מעבדות ConsenSys מכריזה על השקעה ב- atpar

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

מעבדות ConsenSys מכריזה על השקעה ב- atpar

הצוות העומד מאחורי פרוטוקול ACTUS זוכה לתמיכה ביצירת תשתית לנכסים פיננסיים הניתנים לתפקוד. על ידי ConsenSys 11 בנובמבר 2019 פורסם ב 11 בנובמבר 2019

ציריך, שוויץ וניו יורק, ארה”במעבדות ConsenSys הודיעה היום על השקעה ב לפי השווי, הצוות השוויצרי שמספק יישומים פיננסיים בדרגה בנקאית באמצעות פיתוח פרוטוקול ACTUS. כאחד המשקיעים המובילים באת’ריום, ConsenSys תומכת בפרויקטים עם פוטנציאל להניע אימוץ במקום בו המערכת האקולוגית רואה את הפוטנציאל הרב ביותר – שירותים פיננסיים ובנקאות.. 

נכסים פיננסיים הם לב ליבו של כל שירות פיננסי וייצוג נכסים אלה ב- Ethereum בצורה שקופה ותואמת פעולה זו הוא הבטחה מרכזית לתנועת הכספים הפתוחה. בהמשך להבטחה זו, פרוטוקול ACTUS מהווה מסגרת קוד פתוח להנפקת מכשירים פיננסיים בדרגה בנקאית באופן אחיד בין סוגי הנכסים. atpar פתחה את מערכת החוזים החכמים שלה עבור פרוטוקול ACTUS ב- GitHub ו פורטל הדגמה זמין ברשת המבחן של Ethereum.  

מסגרת החוזה החכם של פרוטוקול ACTUS מייצגת נכסים פיננסיים ואת ההיגיון שלהם ב- Ethereum כאבני בניין מודולריות, “לגו”, עם תבניות שניתן לפרמטריה לייצג כמעט כל מכשיר פיננסי, החל משכנתאות ואג”ח ועד נגזרים ומעבר לכך. במקום לבנות מאפס, מפתחים יכולים לעבוד עם חוזים פיננסיים מוכנים לשימוש המכילים גיליונות מונחים אחידים הניתנים לקריאה במכונה ותזמון ההתחייבות של המכשיר. יתר על כן, פרוטוקול ACTUS מטפל בהיבטי שירות כמו הנפקה, רישום ועדכון שינויים במדינה, חלוקה וריכוז נכסים, חלוקת כספים ומפשט מאוד את הדיווח והניתוח של נכסים ותיקים. התשתית המקיפה של atpar מספקת למוסדות פיננסיים את האפשרות לנהל ולנהל את מחזור החיים של הנכסים הפיננסיים בשבריר מהעלות של היום. 

מכיוון שההתפתחויות במימון מבוזר (DeFi) הגיעו לשיא בתעשייה עם יותר מ -600 מיליון דולר כלואים בבלוקצ’יין את’ריום בלבד, ConsenSys מחויבת להשקיע בפרויקטים שיאיצו את ההגירה הסופית של שוקי הכספים של טריליון הדולר לרשתות בלוקצ’יין. באותו אופן אימוץ תקן ה- ERC-20 פתח את האפשרות לאסימון רחב ברשת בכך שהקל על החלפת אסימון ERC-20 אחד לשני ושימוש בין ארנקים ומחליפים, פרוטוקול ACTUS נועד לאפשר את אותה פעולה הדדית עבור נכסים פיננסים. בשילוב עם ERC-2222 תקן חלוקת כספים – שהיה מאמץ שיתופי שהוביל atpar – נכסים פיננסיים יעקוף את עלויות האינטגרציה והתיאום הנתונים המשמעותיות של מערכות הישנות של ימינו.  

ג’וזף לובין, מייסד ConsenSys ומייסד Ethereum שיתף: “יחד המפרט הטכני של ACTUS והפרוטוקול הפיננסי של ACTUS הם הפוטנציאל להיות ה- HTML וה- HTTP של הרובד הפיננסי של הרשת העולמית המבוזרת, מה שמאפשר לארגונים להתגבר על חוסר היעילות בגינה המוקפת חומה של המערכת הפיננסית הנוכחית שלנו, המגבילה את החברות והשווקים למערכות מושתקות קנייניות. בעתיד, פרוטוקול ACTUS שואף להגדיר כל חוזה פיננסי על פני כדור הארץ עם תשומות, תפוקות ואלגוריתמים מוגדרים היטב כדי לקודד את זרמי הערך, כל אחד מהם מוצג ועטוף בהסכם חכם המבוסס על בלוקצ’יין. “

atpar הוקמה בפברואר 2019 על ידי צוות מגוון עם ניסיון של שנים בחדשנות בשירותים פיננסיים ורשתות מבוזרות. צוות atpar ייסד את פרוטוקול ACTUS כדי להניח את המסילה לאסימון תזרימי המזומנים על Ethereum, ולצייד את היזמים בכלים לדמיין מחדש שירותים פיננסיים על תשתית פתוחה, הדדית ונטולת חיכוכים. הצוות בונה על הקיים תקני ACTUS (Algorithmic Contract Types Unified Standards), אשר פותח על ידי מגזר השירותים הפיננסיים ואומץ כסטנדרט בענף לייצוג נכסים בתגובה למשבר הפיננסי העולמי בשנת 2008. 

“מכולות אינטרמודליות חוללו מהפכה בענף הספנות, atpar שואפת לשחזר את יתרונות היעילות הללו עבור התעשייה הפיננסית. פרוטוקול ACTUS מספק תשתית למכולה של כל הנכסים הפיננסיים העיקריים ותיאורם עם ‘מסמכי משא’ אחידים וקריאים במכונה. זה יאפשר למוסדות פיננסיים להעלות את עלויות הייצור כמעט עד אפס על ידי ביצוע אוטומציה של שירות ודיווח על נכסים פיננסיים לאורך כל מחזור חייהם “, אמר מייקל סבובודה, מנכ”ל לפי השווי.

atpar תופסת תאוצה במדינת שוויץ שבה היא נבחרה לאחרונה לאחת מעשר חברות הפינטק שהצטרפו לשנת 2019 תוכנית המאיצים Kickstart הושק על ידי Digital Switzerland. השתתפותו של atpar בקבוצת הקיקסטארט הובילה ל- a הוכחת מושג עם Swisscom, ספקית הטלקומוניקציה והמפעילה הגדולה ביותר בתשתיות בנקאיות בשוויץ. סוויסקום בוחנת את פרוטוקול ACTUS כדי ליצור פתרונות לחובות מסומנים עבור התעשייה הפיננסית בשוויץ. בנוסף, סוכנות החדשנות השוויצרית Innosuisse בירך את לפי השווי הצוות לתכנית האימון המרכזית שלו והעניק לצוות מענק לפיתוח מקצועי. 

ההשקעה ממעבדות ConsenSys תאפשר לצוות atpar לעבור פיתוח של פרוטוקול ACTUS מרשת המבחן של Ethereum ל- Mainnet.. 

למידע נוסף על atpar וכיצד לבנות באמצעות פרוטוקול ACTUS, בקר בכתובת atpar.io ו actus-protocol.io.


עוד על atpar:

לפי השווי בונה תשתית פיננסית על Ethereum המאפשר למנפיקים ולספקי פתרונות הנפקה לסמל ולנהל את מלוא רוחבם של סוגי הנכסים הפיננסיים לאורך כל מחזור חייהם בשבריר מהעלות של היום.

אודות מעבדות ConsenSys:

מעבדות Consensys משקיעות במייסדי ה- Web3 המבטיחים ביותר בעולם. עם השקעות בלמעלה מ -78 חברות ב -22 מדינות, Labs מתמקדת בסיוע למייסדים לבנות עתיד מבוזר ואמין יותר. למידע נוסף באתר Labs.ConsenSys.net.

אנשי קשר למדיה: 

[מוגן בדוא”ל]

מיכאל סבובודה, [מוגן בדוא”ל]

 

 

ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ'ייןלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ’יין

כיצד לבנות מוצר בלוקצ'יין מוצלחוובינר

כיצד לבנות מוצר בלוקצ’יין מוצלח

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map