מניין ConsenSys המשמש חברות מובילות בפורבס 50 הגדולות ביותר ב- 2021 לשנת 2021

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogQuorum

מניין ConsenSys המשמש חברות מובילות בפורבס 50 הגדולות ביותר ב- 2021 לשנת 2021

תשע מהחברות הגדולות בעולם משתמשות בקווורנס של ConsenSys, בעוד עשרים ושניים חברות משקיעות באתריום ציבורי או משתמשות בו. מאת מרי הול 9 בפברואר 2021 הוצעה ב 9 בפברואר 2021

באנר חברתי של Github Repo

פורבס פרסם לאחרונה את פורבס בלוקצ’יין 50, הרשימה השנתית שלה של החברות הגדולות ביותר המשתמשות בבלוקצ’יין או משקיעות בקריפטו. השנה, תשע חברות ציינו שהן משתמשות בקווורנס של ConsenSys, כאשר עוד עשרים ושניים חברות משקיעות באתריום ציבורי או משתמשות בו..

הקריטריונים המרכזיים למינוי לרשימה הם שארגונים “יובילו בהעסקת טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת ויש להם הכנסות או הערכה של מיליארד דולר לפחות.” בשלוש השנים האחרונות חברות חדשניות הגישו את שמותיהן ופרויקטי הבלוקצ’יין לפורבס לבדיקה. 

מחקר השוק של פורבס חושף אימוץ רחב של טכנולוגיית Blockchain לפרויקטים ארגוניים

לדברי פורבס, “העסקים ברשימה זו עולים על התחרות שלהם על ידי שימוש בבלוקצ’יין ובביטקוין, שעלו ב -300% בשנת 2020 וקיבלו יותר ויותר כבוד בסוויטת C.”

“השימוש בבלוקצ’יין האיץ במהירות בשנת 2020 עקב המגיפה – כל כך הרבה חברות הוטלטו לפעולה והפכו למאמצות ביטקוין”, אמר מייקל דל קסטילו, עורך משנה פורבס. “מעולם לא היו יותר עסקים שביצעו פרויקטים משמעותיים המשתמשים בטכנולוגיה זו העוסקים ברשימה השנתית שלנו. מעניין שרוב החברות ב- 2021 Blockchain 50 אינן למעשה ספקולנטים של ביטקוין, אלא מחפשות דרכים חדשניות להפעיל את הטכנולוגיה העומדת בבסיס המטבע הקריפטוגרפי. “

השנה פורבס בלוקצ’יין Top 50 ציינה כי תשע מהחברות המובילות ששמו לרשימה השתמשו ב- ConsenSys Quorum כפלטפורמת בלוקצ’יין עבור פרויקטי הייצור שלהן. ConsorSys Quorum, שנודע בתעשיית הפיננסים בזכות קלות השימוש שלו בפיתוח אפליקציות Ethereum ארגוניות, הוא פרוטוקול החשבונות המבוזרים מבוסס Ethereum המוביל לתעשיית השירותים הפיננסיים בגלל יישומו המותר של Ethereum התומך בפרטיות העסקאות. מתוך 50 החברות ברשימת 2021, 22 מהן משתמשות באתריום בדרך כלשהי. 

חברות המשתמשות במניין ConsenSys

החברות המופיעות ברשימה המשתמשות במניין ConsenSys כוללות: Ant Group, Cargill, HSBC, ING Group, JP Morgan Chase, LVMH, Microsoft, Novartis ו- State Farm. מקרה השימוש בחוות המדינה בולט בפיתוח רשת תחליפי ביטוח בלוקצ’יין המסייעת להאיץ את תביעות ביטוח הרכב. העמדת תביעות הביטוח לבלוקצ’יין צמצמה משמעותית את חילופי הצ’קים והתהליכים מבוססי הנייר בין חוות המדינה והמבטח USAA. 

“תשלומי תביעות מוביל למוביל יהיו אוטומטיים כמעט לחלוטין בעתיד, ויחסכו זמן וכסף”, אמר שון ברג’ס, מנהל התביעות הראשי של ארה”ב. “שימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין מסייע לנו בשיפור ובאופן אוטומטי של תהליך ידני ובסופו של דבר מחזיר כסף לחברים ולקוחות שלנו מהר יותר.” 

קרגיל נקראת ברשימה כאחת מתוך שש חברות המשתמשות בפלטפורמת קובנטיס – המשתמשת בבלוקצ’יין Quorum מבוסס את’ריום כדי ליצור תיעוד בלתי משתנה של כל שלב בתהליך העברת מטעני תבואה וזרעי שמן ברחבי העולם. “זה מאפשר לחברות המשתמשות בפלטפורמת קובנטיס לעקוב אחר מעקב אחר סחורות ברחבי רשתות אספקה ​​מורכבות, כולל גדולות & ארגונים קטנים. ” 

“עוצמת המחויבות של יוזמת קובנטיס למנף טכנולוגיות חדשניות וטובות ביותר לשינוי פעולות הסחר העולמי עבור סחורות חקלאיות מעוררת השראה”, אמר ג’וזף לובין, מייסד ConsenSys ויוצר שותף של Ethereum. “פלטפורמה זו היא עדות לכך שטכנולוגיית הבלוקצ’יין החלה להבטיח את הבטחתה לפתיחת ערך באמצעות שיתוף פעולה והסרת ממגורות מידע בענפים ובתחומים שונים.” 

ככל שטכנולוגיית הבלוקצ’יין ממשיכה להתפתח, רשימת 50 המובילים של פורבס 2021 מציינת כי Ethereum Enterprise ו- ConsenSys Quorum נמצאים במצב טוב להמשך צמיחה בענפים רבים, כולל פיננסים, ביטוחים, ייצור ושרשרת אספקה. למידע נוסף על האופן שבו חברות מובילות משתמשות במניין ConsenSys, בקרו באוסף מחקרי המקרה שלנו.

מניין ConsenSys Enterprise Ethereum ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות העדכניות ביותר של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map