7 המגמות הגדולות ביותר בבלוקצ’יין כרגע

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlog אירועים וכנסים

7 המגמות הגדולות ביותר בבלוקצ’יין כרגע

הקריפטוספירה פורחת בעקבות שבוע הבלוקצ’יין של ניו יורק 2019. הנה מה שאתה צריך לדעת. מאת ConsenSys 17 במאי, 2019 פורסם ב -17 במאי 2019

מגמות

הקריפטוספירה קיבלה פרץ של אנרגיה בשבוע האחרון כאשר מפתחים, יזמים, וטרינרים ארגוניים, קובעי מדיניות, אמנים וחובבים ירדו לעיר ניו יורק לשבוע הבלוקצ’יין השנתי השלישי. הפסגה האתרית של יומיים של ConsenSys יצאה לדרך עם השבוע בפיוניר וורקס, מפעל מסילות רכבת משופץ ברד הוק – מקום ראוי לחלוצי Web3 להתלבט ולעצב את המסילות העתידיות של האינטרנט.

התכנסות כזו היא אירוע נדיר לתנועה המפוזרת כל כך ברחבי העולם. לא הפתיע, השבוע היה מלא במהדורות מוצרים, תחזיות, ניתוחים תחרותיים ויותר מכמה טענות נועזות לגבי מצבה ועתידה של המערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין. הנה מה שאנחנו רואים כמגמות הגדולות ביותר בבלוקצ’יין כרגע.

“זה כמו וודסטוק של הבלוקצ’יין.”

–דוד צ’ום

Web3 ייבנה על ידי מכשירי קוד פתוח. אבל לא בחינם.

להלן מספרים מדהימים: 78% מהחברות משתמשות בקוד פתוח תוכנה, אך קרן התוכנה OpenSSL – שפרוטוקולי התחבורה שלה מאבטחים את החיבור בין שרתים ללקוחות ומכניסים את המנעול המרגיע לסרגל הדפדפן שלך – פועלים בתקציב של פחות מ -2,000 דולר בתרומות ותחת מיליון דולר הכנסות חוזה בשנה (מָקוֹר). היעדר התמריצים בפיתוח קוד פתוח לא רק שורף אפילו את החביבים המיטיבים ביותר על מערכת ההפעלה, אלא הופך את התוכנה המשותפת שלנו לפגיעה מאוד (כמו הידועה לשמצה באג מדמם שהוכנס בטעות לריבו של קוד המקור של OpenSSL לפני כמה שנים).

מייסד Gitcoin, קווין אובוקי, הגדיר את בעיית הקוד הפתוח במונחים גמורים: “65% מפרויקטי הקוד הפתוח הם בעלי גורם משאיות של פחות משניים” – כלומר, אם שני מכשירי פרויקט קוד פתוח נפגעים ממשאית, גם הפרויקט כולו נפטר..

היו מאמצים רציניים במרחב הבלוקצ’יין – אשר הושתת על עיקרון הפרוטוקולים הפתוחים – להפוך את פיתוח הקוד הפתוח לקיים כלכלית עבור קודנים.. MolochDAO, יוזמת מימון המונים לתמיכה בפרויקטים של תשתיות Ethereum, קיבלה א 4,000 תרומת ETH בשבוע האחרון מאת ג’ו לובין, ויטליק בוטרין, חברים שונים מ- ConsenSys וקרן את’ריום. מפלטפורמת הפרסום האתית שלה Codefund ועד תוכנית המענקים שלה כמו Patreon, גיטקוין הוא אחד המאמצים הבולטים והרב-שיניים התומכים בתחזוקי קוד פתוח במרחב הבלוקצ’יין. Owocki חיבר לאחרונה EIP 1789, המציע אפיית מימון קוד פתוח ישירות לפרוטוקול את’ריום.

מערכות העתיד יהיו נוגדות פרעיות.


לביטקוין היה אמצעי לשנות את המערכת הפיננסית הקיימת שאינה יעילה, חסרת אחריות פוליטית, ולא מתאימה כראוי מבחינת תמריץ להתנהגות טובה. למעלה מעשר שנים מאוחר יותר, הביטקוין עדיין קיים כדי להתמודד עם התשתית הירודה של המערכות הכספיות והפוליטיות שלנו.

סנטימנט בולט אחד המשותף לרוב האנשים שמשתתפים בשבוע הבלוקצ’יין בניו יורק הוא המושג נוגדות שבירות. תפיסה זו התבטאה בספר שכתב נסים טאלב המוערך, שם הוא מסביר “יש דברים שמרוויחים מזעזועים; הם משגשגים וגדלים כאשר הם נחשפים לתנודתיות, אקראיות, אי סדר, ולחץ ואוהבים הרפתקאות, סיכון ואי וודאות. “

טרוויס קלינג דיבר גם על השבריריות של הביטקוין ושאר הקריפטו-קבוצות, ואמר “זוהי גדר חוסר אחריות מצד ממשלות ובנקאים מרכזיים … העולם מתעורר לערך של גידור מפני הקלות כמותיות.”

קייטלין לונג, חבר בכוח המשימה של בלוקצ’יין בוויומינג, אפילו התלבש בחולצת “אני נגד שבריריות”. באופן משמעותי יותר, היא הביעה את דעותיה לגבי נכסים דיגיטליים, ואמרה: “אין סובלנות תקלות בנכסים הדיגיטליים וזו תכונה, ולא באג. חבל אם האבולוציה של הביטקוין תעקוב אחר התפתחות השווקים המכהנים. “

מערכות אפס ידע הן מטה הקסם לפתרון פרדוקס הפרטיות של את’ריום.

שאלה ששמענו לא פעם במהלך שבוע הבלוקצ’יין הייתה: “האם יש מתמטיקאים בחדר?” מתמטיקה קשה היא מה שנדרש כדי לפתור את פרדוקס הפרטיות של את’ריום – האתגר ליישב את השקיפות של הבלוקצ’יין (לאימות עסקאות) עם הצורך בפרטיות נתונים ועסקאות חסויות..

אמנם את’ריום אינו משחק שמות כמו פן וטלר או הודיני, אך אצטקים, ארנסט & צעירים, PegaSys וסטארט-אפים חדישים אחרים העובדים על טכנולוגיה חסרת ידע ובניית פרטיות מקורית.

PegaSys מספקת חבילה מקיפה של היצעים ברמה הייצור המייעלת את תהליך הפעלת לקוח Ethereum עבור ארגונים. פנתיאון מיישם את אוריון כמנהל עסקאות פרטי ויכול גם להשתמש בפרוטוקול הפרטיות האפס יעיל של AZTEC לביצוע עסק פרטי ברשת מורשית..

באתר Ethereal דן טום פוקוק, מנכ”ל Aztec כיצד ניתן יהיה להגיע ל ZK בשבועיים הקרובים. המצגת שלו כללה גם שקופיות עם מדחום שהתחמם ככל שהמתמטיקה הייתה קשה יותר – זה היה רמז לאנשים להוציא את הטלפונים שלהם אם הם לא מעוניינים במתמטיקה. התחיל להיות חם סביב חתימות בונה בוין וזיווג עקומת אליפטי.

ברור שטכנולוגיית ZK תועיל מאוד בבנקאות ובמימון לתשלומים פרטיים ועסקאות חסויות אחרות. מרבית חברות ה- ZK יסייעו ביצירת “ערכות לגו” עבור אנשים פרטיים וחברות לבניית נכסים מותאמים אישית לבחירתם מבלי לדעת על הקריפטוגרפיה המורכבת המתמטית שגורמת למערכת לעבוד..

בתוך 10–20 שנה אפילו טום פוקוק חזה באמצעות טכנולוגיית ZK כדי לקבל “הוכחת הכנסה” לשימוש בבנק לשם קבלת משכנתא. לא משנה מתי זה אכן קורה, אנו חושבים שאנחנו מדברים בעד רובנו ואנחנו נשמח לראות את הארנב שולף מהכובע מבלי שנדע באמת מאיפה זה בא.

חלה התקדמות מתמדת במערכות הוכחת אפס ידע, המסייעות למהנדסי פרוטוקולים לפתור את הבעיה של בדיקת ההוכחה מבלי לקרוא אותה. אוליבייה בגסאט, חוקר יישומי ב- PegaSys, שוקל משפט PCP – העומד בבסיס מערכות ZK – “מדהים להפליא.

מימון מבוזר הוא הנרטיב המוביל.

#Defi המריא כאחד הנרטיבים המהדהדים ביותר במערכת האקולוגית של הצפנה ומונע בעיקר על ידי את’ריום. מרבית מקרי השימוש ב- defi מגיעים מפרוטוקולים כגון Augur, UMA, MakerDAO, Compound, ורבים אחרים, שכולם בנויים על גבי Ethereum..

Ethereal אף הציג יישומי defi עם ארנק הצורבים של אוסטין גריפית, ששימש לרכישת ארוחת צהריים בצורה חלקה.

מנטרת ה- Web 3.0 עדיין קיימת אצל אנשים רבים בחזון לעתיד הקריפטו, עם זאת, מימון פתוח לקח את ההובלה כששווקי נגזרים חדשים ופרוטוקולי הלוואות הופיעו על Ethereum. עבור אנשים מסוימים, השגת מטרה כזו תספיק. ראיין סלקיס, הידוע יותר בשם TwoBitIdiot ומייסד חברת המחקר Cryptoasset Messari, הסביר את עבודת הגמר שלו עבור Ethereum:

“את’ריום הוא שכבת התיישבות למימון מבוזר, כאשר הביטקוין הוא שכבת התיישבות עבור חנות ערך. את’ריום יהפוך לשרשרת הכספים המבוזרת. זו התוצאה המנצחת וכל השאר יהיה בשרשרת משלה או יהיה יכולת פעולה הדדית. “

הזמן יגיד אם התזה של ראיין מתקיימת, אך לעת עתה, מימון מבוזר הוא נרטיב רב עוצמה עם יעדים כדאיים שרבים מהטובים והמבריקים ביותר שואפים לקראתם..

הרגולטורים ממשיכים להצטרף לשיחה.

בקונצנזוס, נציג ארה”ב, טום אמר, מתכנן להכניס מחדש את נמל הבטוח עבור משלמי המסים עם נכסים מזויפים, אשר יועילו למשלמי המס המחזיקים מטבע קריפטוגרפי הנובע מפיצולי רשת בלוקצ’יין, או מזלגות קשים. יש לציין כי הצעת החוק תמנע ממס הכנסה להעניש קנייני קריפטו לא מדווחים שנצברו באמצעות מזלגות קשים עד למס הכנסה הנחיות ברורות לגבי הטיפול הרגולטורי שלהם..

קייטלין לונג נכחה בפאנלים רבים לאורך כל השבוע וחילקה רבים מהמחשבות שלה לגבי ויסות הקריפטו. היא אף ציינה כמה סטנדרטים כפולים קיימים כשבודקים כיצד רגולטורים מתייחסים למוסדות שאינם קריפטו בהשוואה למוסדות קריפטו.

רון פול הופיע גם בשבוע הבלוקצ’יין של ניו יורק. חבר הקונגרס לשעבר והמועמד לנשיאות סבור שקריאתו של הנשיא בראד שרמן (קליפורניה) לאסור על רכישות מטבעות קריפטו בארה”ב היא רעיון נורא. המועמד לנשיאות 2020, אנדרו יאנג, אפילו הופיע בשיתוף עמדותיו בנוגע לוויסות הקריפטו, מתוך אמונה כי הרגולטורים צריכים להבהיר את הנחיותיהם.

שוק הבלוקצ’יין הארגוני פתוח לעסקים.

היצע הבלוקצ’יין הארגוני מתנהל במלוא ערימתו ומספק שווקים חזקים המיישמים פתרונות עבור ארגונים מכל ענף. לדוגמא, מגובה ConsenSys קאלידו השיקה מערך טכנולוגי חדש לעסקים (B2B) במהלך שבוע הבלוקצ’יין שכולל תכונות שונות של Plug and Play, כגון רישום נכסים, חנות מסמכים ושליח אפליקציה לאפליקציה, הנפקת אסימונים ועוד. ה שוק Kaleido יש למעלה מ- 40 הצעות מוצרים או שירותים עבור ארגונים שיתאימו לצרכיהם העסקיים המותאמים אישית.

יש לציין כי מיקרוסופט מובילה את החיוב מעולם המורשת. רגע לפני שבוע הבלוקצ’יין, מיקרוסופט פרסמה ערכת מפתחי בלוקצ’יין עבור בלוקצ’יין Ethereum הציבורית והקוורום. ערכת המפתחים מאפשרת למשתמשים גם להשתמש ב- Solidity ו- Truffle. כעת ללקוחות מיקרוסופט תהיה אפשרות להשתמש ב- Microsoft Azure ובחבילת יישומי הבלוקצ’יין כדי לזרז את פריסת הבלוקצ’יין, להוזיל עלויות ולהוסיף תכונות ממשל משופרות..

במהלך שבוע הבלוקצ’יין הודיעה מיקרוסופט על שותפות עם GE Aviation למעקב אחר חלקי מנוע וכן שחרור זהות מבוזרת לעולם האינטרנט 3.0. ככל שיותר עסקים יקבלו את העוצמה המהפכה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, הם יסתכלו על השחקנים הקיימים כדי לתעד אותם במהירות ולהשתמש בפתרונות הקיימים.

טוקניזציה היא ספינת הדגל של שוק האוקיאנוס הכחול של הבלוקצ’יין.

כשעוברים מ- ICO ל- STO (הצעות אסימון אבטחה), המערכת האקולוגית מגשרת בין טכנולוגיית קוד פתוח להון מוסדר. זהו צעד חיובי לקראת הבאת שקיפות לעולם הפיננסי הקיים. הגל הבא של מוצרים פיננסיים, כמו נגזרים ואגרות חוב, יהיה השיטה שבה סוף סוף הבלוקצ’יין עובר מעבר להסדר תשלומים..

טוקניזציה בכללותה מציגה שווקי אוקיינוס ​​כחול שייצרו ערך עצום שימשיך להניע את המערכת האקולוגית קדימה. שווקי האוקיאנוס הכחול הם מרחבי שוק חדשים ולא מעורערים המביאים למשחק סכום חיובי, בניגוד לשווקי אוקיינוס ​​אדום תחרותי ביותר שלעתים קרובות סכום אפס (מישהו צריך להפסיד כדי שאחרים ינצחו). אמנם האסימון לניירות ערך מציע הזדמנויות חדשות ומרתקות, אך עדיין אין הרבה ניירות ערך מסומנים. חברות נעשות יותר נוחות לבחון מושגים אלה ואנו נמשיך לראות ניירות ערך מסומנים במהלך 2019 ואילך.

***

רוצה לברר על אירועים וכנסים של Ethereum הקרובים?

הירשם לניוזלטרים של ConsenSys →

DeFiNewsletter הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

כיצד ליצור אסימון חברתיוובינר

כיצד ליצור אסימון חברתי

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map