עלון מס ‘6: הכרזה על תאימות קודפי

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi

עלון מס ‘6: הכרזה על תאימות קודפי

מאת ניקול אדארמה 9 ביוני 2020 הועלה ב 9 ביוני 2020

תכונת קודפי

היי חבר,

בתקווה שדוא”ל זה ימצא אותך טוב ומותאם (או מסתגל) לדפוסי ההתנהגות החדשים שלנו. החודש אנו מסתכלים על כמה מהיישומים הניואנסים יותר של בלוקצ’יין את’ריום, ואנחנו מסכמים הן את ההשקה של תאימות קודפי והן את מצב הביטוח באת’ריום..

קורא אל האתר

החברה התקדמה לאורך הדורות על רקע תנועות, מרידות, התקוממויות, מחאות וזעקות. תנועות אלה מניעות את ההיסטוריה קדימה, אך גם מוצגות באופן מוטעה על ידי אמנזיה היסטורית שלנו. הטיה בתקשורת, שטיפה לבנה היסטורית, צנזורה מכוונת, אג’נדות פוליטיות ואשמה בדיעבד עלולים לגרום לעיוות או להצגה מוטעית מסוכנת של מציאותנו..

בבלוקצ’יין את’ריום, הודעות בעבר נשלחו, נשמרו ונשמרו לתמיד, מעבר להשפעת התקשורת, השלטון, הצנזורה או המחיקה. האנשים ששלחו את ההודעות האלה רוצים להבטיח שאנחנו לא שוכחים. “קריאה אל האתר” היא קריאה לנצח.

(טיפ לקישורי Etherscan למטה. נווט אל: “לחץ כדי לראות עוד” → “נתוני קלט” → “הצג קלט כ” → “UTF-8”).

משרוקית COVID |

רשימה שיש לזכור |

עניין של חיים שחורים |

צדק עבור ג’ורג ‘פלויד |

יש לי חלום |

מהעלון של לקס סוקולין (קודפי העולמי הקודפי) 1 ביוני, ה- תכנית פינטק:

זה בית הספר שלך. זו הטלוויזיה שלך. זה התפקיד שלך, והמערכת המשפטית שלך, והדירקטוריון שלך, והמיסים שלך, ונציג הממשלה שלך. גלגלי השיניים של ארצותינו מסתובבים במאות שנים של היסטוריה, מאות שנים פשוטו כמשמעו בנויים מהדברים שלא נראה לנו נוח לצפות בהם כיום. אתה רוצה להסיט את המבט מהמחאות התוחמות את קווי התקלה בחברה שלנו? אתה מוצא את הביזה מכוערת, והכריעה על הברכיים לא מכבדת?

תסתכל על ההיסטוריה של הכוח. החוטים שלו שזורים בכסף שלנו. האימפריה הכלכלית שלנו ובחירותיה הריבוניות, המשלים חיים שחורים מכבוד, בחירה והזדמנות באמצעות מיתוס של מריטוקרטיה קפיטליסטית, שולטים בעולם עדיין. כיצד נשנה את מה שהוא נשמת החיים של העולם? כל המעצמות הגדולות נבנו על הדם הזה, כסף שזרם מחוסר שוויון.

הדולר צמח עם כותנה בדרום, בנה את המסילות הגדולות בידיים סיניות, עמד מובטל בזמן השפל הגדול, ייצר טנקים למלחמות העולם והתפוצץ מהירושימה. זה נלחם ברוע ויכר את שלו. זה שבר את ברית המועצות ונחת על הירח. הדולר הרג את ג’ורג ‘פלויד. זה יחסוך אינספור אחרים. עלינו להיאבק על נפשו.

אם אתה לא אוהב את מה שאתה רואה, הצביע בכסף שלך. בחר את המס שאתה משלם, את חרבו שאתה מאיר ואת כוחך אתה צומח.

קרא עוד

זרקור קודפי:

הכרזה על תאימות קודפי

אתמול הודיעה Codefi על השקת Codefi Compliance, פלטפורמת רגולציה ותאימות אוטומטית וזריזה של מטבעות קריפטוגרפיים ונכסים דיגיטליים. כפתרון מהדור הבא למניעת הלבנת הון (AML) ונגד מימון טרור (CFT), Codefi Compliance מבטיח כי נכסים דיגיטליים עומדים בציפיות הרגולטוריות מבלי לפגוע בדרישות השוק והעסקים, ללא קשר לתחום השיפוט והעיצוב. זהו פתרון התאימות היחיד שתוכנן אך ורק לנכסים מבוססי את’ריום ונבנה על ידי ConsenSys, המובילה בפיתוח את’ריום..

כיום, Codefi Compliance תומך בלמעלה מ -280,000 סוגים של נכסים דיגיטליים ברשת את’ריום. תאימות Codefi משתמשת במסגרת מותאמת אישית בכדי לספק פתרון AML / CFT התואם לאתר ולתקני האסימונים הנפוצים ביותר כמו ERC20, ERC721, ERC179, ERC777, יחד עם מטבעות יציבים בולטים כמו DAI, USDC ו- Tether, המכסים מעל 280,000 סוגי דיגיטלי. נכסים שנבנו על אתריום. זהו הפיתרון הראשון שנבנה עבור נכסים דיגיטליים שיפעל ב- ETH 2.0, שדרוג הרשת המיוחל שיגדיל אקספוננציאלית את העסקאות בשנייה ויאפשר קנה מידה של Ethereum..

“מתן תאימות חזקה של AML / CFT לנכסים דיגיטליים מבוססי Ethereum הוא צעד מרכזי בהבאת התעשייה הפיננסית המוסדית למימון מבוזר. Codefi Compliance הוא המודול הבא בחבילת המוצרים שלנו שמבטל את המורכבות והסיכון בשימוש ב- DeFi, ועוזר לכל עסק להרוויח משימוש בנכסים דיגיטליים. ” – לקס סוקולין, ראש שותף גלובלי של ConsenSys Codefi.

קרא את מאמר בלומברג

להיטים קודפי מהירים

הכרזות

  • חדש לניוזלטר ולקודפי? עיין בסרטון ההסבר הזה על ConsenSys Codefi.

  • משוב על ConsenSys Codefi: TLDR; אנחנו רוצים להכיר אותך טוב יותר וזה ייקח דקה.

  • הכרזה על תאימות קודפי. עמידה בקודפי מבטיחה כי נכסים דיגיטליים יעמדו בציפיות הרגולטוריות וימלאו את דרישות השוק והעסקים. אנו בונים אמון בנכסים דיגיטליים על ידי אספקת פתרונות אמינים להלבנת הון (AML) ופתרונות נגד מימון-טרור (CFT) תוך שימוש במנגנוני Know-Your-Transaction (KYT) להגנה מפני הונאות ופשעים פיננסיים. קרא את המאמר של בלומברג בנושא תאימות קודפי.

  • ConsenSys רוכשת נזילות. נזילות היא המפתחת העיקרית של AirSwap והפיקה כמה ראשונות בתעשייה באסימון נדל”ן, סחר בניירות ערך אסימוניים, מערכות להבטחת בטחונות אמיתיים לפלטפורמות אשראי מבוזרות, ואירחה את פסגת הנזילות. קרא עוד על נזילות ו- ConsenSys.

  • כיצד הוקלט על שווי נדל”ן בסך 350 מיליון יורו על בלוקצ’יין את’ריום

צלילת נתונים: ביטוח בלוקצ’יין

מבט על הביצועים ברשת של אופין, אחת מפלטפורמות הביטוח המובילות של Ethereum. נתונים שנאספו ונותחו על ידי Codefi Data.

ביטוח Opyn, שהושק בפברואר 2020, הוא פרוטוקול ביטוח Ethereum המספק הגנה למשתמשי DeFi ולספקולנטים של ETH. המוצרים הקיימים של Opyn מאפשרים למשתמשים לקנות או למכור הגנה על פיקדונות מורכבים (USDC ו- DAI) ולגדר מפני תנודתיות במחירי ETH על ידי קנייה או מכירה של הגנת ETH.

הנתונים מראים כי לפחות 35 אפשרויות נוצרו לשוק גידור המחירים של ETH מאז ההשקה. תרשים השטח המוערם למטה מציג את היתרה האישית של כל חוזה סמלי אופציות ואת סכום הערך הכולל הנעול בפלטפורמה של אופין. ערך נעול הגיע לשיא בכל הזמנים של 1.6 מיליון דולר ב- 23 באפריל, וכיום הוא עומד על כ -1.1 מיליון דולר. התרשים מציג גם את מחזור החיים של כל אפשרות; כאשר כל סרגל צבעוני מוערם נעלם, פירוש הדבר שהאופציה הגיעה לתאריך התפוגה שלה והיא מומשה.

בדרך כלל, בערך ארבע אפשרויות היו קיימות במקביל עד כה בשנת 2020, וכל אחת מהן ננעלת בממוצע ~ 400,000 דולר ארה”ב. אורך הבגרות הרגיל הוא סביב 15 – 40 יום.

unnamed.png

ספקי הנזילות של USDC הם האנשים שהפקידו את USDC בפרוטוקול הביטוח של Opyn על מנת לספק נזילות לאנשים המעוניינים לקנות ETH. המפקידים ב- USDC מהמרים כי מחיר ה- ETH יעלה, ושואפים להיות מסוגלים למשוך USDC במועד מאוחר יותר תמורת פרמיה. האנשים שקונים ETH עם ה- USDC הזמין מגנים עליו מפני ירידת מחירים.

במיוחד בעקבות התרסקות השוק באמצע מרץ – שאחריה אנשים אולי היו מעוניינים יותר למצוא דרכים להגן על אחזקות ה- ETH שלהם – גדל מספר הספקים היומיים וכמות ה- USDC שהופקדו. מאז אפריל היו כמעט 25 יום עם יותר מ -20 ספקי נזילות, וארבעה ימים עם יותר מ- 40 ספקי נזילות. יתר על כן, ספקי נזילות אלה מפקידים כמויות גדולות יותר של USDC. באפריל, בסוף החודש הופיעו רשומות בהן הופקדו קצת פחות מ- 500,000 דולר USDC. נפחי מאי הגיעו אפילו גבוהים יותר, עם יומיים שבהם פיקדונות USDC עלו על 500,000 דולר USDC.

ללא שם (1) .png

התמריץ לספקי הנזילות הוא להשיג פרמיה על פיקדונות USDC שלהם אם מחיר ה- ETH עולה. מקבלי הפרימיום המובילים ב- USDC קיבלו בין 700 ל- 22,000 דולר ארה”ב. מקבל הפרמיה הגדול ביותר – 22.3k USDC – היווה יותר מ -30% מסך הפרמיות בפלטפורמת Opyn.

ללא שם (2) .png

השקת הפלטפורמה של אופין בחודש פברואר הגיעה בזמן שהמערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין, את’ריום ודה-פי במיוחד הקדישה יותר לביטחון. בין שלל אירועי אבטחה ושוק בשני הרבעונים האחרונים, משתמשי Ethereum מחפשים דרכים טובות יותר להבטיח את כספם מוגן בזמן שהם עובדים עם פלטפורמות חדשות אלה. ביקורת, ביקורות אבטחה קפדניות וארכיטקטורות קוד פתוח יעזרו ללא ספק – אך אירועי אבטחה ימשיכו להתרחש. ביטוח הוא הדרך היחידה להתגונן מפני ביטחון ותנודתיות כאחד. Opyn ו- Nexus Mutual – שני השחקנים הגדולים במשחק הביטוח של Ethereum – הגיעו לשוק כדי לעזור למערכת האקולוגית להישאר עמידים עוד יותר לנוכח האירועים (הלא) הצפויים..

הערות אחרונות

תודה שעברת עלון זה. עקוב אחרינו בטוויטר, למד עוד באתר שלנו והודיע ​​לנו על מחשבותיך. בין אם אתם מעוניינים לעבוד איתנו, עבורנו, או שסתם תרצו להגיד שלום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

העברת את ההודעה הזו? הירשם לעדכונים חודשיים.

עד הפעם הבאה,

צוות Codefi של ConsenSys

עלון עדכון מוצר ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map