ConsenSys מציגה החלפות סמלים עבור MetaMask

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

ConsenSys מציגה החלפות סמלים עבור MetaMask

השווה והחלף אסימונים בתוך MetaMask לחוויית המסחר הטובה ביותר ב- DeFiby ConsenSys 6 באוקטובר 2020 הוצג ב 6 באוקטובר 2020

Mockup MetaMask 3

כיום, ConsenSys הציגה את החלפות MetaMask: תכונה להשוואה והחלפת אסימונים ישירות בתוכם MetaMask, ארנק Ethereum והדפדפן Web3 הפופולרי ביותר בעולם. התכונה זמינה בתחילה למשתמשים בסיומת MetaMask בדפדפן פיירפוקס, והיא תושק בקרוב לדפדפנים אחרים ול- MetaMask Mobile. MetaMask מהימנה על ידי מיליוני משתמשים שתאחסן ושימוש בנכסים דיגיטליים בבטחה, וכעת מציעה את המגוון הרחב ביותר של אסימונים במחירים הטובים ביותר ברחבי DeFi. תכונת החלפות האסימונים החדשות מביאה הצעות מחיר במספר מקורות נזילות מבוזרים כדי להבטיח למשתמשים לקבל את מבוקשם במחיר הזמין הטוב ביותר..

בחודשים האחרונים קיים אימוץ רחב היקף של מרכזיות מבוזרות (DEX) על ידי משתמשים. בהשוואה לבורסות ריכוזיות, DEX יכולות להציע יותר זוגות בעת המסחר, לגשת למגוון גדול יותר של אסימונים, ולאפשר החלפות שאינן משמורניות אשר שומרות על כספים בטוחים יותר. עם זאת, משתמשים בבורסות מבוזרות לעיתים קרובות אינם מקבלים את המחיר הטוב ביותר כאשר אין נזילות מספקת, או אם לבורסה מבוזרת מסוימת אין המחיר הטוב ביותר..

בעבר, משתמשי MetaMask נאלצו לנווט בבורסות או צבירות מבוזרות רבות, המציעות קבוצות שונות של אסימונים במחירים שונים. לא רק שזה לא נוח, אלא שיש לאשר כל אסימון למסחר בכל מקום בנפרד, מה שיוצר חווית משתמש מורכבת ויקרה.

תכונת החלפות האסימונים החדשות מייעלת את כל הנזילות הזמינה לחוויית משתמש משופרת ומשולבת – מגדילה את היעילות של Web3 ו- DeFi ומאפשרת עוד למשתמשי הקצה לגשת למערכת הפיננסית המבוזרת שצומחת במהירות..

“MetaMask מציעה כעת את חוויית המסחר הטובה ביותר ב- DeFi. החלפות יועילו לאלו שמשתמשים באופן פעיל ב- MetaMask, כמו גם למשתמשים חדשים שנסחרים בבורסות ובאגרגטורים “, אמר ג’ייקוב קנטלה, ראש מוצר ב-MetaMask. “אנו מאמינים שהבאת שקיפות ויעילות רבה יותר ל- DeFi ב- Ethereum תביא לחוויית רשת טובה יותר לכל.”

MetaMask שיתפה פעולה עם ConsenSys Codefi כדי להשתלבUniswap, החלף אוויר,ו DEXes מובילים אחרים וצברים DEX מובילים. שיתוף הפעולה הוא חלק ממאמץ ממוקד של ConsenSys לפתח פתרונות תוכנה מובילים לשווקי המסחר והמבוזרים המבוזרים תוך שימוש בפרוטוקולים פתוחים..

השווה והחלף בתוך ארנק MetaMask

  • המחירים הכי טובים.צוברי DEX משתמשים באסטרטגיות מסחר שונות המביאות למחירים שונים, בהתאם לנכס ולגודל שלו. על ידי בקשת מחירים מכל האגרגטורים הזמינים, יחד עם יצרני שוק בודדים, MetaMask מבטיחה שכל משתמש תמיד יקבל את המחירים הטובים ביותר ב- DeFi..
  • נזילות עמוקה ביותר. כל צובר מקיים אינטראקציה עם מספר מקורות נזילות שונים. כל מקור מחזיק בכמות נזילות מוגבלת. על ידי אחזור הזמנות ממצטברים מרובים, כגון Uniswap, החלף אוויר, קיבר, 0xAPI, החלפת 1 אינץ ‘, dex.ag , החלפת פנים,טוטלומקבלי שוק פרטיים, ל- MetaMask יש גישה לנזילות הגבוהה ביותר במערכת האקולוגית של DeFi.
  • רוב האסימונים. אחזור הזמנות ממצטברים מרובים מבטיח שלכל משתמש MetaMask תהיה גישה לכל האסימונים הזמינים ב- DeFi.
  • דלק נמוך.כל צובר עוקב אחר דרך לאיתור המסחר הטוב ביותר. כל מסלול דורש סכומי דמי גז משתנים לביצוע העסקה. MetaMask תמצא את המחירים הטובים ביותר ותקבע איזה צובר יעיל ביותר בגז עבור עסק מסוים.
  • פחות אישורים.משתמשים כבר לא צריכים לאשר כל אסימון במספר צוברים מרובים. בעזרת MetaMask, משתמשים מאשרים כל אסימון פעם אחת בלבד, ומפחיתים את עלויות הגז ופשוטים את תהליך האישור.
  • UX משולב. בנוסף לפשט את תהליך האישור, המשתמשים יוכלו לגשת לכל הנזילות ישירות ממשק המשתמש של MetaMask. בעבר, משתמשים יצטרכו לבקר ב- DEX או באגרגטור האישי ולנווט בכל חוויית משתמש באופן עצמאי. על ידי מתן חוויה יעילה אחת, MetaMask מאפשר למשתמשים בעלי ידע Web3 מתקדם ובסיסי לגשת למערכת האקולוגית כולה.

הכנסת חוויית DeFi טובה יותר למערכת האקולוגית של את’ריום

על ידי מתן חוויה אחת מקצה לקצה, MetaMask מעניקה למשתמשי Web3 את התובנה ואת הכלים הדרושים לגלישה ולאינטראקציה עם כל האינטרנט המבוזר..

חוויה פשוטה ויעילה יותר עם MetaMask מפחיתה את המורכבות עבור משתמשים אסימונים חדשים ומקלה על אימוץ DeFi. MetaMask מאפשר יותר עסקאות ביעילות רבה יותר על ידי מתן מסלול אופטימיזציה לכל עסק.

הורד את לקוח הדפדפן MetaMask כאן

אודות ConsenSys

ConsenSys היא חברת התוכנה המובילה של חברת Ethereum. אנו מאפשרים למפתחים, ארגונים ואנשים ברחבי העולם לבנות יישומים מהדור הבא, להשיק תשתית פיננסית מודרנית ולגשת לאינטרנט המבוזר. חבילת המוצרים שלנו, המורכבת מאינפורה, Q uorum, Codefi, MetaMaskו- Diligence, משרתים מיליוני משתמשים, תומכים במיליארדי שאילתות מבוססות בלוקצ’יין ללקוחותינו, וטיפלו במיליארדי דולרים בנכסים דיגיטליים. Ethereum הוא הבלוקצ’יין הגדול לתכנות הגדול בעולם, המוביל באימוץ עסקים, קהילת מפתחים ופעילות DeFi. על בסיס קוד פתוח מהימן זה אנו בונים את הכלכלה הדיגיטלית של המחר. כדי לחקור את המוצרים והפתרונות שלנו, בקר בכתובת https://consensys.net/.

אנשי קשר לתקשורת:[מוגן בדוא”ל]

החלפות MetaMask הכרזת מוצר ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ'ייןלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ’יין

כיצד לבנות מוצר בלוקצ'יין מוצלחוובינר

כיצד לבנות מוצר בלוקצ’יין מוצלח

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map