הכירו את ה- AirSwap החדש

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogAirSwap

הכירו את ה- AirSwap החדש

כיום המעבר שלנו לשלב השני הושלם. עם עליית החוזים האחרונים ותהליך הממשל הקהילתי, AirSwap שואפת להיות מערכת הסחר הממוצעת הטובה בעולם. ההצבעה מתחילה היום ב- Codefi Activate. מאת ConsenSys 9 בפברואר 2021 הוצג ב 9 בפברואר 2021

כיסוי פוסט בבלוג

AirSwap הוא פרויקט גלובלי מקורי. מאז המסמך הלבן הראשוני דרך ההשקה האסימונית, הן תורמי הליבה והן משתתפי ההשקה הופצו ברחבי העולם. שיגור האסימונים עצמו היה בקרב 9,447 אנשים מ -135 מדינות.

אחת המטרות המוקדמות של AirSwap הייתה לפעול כארגון פתוח יעיל עם מבנה ותהליך שקוף. בהשתתפות רחבה מקהילת AirSwap, אנו ממשיכים לחתור למטרה זו יחד, שלב II מסמן את התקדמותנו.

משימה

המשימה של AirSwap היא להיות מערכת הסחר העמיתים לעמית הטובה בעולם. באמצעות פרוטוקול בקשה להצעת מחיר (RFQ) והחלפות אטומיות להסדר, סוחרי AirSwap מוגנים מפני החלקה קדמית ומחלקת מחירים, ונסחרים ישירות בארנק לארנק..

AirSwap פועלת לצד יצרני שוק אוטומטיים (AMM) כמו Uniswap. אנו מעריכים זאת RFQ יתפוס כ -40% מהנפח באמצעות צוברים. כיום AirSwap ממוצע  מעל 2 מיליון דולר בנפח יומי וזה מתפתח כלפי מעלה עם שילובים חדשים.

תהליך

מרוכז חדש עקרונות, פיתוח רשת הוא תהליך מתמשך מרעיון ועד למסירה. הצעות לשיפור AirSwap (AIP) לעזור לקהילה לתפוס, לבחור ולתעדף פרויקטים חדשים שהרשת צריכה להקצות להם משאבים.

זה כולל את שניהם טכנולוגיית רשת ומוצרים לתמיכה במסחר מבוזר כמו מיידי AirSwap ו AirSwap OTC. זה באמצעות תהליך הצעה רשמי שזוהה, מוגדר ומיושם עבודה חדשה. מובנים מספר תמריצים.

תמריץ מציע

מחברים של הצעות שמתקבלות בהצבעה בקהילה יכולים להרוויח אסימונים של AirSwap עבור תרומתם. פרטי תמריץ ההצעה מסתיימים כעת ויהיו אחד מקולות הקהילה הבאים. (AIP 15

תמריץ הבוחר

על ההצעות מצביעים הקהילה על מערכת ממשל מבוזרת. כל מצביע יכול לצבור נקודות על השתתפותו, אשר לאחר מכן יכול לשמש לתביעת תגמולים. תגמולים ממומנים על ידי עמלות פרוטוקול המוערכות על עסקאות AirSwap. (AIP 7)

תמריץ למפתחים

לאחר שהתקבלה ההצעה בהצבעה בקהילה, היא ממוקמת בצבר של פרויקטים לבחירה על ידי התורמים. ככלל, פרויקטים נכללים בקטגוריות פיתוח, צמיחה ושיווק קוד פתוח ותורמים מקבלים פיצוי באמצעות אוצר האסימונים של AirSwap. (AIP 10)

איך להשתתף

החל מהיום, תוכלו להניח את אסימוני AirSwap שלכם Codefi הפעל להשתתף בממשל הצעות. עד כה פורסמו 15 AIP, שחלקם כבר יושמו. השאר ממתינים להצבעות, שיחלו השבוע וימשיכו באופן תמידי.

כדי לתרום כמציע או כמפתח, עיין ב אתר AirSwap ו הצטרף לדיסקורד כדי ללמוד עוד על אופן פעולת המערכת, הקהילה מאורגנת והתהליך מובנה. ישנן הזדמנויות רבות רבות הן בטכנולוגיית הרשת והן ברמת המוצר.

אם אתה מנהל פרויקט סמלי, אתה יכול לנצל את פורטל הממשל החדש Codefi Activate כדי לתמרץ את השתתפות הקהילה שלך. בדוק את הפעל אתר וליצור קשר עם צוות ההפעלה באופן מקוון או על ידי אימייל.

הצטרפו ועצבו את העתיד

מכיוון שהאינטרנט דמוקרטיזציה של מידע, בלוקצ’יין מפרה את המימון. על ידי הצטרפות למשימת AirSwap אתה משחק חלק. בעוד יישומים חדשים רבים הושקו במהלך השנה האחרונה, הפשטות של מסחר בין עמיתים לעמית נותנת ל- AirSwap חוזק וביטחון לאורך זמן..

עם התבגרות המערכת האקולוגית וספקי נזילות מתוחכמים יותר יגיעו לרשת, מודל ה- RFQ ימשיך לזכות בעוד ועוד עסקאות בשל פשטותו, תמחורו טוב יותר ועלויות הביצוע הנמוכות יותר. על בסיס זה, האפשרויות לרשתות מסחר הן בלתי מוגבלות.

בדוק אותנו ב מַחֲלוֹקֶת לעלות על הסיפון. &# 128311;

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map