כל מה שצריך לדעת על נקודות הקהילה של Blockchain של Reddit

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogNews

כל מה שצריך לדעת על נקודות הקהילה של Blockchain של Reddit

העמוד הקדמי של האינטרנט משתמש ב- Ethereum לתוכנית פיילוט של מערכת המוניטין החדשה שלה. הנה המשמעות של Redditors ואימוץ בלוקצ’יין מיינסטרים. מאת Coogan Brennan 28 במאי 2020 הועלה ב 28 במאי 2020

גיבור נקודות הקהילה reddit

לפני מספר שבועות הכריזה Reddit על תוכנית פיילוט חדשה שנבנתה על את’ריום. אלה חדשות נהדרות לאימוץ ורצינו לחפור קצת יותר ברקע …

מה שוב Reddit?

Reddit הוא אוסף של לוחות דיונים (המכונים subreddits) בנושאים שונים בהם חברים יכולים להצביע או להצביע על הודעות. יש לו בסיס משתמשים עצום (ומסור) 430 מיליון משתמשים פעילים מדי חודש ו- 150 מיליון עמודים מבקרים בכל יום. Reddit מכריז על עצמו שהוא “עמוד האינטרנט הקדמי” וזה די נכון: סרטונים ווויראלים ויראליים שקראתם ב- Buzzfeed או רואים שמופצים בחדשות מקומיות מגיעים לעתים קרובות מ- Reddit.

לצד הפופולריות וההשפעה האדירים שלה, חשוב להבין את מערכת המוניטין של Reddit למשתמשים שלה, הנקראת קארמה. כשאתה מגיש פוסט והוא מקבל חבורה של הצבעות מעלות, אתה מקבל יותר נקודות קארמה. כאשר ההודעה שלך מועטה, אתה מקבל פחות. קארמה הוא מדד נחשק שכן הוא יכול להגדיל את מספר האנשים שרואים את ההודעות שלך. זו גם נקודת גאווה למשתמשים. יותר קארמה פירושה שהשתמשת ב- Reddit זמן מה ואנשים תומכים בפוסטים שלך.

חץ קארמה 1

מהן נקודות קהילה?

מוקדם יותר החודש, Reddit הוכרז הם פתחו בתוכנית פיילוט בשם נקודות קהילה. נקודות קהילה, כלשונות Reddit, מאפשרות למשתמשים “לצבור נקודות על ידי תרומה לקהילה, למשל על ידי הגשת פוסטים ותגובות איכותיים.” 

נשמע כמו מערכת המוניטין הקיימת של קארמה, נכון? ובכן, יש טוויסט. Reddit בנתה את נקודות הקהילה שלהם ב- Ethereum, רשת הבלוקצ’יין. נקודות קהילה מיוצגות דיגיטלית כאסימונים בבלוקצ’יין: נקודת קהילה אחת ב- Reddit משתקפת על ידי נקודה קהילתית אחת בבלוקצ’יין את’ריום.

מדוע נקודות קהילה בבלוקצ’יין?

אלכסיס אוחניאן, בעלה של סרינה וויליאמס ומייסד חברת Reddit, מאמין במטבעות קריפטוגרפיים ורשתות בלוקצ’יין. חברת הון הסיכון שלו הייתה אחד התומכים הראשונים של Coinbase, כיום אחד ממוצרי המטבעות הפופולריים ביותר. הוא תומך ועידוד עקבי למטבעות קריפטוגרפיים.

המסביר עבור תוכנית נקודות הקהילה מתארת ​​את הנוף הנוכחי של האינטרנט כמרוחק מה”גבול החופשי “שהיה בו לראשונה. 

גבול חופשי

בהמשך הוא מתאר את איחוד האינטרנט לפלטפורמות מוקפות חומה, אשר לכדו את המשתמשים והגדילו את האפשרות.

קירות

אחרון, הוא מדבר על הפוטנציאל של משתמשים להחזיר את “הבעלות על הגבול”, ככל הנראה באמצעות רשתות בלוקצ’יין.

בַּעֲלוּת

נכון לעכשיו נראה כי Reddit מקווה לדחוף את אימוץ הבלוקצ’יין על ידי פעולה ככלי העלייה למיינסטרים בין הקהל העצום שלה לבין בלוקצ’יין את’ריום.. 

סמל מקלעת consensys עגול צפו בסמינר המקוון שלנו “מבוא ל- Web3”. שעון

איך נראה המהדורה הזו?

מכיוון שמדובר בתוכנית פיילוט, Reddit מיישמת רק נקודות קהילה בשתי ערכות משנה: r / Cryptocurrency (מנויים של 1 מיליון) ו- r / FortNiteBR (1.3 מיליון מנויים). לכל תת-עריכה יש לוגו אחר המייצג את הנקודות שלה, r / Cryptocurrency “ירחים” ו- r / FortNiteBR הם “לבנים”.

נקודות הקהילה של המשתמש נשמרות ב”כספת “, הזמינה רק באפליקציית Reddit לנייד. הכספת מכילה מפתחות פרטיים וציבוריים של משתמש המשמשים לתביעת, לסחר או להוצאת אסימונים ברשת את’ריום. ירחים ולבנים מופצים מדי חודש בהתבסס על השתתפות המשתמש בתת-עריכה ותופיע בכספת. משתמשים יכולים להשתמש בתכונת הכספת של Reddit או לשלוח את האסימונים שלהם ל- ארנק את’ריום.

לירחים ולבנים חוזים חכמים משלהם (תוכניות נפרדות הפרוסות לבלוקצ’יין את’ריום) הפרוסים לאת’ריום. בהנחה שהוא מתגלגל באופן כללי, לכל תת-עריכה יהיה חוזה חכם משלו בבלוקצ’יין את’ריום.

למה זה עניין גדול?

בלוקצ’יין עדיין לא הגיע לאימוץ המיינסטרים והתוכנית של רדיט חושפת את הבלוקצ’יין לקהל גדול יותר. ל- Reddit לא רק בסיס משתמשים גדול, אלא שהיא גם מחזיקה במטמון תרבותי אמיתי בשל מיקומה הייחודי באינטרנט. העובדה שהם משתמשים בבלוקצ’יין ובאת’ריום היא באמת מרגשת.

Reddit יצרה גם חוויית אינטגרציה מוצקה עבור המשתמשים שלה בכך שהיא העבירה אותם באמצעות הקמת Vault ושילוב בלוקצ’יין ישירות עם שתי תת-ערכות פופולריות. הם משתמשים בתהליך שנקרא מטא-עסקאות (שעליו תוכלו ללמוד עוד כאן) כדי להקל על התהליך המסובך לפעמים של הגשת עסקאות אתריום.. 

רדיט עושה זאת גם מתוך כוונה אידיאליסטית (לפחות חלקית) לבנות את קהילת הבלוקצ’יין והאינטרנט הרחבה יותר. זיהוי את’ריום כמקום הטוב ביותר למנף כוונות אלה הוא הצבעת אמון גדולה הן לבלוקצ’יין והן לאת’ריום..

מה הלאה?

תוכנית הפיילוט תימשך עד קיץ 2020. צוות נקודות הקהילה מפעיל א Bug Bounty על מערכת הנקודות הקהילתית הכוללת, מיקוד ל ירח ו לְבֵנָה חוזים.

היו כבר כמה למידות מעניינות:

זוהי התפתחות מצוינת לחסימות ציבוריות בדרך כלל ולאת’ריום ספציפית. זה מקרה נהדר של חברה עם קהל עצום. הם משתמשים בידע הטכני שלהם בכדי להנדס עלייה קלה לאת’רום. ההצלבה האפשרית עם FortNite תהיה פנומנלית. הפרויקט כולו הוא – לשים את זה בשפה ש- Redditors היו מבינים – כדורים מדהימים.

אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה יקרה אחר כך.

רוצה עוד תקלות בלוקצ’יין ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך?

הירשם לניוזלטר ConsenSys לקבלת החדשות והניתוחים האחרונים בבלוקצ’יין. הירשם כמנוי ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ'ייןלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ’יין

כיצד לבנות מוצר בלוקצ'יין מוצלחוובינר

כיצד לבנות מוצר בלוקצ’יין מוצלח

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map