ConsenSys Codefi משיקה גשר ושוק אחסון של Filecoin DeFi

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi הפעל

ConsenSys Codefi משיקה גשר ושוק אחסון של Filecoin DeFi

מאת ג’יימס בק 1 באוקטובר 2020 הועלה ב -1 באוקטובר 2020

שולחן עבודה ביתי אופליה 1

מערכת האחסון המבוזרת של Filecoin תשיק את החודש עם יישום שוק מבוסס Codefi Activate ופרוטוקול ההלוואות המקושר לאתריום.

אחסון מבוזר הוא חלק קריטי בארכיטקטורת ה- Web 3.0. אחד הפרויקטים המבטיחים והשאפתניים ביותר לאתגר את הפרדיגמה הכלכלית והאחסון של הנתונים הוא Filecoin. רשת עמית לעמית זו מאפשרת אחסון מהיר וזול יותר של נתונים, מפחיתה את התלות בשרתים מרכזיים, ואף מאפשרת גישה לאינטרנט במצב לא מקוון. הגלום בעיצוב של Filecoin הוא שוק לאחסון מבוזר.

החל מפלטפורמות הלוואות והשאלות וכלה במטבעות נדל”ניים ו- BTC מסומן, המערכת האקולוגית המתפתחת של Ethereum Decentralized (DeFi) השיקה רשת רחבה של פרוטוקולים ומכשירים פיננסיים משולבים המייצגים ערך של למעלה מ- 11 מיליארד דולר. ConsenSys Codefi, המספקת מוצרי אסימון, מסחר ותאימות למגזר DeFi, הוסיפה תמיכה ב- Filecoin ותשתמש בה לְהַפְעִיל פלטפורמה לזרז את השקת רשת Filecoin.

היום אנו שמחים לספק הצצה ראשונה לאופן שבו Codefi Activate יעזור להאיץ את האימוץ של רשת Filecoin. ראשית, אחסון Filecoin יאפשר למשתמשים עם צרכי אירוח למצוא את מחירי האחסון הטובים ביותר מהכורים המכובדים ביותר. שנית, Filecoin DeFi Bridge יאפשר לשווקים נזילים להלוואות ולהשאלת Filecoin בשווקי DeFi החזקים של Ethereum כדי להבטיח אספקה ​​נאותה ונזילה של Filecoin זמינה לשימוש ברשת Filecoin..

איך עובד Filecoin

ברשת Filecoin משתמשים משלמים לכורי אחסון כדי לאחסן את הקבצים שלהם. (שים לב ש- Filecoin הוא פרוטוקול משלים ל- IPFS; ההבדל הוא ש- Filecoin מעודד אחסון ולכן מציע ערבויות התמדה חזקות יותר.) כורי אחסון ב- Filecoin מריצים תוכנה וחומרה כדי לאחסן קבצים עבור לקוחות ולקבל פיצוי על כך בקריפטו המקורי ( FIL). הבלוקצ’יין של Filecoin רושם עסקאות למשלוח וקבלת FIL, יחד עם הוכחות מכורי האחסון שהם מאחסנים את הקבצים שלהם בצורה נכונה. סוגי קבצים אופייניים כוללים נתוני ארכיון – כך שהם נמשכים לנצח – ויישומי רשת מבוזרים.

מבט ה- Filecoin יושק רשמית בעידן 148,888, שצפוי להתרחש בסביבות ה -15 באוקטובר 2020. Codefi Activate תציע שני מוצרים כדי להביא לשימושיות חיונית לדינמיקת השוק המוקדם של המיין Filecoin.. אחסון Filecoin, שוק כרייה חזק של Filecoin, יעזור לכורי נתונים לספק את המחירים הטובים ביותר ולקוחות לגלוש במחירים הטובים ביותר מספקי הנתונים. קריטית לתמריצים הכלכליים המוקדמים של הרשת תהיה גשר Filecoin DeFi בין מטבע ה- FIL של Filecoin לבין Ethereum, שיאפשר למחזיקי Filecoin לסמל את ה- FIL שלהם בפרוטוקולי DeFi מבוססי Ethereum. כלים אלה יהיו נגישים לכולם באמצעות ממשקי Codefi אינטואיטיביים המשלבים תובנות בנתוני הרשת והנתונים של Filecoin עם זרימה חלקה להלוואות / הלוואות של FIL או ביצוע עסקאות אחסון..

אחסון Filecoin

יחד עם גשר DeFi, Codefi Activate משיקה אחסון Filecoin כדי לספק את התצוגה הטובה ביותר על שוק האחסון של Filecoin, הנגיש דרך אפליקציית אינטרנט וכן API. המטרה היא להפוך את גילוי המחירים לאחסון ברשת Filecoin לפשוט ושקוף.

אפליקציית אחסון Filecoin תורכב משוק פשוט לחיפוש המאפשר למשתתפי המערכת האקולוגית לקבל תמונה מלאה על שוק האחסון של Filecoin ומאפשר ללקוחות לסנן, למיין ולמצוא את הכורים הטובים ביותר לצרכים שלהם. כורי Filecoin, המציעים שירותי אחסון נתונים, יכולים להשתמש באפליקציה כדי להודיע ​​על התמחור והזמינות שלהם בשוק בו גולשים גולשים, אשר מתקשרים עם כורים לאחסון ואחזור נתונים באמצעות עסקאות אחסון..

שתי האפליקציות יהיו זמינות באמצעות Codefi Activate, פלטפורמה המאפשרת השקת רשתות מבוזרות ומאיצה את השתתפות משתמשי הרשת. המשימה שלה היא להסיר את המורכבות של השתתפות ברשתות מבוזרות על ידי הקלה על אינטראקציות בין משתמשי רשת, מאפשרים ויוצרים. לוח המחוונים של Activate מספק למשתמשים סקירה מקרו-כלכלית על הרשת המסוימת. לוח מחוונים זה מבדיל ומציג מידע ברשת חיה כדי שמשתמש יוכל להבין מהי הפעולה הבאה לנקוט באסימונים שלהם.

דף נחיתה (שולחן עבודה) .png

גשר דפי

ה גשר Filecoin DeFi מחבר את Filecoin למערכת הפיננסית DeFi המשגשגת ב- Ethereum Mainnet. זה מאפשר המרה של מטבע הפילוטוקול FIL של Filecoin ל- FIL מסומן ERC-20 באמצעות גשר סמלי המופעל באמצעות פרוטוקול רן. פעם ב- Ethereum, מחזיקי FIL וכורים יכולים להפקיד את ה- FIL המסומן שלהם כבטוחה בשוק הלוואות DeFi כדי להרוויח ריבית או ללוות FIL נוסף להשקעה בפעולות כריית אחסון..

עם הפעלת רשת Filecoin, ההיצע של FIL במחזור יהיה נמוך בהתחלה. מאחר שמשתמשי הרשת צריכים להניח את FIL על מנת להפעיל כורי אחסון, הבטחת אספקה ​​נזילה של FIL דרך שווקי ההלוואות הללו היא מרכיב קריטי לבניית שוק האחסון ולהניע את השימוש ברשת. על ידי הצגת היכולת של בעלי FIL להלוות ולהשאיל את ה- FIL שלהם דרך גשר ERC-20, המאגר העצום של נזילות ופעילות כלכלית ב- Ethereum DeFi יהפוך לזמין למערכת האקולוגית של Filecoin. משתמשי DeFi ילידי Ethereum המעוניינים לסחור ב- Filecoin עטוף ולהאיץ את פיתוח הרשת יכולים להשתמש בפלטפורמה הבנויה Codefi כדי להפקיד נכסים מבוססי ETH כבטוחה, ללוות FIL עטוף ולהמיר אותו ל- FIL מקורי כדי לאחסן נתונים או לעסוק ברשת Filecoin..

אופליה - בית - שולחן עבודה (1) .png

הולכים לשוק עם Filecoin Mainnet

צוות Codefi מתרגש לתמוך בהשקת מיינט המיוחלת של Filecoin באמצע אוקטובר עם שתי ההצעות החדשות הללו. אחסון Filecoin יופעל עם Mainnet כך שכורים ומשתמשים יוכלו להשיג נראות לשוק האחסון מיד, ו- Filecoin DeFi Bridge יהיה זמין בקרוב לאחר מכן. הישאר מעודכן לעדכונים על שני המוצרים בשבועות הקרובים והתכונן לקראת Filecoin Liftoff!

הירשם לקבלת עדכוני Codefi לקבלת הודעה כאשר Filecoin Storage ו- Filecoin DeFi Bridge מוכנים לשימוש.

הירשם הודעת לקוח DeFiFilecoinFilecoin DeFi Bridge אחסון Filecoin ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map