ConsenSys רוכשת את המניין של ג’יי.פי מורגן לקידום אימוץ ארגוני הבלוקצ’יין

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

דף הבית בלוג חדשות

ConsenSys רוכשת את המניין של ג’יי.פי מורגן לקידום אימוץ ארגוני הבלוקצ’יין

הרגע שהוכרז, בסיס הקוד הקוד של JPM Quorum יישמר כעת על ידי ConsenSys ויהפוך לתואם למוצרים ארגוניים אחרים. מאת ConsenSys 25 באוגוסט 2020 הוצג ב 25 באוגוסט 2020

עיתונות מניין 01

מה קורה

ב- 25 באוגוסט 2020, JP מורגן ו- ConsenSys הודיעו כי פרויקט הקוד הפתוח של קוורום יירכש וינוהל על ידי ConsenSys כחלק מהשקעה אסטרטגית על ידי JPM. 

הרכישה היא צעד מרכזי בהאצת אימוץ הארגון של טכנולוגיית בלוקצ’יין ופתרונות מבוססי את’ריום. באמצעות קוורום עם הצעות מוצרים ארגוניות אחרות של ConsenSys, עסקים יכולים לבנות פתרונות הניתנים להתאמה אישית, מאובטחים וביצועים..

  • קרא את ההודעה לעיתונות
  • בקר באתר החדש של המניין

מהו המניין של ConsenSys?

עם הודעה זו, ConsenSys שמחה להודיע ​​על הצעת פרוטוקול הקוד הפתוח החדש שלה, ConsenSys Quorum. Quorum ConsenSys הוא שכבת פרוטוקול קוד פתוח המשמש בסיס לעסקים לבניית פתרונות ציבוריים או פרטיים מבוססי את’ריום. ConsumSys Quorum מורכב מארבע שכבות של קוד קוד פתוח: תוכנת לקוח, ניהול עסקאות פרטיות, חתימת עסקאות חיצוניות וכלים נוספים.

נעילת המניין לחץ 03

לקבלת עזרה ביישום ותחזוקת שכבת הקוד הפתוח, מפתחים ועסקים יכולים לבקש תמיכה מבוססת מנוי מתמיכת ConsenSys Quorum. צוות התמיכה שלנו מורכב ממפתחים ותורמים מומחים בכל פרויקטי הקוד הפתוח תחת קוורנס ConsenSys.

על גבי שכבת הקוד הפתוח, מפתחים ועסקים יכולים לפרוס גם מגוון תכונות מוצר מוסדיות שפותחו על ידי ConsenSys כדי לאפשר טוקניזציה וניהול נכסים, תשלומים, ניהול מסמכים, אופטימיזציה של זרימת עבודה, תאימות סיכונים ועוד.

סמל מקלעת consensys עגול סמינר ה -16 בספטמבר: מבוא למניין ConsenSys הרשם עכשיו

מה משמעות הרכישה לעסקים ומפתחים

רכישת Quorum על ידי ConsenSys מסמנת צעד חשוב במחויבות המערכת האקולוגית לאימוץ ופיתוח ארגונים. עם קוורום, ConsenSys תרחיב את היצע ה- Ethereum הארגוני שלה בשלוש דרכים עיקריות: 1) מחויבות לפיתוח קוד פתוח, 2) התפתחות ופיתוח יישור של פתרונות ארגוניים פרטיים וציבוריים, וכן 3) מאפיינים חזקים יותר של ייצור נוסף על גבי פתוח. בסיסי קוד המקור.

מחויבות לפיתוח קוד פתוח

תחת ConsenSys, Quorum ConsenSys יישאר בסיס קוד פתוח, הזמין לכל אחד שמתחיל בבניית יישומים ברמת הייצור. התיעוד האיתן יישמר על ידי צוות הנדסת הפרוטוקולים של ConsenSys. מניין ConsenSys ימשיך את ההיסטוריה הארוכה של פיתוח פרוטוקולי קוד פתוח של ConsenSys, במיוחד עם המשך הפיתוח של Hyperledger Besu, לקוח Ethereum התואם ל- Mainnet..

ConsenSys מציעה גם מנויי תמיכה עבור ConsumSys Quorum כדי להאיץ את זמן השיווק ולספק אמון ברשתות הייצור. המטרה היא להבטיח את היכולת לבנות פתרונות מבוססי בלוקצ’יין תישאר ללא הרשאה, תוך מתן שירותי תמיכה כדי להאיץ את האימוץ במידת הצורך..

פתרונות פרטיים וארגוניים ציבוריים

עד כה, ConsenSys שמרה על Hyperledger Besu, לקוח Ethereum ארגוני תואם Mainnet. תחת JPM, Quorum תמכה בפתרונות רבים של ארגונים ברשתות פרטיות מבוססות Ethereum. עם הרכישה, ConsumSys Quorum תיישר את הפיתוח של פתרונות ארגוניים בעלי הרשאות פרטיות ותואמות mainnet, מה שיאפשר התפתחות שלמה וחזקה יותר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין בקרב עסקים. בעתיד הקרוב, ConsenSys תפעל לקידום פעולה בין GoQuorum לבין Hyperledger Besu, תוך התאמה לחזון ConsenSys לאפשר מקרי שימוש ברשת פרטיים וציבוריים כאחד..

תכונות ושירותים בדרגת ייצור

עם הרכישה, ConsenSys תאיץ את הפיתוח של חבילת מוצרים הפועלת על שכבת פרוטוקול קוד פתוח של ConsenSys Quorum. מודולי מוצרים אלה מאפשרים גישה הניתנת להגדרה ליישומים ארגוניים, ומאפשרים לעסקים בכל הענפים לבנות פתרונות מותאמים אישית במיוחד כך שיתאימו לצרכים ספציפיים. הכוונה של מודולים של מוצרים אלה – בשילוב עם אופי הקוד הפתוח של בסיסי הקוד של ConsenSys Quorum – היא לפתוח דלתות לאימוץ עסקי בלתי מוגבל תיאורטית.. 

בסך הכל, רכישת Quorum מגבשת את ConsenSys כמקור החיפוש עבור ארגונים המבקשים ללמוד עוד על, לבחון אפשרויות ולבסוף לבנות פתרונות ייצור המתאימים לצרכיהם העסקיים..

מבט מפורט על מניין ConsenSys: שכבת פרוטוקול הבלוקצ’יין המלא של קוד פתוח לעסקים

עם ההכרזה על הרכישה, למפתחי ConsumSys Quorum תהיה אפשרות לבחור בין שתי ערימות קוד פתוח להתבסס עליהן: GoQuorum מבוסס Go או Hyperledger Besu מבוסס Java.. 

הערימה מבוססת ה- Go (שכונתה בעבר “Quorum” תחת JPM) כוללת את תוכנת הלקוח GoQuorum, מנהל העסקאות הפרטיות של טסרה ומנהל המפתחות הפרטיים של EthSigner. מחסנית Hyperledger Besu מבוססת Java תורכב מאותם פרויקטים הידועים ומשמשים על ידי ConsenSys כיום, מסווגים מחדש תחת מניין ConsenSys. הערימה מבוססת Java כוללת את תוכנת הלקוח Hyperledger Besu, מנהל העסקאות הפרטיות של אוריון, ואת חותמת העסקאות החיצונית EthSigner.

שכבת קוד פתוח של ConsenSys

עם ההכרזה על הרכישה, Hyperledger Besu, Orion, EthSigner יורכבו בהצעת המניין ConsenSys יחד עם GoQuorum ו- Tessera. כאמור לעיל, ConsumSys Quorum יעניק כעת למפתחים אפשרות לבחור בין ערימות GoQuorum מבוססות Go או ערימות Hyperledger Besu מבוססות Java. בעתיד הקרוב אנו נוסיף פונקציונליות נוספת לקווורום, נשפר את חוויית המפתח ומספק פונקציונליות עם ערך מוסף בהמשך הערימה..

PegaSys תזמורת יצטרף לחבילת היישומים Codefi כ- Codefi Orchestrate, אוסף של רכיבים טכניים מרכזיים לכל פתרון בלוקצ’יין ארגוני. Codefi Orchestrate יכלול את היכולות המורחבות להאיץ את הייצור של פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים, להפחית עלויות פיתוח ולהאיץ את זמן השיווק. הוא יחבר מספר מודולים ותכונות מוצר של Codefi עם שכבת פרוטוקול קוד פתוח של Quorum.

PegaSys פלוס יוחלף בתמיכה של ConsenSys Quorum, שירות תמיכה מבוסס מנוי המספק למפתחים ועסקים תמיכה לפי דרישה בפרויקטים של קוד פתוח של Quorum. תמיכת Quorum ConsenSys מציעה גם תוספים המרחיבים את לקוח Hyperledger Besu Ethereum ומספקים פונקציונליות כדי לענות על דרישות ארגוניות נוספות.

PegaSys Teku ו- R.&ד לא ילך לשום מקום. בחודשים הקרובים הם יגורו במקום אחר בתוך ConsenSys, אך העבודה תמשיך ללא הפרעה. לעת עתה, עדיין ניתן למצוא אותם ב אתר PegaSys.

התפתחות והאיצה של אימוץ ארגוני באמצעות מניין ConsenSys

ConsenSys בונה חבילת מוצרים שניתן לבנות על שכבת פרוטוקול קוד פתוח של ConsenSys Quorum. מודולי מוצרים אלה מאפשרים לעסקים לבנות פתרונות הניתנים להתאמה אישית המותאמים לצרכי התעשייה הספציפיים שלהם. בין שאר התכונות, מודולי תכונות אלה מאפשרים טוקניזציה וניהול נכסים, תשלומים, ניהול מסמכים, אופטימיזציה של זרימת עבודה ועמידה בסיכון..

מודולי המוצרים הארגוניים תואמים את שכבת הקוד הפתוח Quorum דרך Codefi Orchestrate. Orchestrate מאפשר לעסקים לבנות יישומים המופעלים על ידי בלוקצ’יין על ידי פשטות פיתוח וקישוריות של יישומים עסקיים עם בלוקצ’יין את’ריום.

סמל מקלעת consensys עגול חקור את מודולי המוצרים הארגוניים שלנו מחסנית Enterprise Quorum ConsenSys

כיצד להתחיל עם המניין של ConsenSys 

כל מה שאתה צריך כדי להתחיל לעבוד עם קוורום כמפתח או כעסק, תוכל למצוא באתר המניין ConsenSys. דף המפתח שלנו כולל מידע נוסף על בסיסי הקוד הפתוח וקישורים לתיעוד שלנו. עמוד המוצר שלנו מסביר את מודולי המוצרים הזמינים בראש קוורום ופרטי יצירת קשר כדי להתחיל בבניית יישומים ארגוניים על גבי קוורום. אם אתה מפעל או מפתח שמחפש תמיכה מעשית, צרו איתנו קשר כאן.

סמל מקלעת consensys עגול התחל בעבודה עם מניין ConsenSys התחל לעבוד

הצטרף לקהילה שלנו:

הודעה על מוצרים ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map