אמור שלום למחלוקת ConsenSys

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

דף הבית בלוג חדשות

אמור שלום למחלוקת ConsenSys

קפצו לשרת החדש שלנו ובנו לצד הצוותים המובילים במערכת האקולוגית של Ethereum. מאת בילי לודטקה 14 ביולי 2020 הועלה ב 14 ביולי 2020

הצטרף למחלוקת ConsenSys

TLDR: הצטרף ל מחלוקת ConsenSys. זהו הצעד האחרון במסע שלנו לשבור את קירותינו ולעבוד מקרוב עם כולכם כדי להמשיך ולדחוף את את’ריום והרשת המבוזרת קדימה..

סמל מקלעת consensys עגול הצטרף לשרת הדיסקורד החדש שלנו תצטרף

יש משהו קסום שקורה בערוצים הפנימיים של ConsenSys. אתה יכול לשלוח הודעה לחברה:

  • האם מישהו עובד על X?
  • מישהו יכול לעזור לי עם Y?
  • מה המצב של Z?

שילובי ארנקים, ערוצי מדינה, תחפושות ל- Devcon, מחקר שלב 2.0 של Eth 2.0, ארכיטקטורות למטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי, ביצועי מעגל חסרי ידע הוכחות – מה שלא יהיה. וללא כישלון, מישהו ידבר. היום אנו רוצים להרחיב את אגורה ומצנן המים של ConsenSys.

אנחנו Dev Rel

ConsenSys עברה כמה שינויים עמוקים בשנים האחרונות. לפני כמה חודשים התגבשה בתוך החברה שלנו קבוצה חדשה – צוות בונקו של מפתחים, מאמנים טכניים ומעצבי מוצר. המשימה שלנו: להקל על רגעי “אהה” של Ethereum עבור אוכלוסיית המפתחים שאינה Web3 בכלל. הראה למפתחים את כל הדברים המדהימים שהם יכולים לעשות עם את’ריום, ואז סייע להם במסעותיהם לקראת הפיכת המוצרים שלהם למציאות. להבין את הרצונות והצרכים של הקהילה, ולהעביר את הצרכים האלה בחזרה לצוותי המוצרים שלנו – כדי שאנחנו כארגון נוכל לשרת טוב יותר את מרחב האת’ריום. חבר את הנקודות של המערכת האקולוגית של Ethereum, וודא שכולם מודעים למה שכולם עושים, מדברים עם האנשים שהם צריכים לדבר איתם, ועובדים עם האנשים שהם צריכים לעבוד איתם..

זיהינו שהבסיס לכל זה היה עיקרון יחיד: ליצור קשרים הדוקים יותר עם מפתחים. ככזה, הצוות שלנו כונה כראוי “קשרי מפתח”.

קשרי מפתחים של ConsenSysזה אנחנו.

גידול המערכת האקולוגית של את’ריום

כשביקרנו את מערכות היחסים שלנו עם מכשירי התקשורת, הן בחלל האת’רום והן מעבר לו, גילינו שבממהרנו למלא תפקיד משמעותי בהקמת המערכת האקולוגית בשלב מוקדם, אנחנו (ConsenSys) הסתגרנו מעט. במהלך השיא של הפעילות שלנו כסטודיו לייצור מיזמים, דלתות ConsenSys (פיזית (דלתות המשרד שלנו), דיגיטלית (ConsenSys Slack) ובאופן הפיגורטיבי (מוחנו ולבנו)) הייתה פתוחה בפני ממש כל אחד וכל אחד שבונה על / עם Ethereum. כולם התקבלו בברכה כשיתוף פעולה במסע להכניס רשת מבוזרת טובה יותר.

עם זאת, ראינו כי ConsenSys החלה לסטות בנתיב אחר – לכיוון של פיתוח מוצרים ופרוטוקולים כלפי מטה. ומה שהיה פעם רשת חסרת גבולות של יחידים, רעיונות, פרויקטים וקהילות שסייעו לתת לאתרום את היתרון התחרותי שלה בחדשנות פתוחה החל להתפתח יותר לכיוון של חברת מוצרי תוכנה מסורתית מעט יותר. במובן מסוים קיבלנו כמה מאפיינים של גן מוקף חומות – הדבר שנלחם נגדו.

גן מוקף חומות = רעכן הגן המוקף חומות זה אולי נראה נחמד, אבל אל תיפול בשביל הטריקים שלו! קיר = רע

הסקנו גם שזה בכלל לא היה מכוון מטעמנו – פשוט נתפסנו לעשות הרבה, ובמבול הפעילות הזה, מצאנו את עצמנו נסחפים במורד הזרם ויורדים ממגע עם האנשים שאנחנו צריכים להיות הכי קרובים אליהם.. 

ConsenSys עוזר לבנות את הבסיס של המערכת האקולוגית של Ethereum.זה אנחנו, עוזרים לבנות את הבסיס של המערכת האקולוגית של את’ריום (לא להתבלבל עם קרן את’ריום). גם זה לא בעצם אנחנו. זו רק תמונה אקראית של כמה חבר’ה לבנייה.

לצורך התייחסות – מהיום הראשון, ConsenSys חיפשה את הטכנולוגים והיזמים הטובים והמבריקים ביותר כדי לחקור את מרחב הפתרונות באופן רחב כדי להגדיר ולשכלל איטרטיבי גלגולים מתוחכמים יותר ויותר של היבטים של המערכת האקולוגית של Ethereum. בשנת 2014, עם הקמת ConsenSys, התשתית טרם הייתה קיימת כדי לתמוך בקהילה הפורחת של חדשנות פתוחה שיש לנו כיום. היינו זקוקים לכלים כדי להצליח לבנות את העתיד.

אז הגענו לעבודה.

אנחנו בנינו MetaMask. וגם אינפורה. וגם כְּמֵהָה. וגם גיטקוין. וגם Hyperledger Besu– הלקוח השלישי של את’ריום שהיה לנו תפקיד גדול בפיתוח. והתחיל לבקר חוזים חכמים. ועזר לגבש את EEA. ופרויקטים, רשתות ונכסים מסומנים. והתחיל לעבוד עם ארגונים כדי לחנך אותם ולהדריך אותם במסלול העולם המבוזר והדיגיטלי החדש.

בנינו תוכנית מענקים וחממה וצוות זהות דיגיטלית ואקדמיית ConsenSys ורשת BUIDL ופלטפורמת השקעות במיזם פתוח. בחנו את עתיד העבודה. השקנו את אחד הוועידות הפילוסופיות, הפתוחות והמתקדמות ביותר במערכת האקולוגית (שְׁמֵימִי). בנינו לקוחות אתריום מהדור הבא. ערכנו מחקר ערוצי מדינה וחקר קנה מידה של שכבה 2 ומחקר Eth1.X. וכך, כל כך הרבה יותר.

סקירה של הסכמהמבט חטוף על חלק מהפעילויות שלנו (וזה היה לפני שנתיים). מָקוֹר: “הבנת אחת החברות החשובות בקריפטו”

והנה אנחנו היום. 

מצאנו את עמדתנו.

את’ריום צומח ומשגשג כמו שלא היה.

חדשנות מתרחשת בשעה א מהירות מגוחכת

כל יום יש עוד פרויקט מדהים, שמשיק עוד דבר מדהים.

זה מרגיש כאילו את’ריום הבשיל עד לנקודה בה הוא נמצא במצוקה של שינוי אמיתי ומערכתי.

מערכת אקולוגית defhere 1יו תאטו את את’ריום !! (j / k לא). זה גם מ- 17 בדצמבר 2019, כך שככל הנראה ~ 9000 פרויקטים נוספים לא מופיעים כאן.

תקשורת ושיתוף פעולה פתוח

וכך, כשעומקנו תחתנו, סוף סוף יש לנו ב- ConsenSys מרחב נשימה לקחת צעד אחורה. להעריך היכן אנו עומדים, ולאן אנו רוצים להגיע. בהשתקפות זו הבנו שעלינו לעשות עבודה טובה יותר בלחיות את אותם ערכים המנחים את ההנדסה שלנו – שעלינו להיות פתוחים יותר, שקופים ו”מעוטים “יותר עם המערכת האקולוגית. (“Meshy” הוא מונח המשמש באופן פנימי לתיאור תרבות ConsenSys – ראו גם: Mesh, Meshian, et al). 

אך הגענו גם להבנה כי כקהילת את’ריום, כולנו צריכים להיות טובים יותר בשיתוף מידע. כולנו צריכים להיות טובים יותר בכדי לאפשר להתקדמותנו לברוח מתאי ההד והממגורות שלנו. אנו זקוקים למוחות וקולות מבריקים של המערכת האקולוגית שלנו שיישמעו, ויינתן להם האפשרות להתממשק עם המוחות המבריקים האחרים סביבם – שלעתים קרובות כל כך קרובים, אך עם זאת מנותקים כל כך.

וכך, הצעד הראשון שלנו בדרך זו הוא צ’אט הפונה לציבור. מחלוקת ConsenSys. אנו באמת מקווים שהשרת הזה – אם כי רק חתיכה אחת קטנה מאוד של הפאזל – ישנה את הדרך בה אנו עובדים עם הקהילה בכלל. ואנחנו מקווים שתצטרפו אלינו למסע הזה כשותפי פעולה.

ההזדמנות במערכת האקולוגית של את’ריום איננה מועטה. זה רעיון עמוק כשאתה באמת חושב על זה. ככל שנבנה יותר, כך נוכל להמשיך ולבנות. אז למה לא לבנות יחד?

הרשת היא יותר מ- ConsenSys – כולנו.

הצטרף למחלוקת ConsenSys

בואו נדחוף את את’ריום והרשת המבוזרת קדימה – יחד. Hyperledger BesuInfuraMetaMask Newsletter הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map