ג’ו לובין: CBDCs ו- Blockchain שהוגדרו על ידי שרשרת האספקה ​​בדאבוס 2020

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlog אירועים וכנסים

ג’ו לובין: CBDCs ו- Blockchain שהוגדרו על ידי שרשרת האספקה ​​בדאבוס 2020

האחרונה בנושא מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי, מטבעות נוכחיים, וכל נקודות השיא מהבלוקצ’יין ממהדורת הפורום הכלכלי העולמי לשנת 2020. מאת ConsenSys 1 בפברואר 2020 הועלה ב -1 בפברואר 2020

ConsenSys ג'ו CBDC ושרשרת האספקה ​​הגדירו בלוקצ'יין ב- davos 2020 hero

לפתיחת התכנסות השנה בפורום הכלכלי העולמי בדאבוס, שוויץ, הזהיר קלאוס שוואב: “אנשים מתקוממים נגד ה”אליטות” הכלכליות שלדעתם בגדו בהן, ומאמצינו לשמור על התחממות כדור הארץ מוגבלת ל -1.5 מעלות צלזיוס נופלים בצורה מסוכנת. ” אלה היו מילים מדהימות שנשמעו ממייסד ויו”ר הפורום הכלכלי העולמי. 

שנת 2020 מציינת 50 שנה להתכנסות דאבוס, והשנה הביאה את מה שהרגיש כמו שינוי ברור בטון. במקום לברכה עצמית, האווירה הממוזגת יותר של האירוע הצביעה עד כמה כל הנוכחים מרגישים את הדחיפות בניהול כדור הארץ ומשאבינו בצורה טובה יותר וקיימת יותר, מה שהופך את המדיניות והכלכלות לכלולות יותר, תוך התייחסות לתחושת הכעס הגוברת ואי האמון. במקומות רבים בעולם. במילים אחרות: הצורך לתקן ולבנות מחדש את האמון ולבנות מערכות טובות יותר לניהול הפעילות שלנו ולניהול כוכב הלכת שלנו היה נושא בולט לאורך כל ההליכים.. 

אולי באופן לא מפתיע, הבלוקצ’יין היה מרכזי יותר בפסגת השנה מאי פעם –– וכחוט אינטגרטיבי בין נושאי הליבה ולא בבידוד. כיאה לכך, מספר ההודעות הגדולות הקשורות לבלוקצ’יין צצו במהלך השבוע. בעיקר היה כריסטופר ג’יאנקרלו, לשעבר יו”ר נציבות הסחר העתידי בסחורות (CFTC), שהכריז על ארגון לבחון את המסגרת והפוטנציאל של דולר אמריקאי דיגיטלי. הוא הצהיר כי משתמשי הדולר הנוכחיים אינם “מוגבלים ממטבע אנלוגי בעולם דיגיטלי”. 

תמונה מ- iOS 2

מטבעות מטבעות בכלל, והמטבעות הדיגיטליים של הבנקים המרכזיים בפרט, הציגו נקודת משען לאורך כל השבוע. מדינות לאום רבות זיהו את היתרונות הפוטנציאליים של טכנולוגיות אלה: קביעת מדיניות אלסטית יותר, חיסכון בעלויות חוצה גבולות, מאבק בשחיתות והלבנת הון – ופחד רב עוצמה להישאר מאחור. לאחר שצפינו לתופעה זו, השיקה ConsenSys נייר לבן ממוקד CBDC המפרט את הנושאים והאפשרויות העומדים בפני הבנקים המרכזיים. CBDCs יאפשרו קפיצה קוונטית ביעילות הכלכלה העולמית שאמורה לפתוח מספיק ערך מבוזבז כיום כדי לעורר את סוג הצמיחה הכלכלית שיכולה לאפשר לנו לפתור כמה בעיות עיקריות בקנה מידה עולמי. מאוחר יותר השבוע, הודיעו שישה בנקים מרכזיים הם חוקרים CBDCs; ה- WEF השיק משלהם ערכת כלים CBDC ו קונסורציום גלובלי לממשלת מטבע דיגיטלי. 

פרוטוקולים מבוזרים הומצאו ופותחו כדי להקל על אלטרנטיבה לאופן שבו כולנו יכולים לשתף פעולה בצורה טובה ויעילה יותר, ובסופו של דבר לענות טוב יותר על צרכי החברה האנושית הגלובלית, המחוברת והמורכבת שלנו. התקדמנו מדהים במספר קטן של שנים לקראת הנחת הדרך: בסיס אמון אובייקטיבי חדש עבור כדור הארץ, עם שכבת יישוב נכסים דיגיטליים גלובלית, על גבי זהות מבוזרת ואישורים ניתנים לאימות כדי לאפשר לכל השחקנים להשתתף עם כלכלית גדולה יותר סוכנות פוליטית. אך באופן ביקורתי – וזה ניכר מאוד בדאבוס השנה – התקדמנו בבניית גשרים בין מערכות ותשתיות קיימות למערכות העתיד פורצות הדרך.. 

צילום מסך 2020 02 01 בשעה 1 36 24 אחר הצהריים

דוגמה שהתרגשתי במיוחד להכריז בדאבוס היא ה- ConsenSys שלנו שותפות טכנולוגית עם יוזמת קובנטיס, קונסורציום של שחקנים מובילים בענף הסחורות שמטרתם לתקנן ולבצע דיגיטציה של עסקאות ספנות חקלאיות עולמיות. פלטפורמה זו מהווה עדות לכך שטכנולוגיית הבלוקצ’יין החלה להבטיח את הבטחתה לפתיחת ערך באמצעות שיתוף פעולה והסרת ממגורות מידע בענפים ובתחומים שונים. אנו מקווים כי ייעול תהליכי ספנות חקלאיים יכול לחסוך במשאבים ברחבי שרשרת האספקה ​​ולהפוך את הענף לקיים יותר בטווח הארוך. 

ConsenSys שותפה במהלך השבוע, יחד עם מיקרוסופט וביטקוין סוויס, עם ה- מועצה עסקית עולמית של בלוקצ’יין, או GBBC, לתמיכה בשלל תכנות ודיאלוגים נהדרים לקידום השיחות סביב טכנולוגיות בלוקצ’יין ומבוזרות, במיוחד בתחומי הממשל, השירותים הפיננסיים וקיימות. תודה לסנדרה רו וצוותה שהובילו את המאמץ הפורה מאוד, שהושק בדאבוס בשנת 2017. 


תמונה מ- iOS 3

נסענו לראשונה לדאבוס לפני שנתיים בתקווה לחלוק את ההתרגשות שלנו סביב טכנולוגיית פרוטוקול מבוזרת. השנה, לא היה אותו הפלא וההתרגשות סביב טכנולוגיית קצה מדמם. במקום זאת, כמעט לכולם הייתה דעה מושכלת למדי על השימושים והאתגרים שלה. עיקר הדיונים היו סביב הדרך הטובה ביותר להשתמש בטכנולוגיה לבניית המערכות החדשות שדורשות כדור הארץ בכדי להתפתח בעצמה: עקבות ועקבות שרשרת האספקה, מטבעות אור, CBDCs ואבולוציה לנכסים דיגיטליים בכל צורותיה..  

כל זה מרמז לי שההשקפה העתידנית העתיקה שלנו על הדברים נכנסה בהצלחה למיינסטרים של ההווה, ואנשים מרגישים יותר בנוח עם העקרונות הבסיסיים וההצעות הערכיות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. עברנו החלטיות מעבר לשלב בניית המודעות. בלוקצ’יין כבר איננה מילת מפתח, וממשלות גדולות, בנקים מרכזיים ומעצמות פיננסיות משקיעות ברצינות בתיקים עסקיים של בלוקצ’יין ומכירות בכך שהגאות כבר מסתובבת. כמין וחברה גלובלית, אני מצפה שאנחנו נמצאים במצוק של נטייה מלאה למציאות החדשה הזו, כדי שנוכל לנקוט כראוי בשמירה על הפלנטה הזו..

קרא את הנייר הלבן, “בנקים מרכזיים ועתיד הכסף הדיגיטלי.”

 

עלון CBDC הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

כיצד ליצור אסימון חברתיוובינר

כיצד ליצור אסימון חברתי

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map