קבוצת CapBridge משיקה בורסת ניירות ערך פרטית באתר Ethereum

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

קבוצת CapBridge משיקה בורסת ניירות ערך פרטית באתר Ethereum

נתמך על ידי ConsenSys, החלפת 1 המאפשרת בלוקצ’יין של משקיעים מוסמכים עם גישה למניות פרטיות סחירות בבלוקצ’יין ציבורי. משקיעים עם ארנקים דיגיטליים יכולים כעת לסחור ולעקוב אחר סוג הנכסים החדש והמוסדר. מאת ConsenSys 10 ביולי 2019 הוצג ב -10 ביולי 2019

חילוף 1

סינגפור  ניירות הערך הפרטיים הראשונים זמינים כעת ב- 1 exchange (1X), שהוא ‘חי’ ברשת את’ריום הציבורית. משקיעים מוכרים יכולים כעת לגשת למעקב אחר סוג הנכסים החדש של מניות פרטיות סחירות בצורה מאובטחת דרך הארנקים הדיגיטליים שלהם.

מבוסס על המרכז הפיננסי העולמי של סינגפור, 1X מורשית ומוסדרת על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור. הבורסה הפרטית היא בורסת ניירות הערך הפרטית הראשונה בעולם שמבוססת על בלוקצ’יין ציבורי. עם 1X, לחברות אפשרות בטוחה לרשום מניות פרטיות כדי לגשת לנזילות גלובלית. רישום פרטי מאפשר לחברות גמישות פיננסית על ידי רישום חלק מההון העצמי שלהן, ללא העלויות הגבוהות של אקזיטים קונבנציונליים כגון הנפקה או M&א.

עבור משקיעים, במיוחד אלה עם ארנקים דיגיטליים שכבר פעילים בבורסות DLT, הם יכולים כעת לגשת לסוג נכסים מבוקש ומוסדר ביותר של מניות פרטיות סחירות הרשומות ב- 1X. בנוי על רשת Ethereum הציבורית, 1X מקיש על מאגר נזילות עולמי ומציע למשקיעים הזדמנויות להשקיע בחברות בעלות צמיחה גבוהה באמצעות מניות פרטיות..

הרישום הראשון ב- 1X הוא Aggregate Asset Management Pte Ltd, מנהל קרנות בוטיק למניות באסיה. בעקבות ההודעה כי 1X תרשום ויעקוב אחר אחזקות מניות של משקיעים באת’רום הציבורי באמצעות אסימוני ERC20 שהשתנו, AAM החלו את מסע הגיוס שלהם ב -4 במאי 2019 והעלו את סכום היעד שלהם בסך 5.2 מיליון דולר בטווח של שישה שבועות.

ג’וזף לובין, מייסד ConsenSys ויוצר שותף של Ethereum אמר, “הרישום המוצלח של 1X של המנה הראשונה שלה של מניות פרטיות סחירות הוא צעד פורץ דרך במימוש החזון של שימוש ב- Ethereum הציבורית כרובד הסדר פיננסי עולמי. רובד התיישבות ללא גבולות הוא יסוד לכלכלה עולמית פתוחה יותר, ולמערכת פיננסית גלובלית מאוחדת יותר. “

“1X הוא אחד מכמה פרויקטים חשובים שהוכיחו לאחרונה כיצד עסקים ושווקים מסורתיים עוברים לשימוש בטכנולוגיית פרוטוקול מבוזרת ובכך חושבים מחדש כיצד ניתן להחדיר אמון טוב יותר במערכות המשרתות את לקוחותיהם.” הוא המשיך.

דרן פרנקל, מנהלת הפעילות של ConsenSys בסינגפור, אמרה כי “היכולת הייחודית של בלוקצ’יין לשפר את הראות ולהפחית את החיכוך תוך הקפדה על פיקוח מקופלת ב- 1X. אנו מראים כיצד רתימת חסימות ציבוריות יכולה להועיל לשווקים הפיננסיים, ליצור ערך עבור משקיעים, מנפיקים ורגולטורים בשוק כאחד. “

צ’ו הייפינג, מנכ”ל 1X, שיתף, “עם 1X, חברות ומשקיעים יכולים כעת לגשת לנזילות בקלות ובביטחון. מניות פרטיות סחירות מסייעות בגיוון תיקי ההשקעות עם פוטנציאל התשואה הגבוה מהשוק ואופיו הנזיל. חברות העוסקות ברישום פרטי ב- 1X יכולות ליהנות מהמיטב משני העולמות – לנצל את שוק ההון הפרטי המשתלם תוך שמירה על פרטיות לצמיחה אופטימלית. ” 1X עוזרת כעת לרישום חברות נוספות ובודקת שותפויות עם מוסדות פיננסיים אחרים ובורסות להגדלת הגישה למאגר נזילות עולמי.

הצהרת אחריות: זו לא פרסומת שמציעה הצעה או שמה לב להצעה או להצעה המיועדת. שירותי Exchange 1 ו- CapBridge מוגבלים ל”משקיעים מוסדיים “ול”משקיעים מוכרים” (כהגדרתם בחוק ניירות ערך ועתיד (כף 289) בסינגפור).


בערך 1 exchange:

הישות הכלולה 1exchange של CapBridge (“1X”) היא בורסת ניירות ערך פרטית מוסדרת המספקת למשקיעים פלטפורמת מסחר ייחודית לרכישה ומכירה של ניירות ערך פרטיים באופן מוסדר, מרכזי ושקוף. 1X מספק דרך קלה וגמישה יותר לפתוח ערך של בעלי מניות ולמחזר הון עבור חברות פרטיות. 1X מיועד לחברות הפועלות פרטיות המחפשות הון, או לקראת אירועי נזילות; חברות מאוחרות עם חברות סיכון, המאוחרות עם בעלים ובעלי מניות המבקשים לייצר רווח מהאחזקות המניות שלהם; ועסקים בבעלות משפחתית המבקשים לגוון את בסיס בעלי המניות או לתכנן מעברי ניהול. הפלטפורמה שלנו מאפשרת למשקיעים ובעלי עסקים מקצועיים לסחור בתפקידים שלהם ומחוצה להם. ל- 1X רישיון מפעיל שוק מוכר והיא מוסדרת על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור. בורסת סינגפור (SGX) היא שותפה אסטרטגית ובעלת מניות.

למידע נוסף על 1X, בקר באתר www.1x.exchange.

אודות CapBridge:

CapBridge מפעילה פלטפורמת סינדיקציה להשקעות עולמית להזדמנויות פרטיות. פלטפורמת סינדיקציה להשקעה משותפת של CapBridge משרתת חברות צמיחה בינוניות עד מאוחרות ואת הקרנות המתמקדות בהן. מודל ההשקעה המשותפת שלנו בנוי תוך התחשבות במשקיעים. ראשית אנו מביאים הזדמנויות להוביל משקיעים, הממנפים את הידע הספציפי שלהם בתעשייה לביצוע בדיקת נאותות, לנהל משא ומתן על מבני השקעות מוסיפים ערך ולנהל את עמדות הפורטפוליו שלהם עד לאקזיט הרצוי. לאחר מכן אנו פותחים את אותן ההזדמנויות למשקיעים משותפים כאשר הם ממנפים את מומחיותם של המשקיעים המובילים בתחומי תעשייה ספציפיים ועבודת חריצות. משקיעים משותפים חתומים באותם תנאים כמו המשקיעים המובילים ומממשים תשואות טובות יותר בהתאמת סיכון ואקזיט סביר יותר. חברות מרוויחות מעבודה עם משקיעים מובילים שמבינים היטב את המגזר שלהם ויכולים להוסיף ערך ישיר, כמו גם להרחיב את בסיס בעלי המניות עם משקיעים משותפים שיכולים להוסיף קישוריות רשת ולסייע לרישום מוצלח יותר בהמשך הדרך. תהליך ההשקעה המשותפת מתנהל באופן אלקטרוני בפלטפורמה החכמה שלנו, הפועלת ללא הפסקה כדי להתאים עסקאות עם משקיעים ולהקל על תהליך העסקה. ל- CapBridge רישיון לשירותי הון והיא מוסדרת על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור. בורסת סינגפור (SGX) היא שותפה אסטרטגית ובעלת מניות.

למידע נוסף על פלטפורמת ההשקעה המשותפת CapBridge, בקרו באתר www.capbridge.sg.

אודות ConsenSys:

ConsenSys הופכת את הארכיטקטורה הדיגיטלית הנוכחית שלנו לאינטרנט פתוח יותר, כולל ובטוח יותר של ערך, המכונה בדרך כלל Web3. עם ארכיטקטורת אינטרנט אמינה יותר, אנו מסייעים לאנשים פרטיים, ארגונים וממשלות לפתוח מודלים עסקיים חדשים וערכים, להשיג התייעלות באמצעות תשתית IT משותפת, ולהשתמש בשיטות הצפנה חדישות כדי להגן על נתוני משתמשים פרטיים. אנו משיגים זאת באמצעות העסק הגלובלי הייחודי שלנו המפתח את בלוקצ’יין את’ריום, המורכב מקרן סיכון וחממת סטארטאפים, זרוע ייעוץ ארגונית את’ריום ואקדמיה חינוכית..

קשר תקשורתי [מוגן בדוא”ל]

שוק ההון ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map