ארגזי החול של Codefi: עדכון מוצר לינואר 2021

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi

ארגזי החול של Codefi: עדכון מוצר לינואר 2021

ארגז החול של נכסי Codefi הוא הראשון בסדרה של סביבות תוכנת ארגזי חול שפותחו על ידי ConsenSys Codefi. מאת ניקול אדארמה 29 בינואר 2021 הועלה ב- 29 בינואר 2021

Codefi Sandbox Blog

ארגז החול של נכסי קודפי  

תפיסת ההשפעה והפונקציונליות של נכסים דיגיטליים יכולה להיות מאתגרת. עם זאת, שחקנים פיננסיים ראשונים כבר החלו לנצל את החידושים הללו.

בשנתיים האחרונות, מנהלי נכסים, בנקים להשקעות, סוכני העברות, סוכני מתווכים, פיקדונות אבטחה מרכזיים, יועצי השקעות רשומים ופלטפורמות מימון המונים ברחבי העולם פנו למבקש להבין טוב יותר כיצד פלטפורמת Codefi Assets והבלוקצ’יין של Ethereum לשנות את הדרך בה הם מנפיקים, מפיצים ומנהלים מוצרים פיננסיים. 

בתגובה, היום אנו משיקים את Codefi Assets Sandbox – פלטפורמת בדיקה שתאפשר למוסדות פיננסיים להעריך ולחקור נכסים דיגיטליים במערכת אקולוגית דיגיטלית מדומה. ניתן להתאים את ארגז החול של הנכסים לסביבה בה פועל מוסד פיננסי, המאפשר ניסויים, למידה, הכשרה והפגנה: 

  • לְנַסוֹת: לדמות הנפקה, הפצה והחלפה של נכסים דיגיטליים. 
  • לִלמוֹד: תן גישה לחברי צוות שרוצים ללמוד כיצד Codefi Assets עובד ומה המשמעות של פעולה על בלוקצ’יין.
  • רכבת: נהל משתמשים, משקיעים המשולבים וצור נכסים דיגיטליים ללא סיכונים של יישום העולם האמיתי עד שהצוות שלך מוכן.
  • לְשַׁכְנֵעַ: גש להדגמות מוצרים כדי להציג את התכונות והיתרונות של הפלטפורמה בפני בעלי העניין שלך. 

בתוך ארגז החול, מנהלי נכסים, קרנות השקעה וארגונים אחרים יקבלו גישה ליכולות המלאות של נכסי Codefi, פלטפורמת ניהול נכסים דיגיטליים מקצה לקצה ו- API המאפשר דיגיטציה של מגוון רחב של מוצרים פיננסיים ועסקאות..

ארגז החול של הנכסים יכלול את התכונות הבאות ועוד:

  • הנפקה הניתנת להתאמה אישית: לפשט ולהגדיר את התכנון, ההנפקה וההפצה של קרנות סגורות ופתוחות, כמו גם מכשירים בשוק ההון החוב, כמו אגרות חוב בריבית קבועה, בריבית קבועה..
  • תאימות מובנית: וודא שהנכסים הדיגיטליים שלך עומדים בתקנות על ידי שימוש בקוד המעוצב על פי חוק ניירות ערך מסורתי. 
  • העלאת משקיעים מואצת: לזרז את פעולות KYC ו- AML, לקבוע כללי הפצה, לשתף נתוני תאימות עם הרגולטורים ומשתתפי רשת אחרים ולייעל ביקורת.
  • ניהול מחזור חיים מאוחד: עיבוד אוטומטי של צווי רכישה ופדיון וכן חלוקת פעולות ארגוניות (כולל תשלומי דיבידנד וקופונים).
  • ייעול המסחר המשני: אפשר למשקיעים לסחור בקלות בשוקי עמיתים לעמיתים. לנקות ולסדר עסקאות בזמן אמת עם אפשרויות תשלום מרובות, ללא עיכובים בהסדר וללא סיכון של צד נגדי.
  • רישום משקיעים בזמן אמת: עקוב אחר רישום הנכסים שלך בזמן אמת. שמור על היסטוריה שקופה ובלתי ניתנת לשינוי של עסקאות, צפה במדדי מיקום וביצועים, וצור תובנות הניתנות לפעולה מתוך לוח מחוונים יחיד.

גרסת ה- API למפתחים

ה- Codefi Assets API Sandbox זמין גם עבור מפתחים שרוצים להתנסות בנכסים מבוססי בלוקצ’יין ביישום שלהם. אנא ציין בטופס יצירת הקשר אם אתה מעוניין בגרסת ה- API של ארגז החול של Codefi Assets, ואנו נשלח לך את המידע הדרוש לך כדי להתחיל.


גש לארגז החול של הנכסים

ארגזי החול של קודפי

ארגז החול של הנכסים הוא הראשון בסדרת סביבות תוכנת ארגז חול שפותחו על ידי ConsenSys Codefi. בהמשך Q1.2021, ConsenSys Codefi תשיק את ארגז החול של Workflow ואת ארגז החול של CBDC.

למד על תיבת החול של CBDC

מושבי הקהילה בארגז החול

כדי ליידע את הקהילה המוסדית על ההתקדמות והלמידה של ארגזי החול של Codefi, ConsenSys Codefi תקיים הפעלות קהילתיות חודשיות בפורמט וובינר המתארחות על ידי מובילי המוצר שלנו. המושב הראשון יתקיים בפברואר 2021.

צוותי המוצר יהיו זמינים לתמיכה ושאלות גם בערוץ הדיסקורד שלנו.

הירשם למפגש הקהילה הראשון התקשר עם נכסי Codefi בדיסקורד

Codefi Sandbox עדכון מוצר ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map