ConsenSys מכריזה על מערכת ההפעלה Codefi Blockchain למימון

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

ConsenSys מכריזה על מערכת ההפעלה Codefi Blockchain למימון

חבילת המוצרים החדשה חולקת שלושה פרויקטים המדגימים את רוחב הפלטפורמה שלה. על ידי ConsenSys 23 בספטמבר 2019 הועלה ב 23 בספטמבר 2019

גיבור Codefi של ConsenSys

לונדון, בריטניה – מוקדם יותר החודש חשפה ConsenSys את ConsenSys Codefi, “מערכת הפעלה” הכוללת כלים ושירותים שיעזרו לכל אחד – ממוסדות פיננסיים ועסקים גדולים, ביזמים, יזמים ורשתות מבוזרות – ליהנות מהשינוי הדיגיטלי של התשתית, הייצור, והפצת שרשראות ערך במסחר ובפיננסים. Codefi, שנבנתה על אתריום, מספקת את היכולת לבצע דיגיטציה של תהליכים עסקיים, תשלומים ונכסים כגון מניות, הלוואות ונדל”ן..

ConsenSys Codefi הוא פתרון רב גוני עם פוטנציאל לפתוח ערך במגוון רחב של תעשיות, המאפשר ללקוחות:

  • שלבו אותנטיות, מחסור ותכנות בתוכנות בלוקצ’יין בתהליכי עבודה ובנכסים, המאפשרים תמריצים, תאימות ותמריצי מערכת באמצעות ממשקי API מאובטחים ותוכנות ניתנות להתאמה אישית
  • הפעל מכשירים פיננסיים דיגיטליים ליצירת וצמיחת שווקים עם פוטנציאל לנזילות רבה יותר, עלויות הון מופחתות, גישה למשקיע ובסיס הון רחב יותר ושיפור יישור התמריצים בין בעלי העניין.
  • נצל את החדשנות החלוצית של המערכת האקולוגית של Ethereum כדי ליצור פתרונות בלוקצ’יין תואמים ומוכנים לייצור למקרי שימוש במגזרים מסחריים ופיננסיים.

כאחת החברות הראשונות לאדריכל פתרונות בלוקצ’יין מוכנים לייצור, ConsenSys ביצעה אסימון של מיליארדי דולרים בנכסים דיגיטליים, כולל מגוון רחב של מוצרי צריכה, מטבעות, נדל”ן ומכשירים פיננסיים, ויצרה תוכנה ותשתית שאפשרה עשרות מיליארדי דולרים בעסקאות מבוססות בלוקצ’יין. ConsenSys עבדה עם ממשלות, ארגונים גדולים, חברות סטארט-אפ ומפתחים לדיגיטציה של תהליכים עסקיים ומאגרי ערך, ובכך קידדה את מאפייניהם בעולם האמיתי ואפשרה בעלות חלקית, קווי מוצרים מורחבים ומודלי תמריצים חדשים ברשתות עסקיות.. 

כדי לשקף את המורכבות והיקף הגלובלי של העסק, Codefi יובילו במשותף על ידי חברת London לקס סוקולין ומניו יורק פאט ברארדוצ’י כשותפי פינטק העולמיים. 

“על ידי מינוף טכנולוגיית Ethereum לדיגיטציה של תהליכים ונכסים עסקיים, ConsenSys סיפקה שוב ושוב פתרונות אמיתיים שהרבה יותר טובים – תואמים יותר, אמינים וחסכוניים – שברור שזה עתיד המסחר והפיננסים, ”אומר פטריק ברארדוצ’י, ראש שותף של פינטק העולמי של ConsenSys. “אבל כדי לעשות את זה נכון, ולהוכיח את זה בעתיד, אתה באמת צריך לבצע אופטימיזציה לכל דבר, החל בתהליכים עסקיים וכלה בשכבות תאימות, תשתית ופרוטוקול. זה ממש קשה, ובגלל זה אנחנו מציגים את קודפי. כדי להקל על כולם ולהאיץ בסופו של דבר את עתיד המסחר והפיננסים המבוזרים. “

לקס סוקולין הוסיף, “במהלך העשור האחרון חידושים בפינטק והטרנספורמציה הדיגיטלית של התעשייה הפיננסית הובילו לגישה רחבה יותר למוצרים פיננסיים. זו מגמה מעצימה – יותר אנשים וארגונים יכולים לשלם, לחסוך, ללוות ולהשקיע בצורה סבירה. עם האימוץ העולמי של את’ריום כבלוקצ’יין המתוכנת לבחירה, אנו רואים הזדמנות עצומה לסייע ללקוחות ליהנות מתשתית פיננסית מהדור הבא, תוך שימוש בקודפי להוזלת עלות ייצור מוצרים פיננסיים ולפריסתם בקנה מידה גדול. ” 

Codefi נמצאת בפיתוח התגנבות מתחילת 2019 והיא מורכבת ממספר צוותים חדשים וקיימים שבונים פתרונות Fintech תחת אנכית עסקית בתחום האוצר והמסחר עם ConsenSys. 

Codefi יכלול את המודולים הבאים: 

ConsenSys Codefi


מערכת ההפעלה של בלוקצ’יין למסחר ופיננסים, בנויה לייעל תהליכים עסקיים ולבצע דיגיטציה של נכסים ומכשירים פיננסיים

נכסי קודפי

פלטפורמה ליצור, להנפיק ולנהל את מחזור החיים של נכסים דיגיטליים, שווקים נלווים ומכשירים פיננסיים דיגיטליים ברשתות בלוקצ’יין ציבוריות או מורשות

תשלומי קודפי

פלטפורמה לשליחה, קבלה וניהול תשלומים והכנסות מטבע קריפטוגרפי בתוך לוח מחוונים יחיד

רשתות קודפי

חבילת כלים המאפשרת לכל אחד להשתמש באסימונים ולהשתתף ברשתות מבוזרות

נתוני קודפי

מנוע נתונים, ניתוח וניהול סיכונים עבור נכסים דיגיטליים, אסימוני בלוקצ’יין ציבוריים והרשתות ההולכות וגדלות שלהם

Codefi יכולה לממש את קנה המידה וההישג של ConsenSys, והיא יכולה לעבוד עם פרופילים ארגוניים שונים – ממוסדות וגופים רגולטוריים גדולים וכלה במנפיקי אבטחה דיגיטלית ומנהלי השקעות עצמאיים וכלה ביזמים שבונים פרוטוקולים למימון מבוזר. כספקית הבלוקצ’יין היחידה שהגיעה לרשתות הציבוריות ולרשתות חסימות פרטיות, Codefi הודיעה היום על שלושה פרויקטים המדגימים את רוחב הפלטפורמה שלה: (1) יוזמת פיילוט לקידום תואר קרקע עם רישום המקרקעין של הוד מלכותה בבריטניה, (2) פריסת אסימון ניירות ערך לניירות ערך עבור מטה קפיטל, ו- (3) השקת מתודולוגיית פתוח לביצוע הערכת סיכוני הלוואות פתוחה, הנקראת DeFi Score.  

1. חקר אסימון נכסי נדל”ן עם יוזמת הרחוב הדיגיטלי של HMLR

ConsenSys שיתפה פעולה עם רישום מקרקעי HM (HMLR) לפתח הוכחת מושג “אסימון כותרת”. עבודה זו עזרה ליידע את ה- HMLR  פרויקט רחוב דיגיטלי ושלב המחקר האחרון בו בוחנים טוקניזציה. Consensys הוא חבר בקהילת הרחוב הדיגיטלית הפתוחה, אשר בוחן כיצד טכנולוגיות מתפתחות יכולות להביא לשיפורים וחדשנות בתהליך רישום המקרקעין ובתעשייה רחבה יותר..

ConsenSys שיתפה פעולה עם רישום המקרקעין של HM כדי להציג כיצד ניתן לעקוב אחר הבעלות על נכסים והשקעות בצורה חלקה יותר באמצעות טוקניזציה. צוותים משני הארגונים שיתפו פעולה לבניית הוכחת הרעיון של כותרת אסימון, כאשר ConsenSys מספקת ייעוץ טכני בנושא מושגי אסימון.. 

“תוכנת הנכסים הדיגיטליים ConsenSys מורידה חסמים להנפקה, בעלות ומסחר בנכסים דיגיטליים כמו נדל”ן עבור אנשים וארגונים. אסימוני אבטחה מבוססי אתריום מפחיתים באופן דרמטי את עלויות העסקה והתפעול במסחר ובמימון, ומייצרים באופן שקוף את תהליך ההסדר באמצעות חוזים חכמים. אסימונים תואמים מקודדים על פי הדרישות הרגולטוריות בתחום השיפוט שלהם. הניסיון שלנו בפרויקטים של אסימון אדמות בדובאי, סינגפור והודו, יחד עם הנפקת אסימוני נדל”ן בארה”ב, מדגישים את המומחיות של הצוות שלנו ואת הבשלות של פלטפורמות מוצרים הבנויות על פרוטוקולי מימון פתוחים מתפתחים “, אמר לקס. סוקולין, ראש שותף פינטק העולמי ב- ConsenSys.

2. Mata Capital, בשותפות עם ConsenSys ו- Screeb, פורסת פלטפורמת בלוקצ’יין לתעשיית קרנות הנדל”ן 

מטה קפיטל, שחקן עצמאי בניהול קרנות השקעה בנדל”ן עם כ- 600 מיליון יורו של נכסים בניהול, שותף ביולי 2019 עם ConsenSys ו- Screeb כדי לייעל את ההנפקה והניהול של עיבוד רישומי ניירות ערך למוצרי השקעות הנדל”ן שלה. השקת הפלטפורמה החדשה הזו בוצעה בשותפות עם ConsenSys Codefi, המובילה בפיתוח מוצרי תוכנת בלוקצ’יין, ו נוטריונים של סקרב, משרד נוטריון בצרפת התומך בפרויקטים חדשניים בתחום הנדל”ן.

“טוקניזציה תאפשר לנו לספק נזילות טובה יותר למשקיעים שלנו, במיוחד בשוק המשני”, אומר בפטיסט סן מרטין, מנהל פיתוח מוצרים בחברת מטה קפיטל. “חדשנות היא לב האסטרטגיה של מטה קפיטל, כפי שמודגם ביישום לאחרונה של פלטפורמה תפעולית לאבטחת כל המידע של המנויים שלנו”, מוסיף סולימני-ז’אן גלאדימה, מנהל עמוד החדשנות ועסקים דיגיטליים במטה קפיטל..

פלטפורמת הבלוקצ’יין החדשה הזו תשמש לפרויקט נדל”ן, הבנוי בעסקת מועדונים, הממוקמת ברובע ה -15 בפריז בהיקף השקעה של 26 מיליון יורו. “זו תהיה הפעולה המסומנת הגדולה ביותר באירופה”, אומר בפטיסט סן מרטין. בעתיד, מטרתה תהיה לטפל בכל הפעולות הכשירות של מטה קפיטל, שגם היא מתכוונת להציע פיתרון לייבל לבן זה לשותפים מקצועיים בתחום הפיננסי ו / או הנדל”ן. לצורך ביצוע פרויקט זה, מטה קפיטל הסתמכה על המומחיות של ConsenSys ומוצרי המפתח שלה לצורך ייצור נכסים פיננסיים של התווית הלבנה. המוצרים של ConsenSys מאפשרים לארגונים לחבר בקלות את העסקים שלהם לרשתות מבוזרות, לפרוס ולנהל רשתות בלוקצ’יין חדשות, לקרוא ולכתוב עסקאות, או ליצור ולנהל נכסים דיגיטליים..

3. השקת ציון DeFi

ConsenSys Codefi משיקה את DeFi Score, יוזמה להקמת מדד יחיד להערכת קוד וסיכון פיננסי בהלוואות DeFi. ציון DeFi הוא מתודולוגיה מבוססת קוד פתוח המסייעת למשתמשים להעריך מאפייני אמון וסיכון מורכבים באמצעות מודל רב גורמים המנתח סיכונים חכמים, ביטחונות ונזילות.. 

ConsenSys Codefi מציגה את DeFi Score כמתודולוגיה מקור פתוח ב- GitHub עם יישום לדוגמא לעקוב, ועידוד קהילות מפתחי Ethereum להרחיב, לבדוק ולהשתמש במתודולוגיה עם הבשלת DeFi. DeFi Score פותח כדי לקדם הלוואות אחראיות ולהגביר את ההבנה סביב סיכונים טכניים ופיננסיים הנלווים לפלטפורמות הלוואות חוזיות חכמות. לקבלת מידע נוסף, עיין בפוסט הבינוני שלנו. 

אודות ConsenSys:

ConsenSys היא חברת בלוקצ’יין המוקדשת לשינוי הארכיטקטורה הדיגיטלית בעולם לאינטרנט פתוח יותר, כולל ובטוח יותר של ערך, המכונה בדרך כלל Web3. עם ארכיטקטורת אינטרנט אמינה יותר, ConsenSys מסייעת לארגונים וממשלות לפתוח מודלים עסקיים וערכים חדשים, להשיג התייעלות באמצעות תשתית IT משותפת, ולהשתמש בשיטות הצפנה מודרניות כדי להגן על נתוני משתמשים פרטיים. באמצעות העסק העולמי הייחודי שלנו המורכב מקרן סיכון וחממת סטארטאפים, זרוע הייעוץ של אתריום ארגוני ואקדמיה חינוכית, ConsenSys בונה לעתיד המבוזר. 

איש קשר לתקשורת:

[מוגן בדוא”ל]

ניהול נכסים שוקי קפיטל CodefiDeFi תשלומים הכרזת מוצר השקת מוצר ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ'ייןלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ’יין

כיצד לבנות מוצר בלוקצ'יין מוצלחוובינר

כיצד לבנות מוצר בלוקצ’יין מוצלח

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map