותי האבטחה והתשתיות הנפוצים ביותר ברשת את’ריום עם תוכנות תשתית, ניתוח נתונים וביקורת אבטחה.

הציג אינפורה

Infura +: תשתיות אתריום משופרות

ב -17 ביולי, ספקית התשתית של Ethereum אינפורה השיקה את Infura +, שירות מנוי פרימיום עבור ה- API של Ethuraum של Infura, המספק תמיכה משופרת בתשתית Ethereum ליישומים בכל הגדלים. משתמשים יכולים לבחור מבין אפשרויות שירות מדורגות—ליבה, מפתח, צוות וצמיחה — כדי לאפשר את התוכנית המתאימה להבאת הפרויקט המבוסס על את’ריום שלהם מהוכחת הרעיון לייצור גלובלי. בהתבסס על הביקוש מקהילת המשתמשים הקיימת של Infura, תוכניות בתשלום יאפשרו שימוש יומיומי מוגבר, הסכמי רמת שירות מותאמים אישית ותמיכה משופרת בלקוחות – כולל זמני תגובה קצרים יותר – יחד עם טיפול בסכום מוגזם. אינפורה עדיין תשמור על שכבה חופשית להמשיך לעודד צמיחה של מפתחים ואימוץ טכנולוגיית בלוקצ’יין ו- Web3.

Infura כבר משרתת אלפי מפתחי Ethereum ייחודיים ומטפלת במיליארדי בקשות ביום. Infura, שהושקה בשנת 2016 ב- DevCon2, היא התשתית החזקה ביותר כשירות המספקת גישה אמינה וניתנת להרחבה ל- Ethereum ו- IPFS (InterPlanetary File System). במהלך השנה האחרונה Infura שמרה על זמן פעילות של 99.95%. מכיוון שמגוון הפרויקטים התלוי ב- Infura לצרכי התשתית שלהם התרחב, תוכניות המנויים החדשות יסייעו לשמור על רמת שירות גבוהה זו תוך הוספת תכונות ואפשרויות התאמה אישית נוספות. עם Infura +, משתמשים יכולים אפילו לגשת לשירות חשבונות באותו יום כדי לעזור ליישומים מוכנים לייצור לפעול בצורה חלקה.  

מייסד Infura, E.G. גלאנו אומר, “אינפורה גדלה מאוד בשלוש השנים הראשונות שלנו וכך גם המערכת האקולוגית של את’ריום. בתחילת הדרך, יצאנו לבצע אתחול Web3 על ידי אספקת תשתית ניתנת להרחבה, כך שמפתחים יוכלו להתחיל לבנות על Ethereum. עכשיו, יש חברות גדולות שמשתמשות בשירות שלנו כדי לנהל את העסק שלהן. על מנת להמשיך לעמוד בביקוש ההולך וגובר, אנו עוברים למודל עסקי בר קיימא יותר. עם מגוון התוכניות החדש, אנו עדיין יכולים להציע שירות חינם שיעודד צמיחה של מפתחים ו תמיכה טובה יותר ביישומים גדולים בייצור. השקת חוויית Infura + היא צעד גדול עבור הצוות שלנו וסימן לכל המערכת האקולוגית שאת’רום מתבגר. “

ב -4 באוקטובר 2019, אינפורה הפכה ליחידה עסקית בבעלות מלאה בתוך ConsenSys.

בסמינרי רשת הוצגו mythx

MythX Pro: שמירה על אבטחת אתריום


MythX, שירות ניתוח האבטחה המוביל לחוזים חכמים של Ethereum השיק את MythX Pro היום. כעת, משתמשים ב- MythX מזהים מגוון רחב של פגיעויות חוזיות חכמות ומסייעים במניעת הפרות אבטחה – עם שירות מנוי שקוף וקל לשימוש של DAI-stablecoin באמצעות תשלומי דייזי

“לפני למעלה משנתיים, המייסד שלנו ו’פקיד הראשי לפריצה ‘, ברנהרד מולר, יצר את כלי הקוד הפתוח מיתריל לספק ניתוח סמלי לחוזים חכמים. עד היום הורד כלי זה למעלה מ -420,000 פעמים, כך שברור שהיה ביקוש כלשהו אליו. אך הפעלת כלי אבטחה באופן מקומי היא תהליך קשה ועתיר משאבים, ופגיעות וטכניקות חדשות נמצאות כל הזמן. הצוות שלנו הבין עד מהרה שכדי לעמוד בקצב הצרכים הטכניים לניתוח חוזה חכם מקיף, עלינו לבנות שירות הכולל מגוון כלים, כולל לא רק ניתוח סמלי, אלא גם ניתוח סטטי ודינמי עם מטושטש, שכולם עובדים ב קונצרט, “אמר טום לינדמן, מייסד שותף של MythX.

בניגוד לכלי האבטחה האחרים, MythX הוא פתרון אוטומטי של כל אחד ומשתמש בחבילה של מיקרו-שירותים משולבים לניתוח עמוק העובדים בצורה חלקה בכדי לעזור לצמצם את שטח הפנים של הפגיעות ולמקד את המאמצים באזורי קוד מסוימים..

MythX API פועל כשירות SaaS בענן ומביא כוח מחשוב כבד לניתוח הדינמי שלהם וליכולות הטשטוש עמוק. MythX משולב בכלי פיתוח פופולריים כמו Truffle, Remix ו- VS Code, כך שצוותים יכולים לכלול בקלות סריקת אבטחה בתהליכי העבודה היומיומיים שלהם ממש מכלי הלקוחות המועדפים עליהם..

Kaleido, הענן העסקי המוביל לבלוקצ’יין ארגוני, ו- MythX הודיעו גם על שותפות ב- DevCon 2019. אימות חוזה חכם של MythX זמין כעת בשוק Kaleido ומאפשר לעסקים & ארגונים להשתמש בחוזים חכמים בצורה מאובטחת, בקלות באמצעות לחיצת כפתור.

מוצרים אלתיו

Alethio API PRO

Alethio פרסמה את ה- API של Blockchain כדרך ישירה למפתחים לקבל גישה בזמן אמת לנתוני Ethereum באינדקס, מסונתז ושרשור בצורה חזקה ואמינה. ה- API של Alethio פותר את בעיית פיצול הנתונים של Ethereum, השומרת על משתמשי mainnet רבים לגשת באופן אמין ונקי לנתונים מבוססי בלוקצ’יין. מפתחים, משקיעים, עסקים וחובבים יכולים כעת לאחזר נתונים אלה ברשת בפורמט התומך טוב יותר בפרויקטים שלהם ויכולים לשלב אותם במאמץ מינימלי, מבלי שיהיה עליהם לבנות או לתחזק תשתית אינדקסים מותאמת אישית..

ב -20 ביוני 2019 הכריז אלתיו על Alethio API PRO. כל אחד יכול להתחיל עם ממשק ה- API של Alethio בחינם כדי ללמוד עוד על אופן הפעולה של המוצר ולהרגיש נוח עם הפונקציונליות שלו. עד 10,000 שיחות בחודש הן בחינם (ללא צורך בכרטיס אשראי כדי להתחיל). Alethio משתמשת בשכבות מחירים מצטברות, כלומר ככל שאתה מגיש יותר בקשות, כך אתה משלם פחות עבור כל בקשה. לפרטים נוספים תוכלו בדוק את המחשבון.

כדי להתחיל להשתמש, פשוט בצע שלושה שלבים פשוטים: 

  • הירשם לחשבון ב- developers.aleth.io
  • השתמש במפתח ה- API שלך והתחל בבקשות API

עיין ב- Alethio’s תיעוד נרחב לפרטים על אופן השימוש בנקודות הקצה.

עלון Infura הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map