פתרונות Blockchain להלוואות מסונכרנות

ייעל הנפקה, שירות וניהול לבנקים סוכנים

סינון יעיל

הבעיה

ביצוע וניהול של הלוואות מאוחדות אינם יעילים ויקרים, תוך הסתמכות על מספר מתווכים, פתרונות קנייניים בהתאמה אישית ומערכות מדור קודם. מרבית העסקאות מנוהלות על ידי בנקים של סוכנים מובילים, הנושאים באחריות KYC, ניהול רשומות, שירות ותשלומים עבור מלווים וסוכנים משניים. נדרש כוח אדם ניכר על מנת להבטיח שעבודת התיעוד מתבצעת כראוי, תוך זמן והגברת הסיכון לטעות אנוש.

הפתרון

סטנדרטיזציה דיגיטלית של Codefi בין סוכנים מובילים, מלווים וסוכנים משניים יכולה להפחית בצורה דרסטית את הסיכון והמאמצים הידניים הנדרשים בכדי להקל על רכיבים מכריעים בעסקת הלוואות מאוחדת כמו KYC, ניהול רשומות ומסמכים, שירות ותשלומים. פתרון דיגיטלי מבוסס בלוקצ’יין מאפשר שלמות נתונים ועקביות, אבטחה ועלות מופחתת.

אוטומט והקל על הצבעה על תיקונים

סינ אוטומציה

הבעיה

ההצבעה לתיקון פרטי עסקת הלוואות מאוחדת מחייבת מעקב ידני והקלטת קולות בעלי עניין כדי להגיע להחלטה סופית. לאחר העברת ההצבעה, יש לעדכן את המסמכים באופן ידני עם תנאים חדשים כדי להבטיח עקביות בכל הסינדיקטות. 

הפתרון

Codefi מטפלת בשתי בעיות עיקריות בהצבעות הלוואות מאוחדות על ידי אוטומציה של גביית הקולות והן של עריכת התיעוד. ניתן לאסוף הצבעות תיקון מרחוק ולאמת על מנת לאשר אמיתות ללא זמן ידני ניכר. יתר על כן, תוצאות ההצבעה יכולות להניע סדרה של חוזים חכמים המבצעים את התנאים המושפעים של הלוואה סינדיקטית, עם תועלת נוספת של חותמת זמן בלתי ניתנת לשינוי שניתן לצפות ולאמת על ידי כל הצדדים.. 

שפר את ניהול המסמכים והאבטחה

שיפור סינכרון

הבעיה

בכל ענף שכולל השתתפות של בעלי עניין רבים, ניהול מסמכים הוא בעיה מתמשכת. הרבה עותקים זהים וכמעט זהים של מסמכים קיימים בין בעלי העניין, ואימות ה”אמת “דורש אמון ושיתוף פעולה משותף שיכולים להתפרק בעסקאות בהיקף גדול יותר או גבוה יותר. התאמת נתונים דורשת זמן ומאמץ ניכר, ולעתים קרובות יכולה לדרוש מעורבות יקרה של עורכי דין וצדדים שלישיים אחרים. 

הפתרון

מערכת ניהול המסמכים של Codefi מאפשרת לבעלי העניין להיות בטוחים בגרסה האחרונה של המסמך, כמו גם בהיסטוריה הבלתי ניתנת לשינוי של גרסאות העבר. פתרון ‘מקור האמת היחיד’ שלה מקטין את הזמן והעלות של התאמת נתונים בין בעלי העניין, ומקטין את ההסתמכות על עורכי דין או צדדים שלישיים..

הפעל סליקה והתיישבות קרובה בזמן אמת

syn להפעיל

הבעיה

בשוק ההלוואות הסינדיקציות הקיימות, זמני ההסדר יכולים להגיע ליותר מ -20 יום, מה שיוצר סיכון וחשיפה ניכרים לגופים המורכבים מסינדיקט הלוואות. גופים אלה חייבים כתוצאה מכך לשאת על הסיכון ועלות האחריות הנלווית לפער בין המסירה לתשלום. בכל התעשייה התוצאה היא עמלות מוגדלות והפחתת רווחיות.

הפתרון

פתרונות הלוואות מאוגדים שנבנו על גבי טכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשרים התיישבות קרובה בזמן אמת, ובכך מבטלים את חוסר היעילות, הסיכון והעלות הכרוכים בזמני התיישבות ארוכים בתעשייה של ימינו. Codefi מאפשרת פתרונות התיישבות אלה באמצעות דיגיטציה מאובטחת ואסימון נכסים, האצת העברת הכספים ובכך אופטימיזציה לסילוק הלוואות סינדיקטיות..

היתרונות של בלוקצ’יין בהלוואות מסונכרנות

יעילות תהליכים

יעילות תהליכים

חוזים חכמים אוטומטיים תהליכי סוכנים מובילים כולל KYC / AML, תאימות, תחזוקת רישום, הסדר תשלומים, ניטור עסקאות ודיווח.

עלויות מופחתות

עלויות מופחתות

אוטומציה של תהליכים מפחיתה את הצורך בהפעלה ידנית ובמתווכים של צד שלישי, וכתוצאה מכך חסכון משמעותי בזמן ובעלויות.

סיכונים נמוכים יותר

סיכונים נמוכים יותר

זמני הסדר מופחתים, מעקב אחר שרשרת הכותרות ועלות הפעולה מבטיחים כי בעלי העניין מוטלים על עצמם פחות סיכון מהנדרש באופן מסורתי, ומפחיתים עלויות נלוות.

ליד הסדר בזמן אמת

ליד הסדר בזמן אמת

ביטול הפער בין מסירה לתשלום עם הסדר כמעט בזמן אמת מקטין את האחריות והעלויות הנלוות בכל שלבי הפצת ההלוואות.

נגישות נתונים

נגישות נתונים

שקיפות רשת ומידע בזמן אמת מאפשרים תיאום וביצוע טובים יותר בין בעלי אינטרסים בהלוואות סינדיקציה.

ניהול מסמכים

ניהול מסמכים

מערכת לניהול מסמכים מבוססת בלוקצ’יין מבטיחה כי מקור אמת יחיד ואימות ידוע בקרב כל בעלי העניין.

נכסי קודפי bg

ConsenSys Codefi

חבילת היישומים המלאה של בלוקצ’יין לניהול נכסים דיגיטליים

Codefi מאפשרת למנהלי נכסים ליצור, להנפיק ולנהל את מחזור החיים של נכסים דיגיטליים, שווקים נלווים ומכשירים פיננסיים דיגיטליים ברשתות בלוקצ’יין מורשות..

  • צור מוצרים פיננסיים שאינם מאובטחים כעת, כולל חשבונות לתשלום, חשבוניות וחוזי שירות לספקים. בנה על הקישוריות בין נכסים שעברו דיגיטציה מלאה ליצירת מוצרים ושירותים פיננסיים חדשים.
  • עדיף לענות על דרישות המשקיעים והשוק על ידי ארגון מחדש של מוצרים פיננסיים עם יישור איטי והתאמת הנפקת נכסים ישירות למפרט המשקיעים.
  • נעילת נזילות על ידי הפעלת העברות נכסי עמיתים לעמית מהירות ומאובטחות כדי להרחיב הזדמנויות שוק משניות ולמשוך משקיעים נוספים לרשת שלך.
  • גש לשווקים גלובליים, הרחב את בסיס המשקיעים שלך, ולצבור נכסים מגוונים יותר בניהול עם יכולות הפצה בינלאומיות.
  • להשיג אופטימלי יעילות תפעולית והפחתת עלויות עם תהליכים אוטומטיים, ותשתית שוק מבוזרת והדדית.
למידע נוסף על פלטפורמת הנכסים הדיגיטליים של Codefi →
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map