להלן 40 חשבונות קריפטו בטוויטר שחשובים באמת

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

Contents

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

דף הבית בלוג חדשות

להלן 40 חשבונות קריפטו בטוויטר שחשובים באמת

מספר שעות בכל יום אינן הגזמה. זה קורה. תן לי להסביר … מאת ConsenSys 31 בינואר 2019 פורסם ב -31 בינואר 2019

קראתי את קריפטו טוויטר במשך שעות מדי יום הנה 40 החשבונות שבאמת חשובים קראתי קריפטו טוויטר במשך שעות מדי יום - הנה 40 החשבונות שבאמת חשובים

המקום השמח שלי

טוויטר הוא הרבה דברים. זה מקום מיוחד לפרוק ולשתף רעיונות בצורה של ממים וסופות ציוצים, דיאטריות ואינקוויזיציות. הוא מכיל מדור להתעדכן בספורט, אירועים ברחבי העולם, חדשות חדשות – הכל. כמובן שטוויטר מספקת גם בית לטרולים ופחחות, וייתכן שיום אחד תיהיה מיותרת על ידי טכנולוגיית הבלוקצ’יין – אך נכון לעכשיו, הכדאיות של טוויטר כמקור מידע אינה ניתנת להכחשה.

תן לי לספר לך על הקבוצה הטובה ביותר בטוויטר, הקהילה שמעלה את טוויטר מפלטפורמת מדיה חברתית מוצצת זמן לזירה למעורבות משמעותית ושיח (בעיקר) בריא. כן, יש בו עדיין ממים וטרולים דקים, אך יש בו גם ערכים מעמדיים, משותפים ואמונה משותפת שהעולם יכול להיות מקום טוב יותר באמצעות הטמעת טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים. נכון, CryptoTwitter הוא המקום המאושר שלי.

חשבתי זמן רב על הזמנת רשימה זו, אך בסופו של דבר החלטתי שזו תהיה קשה מדי וסובייקטיבית לחלוטין …

מי האנשים הטובים ביותר לעקוב אחרי CryptoTwitter עבור Ethereum?

ויטליק בוטרין

ידוע נרחב כמייסד שותף של Ethereum, אדם שבהחלט לא נותן את ה- ETH, וחייזר חלל פוטנציאלי (עדיין ממתין לאישור בנושא זה). הוא מתקשר בשקיפות עם משתמשים אחרים, מגיב לרוב הטרולים שאינם מספקים ומספק כמה מהתובנות הגדולות ביותר של כל אחד על כל הבלוקצ’יין..

1. היום אני אעשה סערת ציוצים שתסביר את ההיסטוריה ומצב המחקר של אתפרום קספר, כולל מלחמות FFG מול מלחמות CBC, ההיברידית => מתג מלא, תפקיד האקראיות, בעיות בתכנון המנגנון ועוד.

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 16 באוגוסט 2018

ולאד זמפיר

וולד הוא אבסורדיסט, טרול, שתואר בעצמו, והוא מפתח אתריום המוביל את המעבר להוכחת המימוש באת’ריום. קולו של CryptoTwitter, הוא גם דן לעיתים קרובות בממשל בלוקצ’יין, בקריפטו-כלכלה ובהצעות אחרות להרחבה של בלוקצ’יין..

אנדראס מ ‘אנטונופולוס

הסנדק עצמו. הוא אחד המומחים הבולטים בביטקוין ובלוקצ’יין, חיבר מספר ספרים רבי-מכר, כולל “Mastering Bitcoin”, “Mastering Ethereum”, והוא מסביב לאחד האנשים האהובים והמוערכים ביותר בעולם הקריפטו. הוא כל כך אהוב, שחובבי קריפטו רבים התאגדו לתרום 1.6 מיליון דולר לאנדראס על מחויבותו הבלתי נלאית לקהילה.

אם למדת אי פעם על ביטקוין, השתתפת בו, השתמשת בו או נהנית ממנו בכל דרך שהיא, אנא תרום לאנדראס מ ‘אנטונופולוס # תודה רבה https://t.co/vjvlidsQ8Y

– אריק Voorhees (@ ErikVoorhees) 6 בדצמבר 2017

יוסף לובין

מייסד שותף של Ethereum ומייסד ConsenSys, ג’ו מצייץ לעתים קרובות והוא אחד החשבונות הטובים ביותר לקבל עדכונים ומידע על Ethereum. הוא חובה לעקוב עבור כל מי שמתעניין באת’ריום או בפרויקטים המתפתחים בפלטפורמת החוזים החכמים המובילה.

# בלוקצ’יין הוא יותר משוק. זו תנועה.

– ג’וזף לובין (@ethereumJoseph) 1 בדצמבר 2018

גאווין ווד

מייסד שותף של Ethereum ומייסד Parity Technologies, גאווין בונה כיום את פולקדות – רשת שנבנתה לחיבור רשתות פרטיות / קונסורציום, רשתות ציבוריות / ללא הרשאות, אורקלות ופיתוחים טכנולוגיים עתידיים..

רביקנט הימי

אדם שלא זקוק להקדמה, אבל הנה אחד בכל מקרה. הוא המנכ”ל ומייסד שותף של AngelList. בנוסף, הוא ייסד את Metastable Capital, CoinList, Republic, ומשקיע בלמעלה ממאה חברות. בעיקר, Naval הפך לפילוסוף של ימינו, הידוע בדיוניו ובסופות הציוצים שלו אודות הטכנולוגיה – מה שהוא מכנה צומת בין מדע לכסף. אחרי סופת ציוצים אל תתפלאו אם פתאום אתם מוצאים עצמכם לא מסוגלים לישון, ומנסים להבין את ההשלכות העתידיות של הצפנה.

1 / Blockchains יחליף את הרשתות בשווקים.

– צי (@naval) 21 ביוני 2017

טיילור מונאהן

טיילור מונהאן היא המייסדת & מנכ”ל MyCrypto והקים בעבר את MEW (myetherwallet). נשירה זו מהקולג ‘היא אחד האנשים הטובים ביותר לעקוב אחריה ומספקת בעקביות נקודות מבט קריפטו מדהימות. היא גם אוצרת את רשימת האנשים שלה לעקוב אחרי CryptoTwitter.

מי האדם שאתה הכי אוהב שאתה עוקב אחריו #cryptotwitter?

רק מועדף אחד. לא שניים. לא רשימה. פשוטו כמשמעו אני אחסום אותך אם תתן לי יותר מאחד.

– טיילור מונאהן (@tayvano_) 17 בינואר 2019

ניק סאבו

ניק הוא מדען מחשבים וקריפטוגרף הידוע בעבודתו המוקדמת בחלוצי מטבעות דיגיטליים, בלוקצ’יין, ואף טבע את המונח “חוזים חכמים”. ניק ידוע באופן נרחב כאחד המומחים הבולטים בעולם לטכנולוגיות ביטקוין ובלוקצ’יין. אתה יכול לקרוא עוד על הפרח האישי שלוז.

סיימון דה לה רובייר

סיימון הוא מהנדס בלוקצ’יין ב- ConsenSys ומייסד שותף של Ujo Music. הוא מצייץ על בלוקצ’יין, מוזיקה, והוא גם סמכות בשוקי האוצרות. הוא לאחרונה פתח ניוזלטר שאתה צריך להירשם אליו!

כריס ברניסק

כריס התחיל כאנליסט ב- ARKinvest, שם הוביל את השקעותיהם הראשוניות בקריפטו, ובסופו של דבר עזב להקים חברה משלו, Placeholder VC. כריס גם כתב את הספר Cryptoassets והפך אותו למעקב חובה לכל מי שאוהב במיוחד לדון בהשקעה בקריפטו..

אנשים נוספים יהיו הבעלים #cryptoassets מאשר מניות.

– כריס ברניסק (@cburniske) 1 ביולי 2018

ענבר בלטט

חבר בארגון פורבס 40 מתחת לגיל 40, אמבר היה בעבר מוביל תוכנית הבלוקצ’יין ב- JP Morgan בפיתוח קוורום וכיום הוא מנכ”ל קלוביר שבונה מערכת אקולוגית של יישומים ושירותים עבור רשתות בלוקצ’יין ציבוריות ומורשות. אם אתה זקוק לסיבה אחרת לעקוב אחריה, חלק מהדברים האהובים עליה כוללים ויסקי, שוקי הון, ג’אז של שנות השלושים, וניפוץ הפטריארכיה.

מרטין קופלמן

מרטין הוא המנכ”ל והמייסד השותף של שוק החיזוי של Gnosis, מומחה DAO (ארגון אוטונומי מבוזר), ומסביב לאחד האנשים המבריקים ביותר שתפגשו אי פעם. האם הזכרתי שהוא מאוד אוהב את ה- DAO?

זה הפרויקט הבודד שאני הכי מתרגש ממנו לחצי השנה הבאה. ככל הנראה זה יהיה הניסוי הגדול ביותר ב- DAO ב- Ethereum מאז “ה- DAO”.

הכרזה על ה- dxDAO!

החל מה- 18 בפברוארhttps://t.co/DVm5VjaGcJ @ daostack

– מרטין קופלמן (@ koppelmann) 21 בדצמבר 2018

ג’ון וולפרט

בעבר, מייסד שותף את יוזמת הבלוקצ’יין של IBM והייפרלדגר, ג’ון מתמקד כעת באת’ריום ב- ConsenSys. עקוב אחריו במיוחד בגלל התובנות הטכניות הגדולות שלו לגבי רשתות חסימות ארגוניות וציבוריות.

שאל אותי סטארט-אפ, "איך נתחיל בבלוקצ’יין?" תשובה: שכר מעצב משחקי לוח, השמע את גרסת הקרטון עד שהיא מהנה, ואז בוגר לגיליונות אלקטרוניים, ואז ל- SaaS, וכשערך הנכסים שאתה מטפל בהם יתחיל לגרום לכולם להיות עצבניים, ואז בלוקצ’יין.

– ג’ון וולפרט (@jwolpert) 25 בינואר 2019

פרתי קסירדי

עם ניסיון עבודה קודם בגולדמן זאקס, A16Z ו- Coinbase אין זה מפתיע שפרתי הפך לסלבריטאי CryptoTwitter. כמייסדת ומנכ”לית TruStory היא פעילה מאוד בטוויטר ומספקת מידע מהעובדות והכנות ביותר שקיימות באמצעות הציוצים שלה ו- TruStory..

הביטקוין המריא בגלל שהטיף לאידיאולוגיה. את’ריום המריא משום שהטיף למעשיות.

הכשל הוא לחשוב שאחד צודק והשני הוא הלא נכון. מבנה חברתי חדש זקוק לשניהם.

– פרתי קסירדי (@iam_preethi) 21 בינואר 2019

ליין רטיג

ליין הוא מפתח ליבה של Ethereum ו- Ewasm שידוע ששואל שאלות קשות. לאחרונה הודיע אתרי קהילה בה אנשים יכולים לדון בהרחבה חברתית וההשלכות הגדולות יותר של עולם מועבר על ידי Ethereum.

אנדרו קיז

אנדרו הוא ראש פיתוח עסקי עולמי ב- ConsenSys עם מומחיות קודמת בשוקי ההון, הטכנולוגיה וכיזם. הוא נודע בזכות תחזיות שוק הקריפטו השנתיות ותובנות השוק.

להלן 19 תחזיות הבלוקצ’יין שלי לשנת 2019: https://t.co/82VcI7cJRy

– אנדרו קיז (@ AndrewDARMACAP) 12 בינואר 2019

ריצ’רד ברטון

ריצ’רד הוא מנכ”ל באלאנס שבונה ארנק מבוסס אינטרנט ונייד לאסימונים מבוססי את’ריום. הוא פעיל ביותר בטוויטר (בעל ציוצים רבים כמו עוקבים) ואחד מגדולי התומכים במימון מבוזר. הוא חובה לעקוב אחרי אנשים המתעניינים ב- MakerDAO, מטבעות יישומים ויישומי #defi אחרים.

זה מרגיש מתאים @MakerDAO יש משרד שמתנשא מעל וול סטריט. &# 127974; pic.twitter.com/4FBa8oMUkG

ריק ברטון &# 127468;&# 127463; ‣ &# 127482;&# 127480; (@ricburton) 22 בינואר 2019

אמין גון סירר

פרופסור בעל שם וחוקר בלוקצ’יין בקורנל, אמין הוא גם מנהל שותף של IC3, יוזמה למטבעות מטבעות וחוזים. בנוסף, הוא ייסד את BloXroute Labs, חברת תוכנה שמטרתה לפתח פיתרון שכבה 0 להרחבה של בלוקצ’יין..

יאן ג’ו

בקצרה, היא גרועה. הנשירה מהתיכון עשתה בדרך להיות קצין הביטחון הראשי בחברת Brave, החברה שעומדת מאחורי סימן תשומת לב בסיסית. היא פעילה להפליא עם מעל 16,000 ציוצים ויש לה את אחד מארנבי החיות המקסימים ביותר.

אזוקי מתפטר מגורלו להיות חלק מטארט פירות pic.twitter.com/9dpoiuag1i

– יאן (@ bcrypt) 4 בינואר 2019

אוון ואן נס

הוא רץ weekinethereum.com, מקור החדשות המגיע, ועלון העדכונים למפתחים, חדשות מדרגיות ותאריכים חשובים של Ethereum. כיום הוא עובד ב- ConsenSys במטרה לרכז את הכל.

מייק מקדונלד

הוא מהנדס אבטחה, שותף ב- Walden Bridge Capital ויוצר של https://mkr.tools. מייק מפרסם לעתים קרובות נושאים פיננסיים מבוזרים ועוזר בניהול מדד stablecoin עם מיילס סניידר.

רעיון שארצה לממן: קח את הקלאסיקה של Runescape בקוד הפתוח ושלב אותה בשרשרת צד של נול. https://t.co/wn7bTGvYnV

– מייק מקדונלד (@mikeraymcdonald) 17 בדצמבר 2018

פרד ארשם

בעבר, מייסד שותף של Coinbase, פרד עבר לייסד את חברת ההשקעות Cryptoasset, פרדיגם. הוא משקיע בחברות קריפטו מובילות רבות. בעוד שאני פחות פעיל בטוויטר, הייתי עוקב אחריו כי הוא הולך לעשות חרא מגניב בעתיד ואתה לא רוצה לפספס את זה.

אני חושב שמסמר היבט מעניין שרבים מסופרי מדע בדיוני ובעלי חזון אינם מצליחים לראות. אנחנו כנראה הולכים לחקור את "עולם פנימי", במקום העולם החיצון.

– לארס פנסו (@larspensjo) 5 בינואר 2019

לורה שין

למרות שהיא לא מטפלת (מישהי שלא מחזיקה באף מכירה קריפטו), לורה פתחה שניים מפודקאסטים הקריפטו הפופולריים ביותר, Unchained, ולא מאושרים שם היא מראיינת את מיטב המוחות בתעשיית הבלוקצ’יין. הפודקאסטים והציוצים שלה מספקים לעתים קרובות מידע חדש ומהורהר.

ארי דוד פול

שום רשימה של CryptoTwitter לא תהיה שלמה ללא ארי, מנהל המידע של קרן הגידור הקריפטו, BlockTower Capital. הוא אחד האישים הפעילים ביותר בטוויטר, המספק ניתוח ברמה הבאה והוא מוביל מחשבה אמיתי במרחב הקריפטו. הוא גם שולט באומנות סופת הטוויטר.

1 / חוט ההשכלה בקריפטו: אני מתבקש כל הזמן על משאבים חינוכיים וזה קשה – צריך לעקוב אחר "סְלִילִי", מסתובב בשדות התורמים להבנת מטבעות קריפטוגרפיים, כאשר כל אחד מהם בהדרגה הגיוני יותר ביחס לידיעתך על האחרים. pic.twitter.com/aEc8vLdJEL

– ארי פול ⛓️ (@AriDavidPaul) 20 במאי 2018

אלכס ואן דה סנדה

בחמש השנים האחרונות אלכס היה מעצב ומפתח חזית של קרן את’ריום. הוא לא נרתע מלדבר את דעתו ומספק תובנות מצוינות, במיוחד עבור אלו המודאגים מסכסוכים פוטנציאליים בין אדם למכונה הנובעים ממהפכת הקריפטו..

ג’וש סטארק

ג’וש הוא מייסד שותף של L4, בניין משרדי Web3 ומנהל מחקר קריפטו-כלכלי חדשני ביותר. L4 מנהלת פרויקטים מרובים החל מ- Counterfactual – פרוטוקול או חסימות מדרגיות – ל- StableFund, מיזם משותף עם MakerDAO המספק הון ראשוני למפתחים שבונים יישומים המשתמשים ב- DAI. הוא גם פיתח את הדיון בנושא אתריום מול את’ריום.

האם זה:

סמ”ק @technocrypto, @evan_van_ness

– ג’וש סטארק (@ 0xstark) 14 בינואר 2019

ג’ון ליליק

אחד מחברי ConsenSys הקודמים, יועץ לחברות קריפטו מרובות, ומייסד שותף של Code to Inspire, ג’ון הפך לקול בולט ב- CryptoTwitter. לעתים קרובות הוא מצייץ על אתריום, ביטקוין, נושאים חברתיים גלובליים ושווקי אנרגיה.

ג’קסון פאלמר

ג’קסון הוא היוצר של מטבע ההכרזה meme, Dogecoin. הוא גם יצר arewedecentralizedyet ומספק בעקביות נקודות מבט מצוינות על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. ערוץ היוטיוב שלו מלא בכמה מסרטי ההיכרות הקריפטו הטובים ביותר שיש. *החל מאפריל 2019 ג’קסון עזב את טוויטר ו- Youtube.

ג’רמי גרדנר

ג’רמי, שהביא תיאור עצמי של התלהמות, ייסד חברות מרובות, כולל Augur, Blockchain Education Network, Distributed, SAAVHA, ולאחרונה Ausum Ventures. הוא ידוע גם ביצירת ה- Cryptocastle – שטח מגורים משותף ליזמי קריפטו – בסן פרנסיסקו ולאחרונה פתח טירה נוספת במיאמי. הוא גם מסייע באוונגליזציה של קריפטו בכל פעם אב מוטעה.

לקוח מרוצה נוסף pic.twitter.com/r1whKUGG0E

– ג’רמי גרדנר (@Disruptepreneur) 12 בינואר 2019

אריק מלצר

אריק, נשירה מאוניברסיטת פקין עשתה דרך ארוכה, כיום שותפה ב- InBlockchain, הקרן הגדולה ביותר הממוקדת בבלוקצ’יין בסין. העלון שלו, הוכחה הפך למנוי חובה למקור חדשות לקבלת עדכונים על פרויקטים של קריפטו ומוצרי קריפטו.

וינאי גופטה

הוא עזר בהשקת Ethereum בשנת 2015 ועבד גם ב- ConsenSys לפני שעזב להקים את Mattereum, פרוטוקול שמטרתו להעביר קניין גופני ורוחני. Vinay מחזיקה בתואר הפעילים ביותר ב- CryptoTwittr עם כמעט 150,000 ציוצים.

אנתוני פומפיאנו AKA Pomp

פומפ הפך לאחד התומכים הקולניים ביותר בטכנולוגיית ביטקוין ובלוקצ’יין. הוא מייסד Morgan Creek Digital ומארח Off the Chain, אחד מפודקאסטים הקריפטו הפופולריים ביותר. ביטקוין ארוך, קצר הבנקאים הפכו למפגן הנפוץ שלו.

אל תקשיב למה שהבנקים בוול סטריט אומרים בעיתונות.

כל אחד מהם בונה, קונה או משקיע בקריפטו כרגע. הם לא יכולים להרשות לעצמם לפספס את זה.

אל תיפול על הסחות הדעת. פשוט צפו במה שהם עושים.

פומפ &# 127786; (@APompliano) 30 בינואר 2019

ריאן סלקיס AKA Twobitidiot

ריאן היה בקריפטו לפני שמישהו דואג לקריפטו. הניסיון הקודם שלו כולל עבודה כיזם במגורים ב- ConsenSys, מייסד שותף של קבוצת המטבע הדיגיטלי ומנהל מניית Coindesk. לאחרונה הוא הקים את מסרי, חברה המספקת מחקר שוק קריפטו. סופר פורה, ריאן כותב את עלון הקריפטו שחובה לקרוא, בשם האירוני דעות לא מוסמכות.

ג’יל קרלסון

ג’יל עבדה כסוחר אג”ח בגולדמן זאקס לפני שעברה כפרוטוקול בלוקצ’יין וחוקרת קריפטו באוניברסיטת קיימברידג ‘בזמן שהיא סיימה את תואר שני באוקספורד. מאז היא הפכה ליועצת למספר חברות קריפטו בפרופיל גבוה והקימה את יוזמת הכסף הפתוח – עמותה העוסקת במחקר ובונה טכנולוגיה לפיתוח מערכות פיננסיות בחינם ופתוחות..

אל תדאג למצוא את התשוקה שלך מוקדם. התשוקה שלי אפילו לא הומצאה עדיין כשהייתי בת 18.

– ג’יל קרלסון (@jillruthcarlson) 25 ביולי 2018

טרנט מקונאגי

כיזם סדרתי עם שתי יציאות קודמות (ADA ו- Solido), שני ספרים שזכו לשבחי הביקורת על למידת מכונה, מחברים משותפים של למעלה מ -40 מאמרים ופטנטים, טרנט אינו זר לבנות את העתיד. כעת הוא מבלה את זמנו כ- CTO של BigchainDB בפיתוח פרוטוקול האוקיינוס ​​שמשימתו היא לפרק נתונים ולהשוות את הגישה לנתונים לכל. עקוב אחריו לכל הדברים המלאכותיים והבלוקצ’יין.

Meltem Demirors

חברת Meltem היא יצרנית השובבות של בנבלונט ו- CSO של CoinShares. היא אחת האנשים הידועים ביותר ב- CryptoTwitter. בעבר עבדה כסמנכ”לית פיתוח בקבוצת המטבע הדיגיטלי, שם ניהלה תיק של 110 מטבעות קריפטוגרפיים וחברות. Meltem גם עשה את רשימת פורבס לדג’ר 40 מתחת לגיל 40 שאנשים יוכלו לצפות בהם בקריפטו.

הדבר הגדול בקריפטו הוא שזה אילץ דור יזמים ללמוד כיצד פועלות בנקאות, כסף ומערכות פיננסיות.

הצעד הראשון להתפתחות ולבסוף פירוק המערכת הקיימת הוא הבנה * מדוע * וכיצד * היא קיימת כמו היום.

– Meltem Demirors (@ Melt_Dem) 22 בינואר 2019

ג’ף קולמן

ג’ף הוא טכנולוג מקצועי שהתחיל לראשונה כיועץ קריפטו עצמאי בשנת 2010 לפני שהצטרף לשירותי הייעוץ Decentral כ- CTO שלהם. מאז התחייב לכל מה שטכנולוגיה ובלוקצ’יין, ובסופו של דבר הפך ל- CTO של מעבדות לדג’ר. לאחרונה הוא ייסד את CounterFactual, פרוטוקול קוד פתוח ליישומי בלוקצ’יין מדרגיים.

בריאן ארמסטרונג

בריאן הוא המייסד המשותף & מנכ”ל crypto-unicorn, Coinbase וכן מייסד שותף של GiveCrypto. אחד מיזמי הקריפטו הידועים ביותר, בריאן עזר לדרבן את צמיחת המערכת האקולוגית. לעתים קרובות הוא משתף בשיעורי חיים ובעצות שלמד בעת שהות ב Coinbase והוא חובה לעקוב עבור כל מי שרוצה להיות יזם קריפטו עתידי. לראיות נוספות לגאונותו, הוא מצא דרך לגרום לסופגניות אכילה להיחשב לבדיקת משתמשים.

נתנאל וויטמור

נתנאל הקים את NLW & שותף בחברת ייעוץ קריפטו לחברות וקרנות השקעה. הוא הפך להיות הידוע ביותר בזכותו קורא ארוך יום ראשון עלון בו הוא מרחיב את מיטב האשכולות הטוויטריים והמאמרים הארוכים של כל שבוע.

סם קסאט

עתידן Renegade ו- CSO לשעבר ב- ConsenSys, סם מצייץ לעתים קרובות על מושגים טכניים בנוגע לאת’ריום, מימון מבוזר ועתיד Web3. אם אתה צריך סיבה נוספת לעקוב אחרי סם, הוא גם תומך בקוד = דיבור.

האם על קודנים להיות אחראים?

– סם קסאט (@samcassatt) 11 בדצמבר 2018

ספנסר צהריים

ספנסר היה סביב הבלוק (אני מעז לומר שרשרת), הקים את BTCity בשנת 2014 והקים לאחרונה את DTC Capital בשנת 2018. הוא משקיע ששואל שאלות נהדרות ומניע שיחות משמעותיות ב- CryptoTwitter. כרגע הוא פותח מפגש עם מפתחי Web3 של מיאמי, אז לאנשים באזור, הקפד לבדוק את זה!

$ ETH הוא מטבע העתודה המתוכנת למערכת הפיננסית הפתוחה בעולם.

– ספנסר צהריים (@spencernoon) 30 בינואר 2019

רוצה ללמוד את הכישורים כדי להיות מפתח Web3?

בדוק בפורטל המפתחים של Ethereum.

ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map