עלון מס ‘3: תובנות DeFi ונכסים דיגיטליים

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi

עלון מס ‘3: תובנות DeFi ונכסים דיגיטליים

מאת ניקול אדארמה 17 במרץ 2020 הועלה ב -17 במרץ 2020

תכונת קודפי

חדש לניוזלטר ולקודפי? לבדוק סרטון ההסבר הזה על ConsenSys Codefi.

היי חבר,

אנו מקווים שכולם יישארו בטוחים בתקופה קשה ועמומה זו. כהפסקה ממעגל החדשות COVID-19, יש לנו החודש כמה נושאי DeFi שאנו מקווים שתיהנו מהם. בנימה משמחת יותר, השבוע מלאו שישה חודשים ל ConsenSys Codefi. זו הייתה נסיעה עמוסה ומרגשת עד כה בהשקה רשתות מבוזרות, הבאת שקיפות לפרוטוקולי הלוואות פיננסים מבוזרות, אסימון השקעות נדל”ן, אסימון אג”ח עירוניות במימון קהילתי ומודרניזציה של פעולות סחר סחורות עולמיות, בין היתר. תודה שבאתם לנסיעה איתנו עד כה, ואבזם את עצמך – למסע DeFi רק התחיל. 

בעלון החודש אנו מפרטים כיצד עובדת פלטפורמת Codefi Activate שלנו, ומה שונה בהשקת אסימונים כיום. גם בעלון שלנו החודש, ראשנו המשותף לקס סוקולין מתקרב לכמה אלפי מטרים כדי לתת את דעתו כיצד בלוקצ’יין משנה את מפעל הכספים בו מייצרים מכשירים פיננסיים ומוצרים. יזמים אחרים מנסים לבנות את פלטפורמות הקשב הגדולות ביותר שמוכרות חשבונות פיקדון היושבות על תוכנת ליבה בנקאית בת 30 שנה. היתרון שלנו טמון דווקא ברשתות גלובליות, ברשתות ציבוריות ופרטיות ובמימון מבוקר וניתן לתכנות.

הדגשת הפרויקט – Codefi Activate

ש&A עם אדריכל האסימונים המובילים של Codefi Activate, Ejaaz Ahamadeen

מה הסיבה שיצרת את פלטפורמת Codefi Activate ואיך היא עובדת?

אנו בונים את Activate כדי לפתור שלוש סוגיות עיקריות שאנו רואים במערכת האקולוגית המבוזרת של הרשת כיום.

  1. רוב האנשים מחזיקים באסימונים עבור ערך ספקולטיבי ולעתים קרובות ממעיטים בחשיבות ובערך של שימוש פעיל באסימונים אלה בכדי לסייע באבטחת רשת..


  2. כרגע אין פלטפורמה ייחודית וקלה לשימוש המאפשרת לי להשתמש במגוון אסימונים ולהרוויח תגמולים.

  3. ניהול אסימונים הוא תהליך מורכב הדורש שיפורים ב- UX / UI. 

Codefi Activate נראה לפתור בעיות אלה באמצעות מגוון מרכיבים, כולל מנגנון ‘הוכחת שימוש’ החדש שלנו, היכולת להאציל את האסימונים שלך למגוון מאמתים ופורטל השתתפות קל לשימוש לניהול האסימונים שלך.. 

מדוע בחרת ב- SKALE כשותפה להשקה?

כפי שהוכרז בחודש שעבר, החלטנו לשתף פעולה עם רשת SKALE ל Codefi הפעלהשקת הרשת הראשונה אי פעם משום שהם מספקים פיתרון ייחודי למדרגיות ולמגבלות החישוביות של את’ריום. יחד, פלטפורמת Activate תעזור לחבר את רשת SKALE עם קהילה פעילה של מחזיקי אסימונים שיכולים לעזור באבטחת הרשת ולהגביר את ביצועיה על ידי הטלת אסימוני SKL שלהם וזכייה בפרסים. המאפיין ‘פעיל’ הוא המפתח כאן – בעוד שהשקות רשת קודמות התמקדו בהתנהגות ספקולטיבית, Activate מציג מדוע באמצעות הרשתות האלה כל כך הרבה יותר חשובות. 

מדוע שאנשים צריכים לדאוג להם להשתמש באסימונים שלהם? 

אסימונים מציעים לאדם את הזכות לגשת ולהשתתף ברשת מבוזרת. מחלקת נכסים חלוצית זו מסייעת לתמרץ קהילה לפעול לטובת הרשת כדי לקבוע תקני ביצועים ואבטחה גבוהים עבור אותה רשת. המחזיק מרוויח ישירות מכך על ידי קבלת פרסים מקוריים לפרוטוקול (כלומר יותר אסימונים!). Activate מציגה תכונה פרוגרמטית חדשה בשם Proof-of-Use, שבה אנשים שרוכשים אסימונים מחויבים להימצא באחוז מסוים מהאסימונים שלהם למשך זמן מינימלי לפני שהם יכולים להעביר אסימונים אלה למטרות אחרות – במקרה של SKALE זה 50% מהאסימונים למשך 3 חודשים. זה עוזר להבטיח את הרשת מאובטחת בהשקתה ומונע התנהגות ספקולטיבית שרואים בדרך כלל ברוב הפצות האסימונים.

מה השתנה עם השקת אסימונים כעת בהשוואה לעבר (כלומר הפריחה של 2017)?

בעבר, השקת אסימונים התמקדה בגיוס כמויות גדולות של הון לא מוצדק לאסימון שלעתים קרובות לא היה לו כל שימוש תקף ברשת. לרוב ‘רשתות’ אלה היו לא יותר מאשר רעיונות בעיתון לבן, והפיתוח והפיתוח האמיתי היו חסרים מאוד. 

במערכת האקולוגית הנוכחית שלנו, הרשתות נוקטות בגישה זהירה הרבה יותר בהגדרת התכנון והמקרה של אסימון, כאשר הלגיטימיות שלו נבחנת ומבקרת ביקורת על ידי הקהילה שלו על גבי רשת חיה. חשוב לקחת בחשבון כאשר אנו משיקים אסימונים – קהילות מעורבות, בקיאות ומחשבות הן מה שיניע קפיצות ענק בהצלחה בתוך המערכת האקולוגית המבוזרת. Codefi Activate שואפת להיות הזרז לחיבור קהילות אלה לרשתות.  

 להיטים קודפי מהירים

 “עתיד האוצר” – מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי

מלקס סוקולין, ראש שותף גלובלי, ConsenSys Codefi

יש לי מטרה פשוטה וצנועה. בואו נעביר 15 טריליון דולר של תוצר מקומי גולמי גלובלי לתוכנות קוד פתוח. לא יותר, לא פחות. 

כדי להבין את התמונה המלאה, התקרב מהקשר. ריב על פרוטוקולים ומזלגות זו אסטרטגיית טוויטר נהדרת. אבל ביצוע התוכנה בפיתוח ופיתוח השוק הוא מה שחשוב. אז בואו נתאר היכן אנו נמצאים מנקודת המבט של הדיגיטציה והכלכלה העולמית.

מקור: ConsenSys Codefi Analytics

מקור: ConsenSys Codefi Analytics

במהלך העשורים האחרונים, מספר ענפים הושפעו מהפרעה. זה מתחיל בגרסה זולה ופשוטה יותר של מוצר מוכר, שיש לו יתרון מבני כלשהו. המוצר משתפר באופן מצטבר, עד שהתעשייה המסורתית כבר לא יכולה להתחרות, למרות נתח השוק הראשוני שלה. נאפסטר חילקה את תעשיית המוזיקה כך שההכנסות קרסו ב -50 אחוז והשאר היה ספוטיפיי, ולא תווי המוסיקה. גוגל עשתה את אותו הדבר לתעשיית המדיה כאשר היא שילבה את כל האינטרנט במערכת הפרסום שלה. אובר מינו את ה- GPS ואת טביעת הרגל החומרית של אפל כדי ליצור תחליף למונית המסורתית, והוזילה את המחירים של מדליוני המוניות הניו יורקיים בכ -80 אחוזים. אמזון ועליבאבא חתכו עמוק לתוך הקמעונאות, ודחפו נורמות תרבותיות ונפח תשלומים למארז חדש. 

בכל המקרים הללו – שהפכו לקלישאות הון סיכון מכיוון שהן מצלצלות נכון – קרה משהו מהותי. המקבילה לתוכנה של מוצר הליבה בתעשייה ההיא הפכה בחינם לייצור. אני לא יכול לבנות Spotify של תקליטורים, אבל אם קבצי מוסיקה דיגיטליים הם קטע לגו זמין, אז אוקיינוס ​​כחול של הזדמנויות מחכה. אתה יכול לחשוב על התפתחויות אלה כפרקטלים העולים מלוחות טקטוניים חברתיים משתנים. ככל שהאנושות מעלה את יכולותיה הטכניות, צורת הפעילות האנושית (אך לא טבעה) משתנה. אנו אולי לא מכירים כל קפל רקורסיבי של השבר, אך אנו מכירים את נטייתו הספירלית. 

שלא כמו הדוגמאות לעיל, שירותים פיננסיים יכולים להיות חיה קשה בהרבה. המגזרים שלה הם מאוד טכניים וקשתיים. שפתו מיוחדת ומוגנת. חסמי כניסה נובעים מיחסים עם כוח בצורת רגולציה ורישוי, ומאפקטים של רשת בצורת תשתיות שוק, נזילות ומסילות תשלום. קשה יותר לווקטור הדיגיטציה לעכל מימון. אבל כמו כל הדברים, אנחנו כבר יודעים את התשובה. מאגרי הכנסות ושכר טרחה ימשיכו לקרוס, איחוד ייצור חוקי כוח ושאר הענף יהיה דיגיטלי.. 

מקור: ConsenSys Codefi Analytics

מקור: ConsenSys Codefi Analytics

מבחינת שרשרת הערך של השירותים הפיננסיים, אנו יכולים להרתיח את המרק הזה עד ליסודות. מוצרים פיננסיים מיוצרים במפעל, מיוצרים כחשבונות פיקדון, קרנות הנסחרות בבורסה, חובות חתומים או פוליסות ביטוח. ספק הון כלשהו מייצר את הדבר בעצמו ממרכיבים פיננסיים שונים. לאחר מכן הם עוברים על פני משרד כלשהו או קבוצת ספקים מקשרת. חשוב על CRM, KYC / AML, תוכנת מסחר, ניהול בטחונות, תכנון פיננסי וערכות תכונות אחרות כמערכת השלבים המתווכת להביא מוצר פיננסי לידי הלקוח הסופי שלו. ממש בסוף המבוך הזה נמצא ערוץ הפצה כלשהו – חנות. חנות זו עשויה להיות סניף בנק, יועץ פיננסי או פקיד מלווה. יותר ויותר, זה הטלפון הנייד שלך או איזה משפיע קריפטו ביוטיוב. מוצרים פיננסיים נמכרים ולא קונים, מה שאומר שההפצה נשארת בעלת ערך, ללא קשר לצורה. 

מקור: ConsenSys Codefi Analytics

מקור: ConsenSys Codefi Analytics

אני אומר את כל זה כדי להחזיר אותנו לסיפור המאקרו. בעשור האחרון מימן הון סיכון תקיפה מדהימה על בעלי התפקידים הפיננסיים. ההשקעה השנתית גדלה מכמה מיליארדים בסוף שנות האלפיים לכמעט 70 מיליארד דולר בשנה בשנת 2019. אחוז ההון סיכון שהתמקד בפינטק צמח באופן דומה מ -5% לכמעט 20%. איזון סייסמי מחדש של השקעות “שיבוש” בשירותים פיננסיים התרחש – אך הוא התמקד בעיקר בהפצה. זו הסיבה שהיום יש לנו תריסר חדי קרן גלובליים שכולם עושים את אותו חבילת פינטק. אף על פי שרובינודה, Revolut, Wealthfront, N26, SoFi, Chime, MoneyLion ואחרים התחילו באנכים שונים, היום הם מתמודדים זה מול זה בלב הלקוח בן האלף. מעולם לא היה קל יותר להתנדנד לגדרות. עם זאת, JPMorgan, Goldman Sachs, Santander, DBS, Schwab, BlackRock, Amazon, Apple ו- Uber לא נמצאים הרחק מאחור – הפרקטל מתפתח באופן פרמטרי..

אז מה נותר ליזמים? הידיעה שהמימון מהווה 20-30 אחוז מהתוצר הגלובלי, מה שעלינו לעשות הוא להעביר את המטרה לעבר ייצור מוצר הליבה שלה בחינם. יזמים אחרים מנסים לבנות את פלטפורמות הקשב הגדולות ביותר שמוכרות חשבונות פיקדון היושבות על תוכנת ליבה בנקאית בת 30 שנה. היתרון שלנו טמון דווקא ברשתות גלובליות, ברשתות ציבוריות ופרטיות ובמימון מבוקר וניתן לתכנות. 

בדיוק כמו לינוקס מפעילה את רוב מערכות ההפעלה הסלולריות בעולם, פרויקטים של קוד פתוח כמו אתריום (ואחרים) יכולים יום אחד לתשתית עסקאות, שוק והתיישבות בכל כיתות הנכסים. טריליוני פעילויות כלכליות בעלות ערך מוסף יכולות לזרום דרך מסילות מודולריות, הניתנות להרחבה, המתקננות ומשדלות זהות, חשבונאות, מכשירים פיננסיים ותהליכי העבודה שנמצאים כיום על פני אלפי פלטפורמות תוכנה נישה. זו העבודה שנותרה לעשות! אך כדי להעריך את ההתקדמות בהקשר זה, עלינו לעקוב אחר כל חלקי השחמט, כלומר לעקוב אחר מאמציהם של חברות טכנולוגיה ראשונות בתחום הבינה המלאכותית, בעלי תפקידים פיננסיים גדולים וחברות סטארט-אפ של פיינטק ב- Web 2.0 – כל זה תורם בורגניזם.

הערות אחרונות

זה היה המון עלון, אז תודה שנשארת איתנו. יש לנו כמה הכרזות ומהדורות מרגשות שיעלו בחודש הבא, אז הישאר מעודכן. בינתיים שטפו ידיים, הישארו בריאים, עקבו אחרינו טוויטר, למידע נוסף באתר שלנו והודיע ​​לנו על מחשבותיך. בין אם אתם מעוניינים לעבוד איתנו, עבורנו, או שסתם תרצו להגיד שלום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

העביר את ההודעה הזו? הירשם לעדכונים חודשיים

עד הפעם הבאה, 

צוות Codefi של ConsenSys

עלוני קודפי קודמים

התגעגעת לניוזלטר שבאמת רצית לקרוא? האם יום ראשון גשום ואתה רוצה לצלול עמוק לתוך ארכיוני הכספים המבוזרים? אל תדאג, אנו מכוסים במאגר העלונים הקודמים שלנו בנושא Codefi. 

 

אודות ConsenSys Codefi

ConsenSys Codefi היא מערכת ההפעלה של בלוקצ’יין למסחר ופיננסים, שנבנתה כדי לייעל תהליכים עסקיים ולבצע דיגיטציה של נכסים ומכשירים פיננסיים. שילבנו אלמנטים של נכסים דיגיטליים וניירות ערך מסומנים, עיבוד תשלומי קריפטו, בלוקצ’יין מימון ארגוני, והגבול המתפתח של מימון מבוזר כדי לבנות מאפשר תוכנה עולמי לתשתית הפיננסית החדשה. תחשוב על טוויליו, למימון מבוסס בלוקצ’יין.

nl4.png

Codefi מכיל ארבעה מודולי ליבה:

  • נכסים: פלטפורמה ליצור, להנפיק ולנהל את מחזור החיים של נכסים דיגיטליים, שווקים נלווים ומכשירים פיננסיים דיגיטליים ברשתות בלוקצ’יין ציבוריות או מורשות.

  • תשלומים: פלטפורמה לשליחה, קבלה וניהול תשלומים והכנסות מטבע קריפטוגרפיים בתוך לוח מחוונים יחיד. 

  • רשתות: חבילת כלים המאפשרת לכל אחד להשתמש באסימונים ולהשתתף ברשתות מבוזרות.

  • נתונים: מנוע נתונים, ניתוח וניהול סיכונים עבור נכסים דיגיטליים, אסימוני בלוקצ’יין ציבוריים והרשתות ההולכות וגדלות שלהם.

דבר איתנו

רוצים ליצור איתנו קשר ישירות? אל תהסס לפנות אלינו, אנו שמחים לדון בשותפויות, תמיכת לקוחות ועוד. 

עלון עדכון מוצר ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map