חדשות ConsenSys ועדכוני מוצרים ב- Devcon 5 Osaka

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

חדשות ConsenSys ועדכוני מוצרים ב- Devcon 5 Osaka

במהלך ההתכנסות השנתית החמישית של מפתחי את’ריום, טכנולוגים וחובבי Devcon, ConsenSys וחברות הפורטפוליו שלה חשפו עדכוני מוצרים, פרסי מענקי ConsenSys ושותפות. מאת ConsenSys 8 באוקטובר 2019 הוצג ב 8 באוקטובר 2019

devcon bg

אוסקה, יפן – מאז השקתה של רשת את’ריום בשנת 2014, Devcon שימש מקום מפגש לאלפי מפתחי קוד פתוח, מעצבים, חוקרים, מפעילי תשתיות, מארגני קהילה, כלכלנים וחובבים לדון בתשתית פיננסית ונתונים חדשה לרשת.. 

עם ההשקה הממשמשת ובאה של Ethereum 2.0, סוגים חדשים של סטנדרטים, תוספים, כלים ומודלים עסקיים נבנים כדי לשרת מגוון אסטרטגיות קנה מידה ופרוטוקולי חוזה חכמים חדשים.. 

רבים ממוצריה, יוזמותיה וחברות הפורטפוליו של ConsenSys הגיעו לאוסקה כדי לחלוק את העדכונים במהלך השבוע.

השקת מוצרים ותכונות חדשות 

 • חבילת המוצרים של ConsenSys יוצרת מודלים פרימיום של תוכנה כשירות 
 • מערכת תוסף MetaMask 
 • רשת Bounties של יפן משיקה 
 • Kaleido פותר מכשול מרכזי לאימוץ blockchain ארגוני עם השקת ניהול חוזים חכם מקומי, ושותפות עם MythX 

תקני עבודה ותמיכה בתוכנות קוד פתוח 

 • ג’וזף לובין DevCon קריאה לפעולה: OneMillionDevs.com 
 • ConsenSys Grants מממן 11 פרויקטים תמורת 155,000 $ 
 • ארגון Ethereum Alliance (EEA) משחרר מפרטי לקוחות חדשים, מארח מפגש Mainnet הראשון

_____________________________________________________________________________

חבילת המוצרים של ConsenSys מציעה דגמי Freemium של תוכנה כשירות

ברבעון השלישי של שנת 2019, מוצרים שבבעלות ConsenSys, הודיעו על מודלים חדשים של Software-as-a-Service עבור הסכמים משופרים ברמת שירות הלקוחות וכדי לענות על הדרישות של שוק בוגר לתשתיות, ניתוחים וניתוחים של Ethereum.. 

ככל שהתקדם שוק השירותים והכלים העשירים בתכונות באת’ריום, כך גם צרכי הלקוחות. אינפורה, MythX ו אלתיו, השיקה שירותי מנוי לתמיכה במגוון הצעות – החל מתחילים וכלה ברמת הארגון, חלק משירותי האבטחה והתשתיות הנפוצים ביותר ברשת את’ריום עם תוכנות תשתית, ניתוח נתונים וביקורת אבטחה.

 • ב -17 ביולי, ספקית התשתית של Ethereum אינפורה השיקה את Infura +, שירות מנוי פרימיום ל- API של Ethereum של Infura, המספק תמיכה משופרת בתשתית Ethereum ליישומים בכל הגדלים. משתמשים יכולים לבחור מבין אפשרויות שירות מדורגות—ליבה, מפתח, צוות וצמיחה — כדי לאפשר את התוכנית בגודל הנכון להבאת הפרויקט המבוסס על את’ריום מההוכחה למושג לייצור גלובלי..
 • MythX, שירות ניתוח האבטחה המוביל לחוזים חכמים של Ethereum השיק את MythX Pro היום. כעת, משתמשים ב- MythX מזהים מגוון רחב של פגיעויות חוזיות חכמות ומסייעים במניעת הפרות אבטחה – עם שירות מנוי שקוף וקל לשימוש של DAI-stablecoin באמצעות תשלומי דייזי
 • ב -20 ביוני 2019 הכריז אלתיו על Alethio API PRO  כדרך ישירה למפתחים לקבל גישה בזמן אמת לנתוני Ethereum באינדקס, מסונתז ושרשור בצורה חזקה ואמינה. ה- API של Alethio פותר את בעיית פיצול הנתונים של Ethereum, השומרת על משתמשי mainnet רבים לגשת באופן אמין ונקי לנתונים מבוססי בלוקצ’יין.. 

הודעה לעיתונות מלאה

_____________________________________________________________________________

מערכת תוסף MetaMask

בארבע השנים האחרונות, MetaMask סייעה לקהילה גדולה של מפתחי Web3 להכניס פרדיגמת מחשוב חדשה – שבה משתמשים שולטים בחשבונות שלהם, ושם חשבונות שולטים בכספים שלהם.. 

הסיומת MetaMask לדפדפנים הביאה את Ethereum ליישומי אינטרנט רגילים, אך הרחבות חדשות נחוצות לסוגים חדשים של אסטרטגיות קנה מידה ופרוטוקולי חוזה חכמים – שרבים מהם דורשים אינטראקציה עם חשבון המשתמש והפעלת סקריפט קבוע מטעם המשתמש כדי לפקח על מצב או עסקאות לפני התהליך. במקום להחליט איזה תכונות יש לשחרר, MetaMask בנתה מערכת תוספים ללא הרשאה. 

תוסף MetaMask הוא סקריפט, המוגש בדרך כלל דרך ENS ו- IPFS, מוסיף פונקציונליות ל- MetaMask, והכל מתאפשר באמצעות מערכת ההרשאות החדשה שלנו..

 • auditAddress API של תוסף יכול להוסיף אזהרות או המלצות של חשבונות בכל מקום בו MetaMask מציג אותם כדי להבטיח אבטחה חוזית חכמה.
 • ממשק API של תוסף resolName פירושו ש- MetaMask לא יכתיב לאילו מערכות שמות משתמש יכול להירשם למערכות שמות מבוזרות (DNS).
 • חבילה של ממשקי API של תוספים לפתרונות קנה מידה של שכבה 2 שיעזרו לדאפים לפתח הסכמים מבוזרים מחוץ לרשת Ethereum הראשית..
 • ShareAPI מקל על כל מחבר תוספים ליצור ממשק API משלו עבור האתרים שמשתמש מבקר בהם, בין אם ממש ממש API בסגנון RPC ובין אם ממשק API מבוסס אירועים מתקדם.
 • דוגמאות לתוספים למפתחים ללמוד כדי להתחיל, כולל תוספי IPFS, Starkware ו- Blocknative. אתה יכול להציג דוגמאות נוספות כאן.

_____________________________________________________________________________

רשת Bounties של יפן משיקה 

עבור DevCon 5 באוסקה, רשת Bounties בנתה סייר מיוחד – זמין ביפנית – עבור משתתפי הכנס ליצור בקלות ולהגשים שפע. מההוכחה שאתה עושה את זה “בגדול” וחותם בדוכני קריוקי, ועד לפתרון באגי אבטחה עבור Kickback, japan.bounties.network הוא המקום לאינטראקציה באת’ריום במהלך DevCon. כפלטפורמה הזמינה בדפדפני Web3 לקהילה להתכנס ולהתקשר, רשת Bounties של יפן היא דוגמה מצוינת לאופן שבו קהילות מקומיות ובינלאומיות מתפתחות באמצעות חילופי ערך הניתנים לעקוב..

תבדוק את זה: https://japan.bounties.network/

_____________________________________________________________________________

Kaleido פותר מכשול מרכזי לאימוץ blockchain ארגוני עם השקת ניהול חוזים חכם מקומי, ושותפות עם MythX

ב- DevCon 5 הודיעה Kaleido על הוספת ניהול חוזים חכם ארגוני כמרכיב מקומי בפלטפורמת Kaleido. ניהול חוזים חכמים, המכילים היגיון עסקי משותף בין חברות, מהווה מכשול קשה לניהול של קבוצות הבלוקצ’יין. Kaleido מעניק כעת אפשרות “פריסה ארגונית” לחוזים עם ממשל, זרימת עבודה, גרסאות, אבטחה והגנה על חומת האש המובנית. היכולת תומכת גם ב- Truffle ומשולבת ב- Github.. 

לראשונה אי פעם ברשת מבוססת Ethereum, משתמשים יכולים כעת לאמת ולבדוק אילו שורות קוד בוצעו עבור כל עסקה. יחד עם השותפות של Kaleido עם MythX לתוספת החדשה של טכניקות ניתוח החוזים החכמים של MythX, כעת יש לארגונים את הפיתרון הפשוט של לחיצת כפתור לניהול, פריסה וניתוח חוזים חכם. קאלידו, ענן העסקים של Blockchain עבור רשתות עסקיות מודרניות, מציע פלטפורמת בלוקצ’יין במחסנית מלאה שנבנתה על Ethereum Enterprise.

קרא עוד כאן.

_____________________________________________________________________________

ג’וזף לובין DevCon קריאה לפעולה: OneMillionDevs.com

במהלך נאומו המרכזי ב DevCon 5, ג’וזף לובין הודיע ​​על קריאה לפעולה לבניית קהילת מפתחי את’ריום, והשיק יוזמה של מערכת אקולוגית כדי לעודד מיליון מפתחי בלוקצ’יין, טכנולוגים והאקרים לראות כיצד ניתן ליישם את כישוריהם בכתיבת חוזים חכמים ופיתוח יישומים ברשת את’ריום.. 

על פי ההערכות ישנם 24 מיליון מפתחי תוכנה ברחבי העולם, אולם מספר מפתחי הבלוקצ’יין הוא בכמה מאות אלפים – כאשר המספר הגבוה ביותר התפתח באת’ריום. ככל שהכלים, התיעוד, הספריות והרמפות משתפרים, לובין מאתגרת את הקהילה להפנות מתכנתים חדשים ולהגדיל את מניית המפתחים של את’ריום למיליון בשנה הבאה..

_____________________________________________________________________________

מענקי ConsenSys מחלקים 175,000 $ בגל השני שלה

ב- DevCon 4 בשנת 2018, ג’וזף לובין הודיע ​​על קרן מענקים של 500,000 דולר שתופץ לפרויקטים הבונים תוכנת קוד פתוח לפתרון בעיות טכניות ברשת את’ריום. מאז הקמתה מימנה תוכנית המענקים ConsenSys 15 פרויקטים בסכום כולל של 330,000 דולר. היום הכריזה תוכנית המענקים ConsenSys על גל המענקים השני שלה שיקבל מימון. 

 1. בִּטָחוֹן:

 

 1. מִגדַלוֹר: לקוח Ethereum Serenity ממוקד אבטחה העניק מענק המשך בסך 25,000 $ להמשך עבודתו הנהדרת להוכחת יתד + רסיסה.
 • תַשׁתִית: 
  1. זרופול: עסקאות אנונימיות לחלוטין ובלתי ניתנות למעקב על Ethereum התומכות במספר אסימונים, אתרים והחלפות אטומים אנונימיות של ERC20 – 25,000 $
  2. פיזה: מדרגיות אמיתית של הצפנה, על ידי הקלה בהנחה, 99% מהעסקאות יכולות להישאר מקומיות בקרב הצדדים במקום הרשת העולמית – 25,000 $
  3. טלור: אורקל מבוזר המספק אלטרנטיבה יעילה, חסרת אמון ומבוזרת לנתונים מחוץ לרשת – 25,000 דולר
  4. DappNode: רשת מבוזרת של צמתים בבעלות אישית עם ממשק ידידותי למשתמש – 25,000 דולר
  5. תשתית שימושיות וניתוח כלים
   1. אליס: אפליקציה לנייד לבניית יישומים ניידים מקומיים בקלות – 25,000 דולר
   2. Ethers.js: ספריית JavaScript מלאה של Ethereum לבניית ארנקים, מסגרות וכלים, עם דגש על אבטחה, קומפקטיות ופשטות – $ 25,000
   3. ConsenSys Grants מממן פרויקטים של קוד פתוח המועילים למערכת האקולוגית הגדולה יותר של Ethereum. הפרויקטים הנתמכים כוללים תחומים קריטיים כמו תשתית ליבה, שיפור כלים למפתחים ו- UX, אבטחה וגישה לידע עבור מפתחים, משתמשים והשפעה חברתית. ConsenSys Grants Wave 3 פתוח כעת להגשת מועמדות והזוכים יוכרזו ב- EthDenver בפברואר 2020. המועד האחרון להגשת בקשות הוא 14 בינואר 2020. 

    _____________________________________________________________________________

    ארגון Ethereum Alliance (EEA) משחרר מפרטי לקוחות חדשים, מארח מפגש Mainnet הראשון

    ה הברית האתריאמית הארגונית (EEA), ארגון תעשייה בהובלת חברים המיוצג על ידי מאות חברות ברחבי העולם. היום הם פרסמו שני מפרטים חדשים, זמינים להורדה כאן.

    ה- EEA גם יקיים מפגש Mainnet הראשון לדיון אינטראקטיבי בנושאים כמו פרטיות, תפוקת עסקאות ודרישות חוק לתעשיות ולעסקים שצריכים להפיק את המיטב מאתרום. יו”ר קבוצת העבודה של מיינט EEA, ג’ון וולפרט, מנכ”ל המוצר הבכיר של ConsenSys Web3Studio, הוביל את הדיון. 

    שחרור מלא

    _____________________________________________________________________________

    אודות ConsenSys:

    ConsenSys הופכת את הארכיטקטורה הדיגיטלית הנוכחית שלנו לאינטרנט פתוח יותר, כולל ובטוח יותר של ערך, המכונה בדרך כלל Web3. עם ארכיטקטורת אינטרנט אמינה יותר, אנו עוזרים לאנשים פרטיים, ארגונים וממשלות לפתוח מודלים עסקיים וערכים חדשים, להשיג התייעלות באמצעות תשתית IT משותפת, ולהשתמש בשיטות הצפנה חדישות כדי להגן על נתוני משתמשים פרטיים. באמצעות העסק העולמי הייחודי שלנו המורכב מקרן סיכון וחממת סטארט-אפ, זרוע ייעוץ של אתריום ארגוני ואקדמיה חינוכית, ConsenSys בונה לעתיד המבוזר.

    אנשי קשר לתקשורת: [מוגן בדוא”ל]

    ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

    דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

    דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

    דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

    Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

    דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

    מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

    מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

    כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

    כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

    בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

    בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map