6 Takeaways מבית Blockchain מהאתר הווירטואלי פסגה 2020

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogNews

6 Takeaways מבית Blockchain מהאתר הווירטואלי פסגה 2020

הציטוטים החשובים ביותר, התובנות והתחזיות של מנהיגי התעשייה בנוגע לעתיד Ethereum, פיתוח דאפים, אימוץ ארגונים, DeFi ועוד. על ידי ConsenSys 8 במאי 2020 פורסם ב 8 במאי 2020

גיבור הבלוג הווירטואלי האתרי

“את’ריום הוא כנראה הדבר היחיד שמתעלה מעל השפה, שמתעלה מעל המגדר, שמתעלה מעל הדת, שמתעלה מעל המיקום. זו שפה נפוצה שאנשים התכנסו סביב. אני לא חושב שיכולים להיות רבים כאלה – פוטנציאל אחד בלבד. “

קולין מאיירס, אסטרטגיית מוצרים עולמית, ConsenSys Codefi

במהלך היומיים האחרונים התאספו 200+ יזמים, יזמים, ותיקי ארגונים ומוחות תעשייתיים מובילים מכל רחבי המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין לפסגה הווירטואלית האתרית הראשונה אי פעם. המשימה שלהם: להתווכח, לשתף פעולה ולחנך את קהילת הקריפטו הרחבה יותר על ההתפתחויות החשובות ביותר בצינור לשנת 2020, ובכל שכבה של הערימה, החל מההימור של Eth2 וכלה בהרשאות ארגוניות וכלה ביישומי DeFi. אם יש טייק אווי כללי אחד, זה ששום דבר – שום מגפה, שום הפסקה, שום סרט וידאו לאגי – לא יעצור את הקהילה במאמץ להפוך את הבלוקצ’יין למיינסטרים. כפי שג’ו לובין הדגיש בשיחתו עם מייק נובוגרץ, המהפכנים והאבולוציונים צריכים לעבוד יחד כדי “להביא את החוכמה במורד ההר לעם”. 

בימים הקרובים נשחרר הקלטות וידיאו בודדות כדי שתוכלו לתפוס את כל ההפעלות שהחמצתם וגם לבקר מחדש במועדפים. בינתיים, הנה 6 המנות הטובות ביותר משני הימים העמוסים של ראיונות, פאנלים, הדגמות ועוד. 

1. הזעזועים הכלכליים של COVID-19 מעירים אנשים לפוטנציאל של נכסים דיגיטליים.

“COVID הוא אש המברשת שמפנה את מקומם של היורה הירוקה.” 

אנג’י לאו, העורכת הראשית של פורקסט. חדשות

אנשים רבים, במיוחד קהילת הקריפטו, רואים במשבר הכלכלי העולמי הנוכחי קריאת השכמה לשינוי המערכת, במיוחד סביב תשתיות פיננסיות. הרעיון של “מחסור דיגיטלי” ו- ETH כ”רוחב פס כלכלי “צץ בשיחות בנוגע לבעיות הדפסת הכסף ופיחות הדולר. כפי שהסביר מייק נובוגרץ, “COVID שיחרר תגובה פיסקלית וכספית כפי שמעולם לא ראינו.” ולאו דווקא אחד יעיל. מסיבה זו, המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC) משך תשומת לב בתחום הבנקאות כיישום בלוקצ’יין משכנע לייעול מסילות התשלום ולהגדלת הגישה הפיננסית לאזרחים בודדים. עם חציית הביטקוין הקרובה ומנגנוני המחסור המקומיים של את’ריום סביב אספקת ETH, רבים רואים ברגע הכלכלי הייחודי שלנו נקודת מפנה עבור נכסי בלוקצ’יין ודיגיטל לתפוס תשומת לב עולמית..

סמל מקלעת consensys עגול הירשם לסמינר המקוון הקרוב שלנו בנושא CBDC ומטלות אור. להירשם

2. שלב 0 של Ethereum 2.0 הוא פיתוח הרשת הצפוי ביותר לשנת 2020.

“אנחנו כבר בנקודה שבה Eth1 היה כמה חודשים לפני ההשקה.” 

ויטליק בוטרין, מייסד שותף של את’ריום

שלב 0, השלב הראשון של את’ריום 2.0, הוא שרשרת המשואות, לב מערכת Eth2. שלב 1 מתקלקל, בו “פיצול” בלוקצ’יין את’ריום ל -64 רשתות מקבילות שונות. ג’ו לובין הדגיש כי Ethereum 2.0 “יהיה שימושי באמת באופן מיידי.” כפי שהסביר ויטליק, “Eth2 תוריד את עלויות העסקה בגורם 100, ותאפשר לבצע יותר פעולות בעלות נמוכה יותר.” Eth1 יתקיים בסופו של דבר כרסיס משלו ברשת Eth2. 

לקראת שלב 0 והכלכלה של מנגנון הקונצנזוס החדש שלו, ההימור היה גם בראש מעייניך. מארה שמיידט מ- ConsenSys Codefi ו- Carl Beekhuizen מ- The Ethereum Foundation הציגו את Ethereum 2.0 Launchpad, הדרך הרשמית של EF להפקיד את ה- ETH שלך ל- Eth2. ה- Launchpad נמצא כעת בפיתוח פעיל עבור testnet. 

“הדבר הזה מסובך ומדהים ומרגש”, אמר דני ריאן של ה- EF, שתיאר את המורכבות של מערכת ה- Eth2. “אם אתה הולך לעשות את זה, תעשה את זה נכון.” השלב החשוב ביותר כעת, מלבד בדיקה, הוא חינוך המשתמשים לגבי היסודות, היתרונות והסיכונים שבהימצאות. צוות Codefi פרסם לאחרונה דו”ח מערכת אקולוגית של Ethereum 2.0 כדי לבחון את המוטיבציות והחששות של בעלי ETH שמתכוונים, או לא, להימצא. 

3. ל- Ethereum 1.0 יש פתרונות קנה מידה גדולים לפי הסדר. 

“אם אתה מסתכל על בלוקצ’יין היום, זה כמו מחשבים לפני אפל … עם SKALE, אנחנו רוצים שבלוקצ’יין תהפוך למיינסטרים.”

סטן קלדקו, סמנכ”ל CT של מעבדות SKALE

רשת SKALE הינה רשת בלוקצ’יין אלסטית של רשתות צד התואמות את רשת Ethereum ויכולה להריץ עד 2,000 עסקאות לשנייה לרשת. הצוות מתכנן להשיק את ה- testnet של SKALE החודש ומתכונן למאנט בחודשים הקרובים. רשת SKALE משיקה ב Codefi הפעלת פלטפורמה, המשתמש במנגנון אסימון ייחודי הנקרא הוכחת שימוש כלומר, כפי שהסביר מנכ”ל SKALE, ג’ק אוהולרן, “תוכנן סביב בריאות הרשת, שם דפים ראשונים.” אפילו עם עדכוני Eth2 מעבר לפינה, פתרונות קנה מידה כמו SKALE הם הזדמנות ענקית עבור Ethereum לענות על דרישת הרשת בטווח הקרוב..

4. “Ethereum ארגוני” הוא רק Ethereum עם תוספות הפרטיות והתאימות הדרושות לארגונים.

“זו אותה טכנולוגיה. זה איך שאתה פורש את זה שונה. “

יורקה רודס, מייסד שותף של בלוקצ’יין במיקרוסופט

עם כמה התקדמות מרכזית בפרטיות ובהרשאות במהלך השנים האחרונות, יותר ויותר ארגונים עוברים לעבר קוד הפתוח של Ethereum להפעלת IT בעלות נמוכה, מתוכנתת ועמידה במיוחד. “בואו נחשוב על זה כעל IT,” הרהר ג’ון וולפרט. “משעמם את ה- IT הארגוני הישן. אולי משעמם הוא המלהיב החדש. ” 

PegaSys, צוות הנדסת הפרוטוקולים ב- ConsenSys, הודיע ​​היום כי חבילת ה- PegaSys Ethereum – הכוללת את Hyperledger Besu, PegaSys Plus ו- PegaSys Orchestrate – תהיה זמינה בשוק התכלת של מיקרוסופט. בנוסף, ערכת הפיתוח של בלוקצ’יין של מיקרוסופט עבור Ethereum יתמוך כעת ישירות ב- Hyperledger Besu. הצעות חדשות אלה יסייעו למפתחי ארגונים לגשת בקלות לפלטפורמות ולכלים הדרושים להן לבניית רשתות אתריום פרטיות ומורשות התואמות ל- Mainnet. וולפרט, שייסד את יוזמת פרוטוקול הבסיס, הציב את היתרונות של רשת Ethereum במילים ברורות: אם אתה ארגון, אתה יכול “להשתמש ב- Mainnet כאוטובוס מסרים כדי לחבר את מערכת הרשומות שלך עם מערכות אחרות של אנשים תקליט.”

“בשנת 2015”, נזכר וולפרט, “לא היינו מסוגלים לומר את המילה” בלוקצ’יין “באמריקה התאגידית.” בהתחשב במספר הטיטאנים הארגוניים השוצפים בבלוקצ’יין בפסגת הווירטואלי האתריאלית ביומיים האחרונים, ברור שכל מה שהשתנה.  

5. מכשירים פותחים מודלים כלכליים שמקבלים אנשים מכורים. משתמשי Dapp מנהלים עסקים היישר מהארנקים שלהם ב- Ethereum. 

“עם Ethereum, כל אחד יכול לקבל עסק מיני מיני דיגיטלי משלו. כל מה שהם צריכים זה אינטרנט וארנק Ethereum. ” 

ג’פרי זירלין, עופרת צמיחה באקסי אינפיניטי

משחקי בלוקצ’יין הפכו לרמפת Web3 עוצמתית עבור עולים חדשים. כפי שציין פיטר קילטיקה מ- Horizon Games, “80% מבסיס המשתמשים שלנו הם אנשים שמעולם לא נגעו בבלוקצ’יין.” משחקי “Play-to-earn” כמו SkyWeaver, בהם משתמשים יכולים ליצור ולסחור פריטי אספנות דיגיטליים, פופולריים במיוחד. עם פתרונות קנה מידה חזקים כמו SKALE באופק, נייד MetaMask בעבודות, ובכלכלה החדשה של משחקים מבוססי את’ריום, המערכת האקולוגית של דאפ עומדת להמריא השנה. 

החל להשתמש באפליקציות בלוקצ’יין עם ארנק הקריפטו של MetaMask היום.

6. אבטחה היא בראש מעייניכם של DeFi.

“אני לא חושב שזה יהיה רעיון רע להתחיל לתאם ביקורת קהילתית. לכולנו יש חלק בזה. ” 

קייל קיסטנר, מייסד שותף של bZx

אולי השאלה הכוללת עבור מסלול DeFi באתריאל הייתה שאלתה של ג’ורדן ליאל ביום הראשון במהלך פאנל “אתגרי הפעלה וגידול של פלטפורמת DeFi”: “כיצד אנו מעודדים חדשנות ושומרים על ביטחון המשתמשים?” המערכת האקולוגית של DeFi הגיעה לציון הדרך שלה במיליארד דולר מוקדם יותר השנה, אך התמודדה עם כמה התקפות וחריגות עם זעזועי השוק העולמי. כלי קוד פתוח כמו ציון DeFi הופיעו כדי לעזור למשתמשים למדוד את הסיכון בפלטפורמה סביב גורמים כמו ריכוזיות ונזילות. ההסכמה הכללית הייתה שצוותי פרוטוקול של DeFi צריכים לערוך מחקר מקיף על משתמשים וביקורות חוזיות חכמות, במיוחד מכיוון שהם רואים הגדלת נפח.. 

פרוטוקולי DeFi הם הדאפים הפעילים ביותר מסיבית. ספנסר נון מ- DTC Capital ניסח זאת בפשטות: “פיננסים הם מקרה השימוש הראשון הטוב ביותר עבור את’ריום.” פלטפורמות מימון מבוזרות כמו Compound ו- Uniswap הדהימו רבים ביכולת ההתחברות והמחויבות שלה לביזור מלא. ג’ו לובין הסיר את חלל ה- DeFi ביום 1 לכולם: “‘לגו כסף כסף קסום’ הוא רק חבורה של פרוטוקולים להלוואות, למסחר, להלוואות. זה עולם חדש ואמיץ וכולנו נוכל להפעיל אותו בעצמנו. ” אמצעי אבטחה חרוצים והגברת החינוך והשקיפות סביב הסיכון בפלטפורמה צריכים להפוך את העולם החדש והאמיץ לניווט יותר עבור המצטרפים החדשים. 

סמל מקלעת consensys עגול הורד את הדו”ח להורדת דוח ה- Ethereum ל- Q1 2020

בונוס: Deepfake עשויה להיות רעידת האדמה הבאה של האינטרנט. 

“נדרשה התערבות של האו”ם כדי להוריד וידיאו מזויף עמוק.”

קתרין הריסון, מייסדת הברית DeepTrust

יתכן שקתרין האריסון גנבה את ההצגה כשזעזעה את הקהל בתמונות מזויפות וזייפות עמוקות שגרמו לשידור החי שלה להפסיק את YouTube (!), מה שגרם ככל הנראה לאופני התוכן של גוגל. הברית DeepTrust היא ארגון ללא מטרות רווח וקואליציה עולמית של בעלי אינטרסים המשתמשת בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להילחם בדיסאינפורמציה ובזיופים עמוקים. המצגת הצורמת של קתרין הייתה תזכורת עוצמתית, כפי שכבש באלגנטיות איתמר לסואיס של ארגנטינה מוקדם יותר באותו יום, “ביזור אינו רק פילוסופי. זה קשור לשאלה אם אנשים יסמכו על הפלטפורמה. ” ובמקרה של זיוף עמוק, האם אנשים יסמכו על התוכן. מערכות אימות מבוזרות יכולות לסייע בחשיפת המקרים המצמררים של מידע שגוי ומידע שגוי שאולי כמה צופים אתרים לא עקבו אחר השיחה לפני קתרין היום.

וכך נמשך המאבק. נגד COVID-19. נגד מערכות שבירות. נגד ריכוזיות. נגד מידע מוטעה. אבל אתמול והיום היו הוכחה קשה לכך שרבים כל כך מסורים למאבק, ומחויבים כתמיד. תודה רבה על הכוונה ועל כל העבודה הקשה שלך. הישאר בטוח שם, והישאר מחובר.  

הירשם לניוזלטר שלנו

קבל ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך את חדשות הבלוקצ’יין ואת חדשות Ethereum, המוצרים, סמינרי האינטרנט ועוד. הירשם כמנוי

CodefiDeFiEthereum 2.0MetaMaskQuorum ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map