מעבדות פרוטוקול משתפות פעולה עם ConsenSys כדי להביא את Filecoin לאתרום

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

מעבדות פרוטוקול משתפות פעולה עם ConsenSys כדי להביא את Filecoin לאת’ריום

עם תכונות חדשות ועתידיות מחבילת המוצרים של ConsenSys, כורי, מפתחי ומשתמשי הרשת של Filecoin יכולים כעת לגשת לכלים חיוניים של Ethereum ולהשתלב במערכת האקולוגית המבוזרת של Ethereum. מאת ConsenSys 21 באוקטובר 2020, הוצג ב- 21 באוקטובר 2020

Filecoin ConsenSys 2

היום הכריזה ConsenSys על שיתוף פעולה עם מעבדות פרוטוקולמעבדת התוכנה עם קוד פתוח שפרויקטים כולליםמערכת קבצים בין-כוכבית (IPFS),Filecoin , libp2p, ועוד. שיתוף הפעולה הרחב מבקש לשלב עוד יותר את שוק הדור הבא של Filecoin לאחסון נתונים ולאחזור עם מחסנית המוצרים המובילה של חברת Ethereum של ConsenSys..

השקת רשת הרשת של Filecoin מהווה צעד משמעותי לקראת גידול מערכת אקולוגית מבוקרת ואחסון שיכולה להשתלב עם Ethereum בכל שכבה של ערימת הטכנולוגיה המבוזרת. IPFS שואפת ליצור רשת גמישה, משודרגת ופתוחה כדי לטפח תשתית אינטרנט ברת קיימא וזמינה יותר בעולם. IPFS מבטיח אחזור מהיר יותר וזול יותר של נתונים, אין יותר תלות בשרתים מרכזיים ויכולת גישה לאינטרנט במצב לא מקוון. שכבת התמריצים הכלכלית עבור IPFS היא רשת Filecoin, עם האסימון שלה בשם Filecoin (FIL), אשר מתגמל כורים שמתחרים לאחסן נתונים מוצפנים כראוי ברשת Filecoin. ב- 15 באוקטובר, בבלוק 148,888, השיקה רשת Filecoin את רשת ה- Public הציבורית שלה, שכבר מכילה 600 PiB של נתונים, שלא לדבר על 600 כורי נתונים פעילים, ו- 230 פרויקטים האינטראקציה עם פרוטוקול האחסון..

עם תכונות חדשות ועתידיות מחבילת המוצרים של ConsenSys, כורי, מפתחי ומשתמשי הרשת של Filecoin יכולים כעת לגשת לכלים חיוניים של Ethereum ולהשתלב במערכת האקולוגית המבוססת של Ethereum. שיתוף פעולה זה יאפשר אינטגרציה גדולה יותר של טכנולוגיות Ethereum ו- Filecoin, כמו גם הגדלת התכנסות של קהילות הבונים, היזמים ומשתמשי הקצה שלהם..

ג’וזף לובין, מייסד ומנכ”ל ConsenSys אמר כי “אפליקציות וחברות פורטפוליו רבות של ConsenSys השתמשו ב- IPFS במשך שנים באמצעות Infura. אנו להוטים לבנות פונקציונליות רבה יותר עבור IPFS ולהציג כלים חדשים שיאפשרו למפתחים ולצרכנים להשתמש בקלות ב- Filecoin וב- IPFS לצורך פיתוח האפליקציות שלהם וצרכי ​​האחסון הטהורים שלהם. באמצעות Infura, Codefi, MetaMask ופרויקטים אחרים של ConsenSys לאורך זמן, מפתחים ישלבו בקלות פונקציונליות IPFS ו- Filecoin באפליקציות שלהם וישתפו פעולה בצורה חלקה עם פונקציונליות מבוססת Ethereum ואפליקציות אחרות בכל שכבת הערימה, משכבת ​​הפרוטוקול וכלה בפיננסים. שכבה עם DeFi. אינטראקציה עשירה בין פרוטוקולים מבוזרים המשרתים פונקציות שונות מאוד, כמו Ethereum, IPFS, Filecoin ו- libp2p, היא סימן ההיכר של האינטרנט המבוזר באמת מתחיל להתהוות. “

ג’וזף לובין הוא כעת חבר במועצת היועצים של קרן Filecoin.

חואן בנט, מייסד ומנכ”למעבדות פרוטוקול אמר, “בחמש השנים האחרונות ראינו גל עצום של יישומים מבוזרים שנבנו על Ethereum ו- IPFS. השבוע, ההשקה של Filecoin מביאה עולם חדש לחלוטין של פונקציונליות עבור מפתחי Ethereum, ומבטיחה כי ניתן לאחסן את הנתונים שלהם בבטחה בצורה מפוזרת גיאוגרפית ובמחיר יעיל. ראינו כבר מעורבות אדירה של קהילת את’רום ברשת Filecoin במהלך החודשים האחרונים, ואני נרגש ששיתוף פעולה זה עם ConsenSys ייצור גשרים נוספים בין הקהילות שלנו. “

אחסון Filecoin

Codefi הפעלמאפשר השקה ושימוש ברשתות בלוקצ’יין באמצעות אסימוני שירות בפלטפורמה ידידותית למשתמש יחיד. היום הושק Codefi Activateאחסון Filecoinכדי לספק את התצוגה הטובה ביותר על שוק האחסון של Filecoin, הנגיש דרך אפליקציית אינטרנט וכן API. המטרה היא להפוך את גילוי המחירים לאחסון ברשת Filecoin לפשוט ושקוף.

אפליקציית האחסון של Filecoin מורכבת משוק פשוט לחיפוש המאפשר למשתתפי המערכת האקולוגית לקבל תמונה מלאה על שוק האחסון של Filecoin ומאפשר ללקוחות לסנן, למיין ולמצוא את הכורים הטובים ביותר לצרכים שלהם. כורי Filecoin, המציעים שירותי אחסון נתונים, יכולים להשתמש באפליקציה כדי להודיע ​​על התמחור והזמינות שלהם בשוק בו גולשים גולשים, אשר מתקשרים עם כורים לאחסון ואחזור נתונים באמצעות עסקאות אחסון..

גשר Filecoin DeFi

Codefi Activate משיקה גם את Filecoin DeFi Bridge כדי לחבר את Filecoin למערכת הפיננסית המבוזרת בחבל Ethereum. גשר DeFi מאפשר המרה של מטבע הציבורי של Filecoin (FIL) ל- FIL מסומן ERC-20 באמצעות גשר סמלי המופעל על ידיפרוטוקול רן. לאחר Ethereum, מחזיקי FIL וכורים יכולים להפקיד את ה- FIL המסומן שלהם כבטוחה בשוק הלוואות DeFi כדי להרוויח ריבית, או ללוות FIL נוסף להשקעה בפעולות כריית אחסון. על ידי הצגת היכולת של בעלי FIL להלוות ולהשאיל את ה- FIL שלהם דרך גשר ERC-20, המאגר העצום של נזילות ופעילות כלכלית ב- Ethereum DeFi יהפוך לזמין לכל המערכת האקולוגית של Filecoin..

משתמשי DeFi ילידי Ethereum המעוניינים לסחור ב- Filecoin עטוף ולהאיץ את פיתוח הרשת יכולים להשתמש בפלטפורמה הבנויה Codefi כדי להפקיד נכסים מבוססי ETH כבטוחה, ללוות FIL עטוף ולהמיר אותו ל- FIL מקורי כדי לאחסן נתונים או לעסוק ברשת Filecoin..

ה- Filecoin Snap של MetaMask

עם יותר מ -4 מיליון הורדות,MetaMask הוא הפורטל הפופולרי ביותר בעולם ל- Web3. על מנת להגיע למשתמשים חדשים ולהשתמש במקרים, הצוות הציגMetaMask Snaps, מערכת API נרחבת המאפשרת למפתחים להוסיף פונקציונליות חדשה ל- MetaMask, כולל תמיכה בבלוקצ’יין נוסף, פתרונות קנה מידה, פרוטוקולי נתונים, תקני קריפטוגרפיה, שירותי העברת הודעות או שירותי אבטחה..

MetaMask עובדת כעת עם פרוטוקול מעבדות לבניית Filecoin Snap, שצפוי לכלול תמיכה במגוון הרשאות ותכונות:

  • ניתן יהיה לראות את Filecoin (FIL) ברשימת הנכסים של MetaMask והמשתמשים יכולים להציג פרטי אסימון ולבצע עסקאות FIL באמצעות MetaMask.
  • הרשאות: גישה לרשת, RPC API, לזהות ולתקשר עם Snap מאתר התומך ב- Web3.
  • רזולוציית IPFS של MetaMask: MetaMask יתמוך באופן מלא ברזולוציית שמות IPFS מהקופסה דרך הסיומת MetaMask. משתמשי MetaMask המבקרים ב- ipfs: // URLs יופנו לקובץ ה- IPFS הרלוונטי.

ה- API של רשת Filecoin ברשת של Infura

אינפורהמספק גישה ניתנת להרחבה של API לרשת Ethereum, והיה המוצר הראשון שהקים API של IPFS, בסיס לבניית יישומים מבוזרים. שירות ה- IPFS תומך בהצמדות וגישה לתכנים מוצמדים ישירות דרך ה- Infura API ומאפשר למשתמשים לגשת לנתונים המוצמדים ברשת ה- IPFS דרך השער. נכון לעכשיו, אינפורה מארחת מעל 74 מיליון אובייקטים ייחודיים ומטפלת ב -4.5 TB של העברת נתונים ביום.

עם השקת רשת Filecoin, Infura מציעה למשתמשים נבחרים בחינם, גישה להזמנה בלבד לביתא ה- API של Filecoin. הגרסת הביטא מאפשרת למפתחים להתחבר במהירות ובקלות למנהרת Filecoin ולבנות יישומים, תכונות או שירותים על גבי רשת Filecoin. פונקציונליות בתשלום תתווסף ותורחב בגרסאות עתידיות. באמצעות ה- API של Filecoin, מפתחים יוכלו: לקבל מצב בזמן אמת של רשת Filecoin, לקרוא מבלוקצ’יין Filecoin, לשלוח תשלומים והודעות אחרות לרשת Filecoin ולשאול על מצב שווקי Filecoin..

על מנת שמשתמשים יבקשו גישה ל- Infura Filecoin API Beta, הם יצטרכו להירשם תחילה ב- Infuraכאן .

חריצות של ConsenSys

מיוני עד אוקטובר 2020, ConsenSys Diligence עסקה במעבדות פרוטוקול כדי להעריך את האבטחה של השחקנים המובנים של Filecoin: אוסף של קוד הפעלה המיישם את ההיגיון העסקי המרכזי של רשת האחסון מבוססת הבלוקצ’יין של Filecoin. היקף הביקורת כיסה תת-פרוטוקול של פרוטוקול Filecoin, במסגרת רחבה יותר של מאמצי אבטחה אחרים של אותו צוות. Filecoin היא טכנולוגיה חדישה וניסיונית והתנהגויות ארוכות טווח של שחקנים ברשת עדיין לא ידועות, אך המטרה העיקרית של הביקורת של ConsenSys Diligence הייתה למצוא ולהקל על הבאגים כדי להפוך את הגישה של Filecoin לבטוחה ככל האפשר בעת ההשקה. בביקורת אותרו כמה נקודות תורפה שטופלו לפני השקתו של Filecoin ב- 15 באוקטובר 2020, בעוד תיקוני באגים אחרים נמשכים.

כריית אחזור משנית

תוכנת ConsenSys R&ד ורשת ConsenSysר&D יצרה תוכנית אדריכלות והנדסה לשוק אחזור משני של Filecoin, בה המשתמשים יכולים לאחזר נתונים המאוחסנים בצורה אמינה באמצעות Filecoin. שוק האחזור המשני ירחיב את ההשתתפות במערכת האקולוגית של Filecoin בכך שיאפשר למגוון מכשירים לאחזר קבצים, כולל דפדפני אינטרנט וטלפונים. באמצעות תצורות שונות של עיצוב רשת, חומרת מטמון ואלגוריתמים, עיצוב השוק ממריץ את היצירה וההשתתפות של ספקי אחזור המציעים שירותי אחזור נגישים ומשתלמים הזמינים למשתמשים בכל רחבי העולם. לאחר העברת הערכת התכנון והאבחון הראשונה בחודש שעבר, העבודה של ConsenSys עם Filecoin על שווקי אחזור תימשך.

מאיץ Launchy Tachyon

ב- 30 ביולי, מעבדות ConsenSys פתחו יישומים עבור מאיץ ה- Launchpad של Filecoin, המופעל על ידי טכיון. המחזור בדיוק השלים את שבוע 1 של התוכנית. בסך הכל 13 צוותים המורכבים מ -32 מייסדים מ -11 מדינות התכנסו במשך 4 החודשים הבאים לבנות את חברותיהם בהשקעה ממעבדות ConsenSys ומעבדות פרוטוקול. קבוצה זו מורכבת מסטארט-אפים שבונים כלים אינטראפטיביים יותר, תשתית ויישומים לאינטרנט המופץ באמצעות IPFS ו- Filecoin..

הודעת לקוח Filecoin ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map