שנה בביקורת 2020

2020 הייתה שנה מאין כמוה. עם זאת זה לא מנע מאיתנו להשיג כמה אבני דרך גדולות. הנה כמה מההשקות, הדגשים, ההישגים והפרספקטיבות שהגדירו את ConsenSys בשנת 2020. שייקספיר כתב את המלך ליר בהסגר. בשלב מוקדם במהלך מגיפת וירוס הכורמו, זה הפך להיות נקודת חבטה לחולשה שאפשר היה לחוש כשהעולם נשחך לעצירה. אמנם לא בדיוק מדויקים מבחינה היסטורית, אך סגירת בתי ההצגה אילצה את שייקספיר להגיע לקהל שלו בטכנולוגיה חדשה באותה עת: בית הדפוס. השנה עשויה להיזכר כאחת התקופות המאתגרות ביותר בהיסטוריה האחרונה – שנה שסימנה בידוד ואובדן אישי כמו גם סערה חברתית, פוליטית וסביבתית. אך יש לזכור זאת גם כשנה שהאינטרנט והכסף הדיגיטלי הפכו לחיוניים, ובו זמנית האיצו את האימוץ של מימון מבוזר וביקוש לעתיד הבנוי ב- Web 3.0. ההפרעה הפתאומית לחיים הרגילים גרמה לכך שהחלפנו משרדים לסלונים; החליפו שרוכי כנסים למיקרופונים מקצועיים ואורות טבעת. קידמנו את אומנות הסמינר המקוון וההקתון המרוחק. מוצרים ותכונות נשלחים בקצב מואץ. דפדפנים ניידים, אחסון מבוזר, חילופי מבוזרים, שווקי אמנות, שווקי חיזוי ופרוטוקולי נזילות התחברו יותר ויותר ליצירת Web3 קוהרנטי יותר. השלב הראשון של Ethereum 2.0 הושק. בנקים מרכזיים האיצו את העבודה על מטבעות דיגיטליים וכסף מוסדי רציני עבר לנכסים דיגיטליים. יותר אנשים בשנת 2020 החלו לשאול כיצד ערך נע ברחבי האינטרנט ומי מרוויח ממסילות לפיהן הוא נע. ConsenSys השתנה גם כן. אלה כמה מהדברים שהמשיכו אותנו בשנת 2020.

מי אנחנו

מי אנחנו

6 מוצרים, משימה אחת.

ConsenSys מאפשרת למפתחים, ארגונים ואנשים ברחבי העולם לבנות יישומים מהדור הבא, להשיק תשתית פיננסית מודרנית ולגשת לאינטרנט המבוזר..

CodefiDiligenceאינפורהMetaMaskמִניָןכְּמֵהָה

חברת תוכנה חדשה

בעוד שרבים במערכת האקולוגית של את’ריום מכירים את ConsenSys, השלמנו את התפתחותנו בשנת 2020 לחברת תוכנה משולבת אחת, ConsenSys Software Inc., המורכבת מ MetaMask, אינפורה, קודפי, מניין, כְּמֵהָה, וחריצות. באוגוסט 2020 הכרזנו על שותפות עם JPMorgan שהביאה לרכישת קוורום והשקעה משמעותית שתעזור לנו לעבור לפרק הבא בפיתוח שלנו.. רשת ConsenSys AG כוללת את תיק ההשקעות שלנו וממשיכה לדגור ולתמוך בחברות שונות הנתמכות על ידי ConsenSys כשהן גדלות ומפתחות מוצרים ופלטפורמות שמקדמות את המערכת האקולוגית ומניעות אימוץ.

רשת ברחבי העולם

הרשת ברחבי העולם

ConsenSys לפי המספרים

1,097,521 מיליון מספר משתמשים פעילים חודשיים ב- MetaMaskשיפוע מספרים 2200 + פרויקטים הבונים על ConsorumSys Quorum300 + התקשרויות בלוקצ’יין ושינוי דיגיטלי על ידי פרויקטים של ConsenSys55 שנבדקו על ידי ConsenSys Diligenceשיפוע מספרים 1200 + פרויקטים הבונים על ConsorumSys Quorum300 + התקשרויות בלוקצ’יין ושינוי דיגיטלי על ידי פרויקטים של ConsenSys55 שנבדקו על ידי ConsenSys Diligenceשיפוע מספרים 180% פחות קוד מותאם אישית הדרוש לפריסת יישומי בלוקצ’יין ברשתות ציבוריות או פרטיות עם Codefi2,392,275,546 מספר שיחות אתיות שהגישה Infura ביום שיאשיפוע מספרים 1167,139,884SKL ב- Codefi Activateשיפוע מספרים 2167,139,884SKL ב- Codefi Activateשיפוע מספרים 2V20.11.1 הגרסה האחרונה של Teku, לקוח Ethereum 2.0 שלנו, 92.77% הצלחה בהחלפות ב- MetaMask9,182 טראפל גיתוב כוכבים 4 בנקים מרכזיים העובדים על פרויקטים עם מוצרי ConsenSys 170 TB170 TB הועברו, 9.7 TB מאוחסנים ו- 160 מיליון חסימות מתארחות באמצעות שירות ה- IPFS של Infuraשיפוע מספרים 13,736 אנשים מ -90 מדינות שונות רכשו והשקיעו 7,977 התקנות כולל של הרחבת מבחן החזותי החזותי של Diligence עבור קוד VS 3,800 ConsensSys GoQuorum Github כוכבים 350 פגיעויות בקוד חוזה חכם שנבדק על ידי ConsenSys Diligence 130,000 + מספר מפתחים רשומים ב- Infura (עלייה של 87% בשנה). 4,168,853 הורדות טראפלשיפוע מספרים 13,736 אנשים מ -90 מדינות שונות רכשו והשקיעו 7,977 התקנות כולל של הרחבת מבחן החזותי החזותי של Diligence עבור קוד VS 3,800 ConsensSys GoQuorum Github כוכבים 350 פגיעויות בקוד חוזה חכם שנבדק על ידי ConsenSys Diligence 130,000 + מספר מפתחים רשומים ב- Infura (עלייה של 87% בשנה). 4,168,853 הורדות טראפלשיפוע מספרים 1קרן נדל”ן בסך 350,000,000 $ המסומנת על ידי ConsenSys Codefi

ConsenSys בהשקות מוצרים ושותפויות

השקת שותפויות

דגשים משנה של תכונות ושיתופי פעולה חדשים

סקרמנטו קינגס מכירה פומבית מחוץ לג’רזי באמצעות שוק הבלוקצ’ייןמכירה פומבית של סקרמנטו קינגס בג'רזי באמצעות שוק הבלוקצ'ייןMarchEY ו- ConsenSys מכריזים על הקמת יוזמת פרוטוקול בסיסיEY ו- ConsenSys מכריזים על הקמת יוזמת פרוטוקול בסיסיMarchEY ו- ConsenSys מכריזים על הקמת יוזמת פרוטוקול בסיסיEY ו- ConsenSys מכריזים על הקמת יוזמת פרוטוקול בסיסיJuneConsenSys משיקה תאימות ל- CodefiConsenSys משיקה תאימות ל- CodefiAugustConsenSys רוכשת את פלטפורמת Quorum® מאת ג’יי.פי מורגןConsenSys רוכשת את פלטפורמת המניין מ- J P MorganAugustConsenSys רוכשת את פלטפורמת Quorum® מאת ג’יי.פי מורגןConsenSys רוכשת את פלטפורמת המניין מ- J P MorganSeptemberMetaMask Mobile זמין כעת ב- iOS וב- AndroidMetaMask Mobile זמין כעת ב- iOS וב- AndroidOctoberConsenSys מציגה החלפות סמלים עבור MetaMaskConsenSys מציגה החלפות סמלים עבור MetaMaskOctoberConsenSys מציגה החלפות סמלים עבור MetaMaskConsenSys מציגה החלפות סמלים עבור MetaMaskמעבדות פרוטוקול משתפות פעולה עם ConsenSys כדי להביא את Filecoin לאת’ריוםמעבדות פרוטוקול משתפות פעולה עם ConsenSys כדי להביא את Filecoin לאתרוםOctoberConsenSys נבחר כשותף טכנולוגי על ידי בנק תאילנד לפרויקט CBDCConsenSys נבחרה כשותפה טכנולוגית על ידי בנק תאילנד לפרויקט CBDCOctoberConsenSys נבחר כשותף טכנולוגי על ידי בנק תאילנד לפרויקט CBDCConsenSys נבחרה כשותפה טכנולוגית על ידי בנק תאילנד לפרויקט CBDCNovemberConsenSys רוכשת סוויטת טראפלConsenSys רוכשת סוויטת טראפל

שנה של למידה

שנת למידה

שיתוף ידע באמצעות סמינרים מקוונים, דוחות ומדריכים למפתחים.

Roadshow מוצר ConsenSysהורדת סרטון

בנובמבר 2020 קיימה ConsenSys את המהדורה השנייה של Roadshow המוצר שלה.

מה המשמעות של CBDC ומוצרי ייצור לעתיד הכסףוובינר מה המשמעות של CBDC ו Stablecoins לעתיד הכסף


מה המשמעות של CBDC ומוצרי ייצור עבור עתיד הכסף.

היכרות עם מניין ConsenSysוובינר היכרות עם מניין ConsenSys

חבילת Ethereum של קוד פתוח.

כיצד להגדיר ולהפעיל צומת אתריוםWebinar כיצד להגדיר ולהפעיל צומת Ethereum

למד כיצד להגדיל את הצומת שלך, להבין מקרי שימוש עבור סוגים שונים של צמתים, מהם ספקי צד שלישי ומתי להשתמש בתשתית היברידית.

מדינת ההימורוובינר מדינת ההימור

מבוא לרשתות Codefi ואבולוציה של Proof of Stake.

דוח ה- DeFi של Q3 2020דוח דוח ה- DeFi של Q3 2020

סקירה וניתוח של פרוטוקולי DeFi וביצועים ברבעון השלישי 2020 על ידי ConsenSys Codefi.

נתיב לאיתור האימוץ לארגונים בשנת 2020נתיב לאימוץ: אתריום למפעלים בשנת 2020

מדוע תאגידים מובילים, ממשלות, ארגונים לא ממשלתיים וסטארטאפים מאמצים את בלוקצ’יין את’ריום לפתרונות הארגוניים שלהם.

סגירת הפער בשוק השקעות הנדלוובינר סגירת הפער בשוק השקעות הנדל”ן

סקירה כללית של האתגרים במערכת האקולוגית של השקעות נדל”ן וכיצד לפתוח הזדמנויות חדשות המתמקדות בנזילות בשוק המשני.

האסימון האוניברסלי לנכסים ותשלומיםוובינר האסימון האוניברסלי לנכסים ותשלומים

תקן אתריום ייחודי למקרי שימוש במימון ריכוזי וגם מבוזר.

דוח DeFi Q2 2020דוח דוח DeFi Q2 2020

סקירה וניתוח של פרוטוקולי DeFi וביצועים ברבעון השני של שנת 2020 על ידי ConsenSys Codefi.

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר עתיד הכספים: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

המגמות הפיננסיות והטכנולוגיות המאקרו התורמות לצמיחה מעריכית ב- DeFi.

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף הדיגיטליספרים לבנים בנקים מרכזיים ועתיד הכסף הדיגיטלי

הצעה מעשית למטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי בבלוקצ’יין את’ריום.

שנה של מערכת אקולוגית הולכת וגדלה

127,985,039 כתובות ייחודיות באת’ריוםשווי השוק של את’ריום 70% מייצג כ -70% מסך פלטפורמות החוזים החכמים 1 טריליון דולר. את’ריום הוא הבלוקצ’יין הראשון שמסדיר טריליון דולר בשנה.11,053 חי את צמתי המין של Ethereum ברחבי העולם65% 65% מהספק היציבות של כ -24 מיליארד דולר באתריום17 יישומי לקוחות עם צמתים חיים Ethereum500 מיליון דולר יותר מ -500 מיליון דולר עמלות רשת על דמי הרשת של את’ריום בשנת 20203,007 יישומים מבוזרים ב- Ethereum1,406,000 שינויים יומיים בשיא 202014 מיליארד דולר יישומים פיננסיים על אתריום מחזיקים 14 מיליארד דולר28,645 מאמתים Eth2 ייחודיים916,512 ETH 916,512 ETH הונח על שרשרת המשואות של Eth2מה למדנויוסף לובין

מאז הקמתו בינואר 2014, כל שנה חדשה במערכת האקולוגית של את’ריום הבטיחה צמיחה אדירה, פריצות דרך וקצב התפתחות מדהים – שלא לדבר על יצירת ערך עצומה: טכנית ואחרת. עם כניסתנו לשנה 2020 בשנה שעברה, ציפינו ליותר מאותו דבר, המשך מסלולי צמיחה אקספוננציאליים חופפים: מדרגיות שכבה 2 (אוספים וערוצי מדינה), השקת השלב הראשון של Ethereum 2.0, שיפור השימושיות והאבטחה, ערך רב יותר מימון מבוזר פתוח, ואימוץ נוסף של Ethereum Enterprise. וציפינו שיעלו כמה מגמות חדשות ויזכו לבולטות. חקלאות תשואה, הלוואות בזק, CBDC, פרוטוקול הבסיס, גשרים בין פרוטוקולים לאת’ריום ואחרים הופיעו כדי לדחוף את מעטפת החקירה והפיתוח בממדים חדשים..

 

לא ציפינו שטבע האם תיראה חסרת סבלנות עם קצב ההתקדמות המסחרר הזה, ושריפות קלות מתחת לתעשייה שלנו. המגיפה עיצבה עבודה מרחוק באופן כללי, דפוסי שיתוף פעולה מבוססי אינטרנט, והצורך לחשוב מחדש על מערכות מוניטריות ופיננסיות גלובליות, שרשראות אספקה ​​עולמיות, סחר ומסחר, שלא לדבר על מערכות ממשל מקומיות ועולמיות. תוך כדי ניווט בקושי ובהלם במערכות שלנו, חיינו ושל בני משפחה וחברים, ConsenSys, המערכת האקולוגית של Ethereum והמערכת האקולוגית הרחבה יותר של פרוטוקולים מבוזרים הוכיחו בצורה נוקבת כי אנחנו, כמו טכנולוגיית Web 3 שלנו, הם אנטיפיקטיביים וכי טכנולוגיה זו להוכיח יורש אבולוציוני ראוי לזה של מערכות Web 2. אנו ממשיכים להדגים כי טכנולוגיה זו תשמש בסיס אמון חדש למערכות הדור הבא, יותר ויותר מבוזרות, פיננסיות, כלכליות, חברתיות ופוליטיות..

 

כאשר הפיתוח וההתפתחות של מערכות חדשות וטובות יותר מואצים, אנו מצפים לטכנולוגיית Ethereum שתאפשר לסיבוב רחב מאוד של האוכלוסייה, כמו גם לארגונים קטנים רבים, להיות בעלי סוכנות כלכלית ופוליטית הרבה יותר גדולה ממה שהיה אפשרי בתשתית הרווחת. ומערכות של עידן שנת 2020.

יוסף לוביןשיילי עדינולפי

רשתות מבוזרות מעבירות כסף מבלי לגעת אי פעם בבנק מסחרי, מה שמקטין את זמן הסדר מימים לדקות או שניות. חשוב לציין, שפתרונות כמו אלה שפרסו Oxfam ותכנית המזון העולמית של האו”ם מוכיחים כי אנשים יכולים לקבל בקלות ובאמת סיוע מהממשל המקומי שלהם או ממשלה לא ממשלתית עם מספר קטן של מספר טלפון סלולרי; לפעמים אפילו זה לא הכרחי.

שיילי עדינולפיטים קולטר

כמסגרת הפיתוח הפופולרית ביותר של Ethereum, מתאים טבעי לטראפל להיות חלק ממחסנית המוצרים של ConsenSys..

טים קולטרקן טימסיט

בנקים מרכזיים מבינים שאם הם לא יישארו בראש הטכנולוגיות הללו, הם יכולים לתת לארגונים אחרים, מסחריים או ריבוניים, שליטה מוחלטת.

קן טימסיטאומנה טושניוואל

זה חזק לשמוע אנשים אומרים, ‘מעולם לא חשבתי שאהיה עצמאי כלכלית על ידי סחר בקריפטו, על ידי מכירת אמנות, על ידי פרסום תוכן.’ העבודה על MetaMask הייתה מדהימה מכיוון שהיא כבר משנה את חייהם של אנשים בדרכים משמעותיות, ומציגה אנשים לעולם החדש הזה של Web3. למערכת האקולוגית הזו Web3 יש פוטנציאל להפוך את החברה העולמית לשוויונית יותר, ולהיות חלק מכל זה באמת משפיל.

אומנה טושניוואלדן פינליי

שנת 2020 הייתה שנה קשה כמעט בכל מידה שהיא, אך צוות MetaMask עבר אותה בכך שפנה זה לזה ולקהילת ConsenSys הרחבה שלנו והתמקד בעבודה משותפת. באמצעות תמיכה ושיתוף פעולה זה, השקנו Mobile ו- Swaps, שני הישגים שהרחיבו את טווח ההגעה שלנו ואת הקיימות בדרכים שמעולם לא עשינו בעבר. אנו יודעים שיש לנו דרך ארוכה לעבור, אך עם הניסיון החדש הזה אני חושב שהצוות שלנו התחזק מתמיד, ואני ממש מצפה למה שנוכל להשיג בשנת 2021.

דן פינליימוניקה זינגר

מאז שנוצרה המערכת הבנקאית, האינטרסים של אלה שיכולים להרשות לעצמם לקבל חשבון בנק או שירותים פיננסיים אחרים היו בראש מעייניהם. נכון להיום ישנם כ- 1.7 מיליארד אנשים בעולם שנותרו מאחור, המכונים "לא בנקאי." עם מטבעות קריפטוגרפיים, מטבעות נדל”ן, טוקניזציה, של כל סוגי הנכסים ו- CBDC הקמעונאי – כל המוצרים שאנחנו מפתחים – אנחנו יכולים לדמיין מחדש כסף ושירותים פיננסיים. אסור להשאיר אף אחד בחוץ.

מוניקה זינגרלקס סוקולין

בדיוק כמו לינוקס מפעילה את רוב מערכות ההפעלה הסלולריות בעולם, פרויקטים של קוד פתוח כמו אתריום (ואחרים) יכולים יום אחד לתשתית עסקאות, שוק והתיישבות בכל כיתות הנכסים. טריליוני פעילויות כלכליות בעלות ערך מוסף יכולות לזרום דרך מסילות מודולריות, הניתנות להרחבה, המתקננות ומשדלות זהות, חשבונאות, מכשירים פיננסיים ותהליכי העבודה שנמצאים כיום על פני אלפי פלטפורמות תוכנה נישה. זו העבודה שנותרה לעשות!

לקס סוקוליןE G Gallano

הענן ככלי לא הולך להיעלם גם כאשר מאומצים פרוטוקולים מבוזרים. האפשרות וההזדמנות הטובים יותר היא לאפשר לאנשים להריץ חלקים מתשתית Infura עם שליטה ישירה יותר עליה. אנו רואים את עצמנו כצומת אתריום המותאם לענן יותר מאשר רק אוסף צמתים.

לְמָשָׁל. גאלאנוג'ורג'יה רקוזן

על ידי החלפת התשתית המערבית ב- DeFi, למשתמשים יש שליטה על האינטראקציות הפיננסיות שלהם, ובמקום זאת הם עוסקים במערכות תוכנה וחוזים חכמים “קוד כחוק”. צעדים אלה עשויים לא לשפר אך ורק את הכלכלות האזוריות, אלא עשויים לקדם נושאים חברתיים המורכבים מאוכלוסיות לא גדולות כל כך, כולל המספרים הגדולים של נשים שאינן ממונפות, ביישובים כפריים מסוימים ובלתי שומרים..

ג’ורג’יה רקוזןצ'ארלס ד האוסי

אנו מקווים שהתעשייה תעצב חוויה ותשלב את CBDC בתשתית הקיימת בצורה אלגנטית כך שאנשים ייהנו מכך מבלי שיעברו עקומת למידה חדשה, יעברו אפליקציות חדשות וכל הדברים הללו. קרוב לוודאי שמשהו שאנשים לא יצפו הוא שהרבה אנשים בשוק ישתמשו ב- CBDC בתקווה אפילו בלי לשים לב.

צ’ארלס ד’הוסיבן אדג'טון

לעשות דברים כמו שהם נעשו תמיד לא ישנה את העולם. השאיפה של את’ריום היא לשנות את העולם. זה צריך להיות גלובלי, מבוזר, כולל ומעצים. אלא אם כן תהליך הפיתוח שלנו הוא גלובלי, מבוזר, כולל ומעצים באותה מידה, אז החוק של קונווי – שהמערכות משקפות את מבני הארגונים שמתכננים אותם – אומר שאנחנו הולכים להיכשל.

בן אדג’טוןקוגן ברנן

השקת Ethereum 2.0 גורמת ל- SegWit להיראות כמו החלפת צמיגים. ישנן שתי סיבות עיקריות לכך שקהילה זו תעבור על עיבוד כה משמעותי. ראשית, קהילת את’ריום היא קהילת מפתחים. מפתחים לא משיקים מוצר ולעולם לא נוגעים בו שוב. אנו פורסים כל הזמן, מתבוננים, דנים ואומרים מחדש על הרעיונות והעבודה שאנו מייצרים. הסיבה השנייה היא שאנו מאמינים שחסימות ציבוריות רחוקות מלמצות את מלוא הפוטנציאל שלהן.

קוגן ברנןמתייה סנט אוליב

בעוד שרוב האנשים מתמקדים בלהבין מי יהיה הראשון להנפיק CBDC, עלינו לבחון מקרוב מי יהיה הטוב ביותר. ל- CBDC יש פוטנציאל להחליף משחק אמיתי עבור תעשיית התשלומים אם מתקיים תנאי אחד: יש לבנות את המטבעות הדיגיטליים של הבנק המרכזי כתשתית פתוחה ומשותפת לבנייה של המגזר הפרטי. זה צריך להיות פתוח, שקוף ונגיש, מכיוון שאף אחד לא רוצה להשתמש במערכות מושתקות.

מתייה סנט-אוליבונסה גרלט

חברות ברחבי העולם בוחנות פתרונות בלוקצ’יין כדי לדמיין מחדש את הדרך בה הן עושות עסקים. החל מניהול נכסים ועד שוקי הון, מימון מבוזר, סחר עולמי ותשלומים, טכנולוגיית Ethereum מסייעת לארגונים ומוסדות מובילים לפתור בעיות עסקיות קריטיות ולהניע כלכלות גודל. השנה השקנו את תוכנית השותפים של ConsenSys המאפשרת לשותפים שלנו לבנות יישומים על גבי מניין ConsenSys וערימת Codefi, או לצאת לשוק עם ConsenSys ולמכור מחדש את המוצרים שלנו..

ונסה גרלטסילבן לורן

עולם הבלוקצ’יין ב -2020 ראה את הופעתו של את’ריום 2.0 עם תרומות מורכבות רבות המגיעות מ- ConsenSys. זו הייתה נסיעה מהנה! אני מעוניין במיוחד לראות כיצד Infura Transaction ו- MetaMask Swaps משמשים כאבני בניין שימושיות לגידול המרחב המבוזר כולו בשנת 2021.

סילבן לורן

מאחלת לכולכם עונת חג בטוחה ובריאה. הנה עד 2021!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map