כיצד להפוך למומחה מוסמך בבלוקצ’יין?

שואפים להתחיל קריירה בבלוקצ’יין ולקבל את היתרונות של הבטחות לטווח הארוך שטכנולוגיית הבלוקצ’יין מחזיקה? כאן אנו מביאים עבורך נתיב סופי להפוך למומחה מוסמך בבלוקצ’יין!

טכנולוגיות חדשות ממשיכות לשנות את הדרכים לביצוע עסקאות קונבנציונליות. חברות, כמו גם משתמשים בודדים, יכולות להשתמש בטכנולוגיה לביצוע פשוט יותר של עסקאות שהיו יכולות להיות קשות באופן קונבנציונאלי. הדוגמה הטובה ביותר ליתרונות הטכנולוגיה של Blockchain עבור ארגונים ניכרת בצורה של טרנספורמציה דיגיטלית.

ארגונים יכולים להשתמש בטכנולוגיות דיגיטליות לשינוי הפעילות העסקית המסורתית שלהם, כגון הנהלת חשבונות וניהול חשבונות. היתרונות העיקריים של עסקים במקרים כאלה כוללים חסכוניות ושימוש מיטבי במשאבים. אחת הטכנולוגיות המהפכניות הבולטות בתקופה האחרונה היא טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

הדיון הבא נועד להתוות מדריך מפורט על מסלול הקריירה המומלץ בטכנולוגיית Blockchain. הקוראים יכלו למצוא סקירה בסיסית של קריירה בטכנולוגיית Blockchain יחד עם היתרונות של אותה. בנוסף, הדיון יתווה את אפשרויות הקריירה השונות שתוכל לבחון כמומחה מוסמך בבלוקצ’יין.

עם זאת, גולת הכותרת המבטיחה ביותר של הדיון תהיה המידע אודות הפרטים הבסיסיים של הסמכת מומחה מוסמך של Blockchain. לאחר מכן, הקוראים יכלו לגלות מתאר של שיטות עבודה מומלצות להתחיל ללמוד טכנולוגיית בלוקצ’יין ולהתכונן לבחינת הסמכה של מומחים.

כיצד להפוך למומחה מוסמך בבלוקצ'יין

Contents

שימוש גובר בטכנולוגיית Blockchain

השימוש הגובר בטכנולוגיית Blockchain יצר עניין רב בתפקיד מומחה מוסמך בתחום Blockchain. טכנולוגיית הבלוקצ’יין צברה מוניטין אדיר בעקבות הכנסת המטבע הווירטואלי, ביטקוין, בשנת 2009. מאז, טכנולוגיית הבלוקצ’יין צברה הכרה נאותה עם הרחבת תחומי היישום שלה בעידן של ימינו..

לכן, אנשים רבים רוצים להתחיל קריירה בבלוקצ’יין, בהתחשב בהבטחות ארוכות הטווח שטכנולוגיית הבלוקצ’יין מחזיקה. לכן, חלה עלייה משמעותית במספר משרות המומחים של Blockchain מוסמכות בתקופה האחרונה. עם זאת, למועמדים רבים אין מושג מאיפה להתחיל עם הקריירה שלהם בבלוקצ’יין.

קרא גם: כיצד להפוך למומחה לבלוקצ’יין?

מהי טכנולוגיית Blockchain?

לפני שנמשיך בדרכים להפוך למומחה מוסמך בבלוקצ’יין, חשוב לשקול תחילה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין עצמה. כפי שכבר דובר, המקרה הראשון בו בלוקצ’יין התגלה במפורש לעולם היה בשנת 2009 עם הצגתו של ביטקוין. לכן, אנשים רבים מבלבלים בין טכנולוגיית בלוקצ’יין לבין ביטקוין.

נהפוך הוא, בלוקצ’יין הוא למעשה ספר ספרים דיגיטלי אמין או בסיס נתונים מבוזר, השומר על מעקב אחר עסקאות שונות. בנוסף, ניתן לתכנת את Blockchain להקלטת עסקאות פיננסיות כמו גם מידע רב ערך ורגיש. במילים פשוטות, טכנולוגיית Blockchain היא למעשה מסד נתונים מקודד ומופץ עם יכולת להקליט נתונים, בדיוק כמו רשומות ממוחשבות של חילופי חילופים, חוזים ועסקאות..

טכנולוגיית Blockchain מהווה כיום אלטרנטיבה מועילה להעברה בטוחה של פריטים כגון חוזים, רכוש ועסקאות פיננסיות. העובדה המעניינת לגבי Blockchain היא שאין צורך במתווכים של צד שלישי כמו בנקים או סוכנויות ממשלתיות. לכן, טכנולוגיית Blockchain מציגה יתרונות מבטיחים רבים למגזר הכלכלי.

האם טכנולוגיית הבלוקצ’יין תישאר?

לקוראים רבים עדיין יש ספקות בנוגע להיתכנות של קריירה בטכנולוגיית Blockchain. הפוטנציאל האמיתי של טכנולוגיית Blockchain הוא אחד הספקות העיקריים עבור כל מי שעומד לצאת למסלול קריירה של מומחי Blockchain. עם זאת, מסד הנתונים של ספר החשבונות המבוזר שינה לחלוטין את המשחק, כאשר היישומים של טכנולוגיית Blockchain נעשו יותר ויותר בולטים במגזרים שונים.

טכנולוגיית Blockchain מקדמת שקיפות בארגוני בריאות וייצור. בנוסף, היא מצליחה גם להפחית הונאות ליישומים ארגוניים, במיוחד מערכות פיננסיות. ככל שהביקוש לכלכלה משותפת צובר תאוצה, חדשנות של בלוקצ’יין יכולה להפחית למעשה את הצורך בשליטה ריכוזית.

יתר על כן, Blockchain מספק גם פשטות ניכרת בתהליכי הגישה למידע. חלק מהתכונות הבולטות כמו אמון, פרטיות, אמינות וחוסר משתנות מציגות גם את הפוטנציאל הטמון בטכנולוגיית Blockchain.

קרא גם: תכונות מפתח של Blockchain

סיבות לבחור קריירה בבלוקצ’יין

לכן, לטכנולוגיית Blockchain יש הרבה תכונות המציגות יתרונות אמינים עבור ארגונים. האם זה מספיק בשביל שתתחיל לחשוב להיות מומחה בלוקצ’יין מוסמך? אולי אתה תוהה לגבי היתרונות שאתה יכול להשיג מקריירה בבלוקצ’יין. להלן הסיבות החשובות שבגללן אינך צריך להסס להקדיש את זמנך ומאמציך לקריירה בבלוקצ’יין.

 • אומדני שכר מבטיחים

הגורם העיקרי שיכול להניע את התעניינותך בהכנת בחינות הסמכה של מומחי Blockchain הוא ההבטחה לשכר טוב יותר. קריירה בטכנולוגיית בלוקצ’יין טומנת בחובה חבילת שכר נכבדה. רוב המשכורות עבור תפקידי עבודה הקשורים לבלוקצ’יין נע בין 50,000 ל -130,000 $. יתר על כן, מתמחים בתחום טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולים גם לקבל תמריצים כספיים מבטיחים שיכולים לטפח את המוטיבציה שלהם לקריירה בבלוקצ’יין..

 • הזדמנויות תעסוקה טובות יותר

עם התג של ‘מומחה מוסמך בבלוקצ’יין’, לא תיתקל בקשיים רבים להתקבל לעבודה על ידי ארגון. מכיוון שבלוקצ’יין היא טכנולוגיה חדשה יחסית, פער המיומנויות הוא עצום. חברות יוצרות תפקידי תפקידים חדשים לעובדים המותאמים לדרישות הטכנולוגיה שלהם. לכן, סביר להניח שמומחים של Blockchain יתקבלו לעבודה מהירה יותר על ידי ארגונים בהשוואה לתפקידים קונבנציונליים.

 • סיכוי להפוך לחלק ממהפכת הטכנולוגיה העולמית

כמות ההזדמנויות העצומה עם טכנולוגיה חדשה כמו Blockchain היא גם סיבה בולטת נוספת להמשיך בקריירה ב Blockchain. עם חלוף הזמן, טכנולוגיית Blockchain תעבור שינויים רבים, ואנשי מקצוע העובדים על Blockchain יכלו לפתח פתרונות מוכרים בעולם. אז בטווח הארוך, מסלול קריירה בטכנולוגיית Blockchain יכול להביא גם כמה הישגים ייחודיים למועמדים. החשוב מכל, ההצעה להיות חלק ממהפכה עולמית היא יתרון סביר שאף אחד לא רוצה להחמיץ.

הירשם עכשיו:קורס הכשרה והסמכה של CEBP

 • גישה לתפקידי עבודה בלעדיים

היתרון החשוב הבא בלהיות מומחה בלוקצ’יין מוסמך הוא גישה לתפקידי עבודה טובים יותר. מומחי בלוקצ’יין יכולים להתחיל את הקריירה שלהם עם מקומות בכירים בכירים בארגון שמרמזים גם על יתרונות נוספים. תוכל לקבל מעמד חברתי טוב יותר באמצעות תפקידי העבודה הבלעדיים של Blockchain. לכן, זה יהיה בלתי סביר להרפות מקריירה בבלוקצ’יין שיכולה להביא כל כך הרבה יתרונות עבורך.

 • הזדמנות לעבוד בסביבות ארגוניות

אחד היתרונות המשמעותיים בעבודות מומחים מוסמכות של Blockchain הוא סביבת הארגון בה תעבוד. מומחי Blockchain מוסמכים יכולים לעבוד עם אנשי מקצוע מתקדמים ולקבל את היתרונות המפורשים של רשת. היית עובד בסביבת צוות להתמודדות עם יעדים אסטרטגיים מסוימים עבור ארגונים.

בנוסף, ארגונים המאמצים טכנולוגיות מתקדמות יכולים לסייע בשיפור החוויה המעשית שלך. בטווח הארוך יהיו לך קשרים אמינים ומקצועיים, יכולת התאמה לסביבה ארגונית וניסיון מעשי במיומנויות הנדרשות למומחי Blockchain. לכן, סביבת הארגון יכולה לספק מרחב הולם להתפתחות המקצועית שלך בקריירת הבלוקצ’יין שלך.

 • ביטחון תעסוקתי

הסיבה הסופית אך האימתנית ביותר להיות מומחה מוסמך בבלוקצ’יין היא האופי הקיים של הטכנולוגיה. Blockchain בהחלט כאן כדי להישאר, והיישומים שלה במגזרים שונים, כולל סוכנויות ממשלתיות, מוכיחים את אותו הדבר. לכן, הכל רק עניין של זמן עד שכל מפעל יעלה על הדגמים המרכזיים לטכנולוגיית Blockchain. אז אתה יכול לקבל את ההבטחה הטובה ביותר לביטחון תעסוקתי עמיד בעתיד עם קריירה בטכנולוגיית Blockchain.

אפשרויות קריירה בבלוקצ’יין

כעת חשוב לכל המועמדים השואפים לגלות את אפשרויות הקריירה השונות הקיימות בטכנולוגיית Blockchain. הבה נסקור סקירה קצרה של כל תפקיד כדי להתרשם באופן מדויק של אפשרויותיך במסלול קריירה מומחה של Blockchain.

 • מפתח Blockchain

מפתחי Blockchain הם בעצם מתכנתים עם כישורים ליצירת יישומים ל- Blockchain. מפתחי הבלוקצ’יין עם מומחיות בסיוע לחברות להשיג את מירב היתרונות מפלטפורמת הבלוקצ’יין מבוקשים מאוד. אנשים בתפקיד זה זקוקים לתשומת לב גבוהה יותר לפרטים. ככלל, למפתחי Blockchain יש ניסיון מעשי מקיף בעבודה עם שפות תכנות של Python, JavaScript ו- C ++.

קרא עכשיו: סיבות להיות מפתח Blockchain

 • אדריכל פתרונות בלוקצ’יין

תפקיד העבודה החשוב הבא עבור מומחה מוסמך ב- Blockchain הוא תפקיד של אדריכל פתרונות Blockchain. אדריכל פתרונות הבלוקצ’יין אחראי על תכנון רכיבי פתרונות בלוקצ’יין ואז הקצאה וחיבור הרכיבים יחד. אדריכלי פתרונות בלוקצ’יין בדרך כלל צריכים לעבוד בשיתוף פעולה עם מפתחים, מעצבי UX, פעולות IT ומנהלי רשת המעורבים בפיתוח פתרונות בלוקצ’יין ממוטבים..

 • מנהל פרויקטים של Blockchain

תפקידו של מנהל פרויקטים של Blockchain הוא אחד התפקידים המקיפים ביותר בין תפקידים אחרים הקשורים ל- Blockchain. מנהל פרויקטים של Blockchain אחראי על חיבור פרויקטים של Blockchain למומחים המסוגלים לפתח פתרונות Blockchain. עבודתם של מנהלי פרויקטים של Blockchain דורשת כישורים של מנהל פרויקטים קונבנציונלי בענן.

בנוסף, על מנהלי פרויקטים של Blockchain להיות בעלי ידע מקיף בטכנולוגיית Blockchain. יתר על כן, מנהלי פרויקטים של Blockchain דורשים גם יכולות תקשורת מצוינות. תקשורת יעילה היא דרישה מכרעת עבור מנהלי פרויקטים של Blockchain לפנייה לעובדים שאינם טכניים, השגת משאבים מרשויות גבוהות יותר והכנסת עדכונים שימושיים חדשים..

 • מעצב UX של Blockchain

כאשר האימוץ של Blockchain בענפים שונים גדל ברציפות, מומחה מוסמך ב- Blockchain יכול גם לבחור בתפקיד מעצב UX של Blockchain. ממשקי המשתמש לטכנולוגיית Blockchain הם אחד החששות הבולטים לתעשיות שונות המאמצות את הטכנולוגיה.

מעצב הבלוקצ’יין UX או מעצב הבלוקצ’יין צריך ליצור ממשק מרתק ואמין למשתמשים רגילים. הכישורים החשובים הנדרשים לתפקיד מעצב UX של Blockchain כוללים תשומת לב לפרטים וליצירתיות. בנוסף, מעצבי הבלוקצ’יין צפויים להיות גמישים וחרוצים מאוד מכיוון שהם צריכים להשקיע שעות רבות בעבודה על עיצובים יעילים..

 • מהנדס איכות Blockchain

תפקידה של אבטחת איכות בכל סביבת פיתוח אינו מוטל בספק. מהנדס אבטחת איכות אחראי על בדיקת פרויקט ואימות שכל המפרט תואם לאיכות הרצויה. האחריות של מהנדס איכות Blockchain היא להבטיח שכל הפעולות בסביבת הפיתוח של Blockchain עומדות בכל תקני האיכות. תפקידם של מהנדסי איכות הבלוקצ’יין כרוך בבדיקות ואוטומציה של מסגרות שונות עבור בלוקצ’יין.

למהנדסי איכות הבלוקצ’יין יש דגש נוסף על פירוט בשל האופי הרגיש של אחריותם. לאמיתו של דבר, לפעולותיו של מהנדס איכות Blockchain יש השפעה חזקה על חברים אחרים בפרויקט. בנוסף, על מהנדסי איכות Blockchain להיות בעלי כישורי תקשורת טובים לצורך שמירה יעילה על יחסי עבודה יצרניים.

 • יועץ בלוקצ’יין

אחד התפקידים המבוקשים והמכובדים ביותר בבלוקצ’יין הוא יועץ הבלוקצ’יין. כאשר אתה צובר ניסיון משמעותי בתפקידך, תוכל להתקדם לתפקיד יועץ Blockchain. כיום עסקים מחפשים יועצי בלוקצ’יין כדי לייעל את עסקיהם באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין. כיועץ Blockchain, אתה יכול לתת הצעות בעלות ערך לארגונים לגבי הטמעת טכנולוגיית blockchain.

יועצי Blockchain מתעדכנים במגמות האחרונות של טכנולוגיית Blockchain ובכך מסייעים לארגונים בעדכונים חיוניים. האחריות של יועץ Blockchain היא לנתח ולעדכן יישומי Blockchain קיימים בכדי לשפר אותם. עם זאת, הערכת יישומים לטכנולוגיות החדשות ותיעוד פתרונות חדשים על ידי שמירה על היישומים הקיימים הם גם באחריותו של יועץ Blockchain..

 • מקצועי משפטי בלוקצ’יין

תפקידו של איש מקצוע משפטי בלוקצ’יין זוכה להכרה בולטת בתקופה האחרונה. כמומחה מוסמך של Blockchain בתפקיד איש מקצוע משפטי של Blockchain, עליכם לספק המלצות על השיקולים שעליכם לקחת בחשבון במהלך ההשקעה בטכנולוגיית Blockchain. חברות ספקות לגבי ההשלכות של מעשיהם וניהול הכספים שלהם עם אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

בנוסף, ארגונים מודאגים גם מניהול זהותם בהקשר של טכנולוגיית Blockchain. איש מקצוע משפטי של Blockchain מסייע לארגונים להשיג תאימות יסודית עם אמות מידה משפטיות לשימוש בטכנולוגיית Blockchain. אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין הם בעלי כישורי תקשורת יעילים ומפקחים מבטיחים על המשפט הבינלאומי. יתר על כן, היישומים של טכנולוגיית Blockchain מעבר לגבולות דורשים גם מאנשי מקצוע משפטיים של Blockchain לשלוט בשפות אוניברסליות.

 • תפקידים אחרים הקשורים לבלוקצ’יין

מלבד התפקידים הספציפיים לעיל עבור מומחה מוסמך בבלוקצ’יין, ישנם תפקידים בסיסיים רבים אחרים הקשורים לבלוקצ’יין. על מנת לנצל את יכולותיה של בלוקצ’יין לקריירה בתפקיד ספציפי, עליכם להבין את יתרונותיו, מקרי השימוש ויכולות המפתח הנדרשות לתפקיד. חלק מתפקידי התפקידים הנוספים הקשורים לבלוקצ’יין כוללים רואי חשבון, משווקים, מנהלים, יחסי ציבור, אנליסטים, מתווכי קריפטו, יועצי ICO ועיתונאי קריפטו..

חדש בבלוקצ’יין? למדו את היסודות של Blockchain באמצעות קורס ההדרכה היסודי של Blockchains Enterprise. הירשם עכשיו בחינם!

הדרך להיות מומחה מוסמך בבלוקצ’יין

אז מהו המסלול המוכח לביסוס הקריירה שלך בבלוקצ’יין? התשובה לשאלה זו ניכרת בבירור בהסמכת מומחה Blockchain. הסמכת מומחה Blockchain (Certified Enterprise Blockchain Professional) היא מכשיר אמין להוכחת כישוריכם והבנתכם בטכנולוגיית Blockchain. בנוסף, ההסמכה מציגה גם את יכולתם של המועמדים להשתמש בכישוריהם ובידע שלהם ליישום יישומי Blockchain.

הסמכה המקצועית של Blockchain Professional הינה תוכנית בת 4 שבועות עם למידה גמישה בה אתה צריך להשקיע רק 3-4 שעות ביום. לאחר שתתכונן עם התחומים השונים של בחינת ההסמכה של CEBP, תמצא תרגילים אינטראקטיביים עם מטלות מעשיות. לאחר שסיימת את שלב הלמידה של הקורס, הגיע הזמן להעריך את המומחיות שלך בבלוקצ’יין בעזרת סט שאלות, כלומר להיבחן בבחינת ההסמכה הרשמית. לאחר מכן, אתה הופך למוסמך Blockchain מקצועי מוסמך, כלומר מומחה ל- Blockchain, ומקבל הסמכת CEBP על כישורי Blockchain שלך..

בואו נסתכל על התחומים של הסמכת ה- Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP):

תחום 1: יסודות טכנולוגיית Blockchain

הנושאים החשובים בתחום הראשון של בחינת ההסמכה של CEBP Blockchain מומחים הם כדלקמן,

 • יסודות בלוקצ’יין
 • הוכחת עבודה
 • כיצד נוצרת שרשרת הבלוקים
 • רשתות חסימות ציבוריות ופרטיות
 • חוזים חכמים

תחום 2: פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות

התחום השני של הסמכת מומחה ה- Blockchain של CEBP כולל את הנושאים הבאים,

 • יסודות אתריום
 • יסודות בד Hyperledger
 • יסודות קורדה

תחום 3: בלוקצ’יין במימון סחר

התחום הבא של הסמכת מומחה ה- Blockchain של CEBP עוסק בנושאים הבאים,

 • נכסי קריפטו ומטבעות קריפטו
 • יסודות אדווה
 • מימון סחר ב- Blockchain

תחום 4: יישומי בלוקצ’יין

בחינת הסמכת Blockchain ללא התמקדות ביישומי Blockchain יכולה להיות כמעט בלתי סבירה. הנושאים החשובים הנמצאים בתחום זה הם כדלקמן,

 • ניהול שרשרת אספקה ​​על Blockchain – יסודות
 • ניהול שרשרת אספקה ​​על Blockchain – מקרי שימוש
 • טרנספורמציה דיגיטלית של Blockchain

בחינת ההסמכה של Certified Enterprise Blockchain Professional מתמקדת גם במיומנויות, טכנולוגיות וגישות ליצירת פתרונות Blockchain משלך.

תחום 5: מקרי שימוש

בחינת ההסמכה של CEBP תכסה גם את מקרי השימוש בטכנולוגיית Blockchain בתעשיות שונות. מקרי השימוש הבולטים כוללים את הדברים הבאים, עם blockchain עבור

 • מכוניות
 • תעשייה פיננסית
 • שרשרת אספקה
 • בריאות
 • אבטחת סייבר
 • ייצור

על המועמדים לשלם 397 $ עבור תוכנית ה- CEBP המלאה, כולל קורס הכשרה, תרגילים אינטראקטיביים ומשימות מעשיות נוספות עם בחינת הסמכה רשמית להערכת כישורים. יחד עם זה, אתה גם מקבל את חומר הבונוס וההדרכה האישית כדי להתקדם בקריירת הבלוקצ’יין שלך.

יתר על כן, בחינת ההסמכה תאפשר לך גם ליישם את כישוריך ביישומי Blockchain, ובכך לתרום למוכנותך המקצועית. החשוב מכל, אתה יכול גם לפתח מפעל בלוקצ’יין משלך עם הידע שנרכש באמצעות ההכנות שלך לבחינה.

מקרי שימוש בבלוקצ’יין מסבירים את היישומים של בלוקצ’יין בתחומים שונים. למידע נוסף, עיין במאמר הקודם שלנו המכסה את היישומים של Blockchain.

טיפים להפוך למומחים מוסמך בבלוקצ’יין

הפרטים אודות בחינת ההסמכה המוסמכת של מומחה בלוקצ’יין והיתרונות של קריירה בטכנולוגיית בלוקצ’יין ודאי הניעו אותך להתכונן לבחינת ההסמכה מייד. עם זאת, עליך לדעת שאתה מתחיל מאפס במערכת האקולוגית של Blockchain.

לכן, יהיה עליכם להכין את הבסיס להשגת הזכאות להופיע לבחינת הסמכת מומחה Blockchain. אז הנה כמה מעצות ההכנה המועילות שחיוניות לפני שתמשיך כל מדריך הכנה לבחינת מומחה מוסמך של Blockchain.

 • התחל עם יסודות היסוד

התחל את ההכנות שלך בסקירה בסיסית של טכנולוגיית Blockchain. שלב זה הוא קריטי ביותר, במיוחד למתחילים, מכיוון שזה לא מעשי עבור כל אחד לצלול נכון להיבטים הטכניים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ללא מודעות ליסודות..

המטרה העיקרית שלך, במקרה זה, צריכה להיות ללמוד על יסודות טכנולוגיית Blockchain עם עבודתה והיסטוריה. על המועמדים לבחון לעומק את מילון המונחים של בלוקצ’יין כדי להבין את ההגדרה הנכונה של כל מונח הקשור לבלוקצ’יין.

 • להבין פלטפורמות בלוקצ’יין שונות

על המועמדים לבחינת הסמכת מומחה Blockchain מוסמכים לפתח הבנה מקיפה לגבי העבודה בפלטפורמות שונות של Blockchain כגון את’ריום, בד Hyperledger, ו קורדה. כל פלטפורמות הבלוקצ’יין אינן פועלות באופן אחד, וחשוב מאוד להבין את הדפוס הנפוץ.

זוהי דרישה מכרעת לכל תפקידי התפקידים הטכניים וגם לא הטכניים של Blockchain. לדוגמה, תפקידים שיווקיים או משפטיים הקשורים לבלוקצ’יין ידרשו אחיזה אדירה על פלטפורמת הבלוקצ’יין לצורך הצגת הפיתרון ללקוחות..

 • לפתח יכולת עסקית

חוש עסקי הוא גם דרישה אדירה להתכונן לבחינת תעודת מומחה Blockchain. על המועמדים לפתח נקודת מבט עסקית גבוהה יותר לשימוש בטכנולוגיית Blockchain כדי לטפל בבעיות בסביבה ארגונית.

מומחה לבלוקצ’יין יזדקק לסקירה מעמיקה של יחסי הגומלין בין צוותים שונים לצורך שמירה על תיאום יעיל. מיומנות זו היא דרישה חיונית עבור מועמדים המופיעים לבחינת תעודת מומחה Blockchain לצורך התייחסות לשאלות הקשורות למקרי השימוש בטכנולוגיית Blockchain..

 • דע אודות ספרים מבוזרים ומפוזרים אחרים

Blockchain הוא סוג אחד של ספר חשבונות מבוזר, והכנת בחינות מוסמכת של מומחה Blockchain דורשת ידע בנושא ספרים מבוזרים ומופצים. לכן, כדאי לנסות לחפש ספרים אחרים מבוזרים וללמוד עליהם.

שלב זה יכול לעזור בזיהוי החוזקות של פלטפורמות הפצה אחרות ולהשתמש בהן לשיפור טכנולוגיית הבלוקצ’יין. בנוסף, תקבל תובנות אידיאליות לגבי מסלול הקריירה שלך ב- Blockchain באמצעות סקירה טכנית של ספרים מבוזרים ומופצים.

 • התבונן בתהליכים עסקיים ארגוניים

צעד מבטיח נוסף לקראת הכנתך להסמכת מומחה Blockchain מוסמך הוא ללמוד על תהליכים עסקיים ארגוניים. שלב זה יכול לעזור לך להשיג שטף שימוש בפועל בטכנולוגיית Blockchain.

הידע על תהליכים עסקיים ארגוניים כגון הפצה, לוגיסטיקה, רכש ופעילות אוצר יכול לפתח את החוש העסקי שלך. מכיוון שבחינת ההסמכה דורשת פרספקטיבה עסקית ברמה גבוהה של שימוש בבלוקצ’יין, ידע וניסיון בתהליכים עסקיים ארגוניים יכולים לעזור לך במידה ניכרת.

כדי להתבונן ולהבין את התהליכים העסקיים של הארגון, מומלץ ללכת להסמכת Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP). הירשם עכשיו והתחל ללמוד לשים את ידיך על הסמכת CEBP.

 • הישאר פשוט וממוקד

בין שלבי ההכנה הרבים לעבודות מומחה שונות המאושרות על ידי Blockchain, לעתים קרובות מתעלמים מפשטות. על המועמדים תמיד לשאוף לייצר פתרונות ללא מורכבות. עליכם להבין שטכנולוגיית Blockchain חדשה יחסית למשתמש הממוצע, ותכונות פשוטות יכולות לגרום לאימוץ טוב יותר.

לכן עליכם להיערך להשגת פתרונות פשוטים שיכולים לספק את התפוקה המרבית. בנוסף, על המועמדים לפתח מיומנויות לשימוש בכושר העסקי שלהם ליצירת פתרונות להתמודדות עם מכשולים עתידיים עבור החברה.

 • השתתף בקהילות בלוקצ’יין

השיטה הסופית אך האמינה ביותר להתכונן לבחינת הסמכת מומחה Blockchain מוסמכת היא השתתפות בקהילת Blockchain. כשאתה מצטרף לקהילות בלוקצ’יין שונות ואמינות כמו פורומים, אתה מקבל גישה למומחיות בתעשייה.

אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בקהילות אלה יכולים לעזור לכם להתגבר על כל הספקות שאתם נתקלים בהם במהלך ההכנות שלכם. יתר על כן, אתה יכול גם לעבוד על הכישורים הלא טכניים הנדרשים לאנשי מקצוע מומחים ב- Blockchain.

האם אתה מוכן להיות מומחה לבלוקצ’יין?

אז, עכשיו עליכם לקבל את ההחלטה ולהתחיל להתכונן לבחינת מומחה מוסמך של Blockchain. השכר הממוצע של מומחה בלוקצ’יין הוא בסביבות 150,000 עד 175,000 $ בשנה שעשוי אפילו לחצות את המספר של 200,000 $ עם הסמכה, כישורים וניסיון. כן, כאשר אתה צובר ניסיון בייעודים ותפקידים שונים, אתה יכול לשפר את הסיכויים שלך לפקד על משכורות טובות יותר. ההבטחות עם קריירה בטכנולוגיית Blockchain בהחלט נראות חיוביות.

מצד שני, המאמצים הנדרשים להקמת קריירה בבלוקצ’יין יכולים להיות אינטנסיביים מאוד. עם זאת, תוכל להסתמך על מדריכי הכנה אמינים ועל קורסי הכשרה לפשט את מסע ההכנה שלך. בנוסף, עליך לשאוף גם להתפתחות מקצועית מתמשכת במערכת האקולוגית של Blockchain להשגת תוצאות הקריירה הטובות ביותר.

אז האם אתה שואף להיות מומחה מוסמך בבלוקצ’יין? קדם את כישוריך וקבל את הסמכת הבלוקצ’יין כדי לאמת את כישוריך. הירשם עכשיו לתוכנית Certified Enterprise Blockchain Professional וקדם!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map