הבלוקצ’יין הטוב ביותר לעסק שלך בשנת 2020: את’ריום ארגוני

כאשר העסק שלך זקוק לפיתרון Blockchain

טכנולוגיית Blockchain הפכה לחלק מהותי ממערך התוכנה הארגוני עבור ארגונים שרוצים לייעל תהליכים עסקיים ולהנפיק נכסים דיגיטליים. לא כל הארגונים זקוקים לפיתרון בלוקצ’יין, אך עבור אלה שכן, הטכנולוגיה יכולה להיות טרנספורמטיבית. Blockchains מסייע לעסקים לפתור שלושה תרחישים עיקריים:

1. עליכם לעבד נתונים ביעילות. 

פלטפורמת בלוקצ’יין משמשת כשכבה דיגיטלית לעיבוד ותיאום מידע. הארכיטקטורה המבוזרת ומנגנוני הקונצנזוס של רשתות בלוקצ’יין מאפשרים תיאום נתונים יעיל יותר ממערכות מבוססות נייר ומרכזיות. טכנולוגיית הבלוקצ’יין אמנם מציעה תיאום נתונים מתקדם, אך ניתן לבצע אופטימיזציה למערכות מדור קודם רבות באמצעות תכנון מערכות מבוזרות משופרות. פלטפורמות בלוקצ’יין מיועדות לפונקציות עסקיות חדשות לחלוטין, שהן הרבה מעבר לעיבוד מידע.

2. אתה זקוק לעסקאות מהימנות ולרשתות עסקיות מאובטחות. 

טכנולוגיית הבלוקצ’יין פותחה במקור בכדי לספר את האמון וההסכמים, בדיוק כמו שטכנולוגיות האינטרנט ביצעו מידע דיגיטלי והחלפתו. העיצוב הייחודי של בלוקצ’יין מבטיח תיעוד בלתי משתנה של עסקאות שכל משתתפי הרשת יכולים לסמוך עליהם. יתר על כן, חוזים חכמים ניתנים לתכנות מאפשרים אוטומציה של ההיגיון העסקי, דבר שמפשט יישור ופיוס בין רשתות עסקיות מורכבות. מספר הולך וגדל של חברות גלובל 2000 בתעשיות עיקריות כמו שירותים פיננסיים וסחר גלובלי כבר משתמשים בפלטפורמות מבוססות בלוקצ’יין כדי להשיק קונסורציציות ארגוניות..

3. עליכם ליצור, להנפיק ולנהל נכסים דיגיטליים. 

הדיגיטציה של סחורות ונכסים התגלתה כאחד היישומים העסקיים המרתקים ביותר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. יכולות הטוקניזציה המובנות ברשתות בלוקצ’יין כמו את’ריום מאפשרות לארגונים ליצור, להנפיק ולנהל נכסים דיגיטליים למקרי שימוש רחבים כמו מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי ובעלות על נדל”ן. בשנים האחרונות פותחו מגוון טכנולוגיות קוד פתוח וקנייני בלוקצ’יין וחשבונות מבוזרים לפתרונות נכסים דיגיטליים.

אינפוגרפיקה

היתרונות של Blockchain בענף השירותים הפיננסיים

מטוקניזציה לרשתות קונסורציום, הנה סקירה של האופן שבו טכנולוגיית הבלוקצ’יין משפרת את היעילות התפעולית ומפחיתה את הסיכון בשירותים פיננסיים..

היתרונות של Blockchain בענף השירותים הפיננסיים

בלוקצ’יין לעומת טכנולוגיות ספר חשבונות מבוזרות

ספר חשבונות מבוזר הוא מסד נתונים המתוחזק בכמה מיקומים ותומך במספר משתתפים. בלוקצ’יין הוא סוג של טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת בעלת ארכיטקטורה ייחודית ופונקציות נוספות. בשונה מ- DLT מסורתי, רשתות חסימות משתמשות בשרשרת של חסימות מאובטחות קריפטוגרפית כדי ליצור תיעוד חסין טפל של עסקאות. הפונקציות הנוספות של בלוקצ’יין מתוכנת במיוחד כגון את’ריום כוללות: 

 • יצירת נכסים דיגיטליים. בעוד ש- DLT יכולים לרשום מוצר בפורמט דיגיטלי, יכולות האסימונים הטבעיים של בלוקצ’יין של Ethereum מאפשרות הנפקה וניהול של נכסים דיגיטליים ומכשירים פיננסיים חדשים לחלוטין הניתנים להתאמה אישית..
 • תמריצים קריפטו-כלכליים. במקור DLT לא נועדו לשלב מטבעות קריפטוגרפיים. בלוקצ’יין מאפשר לחבר את מנגנוני התמריצים לפרוטוקול כדי לתגמל התנהגות רשתית חיובית ולהעניש פעילות מזויפת.  
 • יכולת פעולה הדדית. מכיוון שחלק מה- DLT בנויים על מסגרות קנייניות, משתמשים יכולים לחוות נעילת ספק לצורך פונקציות מסוימות. רשתות חסימות של קוד פתוח כמו Ethereum מאפשרות לארגונים לשלב את הטכנולוגיה במערכות הקיימות שלהם ולנהל אינטראקציה מאובטחת ברשתות בלוקצ’יין פרטיות וציבוריות. 

לקבלת ניתוח השוואתי מלא, קרא את הסדרה הדו-חלקית שלנו בנושא טכנולוגיות בלוקצ’יין לעומת ספר חשבונות מבוזר.  

כיצד משתלבים Hyperledger ו- Ethereum

Hyperledger הוא מאמץ משותף עולמי ופתוח קוד שנוצר על ידי The Linux Foundation בשנת 2015 כדי לתמוך בפיתוח ופריסה של בלוקצ’יין ארגוני. חבילת Hyperledger, המכונה גם “החממה”, כוללת פנקסים מבוזרים, ספריות וכלים שכולם קוד פתוח וחינמיים להורדה ושימוש. החממה מורכבת מכמה פרויקטים מבוססי את’ריום, כולל Hyperledger Besu, לקוח אתריום מתקדם שתרם צוות הנדסת הפרוטוקולים של ConsenSys בשנת 2019. עבור צוותי ארגונים רבים, Hyperledger היא סביבה חשובה לשיתוף פעולה פעיל, אפשרויות פריסה נבדקות ושיטות עבודה מומלצות בתעשייה.    

החממה של Hyperledger כללה כמה פרויקטים מבוססי Ethereum מקור https www www hyperledger orgהחממה של Hyperledger כוללת כמה פרויקטים מבוססי את’ריום. מקור: https://www.hyperledger.org/projects

גורמים עיקריים לפיתרון בלוקצ’יין מוצלח

להחלטות העיצוב שתקבל בתחילת מחזור חיי הפריסה שלך יהיו השלכות מרחיקות לכת על זמן הייצור שלך ועל ההשפעה האפשרית של פתרון הבלוקצ’יין שלך. כדי לראות רשימה מלאה של גורמים טכניים ולא טכניים מרכזיים לבחירתך בפלטפורמה, קרא 30 גורמים טכניים של פלטפורמת Blockchain ו- 30 גורמים עסקיים של Platform Platform. הנה רשימה מזוקקת של עשרת השיקולים המובילים בתהליך הגילוי שלך: 

 • רועי. מה תהיה ההחזר על ההשקעה של מקרה השימוש בבלוקצ’יין שלך?
 • פּלַטפוֹרמָה. איזו פלטפורמה בנויה כדי לענות על הדרישות הפונקציונליות הספציפיות שלך?
 • קלות אינטגרציה. האם הטכנולוגיה תואמת למערכות הקיימות שלך?
 • ביצועים. האם הפלטפורמה הוכיחה שהיא יכולה לפעול בצורה מאובטחת בקנה מידה?
 • הרשאות רשת. האם עליך להגדיר גישה לרשת עבור קונסורציום ארגוני עם מספר גורמים? 
 • עסקאות פרטיות. האם אתה זקוק למנגנוני פרטיות כדי להבטיח שנתוני העסקה יישארו חסויים? 
 • תמיכה. האם אתה זקוק לשירותי תמיכה ולתחזוקה שוטפת?
 • תקנים. האם ערימת הטכנולוגיה תואמת את הסטנדרטים והמפרט של התעשייה?
 • התפתחות. איך מרכיבים צוות פיתוח של בלוקצ’יין?
 • כלים. באילו תשתית, תוכנות ביניים וכלי שכבת יישומים כדאי למפתחים שלך להשתמש?

פתרונות ConsenSys כאן כדי לעזור לך לענות על החלטות מפתח ופיתוח מפתח אלה כאשר אתה והארגון שלך מתחילים את מסע הבלוקצ’יין שלך.

תובנות ConsenSys

המדריך השלם לרשתות עסקיות של Blockchain

מדריך מלא זה לרשתות עסקיות של בלוקצ’יין מיועד לארגונים שרוצים להבין את היתרונות המוכחים של רשתות מבוזרות למקרי שימוש עסקיים.. 

הורד את המדריךהמדריך השלם לרשתות עסקיות של Blockchain

מה היתרונות של אתריום ארגוני?

Ethereum היא פלטפורמת בלוקצ’יין קוד פתוח והבלוקצ’יין המפותח ביותר בעולם. Ethereum ארגוני מתייחס ליישומים פרטיים, קונסורציום והיברידי של בסיס הקוד Ethereum ליישומים עסקיים. בגלל הגמישות והארכיטקטורה המאובטחת ביותר שלה, Enterprise Ethereum מציע יתרונות ייחודיים לעסקים השוקלים פתרונות בלוקצ’יין: 

 • תכנות ללא תחרות. החוזים החכמים של Ethereum מספקים פורמטים בלתי מוגבלים להיגיון עסקי בקוד קשיח ישירות לפרוטוקול, ומסייעים לארגונים לבצע אוטומציה של פיוס, תאימות, דיווח ועוד..
 • פרטיות ואישור מתקדמים. פלטפורמות Ethereum כמו Hyperledger Besu ו- PegaSys Plus מציעות בקרות אבטחה מתקדמות כך שעסקים יוכלו להגדיר גישה לרשת ולהבטיח עסקאות חסויות.   
 • אסימון מהיר. יכולות האסימון המקומי של Ethereum מאפשרות לעסקים לבצע חלוקת נכסים גדולים בקלות, להרחיב את קו המוצרים שלהם ולפתוח מודלי תמריצים חדשים ברמה הצרכנית והמוסדית..
 • פריסה מהירה בעלות נמוכה. בסיס הקוד הפתוח של Ethereum מסייע לעסקים לשמור על מודל עסקי בעלות נמוכה ולהימנע מנעילת ספקים. פלטפורמות עסקיות מסוג All-in-One כמו PegaSys Plus מאיצות את זמן הייצור מחודשים לשבועות. 
 • ביצועים בכיתה הפקה. אף רשת בלוקצ’יין אחרת לא הופיעה בנפח ובהיקף רשת את’ריום. רשתות אתריום פרטיות מספקות הרשאה הניתנת להתאמה אישית, סופיות מיידית, יכולת הרחבה ואמינות תמיד, עם אפשרות לתקשר עם רשת אתריום ציבורית.. 

למידע נוסף על היתרונות המוכחים של Ethereum עבור ארגונים, קרא 11 דרכים Ethereum יכול להועיל לארגון וחמש סיבות מדוע Ethereum Enterprise הוא יותר מ- DLT.

התחל בעבודה עם ConsenSys

צוות הפתרונות העולמי שלנו מסייע לארגונים, ממשלות, מלכ”רים וסטארטאפים לבנות, לבדוק ולפרוס פתרונות בלוקצ’יין ציבוריים ופרטיים.

התחבר למומחים שלנוהתחל בעבודה עם ConsenSys

מוצרי בלוקצ’יין ארגוניים של ConsenSys

 • קודפי
  קודפי

  אופטימיזציה של תהליכים עסקיים ויצירת נכסים דיגיטליים במערכת ההפעלה הבלוקצ’יין מקצה לקצה. 

 • חָרִיצוּת
  חָרִיצוּת

  הגדל את אבטחת החוזים החכמים והימנע משגיאות יקרות בשירות האבטחה המוביל בתעשייה שלנו. 

 • PegaSys
  PegaSys

  הפעל פלטפורמת בלוקצ’יין בצורה מאובטחת בקנה מידה עם לקוח Ethereum הנתמך על ידי הספק שלנו.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map