פתרונות Blockchain לניהול נכסים

הנפק במהירות נכסים מאובטחים וניתנים להתאמה אישית

להנפיק במהירות נכסים מאובטחים וניתנים להתאמה אישית

הבעיה

הנפקת הנכסים כיום היא תהליך איטי ומורכב שכולל מספר מתווכים. מערכות מדור קודם גורמות למוסדות לאט להגיב לדרישות המשקיעים המשתנות כל הזמן ולתקנות הפיננסיות המחמירות יותר ויותר.

הפתרון

Codefi מייעלת את כל תהליך הנפקת הנכסים וניהול מחזור החיים. אנו מציעים הנפקה מהירה, מאובטחת ומותאמת אישית של נכסים דיגיטליים, המקודדים באופן מלא ואוטומטיים עם זכויות וחובות המשקיעים, וכן תכונות תאימות.

הדיגיטציה של ניירות ערך מסורתיים ומכשירים פיננסיים חדשים מאפשרת לייצר רווח ממגוון רחב יותר של נכסים. הנפקה הניתנת להתאמה אישית וזמן השיווק המהיר מאפשרות למנפיקים להתאים תכונות של נכסים דיגיטליים ישירות לדרישות המשקיעים. התקדמות זו, המורכבת מבעלות מקוטעת ועלויות תפעול מופחתות, מולידות כמה יתרונות שמשנים את המשחק. באופן בולט ביותר, הוא מרחיב את הגישה לשוק רחב יותר של משקיעים פוטנציאליים, מגדיל את גודל השוק ומעודד נזילות חזקה. זה מרקיע שחקים הזדמנויות בשוק משני, מפחית משמעותית את הסיכון של הצד הנגדי, מעלה את מהירות תהליך המימון ופותח הון בעלויות נמוכות יותר..

קרא על השותפות של מטה קפיטל עם Codefi לסימון שלוש קרנות בשווי כולל של 350 מיליון אירו →

אוטומט תאימות בין שווקים גלובליים

להפוך תאימות אוטומטית לשווקים גלובליים

הבעיה

הדרישות לציות ולדיווח רגולטורי התגברו באופן משמעותי על מנת לעמוד בקצב החדשנות הפיננסית. באופן מסורתי, חברות הסתמכו על ביקורת ידנית חודשית או רבעונית שאינן יעילות ונוטות לטעויות אנוש, מניפולציה והונאה. בנוסף, חברות הפועלות באופן בינלאומי מאתגרות לעמוד בתקנות המתפתחות ברחבי תחומי שיפוט מרובים.

הפתרון

Codefi מנפיקה נכסים דיגיטליים על ספר חשבונות בלתי משתנה, עם פונקציות תאימות מובנות וניטור עסקאות אוטומטי בזמן אמת. אנו יוצרים נכסים דיגיטליים המתנהגים בדומה לסוגי הנכסים הקיימים עם קוד המעוצב על פי חוק ניירות ערך מסורתי, ואנו מתכנתים תכונות תאימות בכדי לעמוד בתקנות ספציפיות בהתאם להתפלגות הגיאוגרפית המיועדת. הפלטפורמה שלנו יכולה להרחיב הרשאות לרגולטורים המאפשרים פיקוח בזמן אמת על פעילויות נכסים ורשתות. הנכסים הדיגיטליים תואמים להתנהגותם של מודלים נכסים קונבנציונליים ודיווח שקוף לבעלי העניין הרלוונטיים מפחיתים את חוסר הוודאות של המשקיעים והרגולטורים, ומסייעים בקידום האישור והאימוץ..

נהל את כל מחזור חיי הנכס בפלטפורמה אחת

לנהל את כל מחזור חיי הנכס בפלטפורמה אחת

הבעיה

מנויי קרנות מסורתיות וניהול מחזור חיי הנכסים נשענים על תהליכים מורכבים, ידניים, מבוססי נייר, הכוללים קומץ מתווכים. תהליכים אלה מועדים לטעויות אנוש, מניפולציה בנתונים והונאה, ולעתים קרובות מתרחשים במגורות, הדורשות התאמה תכופה של נתונים. ניהול קרנות שבורות מביא לצבירת עלויות, דמי מנוי גבוהים וחווית משקיעים ירודה.

הפתרון

Codefi ממחלקת אירועי מחזור חיי אבטחה בפלטפורמה אחת. היא שומרת על מקור אמת אחד לכל פעילות הפלטפורמה ומקלה על נגישות הנתונים, מבטלת את הצורך בפיוס ידני. הדבר מייעל מגוון מלא של פעולות ארגוניות, החל מהצבעות דיבידנד ופרוקסי, ועד פיצולים, הנפקת זכויות וכתבי אופציה, השתלטות והחלפות – דבר שמפשט את חוויית המשקיע..

מחזור החיים הדיגיטלי לחלוטין מקל על ממשל הרשת, משפר את קשרי המשקיעים ומאפשר ניהול טבלאות מכס בזמן אמת. ההיגיון העסקי המקודד מפחית טעויות אנושיות, מבטל את הצורך בשירות נכסי צד ג ‘, משפר משמעותית את היעילות ומפחית עלויות.

הפץ נכסים דיגיטליים ישירות למשקיעים

להפיץ נכסים דיגיטליים ישירות למשקיעים

הבעיה

עם ההנפקה, חברות השקעות נשענות באופן מסורתי על בנקים, מתווכים ומתווכים אחרים שיפיצו את מוצריהם. זה כרוך בעלויות של מתווך ומקדם מערכת יחסים שהוסרה ממשקיעים, מה שמגביל את יכולת החברה לנהל את חוויית המשקיעים.

הפתרון

Codefi מאפשרת הפצה ישירה של נכסים בשוק הנכסים הדיגיטליים שלה. אנו מקשרים בין מנפיקים ישירות למשקיעים ומאפשרים לשווקי עמיתים לעמית, יצירת הזדמנויות בשוק משני וקידום נזילות גדולה יותר. אנו מאפשרים לחברות השקעות לקחת שליטה על כל שרשרת הערך לניהול נכסים ולבטל דמי ניהול של סוכני העברות, שירות נכסים ודמי ניהול..

עסקאות עם הסדר בזמן אמת

עסקאות עם הסדר בזמן אמת

הבעיה

מחזורי סליקה והתיישבות יכולים להימשך עד שלושה ימי עסקים מיום העסקה, ועוברים דרך מתווכים מרובים באמצעות מערכות מושתקות. זה יוצר עיכובים בתשלום בקרב בעלי העניין ומשפיע על תזרים המזומנים.

הפתרון

בלוקצ’יין מבטל את הצורך במתווכים כמו סוכני העברות ומשלמים, מסלקות מרכזיות והפקדות אבטחה מרכזיות – מה שמאפשר הסדר בזמן אמת כמעט והופך את T + 0 למציאות. אקסנטור העריכה לאחרונה כי התעשייה הפיננסית העולמית יכולה חסוך עד 10 מיליארד דולר באמצעות בלוקצ’יין לאחסון ולעיבוד סליקה והסדר.

שדרג את איכות הנתונים לצורך שירות נכסים

לשדרג את איכות הנתונים לצורך שירות נכסים

הבעיה

האפוטרופוסים מסתמכים כיום על מספר מקורות כדי לספק נתוני התייחסות אבטחתיים מדויקים ונתוני התייחסות נכסים בסיסיים המתאימים עם שינויים מפעולות ארגוניות ואירועים נלווים. לשם כך, על האפוטרופוסים לשלם דמי פרמיה ולעבוד על סטנדרטיזציה של מידע קריטי כמעט לכל מערכת ותהליכים גדולים ברחבי הענף..

הפתרון

Blockchain משנה את האופן בו נתוני הנכסים הדיגיטליים נאספים, מאומתים, מתעדכנים ומתוחזקים, על ידי מתן מקור אמת אחד שמבטל את הצורך בתיאום נתונים. אנו מספקים ערכות נתונים מהימנות וניתנות לקריאה במכונה המפעילות תהליכים וניתוחים קריטיים למשימה. זה מייעל ניקוי ושימוש בנתונים, מפחית עלויות ומאפשר חוויה של מנפיקים, משקיעים, אפוטרופוסים ובעלי עניין אחרים..

היתרונות של Blockchain בניהול נכסים

מונטיזציה נכסית רחבה יותר

מונטיזציה נכסית רחבה יותר

ניתן ליישם אסימון נכסים הן על ניירות ערך מסורתיים והן על מכשירים פיננסיים חדשים, תוך הרחבת סוגי הנכסים המנוהלים.

מוצרים המותאמים לביקוש בשוק

מוצרים המותאמים לביקוש בשוק

ניתן להתאים את הנכסים כך שיעמדו בדרישות המשקיעים הספציפיות, וניתן יהיה לבנות מחדש את המוצרים הפיננסיים המייצבים לאט כך שיתאימו טוב יותר לביקוש המשתנה. 

גישה רחבה יותר לשוק וסיכונים נמוכים יותר

גישה רחבה יותר לשוק וסיכונים נמוכים יותר

בעלות מקוטעת, חלוקה עולמית ועלות הנפקה מופחתת מבטיחים נכסים סבירים נגישים למאגרי משקיעים גדולים יותר. 

הגבירו את הזדמנויות השוק המשני

הגבירו את הזדמנויות השוק המשני

קישוריות מוגברת בין נכסים דיגיטליים לרשתות נלוות מרחיבה הזדמנויות בשוק משני ומשפרת את פוטנציאל הנזילות.

עיבוד והסדר מיידי לאחר המסחר

עיבוד והסדר מיידי לאחר המסחר

בלוקצ’יין מפעיל שינוי מיידי ברישומי הבעלות, הסדר העברה וסילוק כספים.

יעילות תהליכים והוזלת עלויות

יעילות תהליכים והוזלת עלויות

חוזים חכמים אוטומטיים תהליכי mgmt נכסים כולל ציות, KYC / AML, תחזוקת רישום, הסדר תשלומים, ניטור עסקאות ודיווח. זה מייצר חיסכון משמעותי בזמן ובעלויות.

חקור פתרונות בלוקצ’יין נדל”ן

השתמש בבלוקצ’יין כדי לפתוח את ההזדמנויות שנוצרות על ידי נכסים דיגיטליים בנדל”ן. עבוד עם ConsenSys לגיבוש מודלים עסקיים חדשים, שיפור הפעילות הבסיסית של נדל”ן, הפחתת עלויות, מזעור ממגורות נתונים והגברת השקיפות.

לַחקוֹרחקור פתרונות בלוקצ'יין נדלנכסי קודפי bgנכסי קודפי bg

ConsenSys Codefi

חבילת היישומים המלאה של בלוקצ’יין לניהול נכסים דיגיטליים

Codefi מאפשרת למנהלי נכסים ליצור, להנפיק ולנהל את מחזור החיים של נכסים דיגיטליים, שווקים נלווים ומכשירים פיננסיים דיגיטליים ברשתות בלוקצ’יין מורשות..

  • צור מוצרים פיננסיים כרגע אינם מאובטחים, כולל חשבונות לתשלום, חשבוניות וחוזי שירות לספקים. בנה על הקישוריות בין נכסים שעברו דיגיטציה מלאה ליצירת מוצרים ושירותים פיננסיים חדשים.
  • עדיף לענות על דרישות המשקיעים והשוק על ידי ארגון מחדש של מוצרים פיננסיים עם ייצור איטי, והתאמת הנפקת נכסים ישירות למפרט המשקיעים.
  • נעילת נזילות על ידי הפעלת העברות נכסי עמיתים לעמית מהירות ומאובטחות כדי להרחיב הזדמנויות שוק משניות ולמשוך משקיעים נוספים לרשת שלך.
  • גש לשווקים גלובליים, הרחב את בסיס המשקיעים שלך, ולצבור נכסים מגוונים יותר בניהול עם יכולות הפצה בינלאומיות.
  • להשיג אופטימלי יעילות תפעולית והפחתת עלויות עם תהליכים אוטומטיים, ותשתית שוק מבוזרת והדדית.
למידע נוסף על פלטפורמת הנכסים הדיגיטליים של Codefi →
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map