פורבס משחררת “50 החברות המובילות של מיליארדי דולרים הבוחנות את בלוקצ’יין”

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogEnterprise Blockchain

פורבס משחרר "50 החברות המובילות של מיליארדי דולרים הבוחנות את בלוקצ’יין"

אמזון, גוגל, סמסונג, פייסבוק: המירוץ עומד על החברות המובילות בעולם ליישם בלוקצ’יין. מאת ConsenSys 17 באפריל, 2019 פורסם ב -17 באפריל 2019

שַׁרשֶׁרֶת

פורבס פרסמה לאחרונה רשימה חדשה הכוללת 50 חברות – עם מינימום הכנסות או הערכות של מיליארד דולר ופעילות בארה”ב – הבוחנות או משלבות טכנולוגיית בלוקצ’יין בפעילותן. ה רשימת פורבס חדשה בסופו של דבר יורכבו ממאה חברות, אך רק 50 הראשונים פורסמו עד כה. כבר יש לנו מספיק מידע בכדי להתחיל באקסטרפולציה של ממצאים ממחקריהם המציגים כמה סימנים מעודדים מאוד להתפתחות את’ריום וטכנולוגיית הבלוקצ’יין בכללותה..

חברות משקיעות בטכנולוגיית Blockchain

דו”ח מטעם International Data Corp קבע כי ההוצאות הארגוניות והממשלתיות על טכנולוגיית הבלוקצ’יין גדלו ב -89% לעומת השנה שעברה אמורה להגיע לסכום של 2.9 מיליארד דולר בשנת 2019. עד שנת 2022 מדווחת החברה כי סך ההוצאות על בלוקצ’יין יגיע ל -12.4 מיליארד דולר. בסקר שנערך על ידי דלויט, 95% מהנשאלים הצהירו כי חברותיהם מתכננות להשקיע בטכנולוגיית בלוקצ’יין השנה. באופן דומה, PwC ערכה סקר נוסף של 600 מנהלים בהן 84% הביעו כי חברותיהן כבר עוסקות בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת.

מאחורי המספרים של “פורבס מיליארדי דולרים בלוקצ’יין”

רבות מהחברות מוצגות כחקירות או באמצעות מספר חסימות. חברות מסוימות, כמו JP Morgan, צפויות להמשיך בתהליך הפיתוח, לאחר שכבר הצהירו בפומבי שהן משתמשות ב- Ethereum עבור האסימון הדיגיטלי שלהם בארה”ב. ארגונים אחרים בודקים אולי חסימות שונות ומפתחים הוכחות למושגים שניתן ליישם בתשתית הדיגיטלית הבסיסית שלהם.

מתוך חמישים חברות, שלושים ושתיים בונים על פלטפורמות בלוקצ’רים שמקורן באתריום או באתרי. בעוד שמאמר פורבס אינו מפרט פרשנויות, סביר להניח כי קהילת המפתחים הגדולה, הסטנדרטים הקיימים שפותחה על ידי הברית Ethereum ארגונית, והתאמה הציבורית מביאים חלק מהדומיננטיות המדווחת של Enterprise Ethereum.

Ethereum הוא הבלוקצ’יין הנפוץ ביותר שחברות בוחנות ומשתלבות בפעילותן הקיימת. בסך הכל, עשרים וארבע מתוך חמישים החברות הרשומות משתמשות בבלוקצ’יין את’ריום.

אילו חברות משתמשות באתריום למקרי שימוש ארגוניים?

ישנם מקרים שונים של שימוש בבלוקצ’יין, ולכן רשימת החברות המיישמות טכנולוגיית בלוקצ’יין רחבה ומקיפה תעשיות רבות.


שרשרת אספקה ​​וקמעונאות
מוצרי צריכה ומשקאות
בנקאות ושירותים פיננסיים
אֵנֶרְגִיָה
בריאות וביטוח
פינטק
תוכנה וטכנולוגיית מידע
טלקומוניקציה
ייצור אלקטרוניקה

רשתות חסימות נגזרות של Ethereum

עשר חברות מפתחות או בוחנות את קוורום, בלוקצ’יין שמקורו באת’ריום, ושלוש בוחנות את הבלוקצ’יין של מסור השן של היפרלדגר. Sawtooth-Ethereum – או Seth – תואם גם למכונה הווירטואלית של Ethereum.

לשם השוואה, ל- Hyperledger Fabric שמונה עשרה חברות בוחנות את הבלוקצ’יין המורשה שלה, כאשר עשרים ושמונה משתמשות בגרסאות הבלוקצ’יין של יבמ כמו Fabric, Burrow, Sawtooth ו- Indy..

היבטים בולטים אחרים ברשימה כוללים את פייסבוק כחברה היחידה שפלטפורמת הבלוקצ’יין רשומה כלא ידועה. בנוסף, על פי הדיווחים גוגל מתנסה במטבעות קריפטוגרפיים שונים, אם כי פלטפורמת החוזים החכמה היחידה שהיא חוקרת היא Ethereum.

יותר ויותר חברות עוסקות ומיישמות טכנולוגיית בלוקצ’יין במערך התשתית הקיים שלהן. מכיוון שחברות בהכרח משקיעות יותר זמן ומאמץ בפתרונות בלוקצ’יין, הן יתחילו להחליט אילו פלטפורמות מתאימות ביותר לצרכים העסקיים והטכנולוגיים שלהן. אם הרשימה הקיימת היא אינדיקציה כלשהי לרשת הבלוקצ’יין הארגונית המועדפת, נראה כי את’ריום מובילה את החבילה.

רוצה ללמוד עוד על אתריום ארגוני?

חקור מקרים ויישומים לשימוש בתעשייה →

ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדימדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

מה זה אתריום ארגוניוובינר

מה זה אתריום ארגוני?

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

קומגו בלוקצ'יין למימון סחר בסחורותמקרה סטודנטים

קומגו: בלוקצ’יין למימון סחר בסחורות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map