Citi ו- ConsenSys משתמשים בבלוקצ’יין כדי לחדש את המסחר בסחורות

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogEnterprise Blockchain

Citi ו- ConsenSys משתמשים בבלוקצ’יין כדי לחדש את המסחר בסחורות

ראש סיטי סחר בסחורות העולמית של סיטי מסביר כיצד כמה מהמוסדות הגדולים בעולם מתאגדים לבניית פתרון בלוקצ’יין מקצה לקצה למימון סחר בסחורות. מאת ConsenSys 10 במרץ 2020 הוצג ב -10 במרץ 2020

ConsenSys Citi גיבוי מימון סחר בבלוקצ'יין

לאחרונה הוצגה פלטפורמת קומגו מבוססת את’ריום ברשימת הבלוקצ’יין 50 של פורבס, ואומצה על ידי מספר גדל והולך של בנקים גלובליים, סוחרי סחורות, תאגידי אנרגיה ושחקנים מרכזיים אחרים במערכת האקולוגית למימון סחר, שנחושים להכניס את הענף ל 21 מֵאָה. ממכתבי אשראי דיגיטליים ועד לשיתוף נתונים עמיד בפני טמבל, הפלטפורמה מסייעת לפשט, לאבטח ולתקן את הפעולות ברחבי תעשיית מימון המסחר המסורתית, ותומכת במקרה השימוש בבלוקצ’יין לסחר גלובלי.. 

komgo הושק בשנת 2018 לאחר ש- 15 מתוך כמה מהבנקים הגדולים בעולם, חברות הסחר וענקיות הנפט התכנסו בשותפות עם ConsenSys בכדי להתמודד עם אתגרים כמו עיבוד מבוסס נייר, הסדר עסקות עיכוב, פקטורינג חשבוניות בעלות עלות ורישום מקוטע. מעקב במימון סחר. הפלטפורמה היא הפיתרון הראשון המבוסס על בלוקצ’יין למערכת האקולוגית לסחר בסחורות. 

סמלי קומגו

מאז השקתו, קומגו עלתה על מימון של 1 מיליארד דולר בפלטפורמה והפחיתה את הזמן להוצאת מכתב אשראי דיגיטלי מ -10 ימים בממוצע לשעה. בשנת 2019 פירסמה הפלטפורמה מכתבי אשראי לניכיון חובות והמתנה והקימה מוסדות פיננסים ואנרגיה רב-לאומיים מעבר לקבוצת בעלי המניות הראשונית כגון TOTSA Oil Trading SA, SMBC ובנק לוידס.. 

קומגו ממשיכה לעבוד בשותפות עם ConsenSys כדי להאיץ את הפיתוח ולפשט את האימוץ לשחקנים מוסדיים אחרים בשוק הסחר בסחורות. לאחרונה ישבנו עם קריס ואן ברוכובן, ראש מימון סחר סחורות גלובלי בסיטי, אחד המשקיעים המייסדים של קומגו, כדי לדון ביתרונות של בלוקצ’יין במימון סחר, המניעים העומדים מאחורי ההשקעה של סיטי, וחזונו לפלטפורמת קומגו ב 2020 ואילך. 

איך תתאר את פלטפורמת komgo?

komgo היא חברה חדשה המוקדשת לבניית פלטפורמה דיגיטלית מבוזרת לחלוטין למימון מקצה לקצה של סחר בענף הסחורות. באמצעות komgo יוכלו קונים ומוכרים של סחורות, כמו גם הבנקים ונותני השירות שלהם, לתקשר ולהחליף נתונים בצורה אלקטרונית. תשתית השדרה ממנפת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לספק אמון וביטחון רב יותר. הפלטפורמה בנויה לאינטגרציה ולתפעול קל בין מערכות בק-אופיס רבות של משתמשיה, כמו גם פלטפורמות קיימות אחרות. המטרה היא לפתח חנות חד פעמית למימון סחר בסחורות המציעה מהירות, יעילות וחווית משתמש מהשורה הראשונה לתעשייה..

רשת סחר גלובלית מסורתיתרשת סחר גלובלית מסורתית


 

רשת בלוקצ'יין לסחר גלובלירשת בלוקצ’יין לסחר גלובלי

איזו בעיה מנסה קומגו לפתור?

קומגו שואפת ללכת מעבר להפיכת תהליך מימון הסחורות הקיים לסחורות לתהליך דיגיטלי. כדי לשכנע משתמשים לאמץ דרך חדשה לתקשר וכדי לחולל שינוי, עלינו להתייחס לנקודות כאב אמיתיות למשתמשים מכל עברי העסקה. זה יכול לבוא בצורות שונות, כולל הסרת נקודות מגע ידניות. בתורו, זה עוזר להאיץ את זמני ההסבה, לשפר את התאמת הנתונים ולהפחית את הסיכון להונאה וטעויות אנוש.

komgo עבדה על מספר פיצ’רים מרגשים שנועדו לשפר באופן דרסטי את חווית המשתמש. ההתמקדות הראשונית של komgo הייתה על מכתבי אשראי, מימון חייבי חשבונות ו- KYC. מאפיינים אחרים כגון מימון מלאי והתאמה אוטומטית של מסמכים אלקטרוניים יתווספו בהמשך.

“קומגו שואפת ללכת מעבר להפיכת תהליך מימון הסחורות הקיים לסחורות לתהליך דיגיטלי … komgo מסייע להאיץ את זמני ההסבה, לשפר את התאמת הנתונים ולהפחית את הסיכון להונאה וטעויות אנושיות.”

איך סיטי מעורב בקומגו? 

סיטי הוא אחד המשקיעים המייסדים של קומגו. השקענו לראשונה בחברה עם הקמתה בתחילת 2018, ולאחרונה הגדלנו את ההון העצמי שלנו כדי לאפשר לחברה להמשיך ולהתפתח. מכיוון שעסקי הסחר העולמי של סיטי מנהלים את ההשקעה, אני מעורב ישירות בשותפות עם קומגו. עשינו זאת כדי לעזור למקסם את הערך שנוכל להביא ל- komgo בשלב המוקדם של פיתוח מוצרים ומעורבות משתמשים. Citi, בדומה לבנקים ותאגידים תומכים אחרים, תורמת זמן ומשאבים לסדנאות פיתוח מוצרים, ביקורות IT ואבטחה, ומשתפת את משוב המשתמשים. אפילו התחלנו לשלב את מערכת עיבוד הסחר שלנו עם komgo כדי שנוכל כבר להתחיל לראות זמני אספקה ​​מופחתים ולתפוס את היתרונות שקומגו מביא.

מדוע בחרה סיטי להצטרף לקומגו?

סיטי מתגאה בכך שהיא בנק דיגיטלי מוביל, וטכנולוגיית הבלוקצ’יין מציעה הזדמנויות אדירות לסייע בשיפור אופן הפעולה של בנקים ולקוחות כיום. כאחד מבנקי הסחר העולמיים המובילים בעולם, אנו מתייחסים לדיגיטציה של סחר ברצינות רבה. במשך יותר מ 100 שנה, התעשייה הייתה תלויה מאוד בהחלפה ועיבוד ידני של מסמכי נייר. כעת טכנולוגיית הבלוקצ’יין משמשת כזרז לשיבוש הענף לעיבוד נתונים אלקטרוניים. בנקים ולקוחות רוצים חווית משתמש פשוטה ואלגנטית שמגיעה עם כלים דיגיטליים. ואותם בנקים ותאגידים צריכים למצוא התייעלות על מנת לסייע בהפחתת עלויות, בזירוז זמני ההחלפה ובצמצום הונאות. ב- Citi אנו מקדמים מאוד לאימוץ דיגיטציה ולקוחותינו מצפים מאיתנו להיות אחד הכוחות המניעים בתהליך השינוי הזה..

מכיוון שבנקים אחרים שואפים לקראת מטרה דומה זו, הבנו בשלב מוקדם שזה יהיה הרבה יותר חזק אם נתאגד ויצור יחד עם קומגו. על ידי עבודה לקרב את השוק ולפתח פיתרון יחד עם בנקים אחרים ומשתמשים ארגוניים, אנו שואפים להשיג יותר. זה בדיוק מה שהופך את קומגו למעניין כל כך: זה אחד הקונסורציומים היחידים שמשלב בין בנקים ותאגידים כמייסדים. הקבוצה הראשונית כוללת כמה מהבנקים והתאגידים הגדולים ביותר הפעילים במסחר בסחורות. בדרך זו אנו מסייעים להבטיח שהתכונות שמפתחת קומגו אכן נותנות מענה לנקודות הכאב של מגוון רחב של משתמשים – מעבר לבנקים – ולפלטפורמה עומדים מאחוריה מספר מוסדות המתחייבים לבצע עסק בפלטפורמה.

“במשך יותר מ 100 שנה, התעשייה הייתה תלויה מאוד בהחלפה ועיבוד ידני של מסמכי נייר. כעת טכנולוגיית הבלוקצ’יין משמשת כזרז לשיבוש הענף לעיבוד נתונים אלקטרוניים. ” 

כיצד הועיל סיטי ולקוחותיה להיות חבר בקומגו? 

בעולם שהוא מאוד גלובלי, השוק ממשיך לחפש התייעלות על מנת להמשיך לספק ערך לבעלי המניות. בהתחשב בכוחנו הפיננסי, מערך הפתרונות הרחב שלנו והגישה העולמית ללקוחות, סיטי ממוקמת באופן אידיאלי להנחות את לקוחותינו בתקופות של שינוי ודיגיטציה. המעורבות שלנו בקומגו עוררה התעניינות רבה מצד לקוחותינו. הדיגיטציה היא בראש סדר העדיפויות ברבות משיחות הלקוחות שלנו, ולמען האמת, עליכם להיות מעורבים ישירות כדי להבין באמת מה קורה ולקיים דיאלוג משמעותי בנושא. זה מה שקומגו כבר הביא לסיטי. למדנו הרבה על בלוקצ’יין, על מה מניע משתמשים לשנות את התנהגותם וכיצד אנו יכולים לעזור בפתרון נקודות כאב לא רק עבור עצמנו אלא עבור המערכת האקולוגית הרחבה יותר..

אילו KPI אתה עוקב?

בשנה הראשונה השקענו זמן נכבד ואנרגיה על זיקוק מערך ה- IT והאבטחה. שנה לאחר מכן, אנו מחפשים כעת לעקוב אחר KPI על התקדמות קומגו. אנו עוקבים אחר עלויות ההשקעה בפלטפורמה כדי להבטיח שיש לה את היכולות הכספיות להמשיך ולעשות את מה שאנו מתכוונים לעשות, ואנו עוקבים אחר ההתקדמות בנושא העלאת המשתמשים ומשוב הלקוחות כדי לעקוב אחר שיעורי האימוץ, כך שנוכל להתאים לתוצאות אופטימליות..

מה קונגו השיג עד כה? מהם הצעדים הבאים?

בארבע השנים האחרונות היה הרבה רעש סביב טייסים הקשורים לדיגיטציה ולבלוקצ’יין. הועלו שאלות בנוגע לבלוקצ’יין שהוא סתם מילת מפתח. אני סבלני יותר מבחינה זו מאשר כמה אחרים. כשאתה מעורב ישירות אתה מבין שזה לוקח זמן. לא כל כך קשה לרשום את היתרונות הפוטנציאליים של ספרים מבוזרים ושימוש בנתונים אלקטרוניים. למדנו גם שזה אפילו לא כל כך קשה לארגן טייסים ולהוכיח שעיבוד הנתונים הדיגיטליים מהיר ויעיל בהרבה מהעיבוד הידני של מסמכי נייר. הגענו לשלב בו נראה שרוב השחקנים בשוק מבינים על מה מדובר בבלוקצ’יין והיתרונות שהוא יכול להביא. אבל זו קפיצת מדרגה לעבור מ- POC לפלטפורמת הפקה חיה. 

komgo הוקמה בשנת 2018. לקח כשנה לבנות ולבדוק את תשתית ה- IT ולפתח מערכת ראשונה של תכונות שפנו למשתמשים. 12 חודשים לפיתוח התשתית מהירים מאוד והישג פנטסטי. כעת, לאחר שהפלטפורמה פועלת, המיקוד עובר למצב העלייה למשתמשים. זה כאשר זה באמת יהיה מעניין. כאשר משתמשים מתחילים לתקשר עם הפלטפורמה הדיגיטלית החדשה, אנו מצפים לאסוף תובנות חדשות ממשתמשים פעילים כדי שנוכל לפתח ולחדד את התכונות כדי לפתור טוב יותר את נקודות הכאב שלהם. כאשר משתמשים חדשים נרשמים, אנו צופים שהפלטפורמה תשיג אחיזה ועלינו לראות הגדלה מהירה של עסקאות שעובדות. כמו בכל דבר חדש, לעתים קרובות נדרשים כמה מובילים מוקדמים בכדי לתת כיוון לשאר השוק, ואנחנו מוכנים למלא את חלקנו בכך.

העולם של מחר יהיה שונה מאוד ממה שיש לנו היום. טכנולוגיה חדשה יוצרת אפשרויות חדשות, והאינטראקציה היומיומית שלנו עם סמארטפונים ומדיה חברתית יוצרת ציפיות. אמנם יש הרבה רעיונות והוכחות מושג לטכנולוגיה, אך רבים לא יעשו את זה לייצור. אבל אני מאמין שבעוד שלוש עד חמש שנים, השוק יהווה מערכת אקולוגית חדשה שבה המשתמשים מתקשרים דיגיטלית ביניהם ישירות או באמצעות פלטפורמות, וניתן להחליף נתונים בין פלטפורמות נפרדות אך מחוברות. בעולם מימון הסחורות, המערכת האקולוגית החדשה הזו כבר מגיחה בפלטפורמת המימון הפתוחה של קומגו, כמו גם בווקט, פלטפורמת הביצוע של סחורות חקלאיות של קובנטיס לאחר הסחר, ויוזמות אחרות סביב שילוח וביטוח. בסך הכל, שילובי הערימה המלאה הזו אמורים להביא ליעילות המוגברת ולחוויית המשתמש שאנחנו חולמים עליה כיום. 

קרא את מקרה המחקר שלנו בחינם

למידע נוסף על הפלטפורמה הראשונה מבוססת הבלוקצ’יין בעולם למערכת האקולוגית לסחר בסחורות.

קרא את מקרה המקרה

סחר גלובליקומגו ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדימדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

מה זה אתריום ארגוניוובינר

מה זה אתריום ארגוני?

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

קומגו בלוקצ'יין למימון סחר בסחורותמקרה סטודנטים

קומגו: בלוקצ’יין למימון סחר בסחורות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map