30 דברים לעשות עם Crypto

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogBlockchain הסביר

30 דברים לעשות עם Crypto

מאת קלמנס וואן 22 בינואר 2021 הועלה ב 22 בינואר 2021

30 דברים לעשות w crypto

תצפית אקראית מס ‘695: יכולת הרכבה וניהול פעיל של נכסים דיגיטליים פעילים מוערכים פחות במרחב המטבע הקריפטוגרפי.

מדוע הרשימה הזו?

הביטקוין הוא הבלוקצ’יין של רוק המחמד. אתה יכול לקנות אותו, להוציא אותו ולשמור אותו, אבל זה פחות או יותר זה. אם אתה רוצה לבנות יישומים ושירותים על גבי רשת, אני ממליץ על Ethereum. יש כל כך הרבה יותר שאתה יכול לחקור כפלטפורמה לאפקטים אמיתיים של רשת. 

אם קיבלתם נכס דיגיטלי ברשת מורשית (למשל כרטיס מתנה שתוכלו להוציא רק בחנות), הערך של אותו נכס ברשת הוא עוצמתי לא פחות משילובי השימוש היומיומי (למשל בכל מקום בו כרטיס המתנה מצביע. מכובדים וניתנים לפדיון). גם אם היה לי “מטבע” ברשת, אולי אוכל לשלם עבור עלויות רישוי תוכנה, אך לא יהיה מספיק אינטגרציה או שווקים להגדלת הערך של “איזון”. 

עם התשתית המבוססת של חילופי CeFi (למשל חילופי קריפטו מרכזיים) ו- DeFi (פיננסים מבוזרים) וזוגות נכסים, אתה יכול לגשת למערכת אקולוגית חדשה לגמרי של פטריות. סביר להניח שרוב האנשים פשוט יתייחסו לקריפטוגרפיה כהשקעה ספקולטיבית, אבל אני מאוד ממליץ לשחק עם האפשרויות האלה. הייתי משווה את החידוש של HODLing לקריאת אתר סטטי לעומת ניסויים מה שעלול להוביל לבניית פלטפורמת מסחר אלקטרוני.

 1. קנה ו- HODL. בעיקרון האסטרטגיה העיקרית עבור רוב האנשים המתבוננים בכך כמחלקת נכסים מנותקת מהשווקים הפיננסיים. זה בעצם מה שאתה עושה עם מניות, ולכן אנשים מסווגים את זה כסחורות כמו זהב, ניירות ערך וככלי השקעה. 
 2. שלח חלק מזה לחברים שלך. עזור להם ליצור MetaMask ארנק והראה כיצד ניתן לשלוח באופן מיידי בין הארנקים. ל- MetaMask Mobile יש גם דפדפן אינטרנט מובנה נהדר עם המלצות על יישומים מבוזרים שתוכלו לנסות..
 3. בנה עם ETH! ETH הוא כוח חישוב. אתה צריך את זה לצורך גז ומימון ביצוע חוזים חכם. אני אישית אוהב את אוסטין גריפת פלטפורמת eth.build ללימוד רכיבי web3. כמובן, סביר להניח שפשוט תשתמש ב- Rinkeby testnet ETH לפני שתלחץ ל- mainnet.
 4. החלף אותו ישירות עבור אסימונים אחרים המשתמשים החלפות MetaMask פונקציונליות – אם אתה מעוניין בחשיפה נקודתית ישירה בתיק לאסימונים אלה, תוכל להסתכל ברשימה המלאה של האסימונים הזמינים ולהמיר ישירות את ה- ETH שלך לאסימונים אלה עם המחירים הטובים ביותר. זה אמור להיות זמין ישירות בתוסף הדפדפן שלך ויגיע לנייד בקרוב מאוד.
 5. הקפידו על ETH להשגת רווחי אג”ח נצח לטווח ארוך (הימור ETH2). ל- ConsenSys מוצר “Staking-as-a-service” ברמה המוסדית, שנקרא Codefi Staking, אבל אני באופן אישי ניסיתי עם staked.us, נבנה למשתמשים קמעונאיים.
 6. הקדש ETH לתמיכה בפרויקטים אחרים. כל פרויקט מספק תנאי הימור שונים כמו% תגמולים ותקופות נעילה. פרויקטים אלה מייצגים בדרך כלל רשתות חסימות שאינן של אתריום ושירות ההימור יעזור לשמור על ה- ETH שלך בזמן שהוא מומר ומופקד בחוזים שמרוויחים ריבית. אני אישית הערכתי עם נקוד (נְקוּדָה), מְלָאכוּתִי (SNX), ו טזוס (XTZ).
 7. השתתף בהגרלה ללא הפסד כמו PoolTogether. “ללא הפסד” כלומר הכספים המאוגדים יתווספו לאופציות השקעה / הלוואות חודשיות כמו אלה שהוזכרו לעיל להחזרת ריבית. “הזוכה” יקבל את הריבית המאוגדת וכל אחד יקבל את כספו בחזרה.
 8. הימרו על שוקי החיזוי כמו לְבַשֵׂר ו גנוסיס. פלטפורמות ההימורים ההולנדיות האלה בהימורים מכירות פומביות כבר תקופה ארוכה ופגעו קצת בכביש כאשר היא שימשה כדרך להעסיק מתנקשים בשווקים השחורים על ידי רישום אם אנשים צריכים לחיות או למות בשוק הדו-צדדי. מוזר.
 9. לְנַסוֹת פוקר סגולה. בדקתי את זה בטא וזה היה סופר כיף. זה יושק בקרוב ב- mainnet. זה רק הניסיון הקבוע שהיה לך עם פוקר מקוון, אבל הכל (כולל אקראיות של כרטיסים) מבוזר וניתן לבדיקה עם חוזים חכמים של Ethereum.
 10. חקור מספר משחקים ושווקים דרך אפליקציה לנייד MetaMask. אני אישית אוהב את גיבורי הקריפטו שלי שכן הוא מראה הרבה מהחידוש שבונה את המערכת האקולוגית הזו. לפעמים שוכחים שאת הנכסים שנוצרים ניתן למכור בכסף אמיתי.
 11. השלם או הנפקה גיטקוין מענקים לתמיכה בפרויקטים של קוד פתוח. אני באופן אישי מעריץ גדול של גיטקוין וקהילת הקוד הפתוח. אם אי פעם אהפוך לעשיר בקריפטו, אני אהיה בטוח ליצור הרבה שפע מהנה עבור קוד פתוח לאנשים להשלים. תפיסה נוספת לכך היא אתלנס
 12. קנה משלך .תחום את. קשירת הכתובת המורכבת שלך (שנראית תמוהה כמו כתובת IP) לשם דומיין. זה ממש היישום הראשון שיצא, שסיפק לאנשים שהתיישבו על שמות דומיין DNS או כתובות דוא”ל מוקדמות לקנות כמה שיותר אותיות קצרות. למזלי, קיבלתי clemens.eth בשנת 2017.
 13. צור פרופיל חברתי המקשר את חשבונות הטוויטר וה- github שלך 3 תיבה . 3box בנתה הרבה חיבורים לדאפים אחרים כשכבת זהות בסיסית.
 14. צור ומכור או קנה אוספים של עבודות NFT באמצעות SuperRare אוֹ נדיר. הכינו יצירות אמנות משלכם ומכרו אותם בפלטפורמה. זהו שוק לוח מודעות להזמנות וקשה מאוד לדעת על תמחור נכסים לא נזילים, אבל יש שם כמה אמנים מוכשרים. אני חושב שהרבה אנשים תומכים במערכת האקולוגית על ידי שימוש בה וקונים כמה אוספים. 
 15. בנה או קנה ייחודי מתוק NFT (נוצר על ידי צוות Treum). הזמן עבר על הטבעה של חדשים, אבל יש שוק של עיצובים אלה של SWTR פתיחה.
 16. עיין במספר האינסופי של NFT ב פתיחה. יש עוד שוקי NFT, אבל אני חושב שזה הפך ל- Ebay של NFT. אני אישית חושב שהערך המוסף ל- NFT הוא המרה לפיזי → דיגיטלי. תאר לעצמך אם ה- NFT המייצג מחסור יוכל לעבור לחברה שיוצרת נכס פיזי בתמורה לבעלות..
 17. לשחק עם Sushiswap. זכרו שזה כסף אמיתי ולא רק לחיצה על כפתורים וקניית לחמניות סושי. מבחוץ, מדובר במשחק וניצול ברור של התמכרות לחוויית המשתמש המיושמת על DeFi.
 18. קנו חבורה של דברים אקראיים ב ארנק.יו. אני זוכר שהשתמשתי בארנק בשנת 2016 כדי לבדוק את זה. זו הייתה רכישה אקראית יקרה מאוד של אמזון. זו למעשה דרך מבריקה לבניית שוק באמצעות ניצול של הפעלת BTC בשוק השוורים. המרוויחים והקונים של הסחורה שלך יבטיחו משלוח הזמנות ומקבלים BTC כתשלום תוך הפנייתם ​​לביצוע ההזמנה. הפלטפורמה למעשה לא מחזיקה ב- BTC על חשבונתה ומאפשרת מימוש.
 19. קנו כמה כרטיסי מתנה דרך eGifter. יש גם מטבע דבורים אוֹ GiftToken, אבל עדיין לא השתמשתי באלה. אני יודע ש- eGifter עובד ועושה העברות ישירות.
 20. להמיר ל STEEM ולהגיש כמה סיפורים לפלטפורמת SteemIt (כמו reddit) או ל- DTube. יש לי חשבון משנת 2016 כששיחקתי עם זה.
 21. הורד דפדפן אמיץ והשתמש ב- BAT כדי לשלם למפרסמים. בדפדפן יש ארנק קריפטו מוטבע שמעניק לך אסימונים בסיסיים (BAT) שניתן לתגמל למפרסמים של אתרים שאתה מבקר בהם לעתים קרובות. זו דרך מדהימה שכלכלה סמלית יכולה לחווט מחדש את ענף הפרסום.
 22. הפקד ETH להלוואות ביטחוניות שונות. חוזים חכמים ברשת (למשל. מתחם, MakerDao CDP, Aave, וכו ‘) מספקים לשווקים אחוזי תשואה. ההפקדות שלך או יזכו בריבית מכיוון שהן משמשות כבטוחה. 
 23. הפקדת אסימונים לעושי שוק אוטומטיים (AMM) כספק נזילות. מאגרי נזילות אלה (למשל. מאזן, רשת קיבר, מימון עקומות, Uniswap, וכו ‘) מספקים החזר עמלת סוחר על היותו ספק נזילות. זה מתקדם למדי וכנראה לא מומלץ אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה. אני לא חושב שהיית קורא את זה אם היית כבר יוצר שוק מקצועי.
 24. הפקדת אסימונים בשירות ניהול תיקים. אתה יכול להשתמש בשירותים ריכוזיים כמו רובו יועץ המגוון בין אסימונים מרובים. זה דומה לבנקאות פרטית, אך התשואות נראות די טוב staked.us RAY. הם פשוט שולחים את הכספים שלך על פני מספר פלטפורמות הלוואות. אתה יכול לעשות זאת בעצמך על ידי השוואה בין הופעות פלטפורמת ההלוואות ב defirate.com או עם ציון Defi של ConsenSys ו לְהַשְׁווֹת. אתה יכול גם להשתמש בשירות ניהול כמו DefiSaver אשר ינסה לשמור על המינוף שלך בהתבסס על תנועות השוק כדי להגן מפני פירוק. 
 25. השקיע בכוח ההצבעה על ידי הפקדת ETH בתמורה ל אסימונים לממשל. אם אתה משתמש באחד מהפרוטוקולים והשווקים האלה, אני ממליץ בחום להחזיק לפחות חלק באסימוני הממשל. לא רק שהייתה להם תשואה גבוהה מאוד, אלא שהם מאפשרים לך להצביע בפלטפורמה שלהם ולהשתתף ברשימות ובתכונות מפת הדרכים שלהם. אני באופן אישי הסתכלתי SNX, MKR, ו AAVE (הקודם הלוואות). אני רואה את ההשתתפות ברשתות אלה כ”פוליטיקאים פרוטוקולים “עם נדנדה להתכנס ולרשום תכונות.
 26. המירו אותו ל- Stablecoin. אם אתה עצבני מתנודות המחירים, תמיד יש אפשרות להמיר את האסימונים שלך ל- USDC או DAI. השימוש המוקדם של מטבעות מטבעות היה לשמור על אנשים בפלטפורמות חילופיות, אך כעת הוא הפך לרמפה חדשה לבעלי שירותים..
 27. קנה ביטוח כשל בחוזה עם NexusMutual. אני לא חושב שרוב האנשים יקנו את זה, אבל זו דרך מעניינת להסתכל על דפוס עיצוב חוזי חכם. האסימון החדש כאן מייצג כיסוי לחשיפה הקיימת שלך. הייתי רוצה לראות מה קורה כשיש תשלומים שיטתיים.
 28. תרמו חלק מזה. לדעתי לבורסות הגדולות יש אפשרות לכך. אני יודע Coinbase משתמש www.givecrypto.org עם שילוב ישיר. 
 29. אבטח את זה. ודא שיש לך הגנות מתאימות לאחסון קור פִּנקָס אוֹ טרזור ומגובה ביטויי מעבר להחלמה
 30. כתוב צוואת קריפטו כדי לוודא שיש מורשת דיגיטלית. ישנן דרכים שונות לעשות זאת ואני חושב שיש שוק לספק שירותים אלה עם חוזי התאוששות חברתית. אני יודע את openlaw.io צוות חשב על זה ואנחנו יכולים לבנות משהו עם שירותי שמירה מהימנים.

DappsDeFiMetaMask Newsletter הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map