ConsenSys Codefi משיקה את האסימון האוניברסלי לנכסים ותשלומים

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi

ConsenSys Codefi משיקה את האסימון האוניברסלי לנכסים ותשלומים

מאת ניקול אדארמה 29 בספטמבר 2020 הועלה ב -29 בספטמבר 2020

ramon salinero vEE00Hx5d0Q unsplash

הרחבת תקני אתריום לכיסוי מגוון רחב יותר של מקרי שימוש

הירשם לסמינר המקוון שלנו כדי ללמוד עוד על אסימון יוניברסל

ה- Blockchain של Ethereum התגלה כבסיס לרשת עסקאות דיגיטליות מהימנות המפעילות פתרונות חדשים בכל המסחר והפיננסים. קריטי לפתרונות חדשים אלה הוא תהליך של אסימון נכסים, שכולל המרת נכסים (או זכויות / תביעות על נכס) לייצוג דיגיטלי מקורי, “אסימון”..

אסימון טוקניזציה הוא אחד החידושים המרכזיים בטכנולוגיית Ethereum. מוצרים רבים המבוססים על בלוקצ’יין מסתמכים על אסימונים למודל מכשירים פיננסיים, מייצגים נכסים בעולם האמיתי או יוצרים מבני תמריץ המשפרים את תיאום הרשת וממשל..

במהלך השנים האחרונות, ConsenSys ריכזה ערך של מיליארדי דולרים באמצעות מגוון סוגי נכסים, כולל נכסים המניעים עיצובים עסקיים חדשים – כמו תכונת הוכחת השימוש של Activate – ונכסים שהונפקו על ידי תעשיות מבוססות יותר – כמו מטה. מכשירי השקעות הנדל”ן של הון.

היום אנו שמחים להציג את ה- אסימון אוניברסלי לנכסים ותשלומים, תקן אסימון חדש לחלוטין שתוכנן על ידי ConsenSys Codefi. האסימון האוניברסלי פותח על ידי הצוותים שעומדים מאחורי פרויקטי האסימון המתקדמים ביותר של ConsenSys לאחר שלוש שנים של למידות בלוקצ’יין. מוצר זה נועד להניע מגוון רחב יותר של מקרי שימוש לעומת תקני אסימונים קיימים ומסוגל לייצג כל נכס או מכשיר תשלום בבלוקצ’יין Ethereum. זה תואם לתקני Ethereum הפופולריים ביותר כמו תקני האסימונים הפטיביים, שאינם פטריייים והיברידיים.

צילום מסך 2020-09-29 בשעה 10.33.13 AM.png

איך הגענו לכאן?

עבור כל אחד מהפרויקטים שלנו, צוות Codefi מעריך את הבעיה העומדת בפנינו, את השווקים הניתנים למענה שייהנו מהפתרון, את הנוף הרגולטורי ואיך חדשנים אחרים מנסים לפתור את הבעיות הללו (עם או בלי בלוקצ’יין). לאחר זיהוי הנושא הקריטי, אנו מסוגלים לזקק תהליכים עסקיים מורכבים למודלים מבוססי בלוקצ’יין אשר מקודדים לחוזים חכמים.

כבר בתחילת פרויקט האסימון הראשון שלנו, למדנו שמקרי שימוש שונים דורשים מאפיינים והתנהגויות אסימוניים שונים:

  • עבור תאומים דיגיטליים (או ייצוגים של נכסים בעולם האמיתי), עלינו להבטיח שכל תנועה פיזית תהיה קשורה בצורה חלקה לתחום הדיגיטלי..

  • עבור מכשירים פיננסיים, אסימונים זקוקים ליכולת להחזיק או להעביר בהתאם לתקנות הקיימות ולזרימות העבודה העסקיות.

  • עבור מרבית הנכסים, עלינו לחשוב כיצד ליצור נתונים מסוימים או מאפיינים פרטיים ביחס לחברי רשת מסוימים. עלינו גם להבטיח יכולת פעולה הדדית בין ספרים.

  • במקרים של שימוש במימון מבוזר, עלינו להגביל את שליטת המנפיק על הנכס, לבקר את התאימות ולוודא שהנכס יישאר בינוני פעולה עם כל פרוטוקולי DeFi האחרים והחוזים החכמים..

כל ההתנהגויות המסוימות הללו מציבות אתגרים טכניים מעניינים, במיוחד מבחינת יכולת פעולה הדדית. תשובה אחת יכולה הייתה להיות ליצור חוזה חכם לכל פרויקט ולבדוק אותו בכל פעם. אולם הדבר לא היה מעשי, מכיוון שיצירת ביקורת חכמה וביקורת דורשת כמות משמעותית של זמן, כסף ומשאבי מפתח. במקום זאת, פיתוח של חוזה חכם אחד שעובד עבור כל מיני מקרי שימוש ונכסים היה הבחירה היעילה, המדרגית והבטוחה יותר..

בשלוש השנים האחרונות, התאמנו, מדדנו ושכללנו את אותו חוזה חכם שוב ושוב. כיום אנו בטוחים שהוא יענה למעשה על מרבית הדרישות הן במקרי שימוש כספיים מבוזרים והן מבוזרים.

בקר ב- Github Repo עבור האסימון האוניברסלי

אבולוציה בתקני אסימונים אתריים

באמצעות האסימון האוניברסלי לנכסים ותשלומים:

  • מוסדות יכולים לשמור על שליטה מלאה בנכסים שהם מנפיקים. זה חיוני על מנת לעקוב אחר זהויות מחזיקי האסימונים, למנוע מגורמים ברשימת החסומים לגשת לנכסים מסוימים ולהבטיח שההעברות תואמות תמיד. בעתיד, אם מוסדות אלה יבחרו לקיים אינטראקציה עם פרוטוקולי DeFi, הם יוכלו גם להסיר או לבקר את הפקדים הללו ולהפיק תועלת מהיכולת לחבר את רשתות DeFi..

  • חברות ומפתחים מוסמכים להנפיק כל סוג של נכס או מכשיר תשלום בבלוקצ’יין את’ריום, בין אם זה נגזרת של DeFi, הלוואה או משכנתא, CBDC קמעונאית או סיטונאית, חשבונית או קבלת מחסן, כל סוג של מכשיר פיננסי, או אפילו אספנות. , או נכס משחק.

    נכתב על ידי צוות האסימונים המומחים ב- Codefi Assets

למידע נוסף על האסימון האוניברסלי לנכסים ותשלומים באמצעות הסמינר המקוון שלנו לפי דרישה.

צפה עכשיו

ניהול נכסים הכרזת מוצר אסימון אסימון אוניברסלי ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map