פתרונות Blockchain להלוואות מסונכרנות

ייעל הנפקה, שירות וניהול לבנקים סוכנים

סינון יעיל

הבעיה

ביצוע וניהול הלוואות מאוחדות אינם יעילים ויקרים, בהסתמך על מספר מתווכים, פתרונות קנייניים בהתאמה אישית ומערכות מדור קודם. רוב העסקאות מנוהלות על ידי בנקים של סוכנים מובילים, הנושאים באחריות KYC, ניהול רשומות, שירות ותשלומים עבור מלווים וסוכנים משניים. נדרש כוח אדם רב כדי להבטיח שעבודת התיעוד מתבצעת כראוי, תוך זמן והגברת הסיכון לטעות אנוש.

הפתרון

סטנדרטיזציה דיגיטלית של Codefi בין סוכנים מובילים, מלווים וסוכנים משניים יכולה להפחית בצורה דרסטית את הסיכון והמאמצים הידניים הנדרשים בכדי להקל על רכיבים מכריעים של עסקת הלוואות מאוחדת כמו KYC, ניהול רשומות ומסמכים, שירות ותשלומים. פתרון דיגיטלי מבוסס בלוקצ’יין מאפשר שלמות ועקביות נתונים, אבטחה ועלות מופחתת.

אוטומט והקל על הצבעה על תיקונים

סינ אוטומציה

הבעיה

הצבעה לתיקון פרטי עסקת הלוואות מאוחדת מחייבת מעקב והקלטה ידנית של קולות בעלי עניין כדי להגיע להחלטה סופית. לאחר העברת ההצבעה, יש לעדכן את המסמכים באופן ידני עם תנאים חדשים על מנת להבטיח עקביות בכל הסינדיקטים. 

הפתרון

Codefi מטפלת בשתי בעיות עיקריות בהצבעות הלוואות מאוחדות על ידי אוטומציה של גביית הקולות והן את עריכת התיעוד. ניתן לאסוף הצבעות תיקון מרחוק ולאמת על מנת לאשר אמיתות ללא זמן ידני ניכר. יתר על כן, תוצאות ההצבעה יכולות להניע סדרה של חוזים חכמים המבצעים את התנאים המושפעים מההלוואה המסונכרנת, עם תועלת נוספת של חותמת זמן בלתי ניתנת לשינוי שניתן לראות ולאמת על ידי כל הצדדים.. 

שפר את ניהול המסמכים והאבטחה

שיפור סינכרון

הבעיה

בכל ענף שכולל השתתפות של בעלי עניין רבים, ניהול מסמכים הוא בעיה מתמשכת. עותקים רבים זהים וכמעט זהים של מסמכים קיימים בין בעלי העניין, ואימות ה”אמת “דורש אמון משותף וקונצנזוס שיכול להתפרק בעסקאות גדולות יותר או גבוהות יותר. התאמת נתונים דורשת זמן ומאמץ ניכר, ולעתים קרובות יכולה לדרוש מעורבות יקרה של עורכי דין וצדדים שלישיים אחרים. 

הפתרון

מערכת ניהול המסמכים של Codefi מאפשרת לבעלי העניין להיות בטוחים בגרסה האחרונה של המסמך, כמו גם בהיסטוריה הבלתי ניתנת לשינוי של גרסאות העבר. הפיתרון ‘מקור האמת היחיד’ שלו מקטין את הזמן והעלות של התאמת נתונים בין בעלי העניין, ומקטין את ההסתמכות על עורכי דין או צדדים שלישיים..

הפעל סליקה והתיישבות קרובה בזמן אמת

syn להפעיל

הבעיה

בשוק ההלוואות הסינדיקציות הקיימות זמני ההסדר יכולים להגיע ליותר מ -20 יום, מה שיוצר סיכון וחשיפה ניכרים לגופים המורכבים מסינדיקט הלוואות. גופים אלה חייבים כתוצאה מכך לשאת על הסיכון ועלות האחריות הנלווית לפער בין המסירה לתשלום. בכל התעשייה התוצאה היא עמלות מוגדלות והפחתת רווחיות.

הפתרון

פתרונות הלוואות מסונכרנות שנבנו על גבי טכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשרים התיישבות קרובה בזמן אמת, ובכך מבטלים את חוסר היעילות, הסיכון והעלות הכרוכים בזמני הסדר ארוכים בתעשייה של ימינו. Codefi מאפשרת פתרונות התיישבות אלה באמצעות דיגיטציה מאובטחת ואסימון נכסים, האצת העברת הכספים ובכך אופטימיזציה להסדרת הלוואות סינדיקטיות..

היתרונות של בלוקצ’יין בהלוואות מסונכרנות

יעילות תהליכים

יעילות תהליכים

חוזים חכמים אוטומטיים תהליכי סוכנים מובילים כולל KYC / AML, תאימות, תחזוקת רישום, הסדר תשלומים, ניטור עסקאות ודיווח.

עלויות מופחתות

עלויות מופחתות

אוטומציה של תהליכים מפחיתה את הצורך בתפעול ידני ומתווכים של צד שלישי, וכתוצאה מכך חסכון משמעותי בזמן ובעלויות.

סיכונים נמוכים יותר

סיכונים נמוכים יותר

זמני הסדר מופחתים, מעקב אחר כותרות ועלות פעולות מבטיחים כי בעלי העניין נוטלים פחות סיכון מהנדרש באופן מסורתי, ומפחיתים עלויות נלוות.

ליד הסדר בזמן אמת

ליד הסדר בזמן אמת

ביטול הפער בין אספקה ​​לתשלום עם הסדר כמעט אמת בזמן אמת מקטין את האחריות והעלויות הנלוות בכל שלבי הפצת ההלוואות.

נגישות נתונים

נגישות נתונים

שקיפות רשת ומידע בזמן אמת מאפשרים תיאום וביצוע טובים יותר בין בעלי אינטרסים בהלוואות סינדיקציה.

ניהול מסמכים

ניהול מסמכים

מערכת לניהול מסמכים מבוססת בלוקצ’יין מבטיחה כי ידוע על מקור אמת יחיד וניתן לאימות בקרב כל בעלי העניין.

נכסי קודפי bg

ConsenSys Codefi

חבילת היישומים המלאה של בלוקצ’יין לניהול נכסים דיגיטליים

Codefi מאפשרת למנהלי נכסים ליצור, להנפיק ולנהל את מחזור החיים של נכסים דיגיטליים, שווקים נלווים ומכשירים פיננסיים דיגיטליים ברשתות בלוקצ’יין מורשות..

  • צור מוצרים פיננסיים כרגע אינם מאובטחים, כולל חשבונות לתשלום, חשבוניות וחוזי שירות לספקים. בנה על הקישוריות בין נכסים שעברו דיגיטציה מלאה ליצירת מוצרים ושירותים פיננסיים חדשים.
  • עדיף לענות על דרישות המשקיעים והשוק על ידי ארגון מחדש של מוצרים פיננסיים עם ייצור איטי, והתאמת הנפקת נכסים ישירות למפרט המשקיעים.
  • נעילת נזילות על ידי הפעלת העברות נכסי עמיתים לעמית מהירות ומאובטחות כדי להרחיב הזדמנויות שוק משניות ולמשוך משקיעים נוספים לרשת שלך.
  • גש לשווקים גלובליים, הרחב את בסיס המשקיעים שלך, ולצבור נכסים מגוונים יותר בניהול עם יכולות הפצה בינלאומיות.
  • להשיג אופטימלי יעילות תפעולית והפחתת עלויות עם תהליכים אוטומטיים, ותשתית שוק מבוזרת והדדית.
למידע נוסף על פלטפורמת הנכסים הדיגיטליים של Codefi →
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map