כיצד הוקלטו שווי נדל”ן בסך 350 מיליון אירו באת’ריום

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogEnterprise Blockchain

כיצד הוקלטו שווי נדל”ן בסך 350 מיליון אירו באת’ריום

מאחורי הקלעים של פרויקט האסימון הציוני של מטה קפיטל ומשמעותו לעתיד ניהול הנכסים. על ידי ConsenSys 29 במאי 2020 פורסם ב 29 במאי 2020

גיבור סיפור ההצלחה של מטה

“זה מסמן את תחילתו של מהפך קיצוני של תחום ניהול נכסי הנדל”ן.”

Matthieu Bouchaud, עופרת מוצר בנכסי Codefi

החל מאבות טיפוס של כותרת בבריטניה ועד דירות מפוצלות במנהטן, טוקניזציה של נדל”ן התבררה בשנים האחרונות כאחד המקרים הכי שימושיים ועכשיו של טכנולוגיית בלוקצ’יין למנהלי נכסים גדולים ונכסים. בשנה שעברה, מנהל נכסים צרפתי מטה קפיטל עברה את הענף מעבר לאבן דרך נוספת עם נכסי נדל”ן בשווי של מעל 350 מיליון אירו. הפרויקט כלל ייצוג של קרן השקעות אלטרנטיבית המחזיקה פלטפורמה לוגיסטית בשווי 220 מיליון אירו בצפון פריז. הנפקת האסימון המגובה בנכסים היא בין הפרויקטים הגדולים ביותר באיסוף נדל”ן באירופה.

מעבר לשילוב לקוחות יעיל יותר, עיבוד עסקאות ודיווח, מטה קפיטל שואפת להגדיל את הגישה ולמשוך מאגר רחב יותר של משקיעים מקצועיים מקומיים ובינלאומיים. בפטיסט סן מרטין, מנהלת פיתוח מוצרים בחברת מטה קפיטל, מסבירה כי החזון לטווח הארוך של הפרויקט הוא “לבנות פלטפורמת השקעות המאפשרת לכל אחד להשקיע בהון פרטי, נדל”ן, תשתיות או חובות פרטיים עם פחות מאחד. יורו, תוך כיבוד כל התקנים הרגולטוריים. ” 

מטה קפיטל שיתפה פעולה עם ConsenSys להשקת הפתרון ב- Codefi Assets, פלטפורמה מבוססת Ethereum להנפקה וניהול נכסים דיגיטליים. פלטפורמת Codefi משתמשת גם בחוזים חכמים של Ethereum כדי להגדיר דרישות תאימות ולאמת KYC על מנת להנפיק מניות תואמות למשקיעים מאומתים.. 

הנה מבט מאחורי הקלעים כיצד פועלת הפלטפורמה ופירוט המשמעות של הפרויקט עבור תחום הנדל”ן בכלל..

סמל מקלעת consensys עגול הורד את המקרה המלא של מטה קפיטל. הורד

איך הם בנו את זה

נדל”ן מסומן

אחד היתרונות הייחודיים של בלוקצ’יין את’ריום הוא שכל אחד יכול לטבוע ולהפיץ אסימונים דיגיטליים המייצגים נכסים פטרייתיים, שאינם פטרייתיים ופיננסיים שניתן לאמת על גבי ספר חשבונות מבוזר. לנכסים מונוליטיים היסטוריים כמו נדל”ן, אסימונים של בלוקצ’יין מאפשרים לחלק בקלות נכסים כך שניתן יהיה להפיץ מניות דיגיטליות למשקיעים מוסדיים וקמעונאיים כאחד..

מאז השקתו של Ethereum בשנת 2015, הקהילה פיתחה סטנדרטים אסימוניים נרחבים – רשימות של דרישות טכניות שעליהם להתקיים חוזים חכמים כדי שהאסימון יהיה תואם ותואם ברחבי רשת Ethereum. לפיתרון של מטה קפיטל, פלטפורמת Codefi Assets משתמשת ב תקן אסימון ERC1400 לייצג מניות של קרנות נדל”ן בבלוקצ’יין את’ריום. ERC1400 מבטיח כי ניתן לטבוע, להעביר ולשרוף אסימונים על ידי מנהל מערכת, וכן לקשור אותם למסמכים והסכמים משפטיים..  

לפני הפריסה, כל החוזים החכמים שפותחו לפיתרון של מטה קפיטל נבדקו על ידי ConsenSys Diligence, צוות המומחים שלנו לאבטחת בלוקצ’יין..

דף כיתת שיתוףתמונת מצב של מניות נדל”ן מסומנות בפלטפורמת נכסי Codefi Assets.

העלאת משקיעים: תאימות ל- KYC ורשימת היתרים

פלטפורמת Codefi מייעלת את המשקיעים המשקיעים עבור Mata Capital בכך שהיא מאפשרת למשקיעים פוטנציאליים ליצור חשבונות, למלא טופס תאימות של KYC / AML ולהעלות את כל המסמכים הנדרשים. לאחר מכן רשימת היתרי משקיעים זכאים כדי שכתובת האת’ריום שלהם תוכל לקבל את המניות שנרכשו בפלטפורמה. מטה קפיטל העלתה עד כה כ -80 משקיעים מקצועיים.

שולחן עבודהתהליך KYC בפלטפורמת Codefi Assets.

עיבוד עסקאות 

עם אימות התשלום, מטה קפיטל משתמשת בפלטפורמת Codefi כדי לחתום על תעודה דיגיטלית עם המפתח הפרטי שלהם ולאשר העברת אסימוני אבטחת נדל”ן למשקיעים. לאחר מכן המשקיעים מקבלים קבלת מכירה המקשרת לעסקה בבלוקצ’יין את’ריום.

רשימת קרנותמעקב אחר סטטוס התשלום בפלטפורמת נכסי Codefi Assets. סמל מקלעת consensys עגול צפו בסמינר המקוון שלנו אודות עתיד השקעות הנדל”ן בבלוקצ’יין. שעון

 מה זה אומר עבור נדל”ן

פרויקט האסימונים של מטה קפיטל הוא איתות לכך שכמה שינויים עמוקים הם בסדר תחום הנדל”ן, לטווח הקרוב וגם לטווח הארוך. לטכנולוגיית הבלוקצ’יין יתרונות ברורים לעיבוד מידע, אך היתרון המיוחד שלה הוא ההזדמנות ליצור מוצרי השקעה משתלמים משמעותית. הנה מה שאנחנו רואים כשלוש המגמות המובילות שיש לשים לב אליהן כאשר פתרונות הבלוקצ’יין תופסים בנדל”ן: 

  • דיגיטלי הוא בלתי נמנע. בענף הנדל”ן כיום, ניהול הנכסים עדיין נקלע לתהליכי נייר לאימות KYC וניהול רישומי משקיעים. פלטפורמות כמו Codefi יוצרות סוף סוף שכבה דיגיטלית מאובטחת למודרניזציה של תהליכי עבודה אלה בתעשייה.
  • נכסים שקופים מגיעים. אם משבר המשכנתא בסאב-פריים בשנת 2008 היה מקרה מקרה בנכסים אטומים, אז הפיתרון מבוסס-הבלוקצ’יין של מטה קפיטל מציב סטנדרט חדש לשקיפות הנכסים. ככל שיוצאים לשוק יישומי בלוקצ’יין נדל”ניים נוספים, המשקיעים יצפו לשקיפות במידע על נכסים כדי ליידע את החלטותיהם וניתוח הסיכונים שלהם. 
  • שוויון להשקעה ברמה. במדינות רבות, הגישה לקרנות הון פרטיות בדרך כלל מוגבלת למשקיעים מוסמכים ומוסדיים, עם מינימום השקעה שנע בין 100,000 ל -250,000 דולר. יתר על כן, מנהלי נכסים מחויבים בעלויות התקנה המועברות בדרך כלל למשקיעים בצורה של עמלות. הנפקת אסימונים בעלות נמוכה ועיבוד עסקאות יאפשרו למנהלי הנכסים להציע מוצרי השקעה משתלמים באופן קיצוני, המהווה win-win הן למנפיקים והן למשקיעים.. 

מה הלאה

מטה קפיטל מתרכזת כעת ביצירת שוק משני למניות המסומנות. בפטיסט סן מרטין הסביר כי הם נמצאים בדיונים פעילים עם ייעוציהם ומפקחים על עדכוני הרגולציה כדי “לוודא שאנו מספקים פתרון תואם ובעל ערך עבור לקוחותינו.” הפיתרון שלהם מבוסס Ethereum יכול להקל על חלוקה של נכסים פיננסיים חוצה גבולות תוך הבטחת תאימות ל- KYC. 

Matthieu Bouchaud, מוביל מוצר של נכסי Codefi, סבור שהיוזמה של Mata Capital היא נקודת הוכחה חזקה לאופן שבו שחקנים מוסדיים בצורה חלקה יכולים לאמץ פתרונות בלוקצ’יין וגם כיצד משקיעים קמעונאיים יכולים לרכוש מוצרים פיננסיים מורכבים בקלות דרך לוח מחוונים ידידותי למשתמש כמו Codefi. Bouchaud מסבירה כי הפלטפורמה הכול-באחת של Codefi מאפשרת כעת “לעבור מעידן הניסויים לעבר צמיחה תעשייתית”.

בקש הדגמה של פלטפורמת Codefi

ראה את פלטפורמת הנפקת הנכסים של Codefi בפעולה. בקש הדגמה

ניהול נכסים לימוד מקורות Codefi נדל”ן ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדימדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

מה זה אתריום ארגוניוובינר

מה זה אתריום ארגוני?

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

קומגו בלוקצ'יין למימון סחר בסחורותמקרה סטודנטים

קומגו: בלוקצ’יין למימון סחר בסחורות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map