ConsenSys משיקה תאימות ל- Codefi

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

ConsenSys משיקה תאימות ל- Codefi

ConsenSys מכריזה על השקת Codefi Compliance, פלטפורמת רגולציה ותאימות אוטומטית וזריזה של נכסים דיגיטליים. על ידי ConsenSys 8 ביוני 2020 פורסם ב 8 ביוני 2020

גיבור תאימות קודפי

העיר ניו יורק– ConsenSys הודיעה היום על השקת Codefi Compliance, פלטפורמת רגולציה ותאימות אוטומטית וזריזה לנכסים דיגיטליים. Codefi Compliance היא הצעה חדשה בחבילת המוצרים Codefi, המפעילה קולקטיבי מסחר ומימון על ידי אופטימיזציה של תהליכים עסקיים ודיגיטציה של מכשירים פיננסיים. כפתרון מהדור הבא למניעת הלבנת הון (AML) ונגד מימון טרור (CFT), Codefi Compliance מבטיח כי נכסים דיגיטליים עומדים בציפיות הרגולטוריות מבלי לפגוע בדרישות השוק והעסקים, ללא קשר לתחום השיפוט והעיצוב. זהו פתרון הציות היחיד שתוכנן אך ורק לנכסים מבוססי את’ריום ונבנה על ידי ConsenSys, המובילה בפיתוח את’ריום.. 

היסטורית, תאימות AML / CFT ניצלה את ההנחיות KYC (Know-Your-Customer), המחייבות מוסדות שירותים פיננסיים להתאמץ על מנת לאמת את הזהות, ההתאמה והסיכונים הכרוכים במגע עם לקוחותיה. Codefi Compliance מספק את הידע העסקה שלך (KYT), שהוא קריטי לתשתית מבוזרת ומספק את הרמה הבאה בניתוח התאימות. KYT שומר על פרטיות על ידי הערכת התנהגויות של כתובות המשתתפות במקום זהות המשתתפים. על ידי מתן ניטור KYT המיועד לנכסים מבוססי בלוקצ’יין עם הנתונים האיכותיים ביותר ברשת, Codefi Compliance מספק בדיקות AML כדי להבטיח שעסקאות יכולות להישאר אנונימיות תוך עמידה בתקנות.. 

תאימות Codefi מעניקה ללקוחות כלים להערכת סיכונים, ניהול סיכונים וחקירת סיכונים. משתמשים יכולים לנהל פעולות גלובליות מחשבון אחד על ידי התאמת הגדרות תאימות בהתאם לתחום שיפוט, תוך ניהול חלק של מספר הגדרות בחלוקה בינלאומית. תאימות Codefi מספקת פיקוח וסטטוס סיכונים בזמן אמת לכל הנכסים הדיגיטליים עם מסננים לתוויות, מאפיינים מזוהים, תאימות לעסקאות ורמת סיכון. לקוחות יכולים לעקוב אחר פעילויות נכסים, התנהגות משתמשים, עסקאות, תזרים קרנות ולראות ניתוח נתונים על מגמות נקודתיות. תובנות שמקורן בקיום Codefi יכולות לסייע לעסקים העומדים בפני תקנות דינמיות כדי להבטיח כי כל הדרישות מתקיימות מבלי להפריע לתהליכי התהליך. 

כולל חקירת סיכוני תאימות

Ethereum ממשיך לצבור תאוצה כבלוקצ’יין לתכנות המועדף על ידי ארגונים, מכיוון שרוב החברות הגדולות בעולם המשתמשות בבלוקצ’יין הן בניין על אתריום. לפני תאימות Codefi, עסקים העוסקים בנכסים דיגיטליים ב- Ethereum עמדו בפני האתגר לטפל בסטנדרטים שונים וביישומים עבור כל נכס וניהול בסיס הנתונים המורכב של הרשת. תאימות Codefi משתמשת במסגרת מותאמת אישית בכדי לספק פתרון AML / CFT התואם לאתר ולתקני האסימונים הנפוצים ביותר כמו ERC20, ERC721, ERC179, ERC777, יחד עם מטבעות יציבים בולטים כמו DAI, USDC ו- Tether, המכסים מעל 280,000 סוגי דיגיטלי. נכסים שנבנו על אתריום. זהו הפיתרון הראשון שנבנה עבור נכסים דיגיטליים שיפעל ב- ETH 2.0, שדרוג הרשת המיוחל שיגדיל אקספוננציאלית את העסקאות בשנייה ויאפשר קנה מידה של Ethereum.. 

“מתן תאימות חזקה של AML / CFT לנכסים דיגיטליים מבוססי Ethereum הוא צעד מרכזי בהבאת התעשייה הפיננסית המוסדית למימון מבוזר. חברת Codefi Compliance היא המודול הבא בחבילת המוצרים שלנו המבטלת מורכבות וסיכון בשימוש ב- DeFi, ועוזרת לכל עסק להרוויח משימוש בנכסים דיגיטליים. לקס סוקולין, ראש שותף גלובלי של ConsenSys Codefi. 

תאימות Codefi בנויה לכל עסק שמתקשר עם נכסים דיגיטליים ב- Ethereum. פלטפורמת שוק החיזוי מראה ממנף את תאימות Codefi כדי להבטיח שעסקאות באמצעות אסימונים תואמות את התקנות המקומיות. “כפלטפורמת שוק חיזוי שאינה משמורנית, Sight חיפשה פתרון AML קריפטו שיהיה קל לשילוב, ידידותי למשתמש ולכסות את כל אסימוני Ethereum. Codefi בדק את כל התיבות, והעניק לרגולטורים את השקט הנפשי ש- Sight עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של AML, “אמר גרם בארנס, מנהל מוצר, Sight.

תאימות ל- Codefi זמינה היום בכתובת codefi.consensys.net/compliance.  

חקור את תאימות קודפי עוד היום

למידע נוסף על פתרון התאימות שלנו ל- AML-CFT לנכסי קריפטוגרפיה ונכסים דיגיטליים. גלה את CodefiNewsletter הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ'ייןלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ’יין

כיצד לבנות מוצר בלוקצ'יין מוצלחוובינר

כיצד לבנות מוצר בלוקצ’יין מוצלח

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map