עלון מס ‘8: ערך כולל נעול ב- DeFi שולש בחודש

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi

עלון מס ‘8: ערך כולל נעול ב- DeFi שולש בחודש

עלון מס ‘8: הערך הכולל הנעול ב- DeFi שולש בחודש. בנוסף, חדשות מרגשות על רשת הבדיקות Eth2 Medalla.

מאת ניקול אדארמה 20 באוגוסט 2020 הועלה ב -20 באוגוסט 2020

עלון Codefi8

תמונת מצב של DeFi

ערך כולל נעול (TVL)

בין 2018 לסוף הרבעון השני של שנת 2020, DeFi צבר יותר מ -1 מיליארד דולר למערכת האקולוגית. מאז סוף הרבעון, המספר הזה שולש ל ~ 4.5 מיליארד דולר בחודש, על פי DeFi Pulse. להלן אנו משרטטים גם את תרשים ה- TVL עבור פרוטוקולים עיקריים המנוטרים במערכת שלנו – המספר הכולל מסתכם ב- ~ 3.3 מיליארד דולר רק מאותם 9 פרוטוקולים עיקריים..

TVL אוגוסט 2020.png

משתמשים פעילים יומיים של DeFi (DAU)

ברבעון הראשון של שנת 2020 נראו לנו 62,000 משתמשים פעילים בפרוטוקולי DeFi העיקריים. המספר עלה ל ~ 80k ברבעון השני. מאז סוף יולי ותחילת אוגוסט ראינו את Balancer מגיחה ותופסת כמות אדירה של משתמשים ברשת. 


DAU אוגוסט 2020.png

להיטים קודפי מהירים

  • חדש לניוזלטר ולקודפי? לבדוק סרטון ההסבר הזה על ConsenSys Codefi.

  • האם אתה מוכן להימור? מכירה פומבית של SKALE מופעלת בשידור חי ב- Codefi Activate ב -17 באוגוסט. עיין במדריך ההוראות למתן הצעות מחיר למכירה הפומבית למידע נוסף על SKALE באתר הפעל.

  • השקת SKALE & סמינר מקוון הוא תערוכת AMA מעמיקה למה לצפות ואיך להתכונן למכירה הפומבית ב -17 באוגוסט. צפה כעת בסמינר המקוון לפי דרישה.

  • הכירו את שוקי Codefi, המספקים מסחר משני לניירות ערך דיגיטליים. Codefi Markets מאפשרת מסחר בין עמיתים ל- OTC עבור פלטפורמות טוקניזציה ומנפיקים המבקשים לספק שווקים משניים למשקיעים שלהם..

  • במקרה שפספסת, עיין בדו”ח QFi 2020 של Codefi Data, ניתוח מלא של ביצועי הפרוטוקולים והמערכת האקולוגית מאפריל עד יוני..

  • מוכן לאת’ריום 2.0? בחודש יולי רשת הבדיקות מרובת הלקוחות של Medalla עלתה לאוויר ומפתחים החלו להטיל את GoETH כדי לאמת את הרשת. למידע נוסף על אימות, הצבת GoETH והצעדים הבאים ברשת הבדיקה לקראת השקת שרשרת המשואות בעוד מספר חודשים. הכירו את לוח ההשקה לפיקדון עבור את’ריום 2.0.

  • תוכנית השותפים של ConsenSys מציעה לשותפי טכנולוגיה, אינטגרטורים למערכות, חברות יישומים וספקי תוכנה גישה להטבות בהתאמה אישית ולהזדמנויות עסקיות חדשות עם מוצרי הבלוקצ’יין המובילים שלנו. גישה למוצרים של Codefi, תמיכה והכשרה שלהם היא רק אחד היתרונות של הצטרפות לתוכנית השותפים.

  • משוב על ConsenSys Codefi: TLDR; אנחנו רוצים להגיע מכיר אותך טוב יותר וזה ייקח דקה. 

זרקור Codefi: לוח ההשקה Eth2

כמו כל המשימות הגדולות, השקת המחשב העולמי של המחר דורשת פלטפורמה שמנחה, מחזקת ומדלקת את המסע אל מעבר לגבולות המרחב הדיגיטלי שלנו. ביולי הכרזנו על הפעלת המחשב של יישום Eth2 Launch Pad, המסמן את נקודת הכניסה למאשרים להתחיל את דרכם ברשת Eth2. הגיע הזמן להכין את ה- ETH של רשת הבדיקות!

במהלך החודשים האחרונים, Codefi הפעל וה קרן את’ריום (EF) הורידו מטה כדי להקל על המשתמשים בהימור והפכו למאמת ב- Ethereum 2.0. התוצאה של מאמץ זה היא משטח ההשקה של Eth2, יישום שנועד להדריך אותך בצורה מאובטחת בתהליך יצירת זוגות המפתח שלך ב- Eth2 ולהכניס את 32ETH שלך לחוזה ההפקדה הרשמי. משטח ההשקה תוכנן עבור מאמתים עצמיים, כלומר תחביבים שמתכוונים להריץ מאמת משלהם ונוחים להפעיל פקודות במסך מסוף במחשב שלהם.

בתחילה, משטח ההשקה תואם רק ל- Eth2 רשת בדיקות מדלה, אשר עלה לאוויר ב -4 באוגוסט רשת הבדיקה נועדה לספק זמן רב בכדי להבטיח את פעולות שרשרת המשואות ללא שגיאות. לאחר שלב ה- testnet, משטח ההשקה של Eth2 ימשיך לשמש כפורטל כניסה עבור מאמתים להימור על ETH אמיתי עבור Mainnet..

הפוך למאמת Testnet

בשנת 2019 התחלנו לחפור במערכת האקולוגית של Eth2 על מנת לחקור היכן Codefi Activate יכול להוסיף ערך להפעלת Eth2 ולמלא פערי תקשורת קיימים בין בוני הפרוטוקולים, נותני השירות ובעלי ה- ETH הקיימים עם השחרור המתקרב של שלב 0. יש לנו מאז מיקדנו את משימתנו בפיתוח משאבים חינוכיים ותובנות בכלכלת Eth2, כמו גם במחקר בתעשייה ובמאמת, אשר ממצאיהם פורסמו לאחרונה כדו”ח המערכת האקולוגית של Eth2..

זמן קצר לאחר DevCon V התחברנו עם קרל Behuizenhuizen, שהוביל את המאמץ של ממשק שורת הפקודה (CLI) בקרן Ethereum (EF). מעבר לקוד, Carl התמקד גם בחוויית המשתמש של בעלי ETH שהופכים למאמתים לראשונה. לאור מאמצי המחקר הקיימים שלנו ב- Eth2 וניסיוננו בהשקת רשתות, שיתוף הפעולה עם EF ו- Deep Work Studio היה צעד הבא המתאים להבטחת השקת שלב 0 בנוי באופן שתעדף את חוויית המשתמש, אך גם ביטא סיכונים נלווים וחינוכיים. מידע למשתמשים להרגיש בנוח להגדיר מאמתים Eth2 משלהם.

במהלך החודשים האחרונים קשה לנו לחקור, תִכנוּן, ו בִּניָן את לוח השיגור Eth2 ואנחנו שמחים לשתף אתכם בתפוקות המאמץ הזה!

משטח ההשקה של Eth2 היה מקור פתוח במהלך פסגת ה- Ethereal ב -8 במאי, המאפשרת למשתמשים לארח את היישום באופן מקומי. מאז שחרורו הראשוני, זה היה נהדר ל לראות מעורבות מיידית ומשוב מהקהילה. אנו ממשיכים לעודד צוותים ומשתמשים לספק משוב!

הערות אחרונות

תודה שעברת עלון זה. עקבו אחרינו ב טוויטר, למידע נוסף באתר שלנו והודיע ​​לנו על מחשבותיך. בין אם אתם מעוניינים לעבוד איתנו, עבורנו, או שסתם תרצו להגיד שלום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

העביר את ההודעה הזו? הירשם לעדכונים חודשיים.

עד הפעם הבאה,

צוות Codefi של ConsenSys

תובנה לתעשייה ניוזלטר עדכון מוצר ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map