ConsenSys רוכשת סוויטת טראפל

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

ConsenSys רוכשת סוויטת טראפל

הצוות שעומד מאחורי הכלים המשמשים ביותר למפתחי בלוקצ’יין מצטרף ל- ConsenSys על ידי ConsenSys 17 בנובמבר 2020 פורסם ב -17 בנובמבר 2020

כמהין עם מוצרי ConsenSys 3

ניו יורק, 17 בנובמבר 2020 – ConsenSys רכשה את הצוות ואת הטכנולוגיה של כְּמֵהָה. בין הכלים המפתחים ביותר למפתחי בלוקצ’יין, חבילת Truffle היא סביבת פיתוח, מסגרת בדיקות וצינור נכסים שכולם מגולגלים לאחד. תנאי הרכישה לא נחשפו.

באמצעות Truffle משתמשים יכולים לגשת לאוסף חוזים חכם מובנה, קישור, פריסה וניהול בינארי. עם יותר מ -8.5 מיליון הורדות וקהילת מפתחים תוססת, טראפל כבר מזמן הייתה מועדפת על המערכת האקולוגית עבור מפתחים חדשים ומנוסים המחפשים את הכלים לזרז את החוזה החכם ותהליך פיתוח אפליקציות חזיתי. כמהין האיץ את צמיחתה של המערכת האקולוגית של קוד פתוח של Ethereum כאחד הפרויקטים הראשונים שהודגרו על ידי ConsenSys, ומאז צמח בעקבותיו ייעודי של מפתחים. עם האינטגרציה המוצלחת של טראפל עם מניין ConsenSys, Filecoin, ופרוטוקולים אחרים, טראפל מכוונת את דרכה לאימוץ ארגוני עולמי של בלוקצ’יין.

על בסיס יותר מ -1.3 מיליון מפתחים ברחבי העולם, Truffle Suite מחויבת להפוך את פיתוח המוצק לאלגנטי, פרודוקטיבי ובטוח. חינם קופסאות כמהין מכילים מודולים מועילים, חוזי סולידריות וספריות, תצוגות חזיתיות ואפילו דוגמאות מלאות של dApps כדי להקל על מפתחים חדשים. צוותי כמהין מאפשר לצוותי הנדסה בכל הגדלים לשתף פעולה בעבודה משותפת בסביבות בדיקה כדי לוודא שאפליקציה עובדת לפני שייגבה עלות הפריסה באתר Ethereum..

הוספת Truffle למחסנית מוצרי המפתחים של ConsenSys מספקת ללקוחות הארגוניים מגוון רחב יותר של שירותים לפריסת היישומים שלהם בביטחון. הצוות ימשיך לבנות טראפל בתמיכת צוותי הפיתוח העסקי, ההנדסה והשיווק המובילים בענף ב- ConsenSys. טכנולוגיית הכמהין תימנף גם על ידי קוורום, חריצות ו אינפורה. מהנדסי הבלוקצ’יין ומומחי הפיתוח שמאחורי טראפל ימשיכו להעלות את חווית מפתחי הבלוקצ’יין ולספק להם כלי פיתוח איכותיים ברמה ארגונית..

“חבילת הטראפל היא חיונית למפתחים כדי להתחיל בעבודה ב- Ethereum וב- Web3, והיא חשובה מאין כמותה להגדלת האימוץ של יישומי Mainnet ופתרונות בלוקצ’יין ארגוניים כאחד. טראפל יהיה לעתים קרובות מהמשפך העליון של כל המוצרים והשירותים שלנו מכיוון שכמעט כל המפתחים מתחילים במסע פיתוח החוזים החכם שלהם עם Truffle Suite. אנו שמחים על אינטגרציות נוספות עם חבילת הכלים והיישומים למפתחים של ConsenSys, “אמר ג’וזף לובין, מייסד ConsenSys..

Truffle, שהושקה בשנת 2015, היא חבילת פיתוח שנועדה לנהל את כל זרימת העבודה של מפתחי הבלוקצ’יין מפיתוח חוזים חכם ליישום חזיתי, ומציעה את מסגרת הפיתוח הפופולרית ביותר לבניית בלוקצ’יין את’ריום על בסיס כוכבי Github.. 

סוויטת הטראפל מורכבת מהאלמנטים הבאים כדי להקל על פיתוח חלק וחלק של dApps: 

  • צוותי כמהין – מייעל את זרימת העבודה של הצוות, ומספק סביבת אוסף ובדיקות משותפת לאינטגרציה מתמשכת, ומאפשר לצוות לעקוב אחר עסקה, מצב ואירועים של חוזים חכמים פרוסים. זה גם מאפשר הצגת ויזואלית של נתונים שימושיים והודעות הניתנות להגדרה על שגיאות לצורך תובנה קריטית.
  • כְּמֵהָה – סביבת הפיתוח בפועל המשלבת קומפילציה, בדיקה ופריסה של חוזים חכמים.
  • גנאש – סימולטור בלוקצ’יין בפריסה מקומית, Ganache כולל ממשק משתמש גרפי שיכול לדמות רשתות בלוקצ’יין ולאפשר בדיקה חיה של חוזים חכמים מבלי לדרוש הקמת רשתות בדיקה אמיתיות או שימוש ברשת מרוחקת..   
  • זרזיף – מגוון של ספריות חזיתיות המציעות רכיבים שימושיים לפיתוח יישומי אינטרנט שיכולים להתחבר בצורה חלקה עם חוזים חכמים.

“כמסגרת הפיתוח הפופולרית ביותר של Ethereum, זה מתאים באופן טבעי לטראפל להיות חלק ממחסנית המוצרים של ConsenSys. אנו מצפים לספק פתרונות בכיתה ארגונית המאפשרים למפתחים לבנות ולפרוס מערכות בלוקצ’יין באמצעות Ethereum ובמספר רשתות חסימות “, אמר טים קולטר, מייסד כְּמֵהָה.   

למידע נוסף אנא בקרו trufflesuite.com.

מוצר חבילת כמהין

איש קשר: [מוגן בדוא”ל]

ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ'ייןלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ’יין

כיצד לבנות מוצר בלוקצ'יין מוצלחוובינר

כיצד לבנות מוצר בלוקצ’יין מוצלח

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map