ConsenSys רוכשת פלטפורמת Quorum® מאת ג’יי.פי מורגן

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

ConsenSys רוכשת פלטפורמת Quorum® מאת ג’יי.פי מורגן

ConsenSys הודיעה היום על רכישת Quorum®, גרסה ארגונית של בלוקצ’יין את’ריום שפותחה על ידי ג’יי.פי מורגן. על ידי ConsenSys 25 באוגוסט 2020 הוצעה ב 25 באוגוסט 2020

עיתונות מניין 01

ניו יורק, ניו יורק, 25 באוגוסט 2020—קונסנסיס, חברת תוכנת בלוקצ’יין המובילה בתעשייה, הודיעה היום על הרכישה של מִניָן®, גרסה ארגונית של בלוקצ’יין את’ריום שפותחה על ידי ג’יי.פי מורגן (סימול: JPM). עם הוספת Quorum, ConsenSys מציעה כעת מגוון מלא של מוצרים, שירותים ותמיכה ב- Quorum, המאיצה את זמינות התכונות והיכולות – כגון פונקציונליות של נכסים דיגיטליים וניהול מסמכים.. 

ג’יי.פי מורגן ו- ConsenSys הם שני ארגונים מובילים באת’רום הארגוני ויש להם היסטוריה ארוכה של שיתוף פעולה לאחר שהובילו את הקמתה של הברית Ethereum ארגונית, עוזר להביא לקוח Mainnet Ethereum, Hyperledger Besu, לקרן לינוקס, ועבודה משותפת על יישומי תעשייה הבנויים על קוורום, כגון קומגו ו קובנטיס. מאז השקתו של Quorum בשנת 2016, ConsenSys ו- J.P Morgan שיתפו פעולה כדי להפוך את Ethereum לפלטפורמה הנבחרת עבור ארגונים הבונים רשתות עסקיות מאובטחות ומתאימות בקנה מידה.

“הקמת קוורום הייתה ראשונה עבור ג’יי.פי מורגן, הן במונחים של פיתוח פרוטוקול בלוקצ’יין משלה, והן בתוכנות מקורות פתוחות לקהילת המפתחים”, אמר עומר פארוק, ראש בלוקצ’יין העולמי., ג’יי.פי מורגן. “אנו גאים להפליא בשימוש בקווורום בשנים האחרונות ונרגשים לקבל את ConsenSys כשותף לקידום החזון.” 

ConsenSys תמזג את מפת הדרכים הקיימת להנדסת פרוטוקולים עם קוורום ותמנף את המיטב משני בסיסי הקוד. כל טכנולוגיית פרוטוקול Ethereum של Enterprise ב- ConsenSys תחול תחת המותג ConsenSys Quorum, ולמפתחים תהיה אפשרות לבחור את ערימת הטכנולוגיה הבסיסית שלהם. קוורום יישאר בקוד פתוח ויהיה יכולת פעולה הדדית עם מוצרי הבלוקצ’יין המובילים האחרים של ConsenSys, כמו חבילת יישומי הפיננסים והמסחר של Codefi. ג’יי.פי מורגן יהיה לקוח של התכונות והשירותים המתקדמים של ConsenSys הפרוסים ב- Quorum.

“עוד לפני שנכרה הבלוק הראשון באת’ריום והוקמה ConsenSys, שיתפנו פעולה עם ג’יי.פי מורגן בנושא הוכחות אתריום למערכות קונספט וייצור. אנו שמחים מאוד להכניס את קוורום אל מחסנית האתריום של ConsenSys Enterprise, ומצפים לאחד את לקוח Ethereum הארגוני מבוסס Hyperledger Besu שלנו עם Quorum, ולתמוך בכל התקנות ה- Quorum ברחבי העולם. אנו מצפים להמשיך את השותפות הרב-גונית שלנו עם ג’יי.פי מורגן במשך שנים רבות ולהכניס עידן של תאימות ארגונית ומחשבי רשת “, אמר ג’וזף לובין, מייסד ומנכ”ל ConsenSys ויוצר שותף של Ethereum.. 

בנוסף לרכישת ה- Quorum של ConsenSys, ביצע ג’יי.פי מורגן השקעה אסטרטגית ב- ConsenSys כדי לתמוך במשימתה לסייע למפתחים לבנות רשתות מהדור הבא ולאפשר לארגונים להשיק תשתיות פיננסיות חזקות יותר..

אודות ConsenSys

ConsenSys היא חברת התוכנה המובילה של חברת Ethereum. אנו מאפשרים למפתחים, ארגונים ואנשים ברחבי העולם לבנות יישומים מהדור הבא, להשיק תשתית פיננסית מודרנית ולגשת לאינטרנט המבוזר. חבילת המוצרים שלנו, המורכבת מ אינפורה, מניין, קודפי, MetaMask, ו- Diligence, משרתת מיליוני משתמשים, תומכת במיליארדי שאילתות מבוססות בלוקצ’יין ללקוחותינו, וטיפלה בנכסים דיגיטליים של מיליארדי דולרים. Ethereum הוא הבלוקצ’יין הגדול לתכנות הגדול בעולם, המוביל באימוץ עסקים, קהילת מפתחים ופעילות DeFi. על בסיס קוד פתוח מהימן זה אנו בונים את הכלכלה הדיגיטלית של המחר. לבדיקת המוצרים והפתרונות שלנו, בקר בכתובת https://consensys.net/.

על התאגיד של ג’יי.פי מורגן & בנק השקעות


תאגיד ג’יי.פי מורגן & בנק ההשקעות הוא מוביל עולמי בתחום הבנקאות, השווקים ושירותי ניירות ערך. התאגידים, הממשלות והמוסדות החשובים בעולם מפקידים את עסקיהם בלמעלה ממאה מדינות. עם 27 טריליון דולר של נכסים שנמצאים במשמורת והפקדות של 607 מיליארד דולר, התאגיד & בנק ההשקעות נותן ייעוץ אסטרטגי, מגייס הון, מנהל סיכון ומרחיב נזילות בשווקים ברחבי העולם. מידע נוסף על ג’יי.פי מורגן זמין בכתובת www.jpmorgan.com

הודעה על מוצרים ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map