18 תחזיות בלוקצ’יין לשנת 2018

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

Contents

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

דף הבית בלוג חדשות

18 תחזיות בלוקצ’יין לשנת 2018

טענות נועזות לגבי עתיד הזהות הדיגיטלית, טוקניזציה, אימוץ ארגונים, אלגוריתמים של קונצנזוס והמערכת האקולוגית של בלוקצ’יין ככלל. מאת אנדרו קיז 2 בינואר 2018 פורסם ב -2 בינואר 2018

פרויקטים של ConsenSys 400 בלוקצ'יין הבונים על גיבור אתרי

1. הביטקוין הוא דור ה- 0 של טכנולוגיית הבלוקצ’יין … פעולת הפתיחה … תרופת השער … הסיבוב הראשון … MySpace.

עלינו להודות לה על עבודתה, מכיוון שאף אחת מהטכנולוגיות הבאות לא תהיה זמינה ללא הביטקוין של סאטושי, אך אנו עומדים להמשיך הרבה הרבה יותר. בעוד סאטושי התכנס בין מבנה מסד נתונים לרשת עמית לעמית, טוקניזציה קריפטוגרפית, אלגוריתמים ליצירת קונצנזוס ותמריץ כלכלי תיאורטי למשחק כדי ליצור אמצעי לאחסון דיגיטלי חסר אמון והעברת ערך, “זהב דיגיטלי“מקרה שימוש, הוא רק מקרה שימוש אחד.

הביטקוין כחנות ערך דיגיטלית הוא השימוש הכי פחות מעניין בבלוקצ’יין … שם, אמרתי את זה.

הרבה יותר מעניין הם כסף לתכנות, העברת נכסים ניתנים לתכנות והגיון עסקי משותף ועמיד בפני חבלה. אנשים שמקובעים בביטקוין חסרים את העובדה שאנחנו מסתכלים על הדור הבא של הרשת העולמית.

פרוטוקול הביטקוין הוא האבוקוס הגדול ביותר בעולם המודרני; זה רק מאפשר לנו להעביר חרוז (או מטבע) מצד אחד למשנהו. היכולת לעשות זאת על גבי מצע גלובלי ללא הרשאה אינה טריוויאלית. אבל אני לא יכול להדגיש יותר מדי את ההיקף המוגבל של העיצוב הראשוני הזה, בגלל השימוש בו במכונה וירטואלית שאינה שלמה של טיורינג.

הנה דוגמה לא סקריפט ביטקוין:

scriptPubKey: OP_DUP OP_HASH160 <pubKeyHash> OP_EQUALVERIFY OP_CHECKSIG scriptSig: <sig> <pubKey>שפת קוד: HTML, XML (xml)

התסריט הנ”ל אמור לשמש להסבר המגבלות הטבועות בשפת התסריט של ביטקוין. את’ריום הוא ביטקוין + כל השאר, עם שפת תוכנה ברמה גבוהה שמזכירה את Javascript.

בעודנו עדיין מסוגלים לאחסן ולהעביר ערך (מקרה השימוש היחיד בביטקוין), אנו גם יכולים לתכנת את ההסכמים שלנו באמצעות Ethereum. להלן שתי דוגמאות להסכמים אופייניים שמקודדים כעת בקלות באמצעות אתריום מוּצָקוּת שפת תכנות.


הלוואה

חוזה חכם להסכם הלוואהחוזה חכם להסכם הלוואה

הנפקה ציבורית ראשונית או מימון המונים

חוזה חכם למימון המוניםחוזה חכם למימון המונים

ההסכמים שלנו הופכים ממסמכי Microsoft Word שנכתבו על ידי עורכי דין ומוכרים על ידי נוטריונים להסכמים המחויבים בקוד, ומבצעים נכסים שהם דיגיטליים מקוריים..

מכיוון שהאינטרנט משחרר את עלות התקשורת, את’ריום מסחררת את עלויות ההסכמה והאמון שלנו.

2. 2018 בשנות הבלוקצ’יין הוא המקבילה לשנת 1994 לפריחה באינטרנט של 1996.

תחילה אינטראנטים

בדומה להתפתחות האינטרנט שהחלה באינטרא-נטים פרטיים, חסימות מותרות יפנה את מקומם לחסימות חסרות ההרשאות ברגע שישיגו יכולת הרחבה ופרטיות בהצלחה.

הערימה

הדור הבא של האינטרנט יהיה “ערימה” המורכבת מ: (1) שכבת עסקאות מבוזרת (החזקה שבה אני מאמין שהיא אתריום); (2) שכבת אחסון קבצים מבוזרת (IPFS ו נָחִיל הם מנהיגים מוקדמים); (3) שכבת העברת הודעות מבוזרת (מַטרִיצָה אוֹ לַחַשׁ הם מועמדים חזקים); ו (4) משאב מחשוב בעל תפוקה גבוהה (גולם היא דוגמה לניסיון להשיג זאת).

תקנים

כפי שציין ג’רמי מילר בראשית דרכו הברית Ethereum ארגונית, טכנולוגיות הבלוקצ’יין יעזרו מאוד בשנת 2018 באמצעות תהליכי סטנדרטיזציה רשמיים בדומה לזו שג’אווה התפתחה ל- Java 2 Enterprise Edition באמצעות סטנדרטיזציה של מסדי נתונים וממשקי API של האינטרנט כדי להיות שפת התוכנה הנפוצה ביותר על פני כדור הארץ..

יישומים העומדים בפני צרכנים

מקרים לשימוש מוקדם של צרכנים העומדים בפני יישומי אינטרנט בשנות ה -90 היו הימורים, פורנוגרפיה ומשחקים.

מעניין שאנו רואים חזיתיים באת’רום באותם ז’אנרים עם Spankchain, יריד כיף, פוקר סגולה, ו חתלתולי קריפטו יישומים העומדים בפני צרכנים ב- Ethereum.

3. Ethereum ימשיך להיות המערכת האקולוגית הגדולה ביותר למפתחי בלוקצ’יין בשנת 2018 בכפולות רבות.

מפתחים, מפתחים, מפתחים, מפתחים, מפתחים… אתה מבין.

מערכות אקולוגיות עם הכי הרבה מפתחים בדרך כלל מנצחות. אני לא רואה איך חסימות מורשות שחסרות תמריצים קריפטו-כלכליים יעמדו אי פעם נגד מערכות אקולוגיות ללא הרשאות ציבוריות.

באת’ריום יש כבר קהילת מפתחים משגשגת. כְּמֵהָה, במסגרת מפתחי חוזים חכמים, יש יותר מ -2,000,000 הורדות למפתחים. אינפורה, אשר ניתן לראות כ Akamai עבור Ethereum ו- IPFS, מטפל כעת ביותר מ -2 מיליארד בקשות ביום ומוגדל בצורה חלקה לשיא של 4.5 מיליארד בקשות ביום ביום אחד בדצמבר. MetaMask, שמביא את אתריום בצורה חלקה לדפדפנים, מונה מעל 500,000 משתמשים פעילים.

4. בלוקצ’יין יהיה כלי טוב.

כשהעולם יבחין בהשלכות החברתיות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, אנו נראה עלייה ביישומים הומניטריים בשנת 2018..

בשנת 2017 ראינו תוכנית המזון העולמית מעסיקה את אתריום לחלוקת 1.4 מיליון שוברי מזון ל -10,500 פליטים סורים בירדן. והיא מכוונת למיליון עסקאות ליום. תוכנית חדשנית זו, שכונתה “אבני בניין”, מדגימה כיצד יעילות מסדי נתונים תספק יתרונות מוחשיים לפגיעים ביותר. אני מברך על מאמצי תוכנית המזון העולמית ומאמין שהצלחתה היא סימן לדברים גדולים.

5. חברות יסירו את גלגלי ההדרכה.

מכיוון שחסימות חסרות הרשאה ממשיכות בהדרגתיות ובתהליך שדרוג הפרטיות, חסימות מורשות ימשיכו לאבד את מניית המפתח של המפתחים ועלולות לאבד את בסיס הלקוחות שלהן בדומה לאופן שבו שירותי AOL, Prodigy ו- Compuserve איבדו את האינטרנט. יהיו מקרי שימוש צרים עבור חסימות מורשות כמו אינטרא-נט, בדיוק כמו מָהִיר מעולם לא נגע באינטרנט, אלא זנב ארוך ישתמש בפרוטוקולים ללא הרשאה.

אינטרא-נטים היו גלגלי אימון נהדרים, עד שהאינטרנט היה מקיף. אותו מסלול יתרחש עם חסימות מורשות בשנת 2018 ואילך.

6. Proof of Stake משנה את משחק הקונצנזוס של הבלוקצ’יין.

בערב השנה האזרחית החדשה 17, צוות המחקר של Ethereum הפיל את testnet alpha של קספר, נקרא על שם זreediest ההכי קדומים ביותר אומוגש סubטפרוטוקול ריי. כל העיניים במרחב הבלוקצ’יין יצפו במעבר של את’ריום מהוכחת עבודה להוכחת המוקד.

אלגוריתם של קונצנזוס הוכחה לעבודה הוא מדד כלכלי להרתעת התקפות שירותים ושימוש לרעה בשירותים אחרים כגון דואר זבל בבלוקצ’יין על ידי דרישת עבודה כלשהי ממבקש השירות, בדרך כלל על ידי עיבוד משוואות מורכבות במחשב GPU או ASIC..

בתוכנות חסימות ציבוריות, כמו יישום קאספר המתקרב של את’ריום, מערכת מאמתים הימור כל אחד על חסימות שלדעתם יתקבלו תוקף, ומשקלם של כל הצבעה של מאמתים תלוי בגודל ההפקדה. עונשים נגבים על שחקנים גרועים שמהמרים ביותר מחסום אחד בעומק מסוים או שלא משתתפים כשהם אמורים.

היתרונות של הוכחת יתד כוללים:

  • היכולת להפחית את צריכת החשמל הגדולה ואת עלויות החומרה כדי לאבטח בלוקצ’יין. ההערכה היא כי הצריכה החשמלית של ביטקוין תסתמן לצריכה מקבילה של המדינה דנמרק עד 2020.
  • עקב צריכת אנרגיה מופחתת, הנפקת אסימונים אינה בהכרח מהותית לאבטחת הרשת. הנפקה נטו שלילית יכולה להתרחש, לפיה אסימונים נשרפים בפועל ובכך להפחית את ההיצע ולהגדיל את הערך לאסימון.
  • התקפות של 51% מתייקרות באופן אקספוננציאלי, מכיוון שאתה מסתכן במה שאתה מסמל. ולאד זמפיר מסביר לעתים קרובות כי “אם תשתתף בהתקפה כושלת של 51%, PoS ישרוף את חוות ASIC שלך”.

7. קדחת אסימון – לא כל כך מהר ב- SAFT.

כאשר כדור הארץ ממשיך להבין את היתרונות של נכסים דיגיטליים מקוריים לכל דבר (משאבים טבעיים, פיאט, זהב, מוּסִיקָה, נקודות נאמנות, כרטיסים להופעות של מדונה, תוֹכנָה, נדל”ן, רישום מכשיר IoT, מניות, אלקטרונים, וכו ‘) על פנקסים מבוזרים גלובליים, יהיה צורך בהסדרה. הרגולטורים יוסמכו ליצור מפרט תוכנה חוזי חכם ולפתח בדיקות שחברות תואמות חייבות לעבור.

ביחס לתהליך הרגולציה של האסימונים, אני מודה למרקו סנטורי, חואן באטיס-בנט וג’סי קלייבורג על כך שהם לקחו את הסדק הראשון בוויסות עצמי באמצעות SAFT נייר לבן, אבל אני לא משוכנע שה- SAFT המכוון היטב מתאים ביותר לפרויקטים של טוקניזציה.

ConsenSys החלה את פרויקט ברוקלין לצאת למסע של שיטות עבודה מומלצות לוויסות עצמי והמוחות המשפטיים הבהירים של חוק קארדוזו והצוות המשפטי של ConsenSys כתבו מאמר נהדר ומפרט את מגבלות ה- SAFT..

יציקת אסימונים תהיה הפלטפורמה הראשונה שתאפשר השקת אסימונים של תואם לרגולציה ללא שימוש ב- SAFT – כלומר כולם (לא רק אנשים מוכרים ב- Sand Hill Rd.) יוכל להשתתף ולרכוש אסימונים במכירה ראשונית, ובכך להמשיך לדמוקרטיזציה של הון סיכון.

אני מתאר לעצמי שהוויכוח על SAFT ימשיך להתפתח לשנת 2018 כדי לקדם את השיטות הטובות ביותר לאסימון. אני מצפה לראות את גילוי השיטות המומלצות לשיטות עבודה מומלצות של ConsenSys בשנת 2018.

8. המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין תגביר מאוד את המשאבים החינוכיים שלהם.

“חינוך הוא הנשק החזק ביותר שאתה יכול להשתמש בו כדי לשנות את העולם.”

נלסון מנדלה

עד לאחרונה, הלומדים היו מהנדסי תוכנה, אך בשנת 18 ‘יתקיימו תוכניות חינוכיות מותאמות אישית עבור קובעי מדיניות, עורכי דין, מנהלי פרויקטים, מנהלים ובוגרי MBA כדי להבין את ההשלכות שיש לטכנולוגיה זו על תחומיהן. האקדמיה של ConsenSys פרסמה כבר הרבה מהמאמצים הללו ויש לה כמה יוזמות מרגשות שיגיעו בשנה החדשה.

9. מס הכנסה ושווי מקבליו בעולם ידרשו את קילו הבשר שלהם.

“אי אפשר לומר על שום דבר שהוא בטוח, למעט מוות ומיסים.”

בן פרנקלין

יש כבר תקדים ב ארה”ב לעומת Coinbase Inc., et al. שם בורסה נאלצה לגלות את היסטוריית המסחר של בסיס המשתמשים שלהם. אני מצפה להרחבה דומה לבורסות אחרות. תוכנה כמו 3 משמש למעקב אחר העמוד&l של הנכסים הדיגיטליים של אדם או חברה, כמו גם היסטוריית מסחר. שלם את המסים שלך.

10. אנשים ישתלטו על זהותם המקוונת.

אנו נמשיך לראות את המגמה ההולכת וגוברת שבה אנשים, חברות ומכונות מנהלים את זהותם בצורה ריבונית באופן עצמאי ולא על ידי ספק שירות צד שלישי כמו בנק, פייסבוק או ספק שירותי אינטרנט אחר..

מעניין שממשלות ימצאו את עצמן יותר ויותר כמעידים על זהויות ריבוניות עצמיות אלה, בדומה לאופן שבו Zug, שוויץ מעידה על שימוש בזהות אזרחית באמצעות פתרון זהות מוביל של uPort, Ethereum.

11. בשנת 2018, ממשלות וגופים רגולטוריים יחייבו את השימוש בבלוקצ’יין למעקב אחר מעקב אחר נכסים בעלי ערך גבוה.

“הדברים בשרשרת האספקה ​​הם ממש מסובכים.”

אילון מאסק

חברות וארגונים יבינו כי לראשונה ניתן לפרוק תשתיות מסלול בסיסיות ולעקוב אחר תשתיות לרשת הציבורית. זה יוביל לירידה בעלות ובנטל הרגולטורי, ולעלייה בנאמנות המותג של הלקוחות. שתי מגמות אלו יהוו את הבמה לתשתית מסלול ועקבות משותפת הנתמכת על ידי הרשת הציבורית.

חברות מייג’ור פורצ’ן 50 כבר דורשות רשתות ציבוריות למעקב אחר מקרי שימוש שעבורן הם משתמשים ב- ויאנט פלטפורמה לבניית הפתרונות שלהם.

12. התפתחות החוק תמשיך להצטלב במדעי המחשב.

“הדבר הראשון שאנחנו עושים, בואו נהרוג את כל עורכי הדין.”

שייקספיר

עורכי הדין של המחר יצטרכו להבין היבטים עתידיים בסיסיים של מדעי המחשב ככל התקדים המשפטי.

באמצעות OpenLaw, עורכי דין יכולים ליצור, לפרוס ולערוך הסכמים משפטיים מהדור הבא המסתמכים על Ethereum ו- IPFS. להלן דוגמאות נהדרות ל רכישת מענק מוגבלת למניות, הסכם סטנדרטי להון עצמי, ו הסכם רכישה אסימוני ERC20.

לארגון Ethereum Alliance יש הקים קבוצת עבודה עם רבים ממשרדי עורכי הדין המובילים ובתי הספר למשפטים על מנת להבטיח שהענף המשפטי יכול להסתגל.

13. “לראשונה, קוד פתוח, מפתחי פרוטוקולים עמיתים לעמית יכולים לייצר רווחים מפרויקטם ברמת פרוטוקול” – אולף קרלסון-ווי.

לראשונה נוכל לתמרץ ולייצר רווחים מעבודות קוד פתוח, שתרגיש להוסיף התאמה לניטרוגליצרין בהתפוצצות פרדיגמות טכנולוגיות חדשות של בלוקצ’יין. עם פרויקטים חדשים מסומנים כמו Bounties.Network ו גיטקוין, אנו מוסיפים שכבה קריפטו-כלכלית להנדסת תוכנה.

14. באגים התחיל: ביקורת על חוזים חכמים תהיה הכרח בשנת 2018.

במשך עשרות שנים יצרו מהנדסי תוכנה קוד עם באגים, שהיה מעט לא חשוב מכיוון שתוכנה שימשה בעיקר כמנגנון תקשורת. כשאנחנו עוברים לאינטרנט של ערך עם נכסים מסומנים דיגיטלית, באגים יכולים להיות אובדן הון פוטנציאלי. אנחנו לא צריכים לרקוד מחדש את פּוֹלקָה או להתענג על DAO-Saster של 2017, ו- 2016 בהתאמה כדי להסכים כי ביקורת אבטחה חכמה של חוזים נחוצה.

כוכבי על כמו פיל דאיאן ו- ConsenSys Diligence יהפכו לגיבורי ביקורת אבטחת חוזים חכמה וזו יכולה להיות אחת הנישות / שוקי העבודה הגדולים ביותר במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין..

15. לא רק לווסת את הבלוקצ’יין …. לווסת דרך הבלוקצ’יין.

שנת 2018 תהיה שנת ה- G-to-C ו- G-to-G (ממשלה לאזרח וממשלה לממשלה) – חוקים, תקנות, אמנים שנכתבו בחוזים חכמים, מה שהופך אותה לזולה פי 100 ופשוטה יותר לעמוד בהם ו- 100 פעמים זול יותר וקל יותר לבצע פיקוח מתאים מבלי להזדקק לזימון רשומות אישיות וחברה.

16. מכוניות פתיחה מגיעות.

מטבעות נייר הם הבסיס למכשירים פיננסיים לגידור ולנגזרים שיהיו נחוצים לכך מערב פרוע בתעשייה לחצות את התהום למוצרים פיננסיים בטוחים ומשמשים יותר. יצרנית DAO, VariabL, ו Basecoin מנסים זאת מהמערכת האקולוגית המתחילה, אבל אני חושב שזה מקום נהדר עבור בנקאות ארגונית המשרתת ערך, נזילות ותוקף למערכת האקולוגית של הנכסים הדיגיטליים..

אני צופה שנראה מטבע יציב מבוסס בסיס בלוקצ’יין בבנק בשנת 2018 אם הם יוכלו להשיג אותו באמצעות תאימות. 17. טנגו עם קונטנגו.

לאחר שחזיתי במוצרי החוזים העתידיים הראשונים בביטקוין בבורסות מוסדרות בארה”ב שהוסדרו במזומן בשנת 2017, אני צופה שהשוק יתפתח להצעות מסודרות פיזית כדי להימנע דופק קרוב לתמרן עתיד. יתר על כן, נראה נגזרים נכסים דיגיטליים אחרים, כגון אתר.

חוזים נגזרים אלה יספקו עקומות תמחור קדימה הנחוצות להיווצרותן ולהתפתחותן של קרנות הנסחרות בבורסה דיגיטלית. 18. שווי השוק הכולל של נכסים דיגיטליים מבוססי בלוקצ’יין יעלה על 2 טריליון דולר ארה”ב עד ליום 1 בינואר 2019.

“מכונית חדשה, קוויאר, ארבעה כוכבים בהקיץ.”

פינק פלויד

מחיר האתר יעלה על 2,000 דולר בשנת 2018. אתר ימשיך לעלות על ביטקוין, ושווי השוק הכולל של האתר יעלה על זה של הביטקוין בשנת 2018. נושאי הממשל של ביטקוין, חוסר הרצון להתפתח, ועמלות גבוהות במיוחד עשויים להוביל אותו לפטירתו. . לביטקוין קאש יש סיכוי רציני להאפיל על ביטקוין. שווי השוק של Filecoin יעלה על זה של הביטקוין בשנת 2023.

יהיה חורף קריפטו, אם כי לא בשנת 18 ‘, שכן הענף באביב נעוריו.

זמנים מעניינים,

א.ק.

אנא קח את כל התחזיות עם גרגר מלח. הם אינם ייעוץ פיננסי או שידול לשירותים פיננסיים. אנא ראה גם את הקודם שלו 2016 ותחזיות לשנת 2017 כדי לראות אם רקורד שלו טוב.

מנוי עלון InfuraMetaMask הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map