Allfunds Blockchain ו- ConsenSys שותפות לקידום טכנולוגיית Blockchain לתעשיית הקרנות

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

Allfunds Blockchain ו- ConsenSys שותפות לקידום טכנולוגיית Blockchain לתעשיית הקרנות

מאת ConsenSys 11 בפברואר 2021 הועלה ב -11 בפברואר 2021

באנר אולפונדס ומניין

Allfunds Blockchain, הזרוע הטכנולוגית המהפכנית של בלוקצ’יין Allfunds, ו- ConsenSys, חברת התוכנה המובילה Ethereum, חתמו על הסכם שותפות לתמיכה נוספת בייעול שרשרת הערך להפצת הקרנות וענפים מוסדרים אחרים..

היסטורית, העברת כספים מסורתית בין גופים פיננסיים, מתווכים ומערכות תשלום של צד שלישי נחשבה לתהליך מורכב. טכנולוגיית Blockchain יכולה לחולל מהפכה בחלוקת הקרנות על ידי צמצום דרמטי של זמני העיבוד וההסדר, תוך מתן מערכת מאובטחת למספר גורמים ללא נקודת כשל אחת.

ייעול הפצת כספים גלובלית מאובטחת באמצעות blockchain

בשנת 2020 השיקה Allfunds את פלטפורמת הטכנולוגיה מבוססת הבלוקצ’יין שלה, באמצעות ישות חדשה, Allfunds Blockchain. עם השקת הזרוע העסקית החדשה הזו, אלפונדס הביאה לשוק טכנולוגיית בלוקצ’יין חדשנית שמטרתה לייעל באופן קיצוני את תעשיית חלוקת הקרנות העולמית על ידי אפשרות תקשורת מיידית, אמינה, ובטוחה בין גורמי התעשייה.

באמצעות הסכם זה ConsenSys ו- Allfunds Blockchain ישלב את הפתרונות הטכניים של Allfunds ואת Quorum ConsenSys בכדי להניע את פלטפורמת התעשייה Allfunds Funds. Allfunds Blockchain מציעה שני פתרונות עצמאיים:

  • פיתרון טכני: תוסף הפרטיות של Allfunds המוסיף יכולות ייחודיות בנוסף למניין ConsenSys, פותר חששות גדולים לגבי ממשל נתונים במערכות אקולוגיות של בלוקצ’יין..
  • פיתרון עסקי: חוזים חכמים עסקיים של Allfunds המאפשרים פעילויות הפצת קרנות בפלטפורמת Allfunds Industry, תוך פתיחת יכולות חדשות באמצעות טכנולוגיית blockchain. 

שתי החברות פועלות יחד כדי להמשיך ולפתח ולתמוך בפתרון הטכני של Allfunds Blockchain בשילוב עם Quorum ConsenSys, שכבת פרוטוקול קוד פתוח לפיתוח עם Ethereum.. הפתרון כולל מאפייני פרטיות מתקדמים המאפשרים למשתתפים ברשת בלוקצ’יין לשלוט ברמה המפורטת על מי רשאי לראות מידע ואילו צמתים משתתפים באימות הקונצנזוס של נתונים המכילים מידע סודי. 

ניתן למנף את הפתרון ברחבי מגזרי תעשייה רבים, במיוחד בענף הקרנות המפוקחות ביותר. מערכות בלוקצ’יין מקלות על עמידה ברגולציה על ידי מתן מסלולי ביקורת. 

חברות מובילות בתעשייה הפיננסית ומחוצה לה גילו עניין להשתמש בטכנולוגיה של Allfunds עבור יוזמות שונות. יכולות הפרטיות והאנונימיות הייחודיות של Allfunds Blockchain בתוספת הניסיון והמומחיות של ConsenSys, יתרמו רבות להמשך פיתוח המערכת האקולוגית של Enterprise Ethereum..

רובן ניטו, מנכ”ל Allfunds Blockchain, אמר: “אנו שמחים לשתף פעולה עם ConsenSys כדי להביא את פתרון הבלוקצ’יין המהפכני הזה לשוק הרחב יותר. באמצעות המומחיות של ConsenSys, לקוחות Allfunds Blockchain ייהנו ממוצר בלוקצ’יין ייחודי באמת. בחרנו ב- QuenSys Quorum להיות פרוטוקול הבלוקצ’יין הארגוני שלנו בגלל האימוץ המשמעותי שלו בבלוקצ’יין הארגוני והתפתחות ותמיכה מתמשכת שמציעה ConsenSys. זהו צעד חשוב נוסף קדימה באבולוציה של טכנולוגיית Allfunds Blockchain. “


מדליין מאריי, מובילת מוצר במניין ConsenSys, אמרה: “אנו רואים עניין עולמי הולך וגובר בקווורנס ConsenSys, פרוטוקול ה- Ethereum המקור הפתוח שנבנה כדי לפשט את השימוש בבלוקצ’יין ארגוני. שותפות זו עם Allfunds תקל עוד יותר על אימוץ הבלוקצ’יין העולמי לתעשיית הכספים ותעשיר את המערכת האקולוגית בחידושים טכניים המתאימים למקרים מתקדמים לשימוש בפרטיות. “

למידע נוסף על Allfunds Blockchain בקר בכתובת: https://allfunds.com/en/blockchain/

למידע נוסף על היכולות של מניין ConsenSys, בקרו בכתובת: https://consensys.net/quorum

מסתיים

אודות Allfunds ו- Allfunds Blockchain:  

אולפונדס התפתחה לאחת מחברות העושר והפצת הקרנות המובילות בעולם עם הצעת שירות הכוללת נתונים & ניתוח, מסחר & שירותי ביצוע, תיק & כלי דיווח, מחקר, פתרונות רגולטוריים וטכנולוגיית בלוקצ’יין. ל- Allfunds 1.2 טריליון אירו ב- AuA ושירותים 2,000 בתי קרנות ו -2,300 מפיצים מ -16 משרדים מקומיים.  

בשנת 2020 השיקה Allfunds ישות נפרדת Allfunds Blockchain כדי להביא לשוק את טכנולוגיית הבלוקצ’יין המהפכנית ביותר. לאחר שנים של חקירת טכנולוגיות בלוקצ’יין קיימות שונות, פלטפורמת הבלוקצ’יין הקניינית של Allfunds מוסיפה יכולות ייחודיות ברשת Ethereum לפתרונות ארגוניים אמיתיים..

אודות ConsenSys:

ConsenSys היא חברת התוכנה המובילה של חברת Ethereum. אנו מאפשרים למפתחים, ארגונים ואנשים ברחבי העולם לבנות יישומים מהדור הבא, להשיק תשתית פיננסית מודרנית ולגשת לאינטרנט המבוזר. חבילת המוצרים שלנו, המורכבת מ אינפורה, מִניָן, טלִפְרוֹעַ, קודפי, MetaMask, ו- Diligence, משרתת מיליוני משתמשים, תומכת במיליארדי שאילתות מבוססות בלוקצ’יין ללקוחותינו, וטיפלה בנכסים דיגיטליים של מיליארדי דולרים. Ethereum הוא הבלוקצ’יין הגדול לתכנות הגדול בעולם, המוביל באימוץ עסקים, קהילת מפתחים ופעילות DeFi. על בסיס קוד פתוח מהימן זה אנו בונים את הכלכלה הדיגיטלית של המחר.

למידע נוסף בקרו בכתובת: consensys.net

אנשי קשר למדיה: 

Allfunds

קתרין ג’יי סלואן

תקשורת תאגידית גלובלית

[מוגן בדוא”ל]   / טלפון +34 91 2746400

ייעוץ FTI  

[מוגן בדוא”ל]   / טלפון: +44 7890 611 340

ConsenSys

[מוגן בדוא”ל]

AllfundsConsenSys Quorum Quorum Newsletter הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map